step - en to et translation catalogue (400 entries)

[ctx: ObjectClass|]
en: Body
et: Keha

[ctx: ObjectDescription|]
en: Body
et: Keha

[ctx: ObjectClass|]
en: CollisionSolver
et: Kokkupõrkelahendaja

[ctx: PropertyDescription|]
en: Allowed absolute tolerance
et: Lubatud absoluutne tolerants

[ctx: PropertyName|]
en: toleranceAbs
et: absoluutne tolerants

[ctx: PropertyDescription|]
en: Maximal local error during last step
et: Maksimaalne kohalik viga viimase sammu ajal

[ctx: PropertyName|]
en: localError
et: kohalik viga

[ctx: ObjectClass|]
en: ConstraintSolver
et: Piirangulahendaja

[ctx: ObjectClass|]
en: CoulombForce
et: Coulomb'i jõud

[ctx: ObjectDescription|]
en: Coulomb force
et: Coulomb'i jõud

[ctx: PropertyName|]
en: coulombConst
et: Coulomb'i konstant

[ctx: PropertyDescription|]
en: Coulomb constant
et: Coulomb'i konstant

[ctx: ObjectClass|]
en: CoulombForceErrors
et: Coulomb'i jõu vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for CoulombForce
et: Coulomb'i jõu veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: coulombConstVariance
et: Coulomb'i konstandi hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Coulomb constant variance
et: Coulomb'i konstandi hälve

[ctx: ObjectDescription|]
en: Generic Euler solver
et: Üldine Euleri lahendaja

[ctx: ObjectDescription|]
en: Non-adaptive Euler solver
et: Mitteadaptiivne Euleri lahendaja

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Euler solver
et: Adaptiivne Euleri lahendaja

[ctx: ObjectClass|]
en: Force
et: Jõud

[ctx: ObjectDescription|]
en: Force
et: Jõud

[ctx: ObjectClass|]
en: GasParticle
et: Gaasiosake

[ctx: ObjectDescription|]
en: Gas particle
et: Gaasiosake

[ctx: ObjectClass|]
en: GasLJForce
et: Lennard-Jonesi jõud

[ctx: ObjectDescription|]
en: Lennard-Jones force
et: Lennard-Jonesi jõud

[ctx: PropertyDescription|]
en: Potential depth
et: Potentsiaali sügavus

[ctx: PropertyName|]
en: depth
et: sügavus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Distance at which the force is zero
et: Vahemaa, mille pealt jõud on null

[ctx: PropertyDescription|]
en: Cut-off distance
et: Äralõikekaugus

[ctx: PropertyName|]
en: cutoff
et: lõige

[ctx: ObjectClass|]
en: GasLJForceErrors
et: Lennard-Jonesi jõu vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for GasLJForce
et: Gaasi Lennard-Jonesi jõu veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: depthVariance
et: sügavusehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Potential depth variance
et: Potentsiaali sügavuse hälve

[ctx: PropertyName|]
en: rminVariance
et: rmini hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of the distance at which the force is zero
et: Vahemaa hälve, mille pealt jõud on null

[ctx: ObjectClass|]
en: Gas
et: Gaas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Particle gas
et: Osakeste gaas

[ctx: PropertyName|]
en: measureRectCenter
et: mõõteala kese

[ctx: PropertyDescription|]
en: Center of the rect for measurements
et: Mõõteala kese

[ctx: PropertyName|]
en: measureRectSize
et: mõõteala suurus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Size of the rect for measurements
et: Mõõteala suurus

[ctx: PropertyName|]
en: rectVolume
et: mõõteala maht

[ctx: PropertyDescription|]
en: Volume of the measureRect
et: Mõõteala maht

[ctx: PropertyName|]
en: rectParticleCount
et: mõõteala osakeste arv

[ctx: PropertyDescription|]
en: Count of particles in the measureRect
et: Osakeste arv mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectConcentration
et: mõõteala kontsentratsioon

[ctx: PropertyDescription|]
en: Concentration of particles in the measureRect
et: Osakeste kontsentratsioon mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectPressure
et: mõõteala surve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Pressure of particles in the measureRect
et: Osakeste surve mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectTemperature
et: mõõteala temperatuur

[ctx: PropertyDescription|]
en: Temperature of particles in the measureRect
et: Osakeste temperatuur mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanKineticEnergy
et: mõõteala keskmine kineetiline energia

