step - en to lv translation catalogue (429 entries)

[ctx: ObjectClass|]
en: Body
lv: Ķermenis

[ctx: ObjectDescription|]
en: Body
lv: Ķermenis

[ctx: ObjectClass|]
en: CollisionSolver
lv: SadursmjuRisinātājs

[ctx: PropertyDescription|]
en: Allowed absolute tolerance
lv: Atļautā absolūtā pielaide

[ctx: PropertyName|]
en: toleranceAbs
lv: PielaideAbs

[ctx: PropertyDescription|]
en: Maximal local error during last step
lv: Maksimālā lokālā kļūda pēdējā solī

[ctx: PropertyName|]
en: localError
lv: lokālaKļūda

[ctx: ObjectClass|]
en: GJKCollisionSolver
lv: GJKSadursmjuRisinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: ConstraintSolver
lv: IerobežojumuRisinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: CGConstraintSolver
lv: CGIerobežojumuRisinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: CoulombForce
lv: KulonaSpēks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Coulomb force
lv: Kulona spēks

[ctx: PropertyName|]
en: coulombConst
lv: kulonaKonst

[ctx: PropertyDescription|]
en: Coulomb constant
lv: Kulona konstante

[ctx: ObjectClass|]
en: CoulombForceErrors
lv: KulonaSpēksKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for CoulombForce
lv: Kļūdu klase KulonaSpēkam

[ctx: PropertyName|]
en: coulombConstVariance
lv: kulonaKonstantesDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Coulomb constant variance
lv: Kulona konstantes dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: GenericEulerSolver
lv: vispārīgsEileraRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Generic Euler solver
lv: Vispārīgs Eilera risinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: EulerSolver
lv: EileraRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Non-adaptive Euler solver
lv: Neadaptīvs Eilera risinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: AdaptiveEulerSolver
lv: adaptīvsEileraRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Euler solver
lv: Adaptīvs Eilera risinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: Force
lv: Spēks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Force
lv: Spēks

[ctx: ObjectClass|]
en: GasParticle
lv: GāzesDaļiņa

[ctx: ObjectDescription|]
en: Gas particle
lv: Gāzes daļiņa

[ctx: ObjectClass|]
en: GasLJForce
lv: GāzesLDžSpēks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Lennard-Jones force
lv: Lennarda—Džonsa spēks

[ctx: PropertyDescription|]
en: Potential depth
lv: Potenciāla dziļums

[ctx: PropertyName|]
en: depth
lv: dziļums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Distance at which the force is zero
lv: Attālums, kādā spēks ir nulle

[ctx: PropertyDescription|]
en: Cut-off distance
lv: Nogriešanas attālums

[ctx: PropertyName|]
en: cutoff
lv: nogriešana

[ctx: ObjectClass|]
en: GasLJForceErrors
lv: GāzesLDžSpēkaKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for GasLJForce
lv: Kļūdu klase GāzesLDžSpēkaKļūdai

[ctx: PropertyName|]
en: depthVariance
lv: dziļumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Potential depth variance
lv: Potenciāla dziļuma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: rminVariance
lv: rminDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of the distance at which the force is zero
lv: Attāluma, kādā spēks ir nulle, dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: Gas
lv: Gāze

[ctx: ObjectDescription|]
en: Particle gas
lv: Gāzes daļiņa

[ctx: PropertyName|]
en: measureRectCenter
lv: mērtraukaCentrs

[ctx: PropertyDescription|]
en: Center of the rect for measurements
lv: Mērtrauka centrs

[ctx: PropertyName|]
en: measureRectSize
lv: mērtraukaIzmērs

[ctx: PropertyDescription|]
en: Size of the rect for measurements
lv: Mērtrauka izmērs

[ctx: PropertyName|]
en: rectVolume
lv: MērtrTilpums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Volume of the measureRect
lv: Mērtrauka tilpums

[ctx: PropertyName|]
en: rectParticleCount
lv: traukaDaļiņuSkaits

[ctx: PropertyDescription|]
en: Count of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu skaits

[ctx: PropertyName|]
en: rectConcentration
lv: TraukaKoncentrācija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Concentration of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu koncentrācija