[ctx: PropertyDescription|]
en: Mean kinetic energy of particles in the measureRect
et: Osakeste keskmine kineetiline energia mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanVelocity
et: mõõteala keskmine kiirus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Mean velocity of particles in the measureRect
et: Osakeste keskmine kiirus mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanParticleMass
et: mõõteala osakeste keskmine mass

[ctx: PropertyDescription|]
en: Mean mass of particles in the measureRect
et: Osakeste keskmine mass mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMass
et: mõõteala mass

[ctx: PropertyDescription|]
en: Total mass of particles in the measureRect
et: Osakeste kogumass mõõtealas

[ctx: ObjectClass|]
en: GasErrors
et: Gaasivead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for Gas
et: Gaasi veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: rectPressureVariance
et: mõõteala survehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of pressure of particles in the measureRect
et: Osakeste surve hälve mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectTemperatureVariance
et: mõõteala temperatuurihälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of temperature of particles in the measureRect
et: Osakeste temperatuuri hälve mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanKineticEnergyVariance
et: mõõteala keskmise kineetilise energia hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of mean kinetic energy of particles in the measureRect
et: Osakeste keskmise kineetilise energia hälve mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanVelocityVariance
et: mõõteala keskmise kiiruse hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of mean velocity of particles in the measureRect
et: Osakeste keskmise kiiruse hälve mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanParticleMassVariance
et: mõõteala osakeste keskmise massi hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of mean mass of particles in the measureRect
et: Osakeste keskmise massi hälve mõõtealas

[ctx: PropertyName|]
en: rectMassVariance
et: mõõteala massihälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of total mass of particles in the measureRect
et: Osakeste kogumassi hälve mõõtealas

[ctx: ObjectClass|]
en: GravitationForce
et: Gravitatsioonijõud

[ctx: ObjectDescription|]
en: Gravitation force
et: Gravitatsioonijõud

[ctx: PropertyName|]
en: gravitationConst
et: Gravitatsioonikonstant

[ctx: PropertyDescription|]
en: Gravitation constant
et: Gravitatsioonikonstant

[ctx: ObjectClass|]
en: GravitationForceErrors
et: Gravitatsioonijõu vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for GravitationForce
et: Gravitatsioonijõu veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: gravitationConstVariance
et: gravitatsioonikonstandi hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Gravitation constant variance
et: Gravitatsioonikonstandi hälve

[ctx: ObjectClass|]
en: WeightForce
et: Raskusjõud

[ctx: ObjectDescription|]
en: Weight force
et: Raskusjõud

[ctx: PropertyDescription|]
en: Weight constant
et: Raskusjõu konstant

[ctx: PropertyName|]
en: weightConst
et: raskusjõu konstant

[ctx: ObjectClass|]
en: WeightForceErrors
et: Raskusjõu vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for WeightForce
et: Raskusjõu veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: weightConstVariance
et: raskusjõu hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Weight constant variance
et: Raskusjõu hälve

[ctx: ObjectDescription|]
en: GSL generic solver
et: GSL üldine lahendaja

[ctx: ObjectDescription|]
en: GSL non-adaptive solver
et: GSL mitteadaptiivne lahendaja

[ctx: ObjectDescription|]
en: GSL adaptive solver
et: GSL adaptiivne lahendaja

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta second-order solver from GSL library
et: Runge-Kutta teise astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta second-order solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta teise astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta classical fourth-order solver from GSL library
et: Runge-Kutta klassikaline neljanda astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta classical fourth-order solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta klassikaline neljanda astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta-Fehlberg (4,5) solver from GSL library
et: Runge-Kutta-Fehlbergi (4,5) lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta-Fehlberg (4,5) solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta-Fehlbergi (4,5) lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta Cash-Karp (4,5) solver from GSL library
et: Runge-Kutta Cash-Karpi (4,5) lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta Cash-Karp (4,5) solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta Cash-Karpi (4,5) lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta Prince-Dormand (8,9) solver from GSL library
et: Runge-Kutta Prince-Dormandi (8,9) lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta Prince-Dormand (8,9) solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta Prince-Dormandi (8,9) lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta implicit second-order solver from GSL library
et: Runge-Kutta ilmutamata teise astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta implicit second-order solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta ilmutamata teise astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta implicit fourth-order solver from GSL library
et: Runge-Kutta ilmutamata neljanda astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta implicit fourth-order solver from GSL library
et: Adaptiivne Runge-Kutta ilmutamata neljanda astme lahendaja (GSL teegist)

[ctx: ObjectClass|]
en: Item
et: Element

[ctx: ObjectDescription|]
en: Item
et: Element

[ctx: PropertyName|]
en: color
et: värv

[ctx: PropertyDescription|]
en: Item color
et: Elemendi värv

[ctx: ObjectClass|]
en: ItemGroup
et: Elemendirühm

[ctx: ObjectDescription|]
en: ItemGroup
et: Elemendirühm

[ctx: ObjectClass|]
en: Joint
et: Ühendus

[ctx: ObjectDescription|]
en: Joint
et: Ühendus

[ctx: ObjectClass|]
en: Anchor
et: Ankur

[ctx: ObjectDescription|]
en: Anchor: fixes position of the body
et: Ankur: fikseerib keha asukoha

[ctx: PropertyDescription|]
en: Body
et: Keha

[ctx: PropertyName|]
en: body
et: keha

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position
et: Asukoht

[ctx: PropertyName|]
en: position
et: asukoht

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angle
et: Nurk

[ctx: PropertyName|]
en: angle
et: nurk

[ctx: ObjectClass|]
en: Pin
et: Nõel

[ctx: ObjectDescription|]
en: Pin: fixes position of a given point on the body
et: Nõel: fikseerib määratud punkti asukoha kehal

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position on the body
et: Asukoht kehal

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition
et: kohalik asukoht

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position in the world
et: Asukoht maailmas

[ctx: ObjectClass|]
en: Stick
et: Pulk

[ctx: ObjectDescription|]
en: Massless stick which can be connected to bodies
et: Massita pulk, mida saab ühendada kehadega

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rest length of the stick
et: Pulga normaalpikkus

[ctx: PropertyName|]
en: restLength
et: normaalpikkus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Body1
et: Keha1

[ctx: PropertyName|]
en: body1
et: keha1

[ctx: PropertyDescription|]
en: Body2
et: Keha2

[ctx: PropertyName|]
en: body2
et: keha2

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition1
et: kohalik asukoht1

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 1
et: Kohalik asukoht1

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition2
et: kohalik asukoht2

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 2
et: Kohalik asukoht2

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position1
et: Asukoht1

[ctx: PropertyName|]
en: position1
et: asukoht1

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position2
et: Asukoht2

[ctx: PropertyName|]
en: position2
et: asukoht2

[ctx: ObjectClass|]
en: Rope
et: Köis

[ctx: ObjectDescription|]
en: Massless rope which can be connected to bodies
et: Massita köis, mida saab ühendada kehadega

[ctx: ObjectClass|]
en: LinearMotor
et: Lineaarmootor

[ctx: ObjectDescription|]
en: Linear motor: applies a constant force to a given position of the body
et: Lineaarmootor: rakendab keha määratud asukohale konstantset jõudu

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position of the motor on a body
et: Mootori asukoht kehal

[ctx: PropertyDescription|]
en: Value of the force, acting on the body
et: Kehale mõjuva jõu väärtus

[ctx: PropertyName|]
en: forceValue
et: jõu väärtus

[ctx: ObjectClass|]
en: CircularMotor
et: Ringmootor

[ctx: ObjectDescription|]
en: Circular motor: applies a constant torque to the body
et: Ringmootor: rakendab kehale konstantse jõumomendi

[ctx: PropertyDescription|]
en: Value of the torque, acting on the body
et: Kehale mõjuva jõumomendi väärtus

[ctx: PropertyName|]
en: torqueValue
et: jõumomendi väärtus

[ctx: ObjectClass|]
en: Object
et: Objekt

[ctx: ObjectDescription|]
en: Object
et: Objekt

[ctx: PropertyDescription|]
en: Object name
et: Objekti nimi

[ctx: PropertyName|]
en: name
et: nimi

[ctx: ObjectClass|]
en: ObjectErrors
et: Objekti vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: ObjectErrors
et: Objekti vead

[ctx: ObjectClass|]
en: Particle
et: Osake

[ctx: ObjectDescription|]
en: Simple zero-size particle
et: Lihtne nullsuurusega osake