[ctx: PropertyName|]
en: rectPressure
lv: traukaSpiediens

[ctx: PropertyDescription|]
en: Pressure of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu spiediens

[ctx: PropertyName|]
en: rectTemperature
lv: traukaTemperatūra

[ctx: PropertyDescription|]
en: Temperature of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu temperatūra

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanKineticEnergy
lv: traukaVidKinētiskāEnerģija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Mean kinetic energy of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu vidējā kinētiskā enerģija

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanVelocity
lv: traukaVidĀtrums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Mean velocity of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu vidējais ātrums

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanParticleMass
lv: traukaVidDaļiņuMasa

[ctx: PropertyDescription|]
en: Mean mass of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu vidējā masa

[ctx: PropertyName|]
en: rectMass
lv: traukaMasa

[ctx: PropertyDescription|]
en: Total mass of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu kopējā masa

[ctx: ObjectClass|]
en: GasErrors
lv: GāzeKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for Gas
lv: Kļūdu klase gāzei

[ctx: PropertyName|]
en: rectPressureVariance
lv: traukaSpiedienaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of pressure of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu spiediena dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: rectTemperatureVariance
lv: traukaTemperatūrasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of temperature of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu temperatūras dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanKineticEnergyVariance
lv: traukaVidKinētiskāsEnerģijasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of mean kinetic energy of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu vidējās kinētiskās enerģijas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanVelocityVariance
lv: traukaVidĀtrumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of mean velocity of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu vidējā ātruma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: rectMeanParticleMassVariance
lv: traukaVidMasasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of mean mass of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu vidējās masas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: rectMassVariance
lv: traukaMasasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Variance of total mass of particles in the measureRect
lv: Traukā esošo daļiņu kopējās masas dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: GravitationForce
lv: GravitācijasSpēks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Gravitation force
lv: Gravitācijas spēks

[ctx: PropertyName|]
en: gravitationConst
lv: gravitācijasKonst

[ctx: PropertyDescription|]
en: Gravitation constant
lv: Gravitācijas konstante

[ctx: ObjectClass|]
en: GravitationForceErrors
lv: GravitācijasSpēksKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for GravitationForce
lv: Kļūdu klase GravitācijasSpēkam

[ctx: PropertyName|]
en: gravitationConstVariance
lv: gravitācijasKonstDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Gravitation constant variance
lv: Gravitācijas konstantes dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: WeightForce
lv: SmagumaSpēks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Weight force
lv: Smaguma spēks

[ctx: PropertyDescription|]
en: Weight constant
lv: Smaguma konstante

[ctx: PropertyName|]
en: weightConst
lv: smagumaKonst

[ctx: ObjectClass|]
en: WeightForceErrors
lv: SmagumaSpēksKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for WeightForce
lv: Kļūdu klase SmagumaSpēkam

[ctx: PropertyName|]
en: weightConstVariance
lv: smagumaKonstantesDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Weight constant variance
lv: Smaguma konstantes dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: GslGenericSolver
lv: GslVispārīgaisRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: GSL generic solver
lv: GSL vispārīgais risinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: GslSolver
lv: GslRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: GSL non-adaptive solver
lv: GSL neadaptīvais risinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveSolver
lv: GslAdaptīvaisRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: GSL adaptive solver
lv: GSL adaptīvais risinātājs