[ctx: PropertyDescription|]
en: position
et: asukoht

[ctx: PropertyDescription|]
en: velocity
et: kiirus

[ctx: PropertyName|]
en: velocity
et: kiirus

[ctx: PropertyName|]
en: acceleration
et: kiirendus

[ctx: PropertyDescription|]
en: acceleration
et: kiirendus

[ctx: PropertyDescription|]
en: force
et: jõud

[ctx: PropertyName|]
en: force
et: jõud

[ctx: PropertyDescription|]
en: momentum
et: inertsimoment

[ctx: PropertyName|]
en: momentum
et: inertsimoment

[ctx: PropertyDescription|]
en: kinetic energy
et: kineetiline energia

[ctx: PropertyName|]
en: kineticEnergy
et: kineetiline energia

[ctx: ObjectClass|]
en: ParticleErrors
et: Osakeste vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for Particle
et: Osakeste veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: positionVariance
et: asukohahälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: position variance
et: asukohahälve

[ctx: PropertyName|]
en: velocityVariance
et: kiirusehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: velocity variance
et: kiirusehälve

[ctx: PropertyName|]
en: accelerationVariance
et: kiirendusehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: acceleration variance
et: kiirendusehälve

[ctx: PropertyName|]
en: forceVariance
et: jõuhälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: force variance
et: jõuhälve

[ctx: PropertyName|]
en: massVariance
et: massihälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: mass variance
et: massihälve

[ctx: PropertyName|]
en: momentumVariance
et: inertsimomendi hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: momentum variance
et: inertsimomendi hälve

[ctx: PropertyName|]
en: kineticEnergyVariance
et: kineetilise energia hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: kinetic energy variance
et: kineetilise energia hälve

[ctx: ObjectClass|]
en: ChargedParticle
et: Laenguga osake

[ctx: ObjectDescription|]
en: Charged zero-size particle
et: Laenguga nullsuurusega osake

[ctx: PropertyDescription|]
en: charge
et: laeng

[ctx: PropertyName|]
en: charge
et: laeng

[ctx: ObjectClass|]
en: ChargedParticleErrors
et: Laenguga osakese vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for ChargedParticle
et: Laenguga osakese veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: chargeVariance
et: laenguhälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: charge variance
et: laenguhälve

[ctx: ObjectClass|]
en: RigidBody
et: Mitteelastne keha

[ctx: ObjectDescription|]
en: Generic rigid body
et: Üldine mitteelastne keha

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position of the center of mass
et: Massikeskme asukoht

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rotation angle
et: Pöördenurk

[ctx: PropertyDescription|]
en: Velocity of the center of mass
et: Massikeskme kiirus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angular velocity of the body
et: Keha nurkkiirus

[ctx: PropertyName|]
en: angularVelocity
et: nurkkiirus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Acceleration of the center of mass
et: Massikeskme kiirendus

[ctx: PropertyName|]
en: angularAcceleration
et: nurkkiirendus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angular acceleration of the body
et: Keha nurkkiirendus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Force that acts upon the body
et: Kehale mõjuv jõud

[ctx: PropertyDescription|]
en: Torque that acts upon the body
et: Kehale mõjuv jõumoment

[ctx: PropertyName|]
en: torque
et: jõumoment

[ctx: PropertyDescription|]
en: Total mass of the body
et: Keha kogumass

[ctx: PropertyName|]
en: inertia
et: inerts

[ctx: PropertyDescription|]
en: Inertia "tensor" of the body
et: Keha inerts

[ctx: PropertyDescription|]
en: angular momentum
et: pöördemoment

[ctx: PropertyName|]
en: angularMomentum
et: pöördemoment

[ctx: ObjectClass|]
en: RigidBodyErrors
et: Mitteelastse keha vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for RigidBody
et: Mitteelastse keha veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: angleVariance
et: nurgahälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: angle variance
et: nurgahälve

[ctx: PropertyName|]
en: angularVelocityVariance
et: nurkkiiruse hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: angularVelocity variance
et: nurkkiiruse hälve

[ctx: PropertyName|]
en: angularAccelerationVariance
et: nurkkiirenduse hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: angularAcceleration variance
et: nurkkiirenduse hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: torque variance
et: jõumomendi hälve

[ctx: PropertyName|]
en: torqueVariance
et: jõumomendi hälve

[ctx: PropertyName|]
en: inertiaVariance
et: inertsihälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: inertia variance
et: inertsihälve

[ctx: PropertyName|]
en: angularMomentumVariance
et: pöördemomendi hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: angular momentum variance
et: pöördemomendi hälve

[ctx: ObjectClass|]
en: Disk
et: Ketas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Rigid disk
et: Mitteelastne ketas

[ctx: PropertyDescription|]
en: Radius of the disk
et: Ketta raadius

[ctx: PropertyName|]
en: radius
et: raadius

[ctx: ObjectClass|]
en: BasePolygon
et: Baashulknurk

[ctx: ObjectDescription|]
en: Base polygon body
et: Hulknurkne baaskeha

[ctx: ObjectClass|]
en: Box
et: Ristkülik

[ctx: ObjectDescription|]
en: Rigid box
et: Mitteelastne ristkülik

[ctx: PropertyDescription|]
en: Size of the box
et: Ristküliku suurus

[ctx: PropertyName|]
en: size
et: suurus

[ctx: ObjectClass|]
en: Polygon
et: Hulknurk

[ctx: ObjectDescription|]
en: Rigid polygon body
et: Mitteelastne hulknurkne keha

[ctx: PropertyDescription|]
en: Vertex list
et: Tippude nimekiri

[ctx: PropertyName|]
en: vertices
et: tipud

[ctx: ObjectClass|]
en: SoftBodyParticle
et: Elastne osake

[ctx: ObjectDescription|]
en: SoftBody particle
et: Elastne osake

[ctx: ObjectClass|]
en: SoftBodySpring
et: Elastne vedru

[ctx: ObjectDescription|]
en: SoftBody spring
et: Elastne vedru

[ctx: ObjectClass|]
en: SoftBody
et: Elastne keha

[ctx: ObjectDescription|]
en: Deformable SoftBody
et: Deformeeritav elastne keha

[ctx: PropertyDescription|]
en: Show internal items
et: Siseelementide näitamine

[ctx: PropertyName|]
en: showInternalItems
et: siseelementide näitamine

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angular momentum of the body
et: Keha pöördemoment

[ctx: PropertyName|]
en: borderParticleNames
et: piiriosakeste nimed

[ctx: PropertyDescription|]
en: Border particle names (temporal property)
et: Piiriosakeste nimed (ajutine omadus)

[ctx: ObjectClass|]
en: Solver
et: Lahendaja

[ctx: ObjectDescription|]
en: Solver
et: Lahendaja

[ctx: PropertyDescription|]
en: Solver type
et: Lahendaja tüüp

[ctx: PropertyName|]
en: solverType
et: lahendaja tüüp

[ctx: PropertyDescription|]
en: Step size
et: Sammu suurus

[ctx: PropertyName|]
en: stepSize
et: sammu suurus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Allowed relative tolerance
et: Lubatud suhteline tolerants

[ctx: PropertyName|]
en: toleranceRel
et: suhteline tolerants

[ctx: PropertyDescription|]
en: Count of dynamic variables
et: Dünaamiliste muutujate arv

[ctx: PropertyName|]
en: dimension
et: mõõde

[ctx: PropertyDescription|]
en: Maximal local error ratio during last step
et: Maksimaalne kohalike vigade suhe viimase sammu ajal

[ctx: PropertyName|]
en: localErrorRatio
et: kohalike vigade suhe

[ctx: ObjectClass|]
en: Spring
et: Vedru

[ctx: ObjectDescription|]
en: Massless spring which can be connected to bodies
et: Massita vedru, mida saab ühendada kehadega

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rest length
et: Normaalpikkus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current length
et: Praegune pikkus

[ctx: PropertyName|]
en: length
et: pikkus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Stiffness
et: Jäikus

[ctx: PropertyName|]
en: stiffness
et: jäikus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Damping
et: Sumbuvus

[ctx: PropertyName|]
en: damping
et: sumbuvus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Spring tension force
et: Vedru survejõud

[ctx: ObjectClass|]
en: SpringErrors
et: Vedru vead

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for Spring
et: Vedru veaklass

[ctx: PropertyName|]
en: restLengthVariance
et: normaalpikkuse hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rest length variance
et: Normaalpikkuse hälve

[ctx: PropertyName|]
en: lengthVariance
et: pikkusehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current length variance
et: Praeguse pikkuse hälve

[ctx: PropertyName|]
en: stiffnessVariance
et: jäikusehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Stiffness variance
et: Jäikusehälve

[ctx: PropertyName|]
en: dampingVariance
et: sumbuvusehälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Damping variance
et: Sumbuvusehälve

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition1Variance
et: kohaliku asukoha1 hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 1 variance
et: Kohaliku asukoha1 hälve