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRK2Solver
lv: GslRK2Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta second-order solver from GSL library
lv: Runges—Kutas otrās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRK2Solver
lv: GslAdaptīvaisRK2Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta second-order solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas otrās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRK4Solver
lv: GslRK4Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta classical fourth-order solver from GSL library
lv: Runges—Kutas klasiskais ceturtās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRK4Solver
lv: GslAdaptīvaisRK4Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta classical fourth-order solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas klasiskais ceturtās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRKF45Solver
lv: GslRKF45Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta-Fehlberg (4,5) solver from GSL library
lv: Runges—Kutas—Fēlberga (4,5) risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRKF45Solver
lv: GslAdaptīvaisRKF45Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta-Fehlberg (4,5) solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas—Fēlberga (4,5) risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRKCKSolver
lv: GslRKCKRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta Cash-Karp (4,5) solver from GSL library
lv: Runges—Kutas Keša—Karpa (4,5) risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRKCKSolver
lv: GslAdaptīvaisRKCKRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta Cash-Karp (4,5) solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas Keša—Karpa (4,5) risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRK8PDSolver
lv: GslRK8PDRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta Prince-Dormand (8,9) solver from GSL library
lv: Runges—Kutas Princa—Dormanda (8,9) risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRK8PDSolver
lv: GslAdaptīvaisRK8PDRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta Prince-Dormand (8,9) solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas Princa—Dormanda (8,9) risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRK2IMPSolver
lv: GslRK2IMPRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta implicit second-order solver from GSL library
lv: Runges—Kutas netiešais otrās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRK2IMPSolver
lv: GslAdaptīvaisRK2IMPRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta implicit second-order solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas netiešais otrās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslRK4IMPSolver
lv: GslRK4IMPRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Runge-Kutta implicit fourth-order solver from GSL library
lv: Runges—Kutas netiešais ceturtās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: GslAdaptiveRK4IMPSolver
lv: GslAdaptīvaisRK4IMPRisinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Adaptive Runge-Kutta implicit fourth-order solver from GSL library
lv: Adaptīvais Runges—Kutas netiešais ceturtās kārtas risinātājs no GSL bibliotēkas

[ctx: ObjectClass|]
en: Item
lv: Vienums

[ctx: ObjectDescription|]
en: Item
lv: Vienums

[ctx: PropertyName|]
en: color
lv: krāsa

[ctx: PropertyDescription|]
en: Item color
lv: Vienuma krāsa

[ctx: ObjectClass|]
en: ItemGroup
lv: VienumuGrupa

[ctx: ObjectDescription|]
en: ItemGroup
lv: VienumuGrupa

[ctx: ObjectClass|]
en: Joint
lv: Savienojums

[ctx: ObjectDescription|]
en: Joint
lv: Savienojums

[ctx: ObjectClass|]
en: Anchor
lv: Enkurs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Anchor: fixes position of the body
lv: Enkurs: nofiksē ķermeņa novietojumu

[ctx: PropertyDescription|]
en: Body
lv: Ķermenis

[ctx: PropertyName|]
en: body
lv: ķermenis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position
lv: Pozīcija

[ctx: PropertyName|]
en: position
lv: pozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angle
lv: Leņķis

[ctx: PropertyName|]
en: angle
lv: leņķis

[ctx: ObjectClass|]
en: Pin
lv: Piespraude

[ctx: ObjectDescription|]
en: Pin: fixes position of a given point on the body
lv: Piespraude: nofiksē dotā punkta novietojumu ķermenī

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position on the body
lv: Pozīcija ķermenī

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition
lv: lokālāPozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position in the world
lv: Pozīcija pasaulē

[ctx: ObjectClass|]
en: Stick
lv: Stienis

[ctx: ObjectDescription|]
en: Massless stick which can be connected to bodies
lv: Stienis bez masas, ar kuru var savienot objektus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rest length of the stick
lv: Stieņa miera stāvokļa garums

[ctx: PropertyName|]
en: restLength
lv: mieraStāvokļaGarums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Body1
lv: 1.ķermenis

[ctx: PropertyName|]
en: body1
lv: 1.ķermenis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Body2
lv: 2.ķermenis

[ctx: PropertyName|]
en: body2
lv: 2.ķermenis

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition1
lv: 1.lokālāPozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 1
lv: 1.lokālāPozīcija

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition2
lv: 2.lokālāPozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 2
lv: 2.lokālāPozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position1
lv: 1.pozīcija

[ctx: PropertyName|]
en: position1
lv: 1.pozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position2
lv: 2.pozīcija

[ctx: PropertyName|]
en: position2
lv: 2.pozīcija

[ctx: ObjectClass|]
en: Rope
lv: Virve

[ctx: ObjectDescription|]
en: Massless rope which can be connected to bodies
lv: Virve bez masas, kuru var savienot ar objektiem

[ctx: ObjectClass|]
en: LinearMotor
lv: LineāraisMotors

[ctx: ObjectDescription|]
en: Linear motor: applies a constant force to a given position of the body
lv: Lineārais motors: norādītajai ķermeņa vietai pielieto konstantu spēku