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition2Variance
et: kohaliku asukoha2 hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 2 variance
et: Kohaliku asukoha2 hälve

[ctx: PropertyName|]
en: position1Variance
et: asukoha1 hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position1 variance
et: Asukoha1 hälve

[ctx: PropertyName|]
en: position2Variance
et: asukoha2 hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position2 variance
et: Asukoha2 hälve

[ctx: PropertyDescription|]
en: Spring tension force variance
et: Vedru survejõu hälve

[ctx: ObjectClass|]
en: NoteImage
et: Märkusepilt

[ctx: ObjectDescription|]
en: NoteImage: an image embedded in Note
et: Märkusepilt: märkusse põimitud pilt

[ctx: PropertyDescription|]
en: Image data
et: Pildiandmed

[ctx: PropertyName|]
en: image
et: pilt

[ctx: ObjectClass|]
en: NoteFormula
et: Märkusevalem

[ctx: ObjectDescription|]
en: NoteFormula: a formula embedded in Note
et: Märkusevalem: märkusse põimitud valem

[ctx: PropertyDescription|]
en: Formula code
et: Valemi kood

[ctx: PropertyName|]
en: code
et: kood

[ctx: ObjectClass|]
en: Note
et: Märkus

[ctx: ObjectDescription|]
en: Note: displays a textual note on the scene
et: Märkus: tekstimärkuse lisamine stseenile

[ctx: PropertyDescription|]
en: Note position on the scene
et: Märkuse asukoht stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Note size on the scene
et: Märkuse suurus stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Text
et: Tekst

[ctx: PropertyName|]
en: text
et: tekst

[ctx: ObjectClass|]
en: Graph
et: Graaf

[ctx: ObjectDescription|]
en: Graph: plots a graph of any properties
et: Graaf: mis tahes omaduse graaf

[ctx: PropertyDescription|]
en: Graph position on the scene
et: Graafi asukoht stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Graph size on the scene
et: Graafi suurus stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: X axis: object
et: X-telg: objekt

[ctx: PropertyName|]
en: objectX
et: objektX

[ctx: PropertyDescription|]
en: X axis: object property
et: X-telg: objekti omadus

[ctx: PropertyName|]
en: propertyX
et: omadusX

[ctx: PropertyDescription|]
en: X axis: vector index
et: X-telg: vektori indeks

[ctx: PropertyName|]
en: indexX
et: indeksX

[ctx: PropertyDescription|]
en: Y axis: object
et: Y-telg: objekt

[ctx: PropertyName|]
en: objectY
et: objektY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Y axis: property
et: Y-telg: omadus

[ctx: PropertyName|]
en: propertyY
et: omadusY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Y axis: vector index
et: Y-telg: vektori indeks

[ctx: PropertyName|]
en: indexY
et: indeksY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Auto-limits along X axis
et: X-telje automaatsed rajad

[ctx: PropertyName|]
en: autoLimitsX
et: X-automaatrajad

[ctx: PropertyDescription|]
en: Auto-limits along Y axis
et: Y-telje automaatsed rajad

[ctx: PropertyName|]
en: autoLimitsY
et: Y-automaatrajad

[ctx: PropertyDescription|]
en: Limits along X axis
et: X-telje rajad

[ctx: PropertyName|]
en: limitsX
et: X-rajad

[ctx: PropertyDescription|]
en: Limits along Y axis
et: Y-telje rajad

[ctx: PropertyName|]
en: limitsY
et: Y-rajad

[ctx: PropertyDescription|]
en: Show points on the graph
et: Punktide näitamine graafil

[ctx: PropertyName|]
en: showPoints
et: punktide näitamine

[ctx: PropertyDescription|]
en: Show lines on the graph
et: Joonte näitamine graafil

[ctx: PropertyName|]
en: showLines
et: joonte näitamine

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current value
et: Kehtiv väärtus

[ctx: PropertyName|]
en: currentValue
et: kehtiv väärtus

[ctx: PropertyDescription|]
en: points
et: punktid

[ctx: PropertyName|]
en: points
et: punktid

[ctx: PropertyName|]
en: unitsX
et: X-ühikud

[ctx: PropertyName|]
en: Units along X axis
et: X-telje ühikud

[ctx: PropertyName|]
en: unitsY
et: Y-ühikud

[ctx: PropertyName|]
en: Units along Y axis
et: Y-telje ühikud

[ctx: ObjectClass|]
en: Meter
et: Näidik

[ctx: ObjectDescription|]
en: Meter: displays any property on the scene
et: Näidik: mis tahes omaduse kuvamine stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Meter position on the scene
et: Näidiku asukoht stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Meter size on the scene
et: Näidiku suurus stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Observed object
et: Jälgitav objekt