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position of the motor on a body
lv: Motora novietojums ķermenī

[ctx: PropertyDescription|]
en: Value of the force, acting on the body
lv: Spēka, kas darbojas uz ķermeni, vērtība

[ctx: PropertyName|]
en: forceValue
lv: spēkaVērtība

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rotate the force vector in sync with body rotation
lv: Spēka, kas darbojas uz ķermeni, vērtība

[ctx: PropertyName|]
en: rigidlyFixed
lv: nekustīgumsFiksēts

[ctx: ObjectClass|]
en: CircularMotor
lv: ApļveidaMotors

[ctx: ObjectDescription|]
en: Circular motor: applies a constant torque to the body
lv: Apļveida motors: ķermenim pielieto konstantu griezes momentu

[ctx: PropertyDescription|]
en: Value of the torque, acting on the body
lv: Griezes momenta, kas darbojas uz ķermeni, vērtība

[ctx: PropertyName|]
en: torqueValue
lv: griezesMomentaVērtība

[ctx: ObjectClass|]
en: Object
lv: Objekts

[ctx: ObjectDescription|]
en: Object
lv: Objekts

[ctx: PropertyDescription|]
en: Object name
lv: Objekta nosaukums

[ctx: PropertyName|]
en: name
lv: nosaukums

[ctx: ObjectClass|]
en: ObjectErrors
lv: ObjektuKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: ObjectErrors
lv: ObjektuKļūdas

[ctx: ObjectClass|]
en: Particle
lv: Daļiņa

[ctx: ObjectDescription|]
en: Simple zero-size particle
lv: Vienkārša bezizmēra daļiņa

[ctx: PropertyDescription|]
en: position
lv: pozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: velocity
lv: ātrums

[ctx: PropertyName|]
en: velocity
lv: ātrums

[ctx: PropertyName|]
en: acceleration
lv: paātrinājums

[ctx: PropertyDescription|]
en: acceleration
lv: paātrinājums

[ctx: PropertyDescription|]
en: force
lv: spēks

[ctx: PropertyName|]
en: force
lv: spēks

[ctx: PropertyDescription|]
en: mass
lv: masa

[ctx: PropertyName|]
en: mass
lv: masa

[ctx: PropertyDescription|]
en: momentum
lv: impulss

[ctx: PropertyName|]
en: momentum
lv: impulss

[ctx: PropertyDescription|]
en: kinetic energy
lv: kinētiskā enerģija

[ctx: PropertyName|]
en: kineticEnergy
lv: kinētiskāEnerģija

[ctx: ObjectClass|]
en: ParticleErrors
lv: DaļiņaKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for Particle
lv: Kļūdu klase daļiņai

[ctx: PropertyName|]
en: positionVariance
lv: pozīcijuDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: position variance
lv: pozīciju dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: velocityVariance
lv: ātrumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: velocity variance
lv: ātruma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: accelerationVariance
lv: paātrinājumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: acceleration variance
lv: paātrinājuma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: forceVariance
lv: spēkaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: force variance
lv: spēka dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: massVariance
lv: masasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: mass variance
lv: masas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: momentumVariance
lv: impulsaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: momentum variance
lv: impulsa dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: kineticEnergyVariance
lv: kinētiskāsEnerģijasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: kinetic energy variance
lv: kinētiskās enerģijas dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: ChargedParticle
lv: LādētaDaļiņa

[ctx: ObjectDescription|]
en: Charged zero-size particle
lv: Lādēta bezizmēra daļiņa

[ctx: PropertyDescription|]
en: charge
lv: lādiņš

[ctx: PropertyName|]
en: charge
lv: lādiņš

[ctx: ObjectClass|]
en: ChargedParticleErrors
lv: LādētaDaļiņaKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for ChargedParticle
lv: Kļūdu klase LādētaiDaļiņai

[ctx: PropertyName|]
en: chargeVariance
lv: lādiņaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: charge variance
lv: lādiņa dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: RigidBody
lv: NekustīgsĶermenis

[ctx: ObjectDescription|]
en: Generic rigid body
lv: Vispārīgs ciets ķermenis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position of the center of mass
lv: Masas centra pozīcija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rotation angle
lv: Rotācijas leņķis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Velocity of the center of mass
lv: Masas centra ātrums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angular velocity of the body
lv: Ķermeņa leņķiskais ātrums

[ctx: PropertyName|]
en: angularVelocity
lv: leņķiskaisĀtrums

[ctx: Units|]
en: rad/s
lv: rad/sek.

[ctx: PropertyDescription|]
en: Acceleration of the center of mass
lv: Masas centra paātrinājums

[ctx: PropertyName|]
en: angularAcceleration
lv: leņķiskaisPaātrinājums

[ctx: Units|]
en: rad/s²
lv: rad/sek.²

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angular acceleration of the body
lv: Ķermeņa leņķiskais paātrinājums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Force that acts upon the body
lv: Spēks, kas iedarbojas uz ķermeni

[ctx: PropertyDescription|]
en: Torque that acts upon the body
lv: Griezes moments, kas iedarbojas uz ķermeni

[ctx: PropertyName|]
en: torque
lv: griezes moments

[ctx: PropertyDescription|]
en: Total mass of the body
lv: Kopējā ķermeņa masa

[ctx: PropertyName|]
en: inertia
lv: inerce

[ctx: PropertyDescription|]
en: Inertia "tensor" of the body
lv: Ķermeņa inerces tenzors

[ctx: PropertyDescription|]
en: angular momentum
lv: griešanās (leņķiskais) moments

[ctx: PropertyName|]
en: angularMomentum
lv: griešanāsMoments

[ctx: Units|]
en: kg m² rad/s
lv: kg m² rad/sek.

[ctx: ObjectClass|]
en: RigidBodyErrors
lv: NekustīgsĶermenisKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for RigidBody
lv: Kļūdu klase NekustīgamĶermenim

[ctx: PropertyName|]
en: angleVariance
lv: leņķaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: angle variance
lv: leņķa dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: angularVelocityVariance
lv: leņķiskāĀtrumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: angularVelocity variance
lv: leņķiskāĀtruma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: angularAccelerationVariance
lv: leņķiskāPaātrinājumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: angularAcceleration variance
lv: leņķiskāPaātrinājuma dispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: torque variance
lv: griezes momenta dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: torqueVariance
lv: griezesMomentaDispersija

[ctx: PropertyName|]
en: inertiaVariance
lv: inercesDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: inertia variance
lv: inerces dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: angularMomentumVariance
lv: griešanāsMomentaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: angular momentum variance
lv: griešanās momenta dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: Disk
lv: Disks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Rigid disk
lv: Nekustīgs disks

[ctx: PropertyDescription|]
en: Radius of the disk
lv: Diska rādiuss

[ctx: PropertyName|]
en: radius
lv: rādiuss

[ctx: ObjectClass|]
en: BasePolygon
lv: PamataDaudzstūris

[ctx: ObjectDescription|]
en: Base polygon body
lv: Pamata daudzstūrains ķermenis

[ctx: ObjectClass|]
en: Box
lv: Kaste

[ctx: ObjectDescription|]
en: Rigid box
lv: Nekustīga kaste

[ctx: PropertyDescription|]
en: Size of the box
lv: Kastes izmērs

[ctx: PropertyName|]
en: size
lv: izmērs

[ctx: ObjectClass|]
en: Polygon
lv: Daudzstūris

[ctx: ObjectDescription|]
en: Rigid polygon body
lv: Nekustīgs daudzstūrains ķermenis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Vertex list
lv: Virsotņu saraksts

[ctx: PropertyName|]
en: vertices
lv: virsotnes

[ctx: ObjectClass|]
en: SoftBodyParticle
lv: MīkstķermeņaDaļiņa

[ctx: ObjectDescription|]
en: SoftBody particle
lv: Mīkstķermeņa daļiņa

[ctx: ObjectClass|]
en: SoftBodySpring
lv: MīkstķermeņaAtspere

[ctx: ObjectDescription|]
en: SoftBody spring
lv: Mīkstķermeņa atspere

[ctx: ObjectClass|]
en: SoftBody
lv: Mīkstķermenis

[ctx: ObjectDescription|]
en: Deformable SoftBody
lv: Deformējams mīkstķermenis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Show internal items
lv: Rādīt iekšējos vienumus