[ctx: PropertyName|]
en: object
et: objekt

[ctx: PropertyDescription|]
en: Observed property
et: Jälgitav omadus

[ctx: PropertyName|]
en: property
et: omadus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Vector index
et: Vektori indeks

[ctx: PropertyName|]
en: index
et: indeks

[ctx: PropertyDescription|]
en: Display digits
et: Tüvekohtade kuvamine

[ctx: PropertyName|]
en: digits
et: tüvekohad

[ctx: PropertyDescription|]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: PropertyName|]
en: value
et: väärtus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Units of measured property
et: Mõõdetava omaduse ühikud

[ctx: PropertyName|]
en: units
et: ühikud

[ctx: ObjectClass|]
en: Controller
et: Kontroller

[ctx: ObjectDescription|]
en: Controller: allows to easily control any property
et: Kontroller: võimaldab hõlpsasti juhtida mis tahes omadust

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controller position on the scene
et: Kontrolleri asukoht stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controller size on the scene
et: Kontrolleri suurus stseenil

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controlled object
et: Kontrollitav objekt

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controlled property
et: Kontrollitav omadus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Limits
et: Rajad

[ctx: PropertyName|]
en: limits
et: rajad

[ctx: PropertyName|]
en: increaseShortcut
et: suurendamisklahv

[ctx: PropertyDescription|]
en: Shortcut to increase the value
et: Kiirklahv väärtuse suurendamiseks

[ctx: PropertyName|]
en: decreaseShortcut
et: vähendamisklahv

[ctx: PropertyDescription|]
en: Shortcut to decrease the value
et: Kiirklahv väärtuse vähendamiseks

[ctx: PropertyDescription|]
en: Increment value
et: Sammu väärtus

[ctx: PropertyName|]
en: increment
et: samm

[ctx: PropertyDescription|]
en: Units of controlled property
et: Kontrollitava omaduse ühikud

[ctx: ObjectClass|]
en: Tracer
et: Jälgija

[ctx: ObjectDescription|]
en: Tracer: traces trajectory of a point on a body
et: Jälgija: jälgib punkti trajektoori kehal

[ctx: PropertyDescription|]
en: Traced body
et: Jälgitav keha

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position
et: Kohalik asukoht

[ctx: ObjectClass|]
en: Tool
et: Tööriist

[ctx: ObjectDescription|]
en: Tool
et: Tööriist

[ctx: ObjectClass|]
en: World
et: Maailm

[ctx: ObjectDescription|]
en: World
et: Maailm

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current time
et: Praegune aeg

[ctx: PropertyName|]
en: time
et: aeg

[ctx: PropertyDescription|]
en: Simulation speed scale
et: Simulatsiooni ajaskaala

[ctx: PropertyName|]
en: timeScale
et: ajaskaala

[ctx: PropertyName|]
en: errorsCalculation
et: vigade arvutamine

[ctx: PropertyDescription|]
en: Enable global error calculation
et: Globaalse vigade arvutamise lubamine

[ctx: QObject|]
en: The file is not a StepCoreXML file.
et: See ei ole StepCore XML-fail.

[ctx: QObject|]
en: Unknown item type "%1"
et: Tundmatu elemendi tüüp "%1"

[ctx: QObject|]
en: Unknown solver type "%1"
et: Tundmatu lahendaja tüüp "%1"

[ctx: QObject|]
en: Unknown collisionSolver type "%1"
et: Tundmatu kokkupõrkelahendaja tüüp "%1"

[ctx: QObject|]
en: Unknown constraint solver type "%1"
et: Tundmatu piirangulahendaja tüüp "%1"

[ctx: QObject|]
en: Wrong ID attribute value for %1
et: Vale ID atribuudi väärtus %1 jaoks

[ctx: QObject|]
en: Non-unique ID attribute value for %1
et: Mitteunikaalne ID atribuudi väärtus %1 jaoks

[ctx: QObject|]
en: Property "%1" of "%2" has illegal value
et: "%2" omadus "%1" on lubamatu väärtusega

[ctx: QObject|]
en: File is not writable.
et: Fail ei ole kirjutatav.