[ctx: PropertyName|]
en: showInternalItems
lv: rādītIekšējosVienumus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Angular momentum of the body
lv: Ķermeņa griešanās moments

[ctx: PropertyName|]
en: borderParticleNames
lv: robežuDaļiņuNosaukumi

[ctx: PropertyDescription|]
en: Border particle names (temporal property)
lv: Robežu daļiņu nosaukumi (pagaidu īpašība)

[ctx: ObjectClass|]
en: Solver
lv: Risinātājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Solver
lv: Risinātājs

[ctx: PropertyDescription|]
en: Solver type
lv: Risinātāja tips

[ctx: PropertyName|]
en: solverType
lv: risinātājaTips

[ctx: PropertyDescription|]
en: Step size
lv: Soļa lielums

[ctx: PropertyName|]
en: stepSize
lv: soļaLielums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Allowed relative tolerance
lv: Atļautā relatīvā noturība

[ctx: PropertyName|]
en: toleranceRel
lv: relNoturība

[ctx: PropertyDescription|]
en: Count of dynamic variables
lv: Dinamisko mainīgo skaits

[ctx: PropertyName|]
en: dimension
lv: dimensija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Maximal local error ratio during last step
lv: Maksimālā lokālo kļūdu attiecība pēdējā solī

[ctx: PropertyName|]
en: localErrorRatio
lv: lokāloKļūduAttiecība

[ctx: ObjectClass|]
en: Spring
lv: Atspere

[ctx: ObjectDescription|]
en: Massless spring which can be connected to bodies
lv: Atspere bez masas, kuru var savienot ar ķermeņiem

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rest length
lv: Miera stāvokļa garums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current length
lv: Pašreizējais garums

[ctx: PropertyName|]
en: length
lv: garums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Stiffness
lv: Stingrība

[ctx: PropertyName|]
en: stiffness
lv: stingrība

[ctx: PropertyDescription|]
en: Damping
lv: Slāpēšana

[ctx: PropertyName|]
en: damping
lv: slāpēšana

[ctx: PropertyDescription|]
en: Spring tension force
lv: Atsperes sprieguma spēks

[ctx: ObjectClass|]
en: SpringErrors
lv: AtsperesKļūdas

[ctx: ObjectDescription|]
en: Errors class for Spring
lv: Kļūdu klase atsperei

[ctx: PropertyName|]
en: restLengthVariance
lv: mieraStāvokļaGarumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Rest length variance
lv: Miera stāvokļa garuma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: lengthVariance
lv: garumaDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current length variance
lv: Pašreizējā garuma dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: stiffnessVariance
lv: stingrībasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Stiffness variance
lv: Stingrības dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: dampingVariance
lv: slāpēšanasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Damping variance
lv: Slāpēšanas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition1Variance
lv: lokālās1.pozīcijasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 1 variance
lv: Lokālās 1. pozīcijas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: localPosition2Variance
lv: lokālās2.pozīcijasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position 2 variance
lv: Lokālās 2. pozīcijas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: position1Variance
lv: 2.pozīcijasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position1 variance
lv: 1. pozīcijas dispersija

[ctx: PropertyName|]
en: position2Variance
lv: 2.pozīcijasDispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Position2 variance
lv: 2. pozīcijas dispersija

[ctx: PropertyDescription|]
en: Spring tension force variance
lv: Atsperes sprieguma spēka dispersija

[ctx: ObjectClass|]
en: NoteImage
lv: PiezīmeAttēls

[ctx: ObjectDescription|]
en: NoteImage: an image embedded in Note
lv: PiezīmeAttēls: piezīmē iegults attēls

[ctx: PropertyDescription|]
en: Image data
lv: Attēla dati

[ctx: PropertyName|]
en: image
lv: attēls

[ctx: ObjectClass|]
en: NoteFormula
lv: PiezīmeFormula

[ctx: ObjectDescription|]
en: NoteFormula: a formula embedded in Note
lv: PiezīmeFormula: piezīmē iegulta formula

[ctx: PropertyDescription|]
en: Formula code
lv: Formulas kods

[ctx: PropertyName|]
en: code
lv: kods

[ctx: ObjectClass|]
en: Note
lv: Piezīme

[ctx: ObjectDescription|]
en: Note: displays a textual note on the scene
lv: Piezīme: ainā parāda tekstveida piezīmi

[ctx: PropertyDescription|]
en: Note position on the scene
lv: Piezīmes novietojums ainā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Note size on the scene
lv: Piezīmes izmērs ainā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: PropertyName|]
en: text
lv: teksts

[ctx: ObjectClass|]
en: Graph
lv: Grafiks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Graph: plots a graph of any properties
lv: Grafiks: zīmē jebkādu īpašību grafiku

[ctx: PropertyDescription|]
en: Graph position on the scene
lv: Grafika novietojums ainā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Graph size on the scene
lv: Grafika izmērs ainā

[ctx: PropertyDescription|]
en: X axis: object
lv: X ass: objekts

[ctx: PropertyName|]
en: objectX
lv: objektsX

[ctx: PropertyDescription|]
en: X axis: object property
lv: X ass: objekta īpašība

[ctx: PropertyName|]
en: propertyX
lv: īpašībaX

[ctx: PropertyDescription|]
en: X axis: vector index
lv: X ass: vektoru indekss

[ctx: PropertyName|]
en: indexX
lv: indekssX

[ctx: PropertyDescription|]
en: Y axis: object
lv: Y ass: objekts

[ctx: PropertyName|]
en: objectY
lv: objektsY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Y axis: property
lv: Y ass: īpašība

[ctx: PropertyName|]
en: propertyY
lv: īpašībaY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Y axis: vector index
lv: Y ass: vektoru indekss

[ctx: PropertyName|]
en: indexY
lv: indekssY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Auto-limits along X axis
lv: Autom. ierobežojumi pa X asi

[ctx: PropertyName|]
en: autoLimitsX
lv: automIerobežojumiX

[ctx: PropertyDescription|]
en: Auto-limits along Y axis
lv: Autom. ierobežojumi pa Y asi

[ctx: PropertyName|]
en: autoLimitsY
lv: autoIerobežojumiY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Limits along X axis
lv: Ierobežojumi pa X asi

[ctx: PropertyName|]
en: limitsX
lv: ierobežojumiX

[ctx: PropertyDescription|]
en: Limits along Y axis
lv: Ierobežojumi pa Y asi

[ctx: PropertyName|]
en: limitsY
lv: ierobežojumiY

[ctx: PropertyDescription|]
en: Show points on the graph
lv: Rādīt punktus uz grafika

[ctx: PropertyName|]
en: showPoints
lv: rādītPunktus

[ctx: PropertyDescription|]
en: Show lines on the graph
lv: Rādīt līnijas uz grafika

[ctx: PropertyName|]
en: showLines
lv: rādītLīnijas

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current value
lv: Pašreizējā vērtība

[ctx: PropertyName|]
en: currentValue
lv: pašreizējāVērtība

[ctx: PropertyDescription|]
en: points
lv: punkti

[ctx: PropertyName|]
en: points
lv: punkti

[ctx: PropertyName|]
en: unitsX
lv: mērvienībasX

[ctx: PropertyName|]
en: Units along X axis
lv: Vienības pa X asi

[ctx: PropertyName|]
en: unitsY
lv: vienībasY

[ctx: PropertyName|]
en: Units along Y axis
lv: Vienības pa Y asi

[ctx: ObjectClass|]
en: Meter
lv: Mērītājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Meter: displays any property on the scene
lv: Mērītājs: parāda jebkuru īpašību skatā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Meter position on the scene
lv: Mērīt stāvokli skatā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Meter size on the scene
lv: Mērīt izmēru skatā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Observed object
lv: Novērotais objekts

[ctx: PropertyName|]
en: object
lv: objekts

[ctx: PropertyDescription|]
en: Observed property
lv: Novērotā īpašība

[ctx: PropertyName|]
en: property
lv: īpašība

[ctx: PropertyDescription|]
en: Vector index
lv: Vektoru indekss

[ctx: PropertyName|]
en: index
lv: indekss

[ctx: PropertyDescription|]
en: Display digits
lv: Attēlojamie cipari

[ctx: PropertyName|]
en: digits
lv: cipari

[ctx: PropertyDescription|]
en: Value
lv: Vērtība

[ctx: PropertyName|]
en: value
lv: vērtība

[ctx: PropertyDescription|]
en: Units of measured property
lv: Mērītās īpašības vienības

[ctx: PropertyName|]
en: units
lv: mērvienības

[ctx: ObjectClass|]
en: Controller
lv: Kontrolieris

[ctx: ObjectDescription|]
en: Controller: allows to easily control any property
lv: Kontrolieris: ļauj viegli kontrolēt jebkuru īpašību

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controller position on the scene
lv: Kontroliera stāvoklis ainā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controller size on the scene
lv: Kontroliera izmērs ainā

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controlled object
lv: Kontrolētais objekts

[ctx: PropertyDescription|]
en: Controlled property
lv: Kontrolētā īpašība

[ctx: PropertyDescription|]
en: Limits
lv: Ierobežojumi

[ctx: PropertyName|]
en: limits
lv: ierobežojumi

[ctx: PropertyName|]
en: increaseShortcut
lv: palielināšanasSaīsne

[ctx: PropertyDescription|]
en: Shortcut to increase the value
lv: Saīsne vērtības palielināšanai

[ctx: PropertyName|]
en: decreaseShortcut
lv: samazināšanasSaīsne

[ctx: PropertyDescription|]
en: Shortcut to decrease the value
lv: Saīsne vērtības samazināšanai

[ctx: PropertyDescription|]
en: Increment value
lv: Vērtības pieaugums

[ctx: PropertyName|]
en: increment
lv: pieaugums

[ctx: PropertyDescription|]
en: Units of controlled property
lv: Kontrolētās īpašības vienības

[ctx: ObjectClass|]
en: Tracer
lv: Trasētājs

[ctx: ObjectDescription|]
en: Tracer: traces trajectory of a point on a body
lv: Trasētājs: trasē punkta trajektoriju uz ķermeņa

[ctx: PropertyDescription|]
en: Traced body
lv: Trasēts ķermenis

[ctx: PropertyDescription|]
en: Local position
lv: Lokālā pozīcija

[ctx: ObjectClass|]
en: Tool
lv: Rīks

[ctx: ObjectDescription|]
en: Tool
lv: Rīks

[ctx: ObjectClass|]
en: World
lv: Pasaule

[ctx: ObjectDescription|]
en: World
lv: Pasaule

[ctx: PropertyDescription|]
en: Current time
lv: Pašreizējais laiks

[ctx: PropertyName|]
en: time
lv: laiks

[ctx: PropertyDescription|]
en: Simulation speed scale
lv: Simulācija ātruma mērogs

[ctx: PropertyName|]
en: timeScale
lv: laikaMērogs

[ctx: PropertyName|]
en: errorsCalculation
lv: kļūduAprēķināšana

[ctx: PropertyDescription|]
en: Enable global error calculation
lv: Ieslēgt globālo kļūdu aprēķināšanu

[ctx: QObject|]
en: The file is not a StepCoreXML file.
lv: Šī datne nav „StepCoreXML“ datne.

[ctx: QObject|]
en: Unknown item type "%1"
lv: Nezināms objekta tips „%1“

[ctx: QObject|]
en: Unknown solver type "%1"
lv: Nezināms risinātāja tips „%1“

[ctx: QObject|]
en: Unknown collisionSolver type "%1"
lv: Nezināms sadursmju risinātāja tips „%1“

[ctx: QObject|]
en: Unknown constraint solver type "%1"
lv: Nezināms ierobežojumu risinātāja tips „%1“

[ctx: QObject|]
en: Wrong ID attribute value for %1
lv: %1 ir nepareiza ID atribūta vērtība

[ctx: QObject|]
en: Non-unique ID attribute value for %1
lv: %1 ir ne unikāla ID atribūta vērtība

[ctx: QObject|]
en: Property "%1" of "%2" has illegal value
lv: Objekta „%2“ īpašībai „%1“ ir nederīga vērtība

[ctx: QObject|]
en: File is not writable.
lv: Datne nav rakstāma.
