subtitlecomposer - en to et translation catalogue (592 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default: %1
et: Vaikimisi: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Current: %1
et: Aktiivne: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
et: Automaatne tuvastamine

en: Go to Line
et: Liikumine reale

en: &Go to line:
et: L&iikumine reale:

en: Maximize Durations
et: Maksimeeri kestused

en: Unbreak Lines
et: Eemalda reamurdmine

en: Simplify Spaces
et: Lihtsusta tühikuid

en: Open Video
et: Video avamine

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Untitled Translation
et: Pealkirjata tõlge

en: Pause
et: Paus

en: Play
et: Esita

en: Seek backwards 1 second | Seek backwards %1 seconds
et[0]: Otsing 1 sekund tagasi
et[1]: Otsing %1 sekundit tagasi

en: Seek forwards 1 second | Seek forwards %1 seconds
et[0]: Otsing 1 sekund edasi
et[1]: Otsing %1 sekundit edasi

en: Shift %2%1 millisecond | Shift %2%1 milliseconds
et[0]: Nihe %2%1 millisekundit
et[1]: Nihe %2%1 millisekundit

en: Shift selected lines %2%1 millisecond | Shift selected lines %2%1 milliseconds
et[0]: Valitud ridade nihutamine %2%1 millisekundit
et[1]: Valitud ridade nihutamine %2%1 millisekundit

en: Exit the application
et: Rakendusest väljumine

en: Configure Subtitle Composer
et: Subtiitrilooja seadistamine

[ctx: @action:inmenu Create a new subtitle]
en: New
et: Uus

en: Create an empty subtitle
et: Tühja subtiitri loomine

[ctx: @action:inmenu Open subtitle file]
en: Open Subtitle...
et: Ava subtiiter ...

en: Open subtitle file
et: Subtiitrifaili avamine

en: Reload As...
et: Laadi uuesti kui ...

en: Reload opened file with a different encoding
et: Avatud faili taaslaadimine teises kodeeringus

[ctx: @action:inmenu Open rencently used subtitle file]
en: Open &Recent Subtitle
et: Ava &hiljutine subtiiter

en: Save
et: Salvesta

en: Save opened subtitle
et: Avatud subtiitri salvestamine

en: Save As...
et: Salvesta kui ...

en: Save opened subtitle with different settings
et: Avatud subtiitri salvestamine teiste seadistustega

en: Close
et: Sulge

en: Close opened subtitle
et: Avatud subtiitri sulgemine

en: New Translation
et: Uus tõlge

en: Create an empty translation subtitle
et: Tühja subtiitritõlke loomine

en: Open Translation...
et: Ava tõlge ...

en: Open translation subtitle file
et: Tõlke subtiitrifaili avamine

en: Reload Translation As...
et: Laadi tõlge uuesti kui ...

en: Reload opened translation file with a different encoding
et: Avatud tõlkefaili taaslaadimine teises kodeeringus

en: Open &Recent Translation
et: Ava &hiljutine tõlge

en: Save Translation
et: Salvesta tõlge

en: Save opened translation subtitle
et: Avatud subtiitritõlke salvestamine

en: Save Translation As...
et: Salvesta tõlge kui ...

en: Save opened translation subtitle with different settings
et: Avatud subtiitritõlke salvestamine teiste seadistustega

en: Close Translation
et: Sulge tõlge

en: Close opened translation subtitle
et: Avatud subtiitritõlke sulgemine

en: Split Subtitle...
et: Tükelda subtiiter ...

en: Split the opened subtitle in two parts
et: Avatud subtiitri tükeldamine kaheks

en: Join Subtitles...
et: Ühenda subtiitrid ...

en: Append to the opened subtitle another one
et: Avatud subtiitrile teise lisamine

en: Insert Before
et: Lisa ette

en: Insert empty line before current one
et: Tühja rea lisamine aktiivse rea ette

en: Insert After
et: Lisa järele

en: Insert empty line after current one
et: Tühja rea lisamine aktiivse rea järele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
et: Eemalda

en: Remove selected lines
et: Valitud ridade eemaldamine

en: Split Lines
et: Tükelda read

en: Split selected lines
et: Valitud ridade tükeldamine

en: Join Lines
et: Ühenda read

en: Join selected lines
et: Valitud ridade ühendamine

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select all lines
et: Kõigi ridade valimine

en: Go to Line...
et: Liigu reale ...

en: Go to specified line
et: Liikumine määratud reale

en: Find...
et: Otsi ...

en: Find occurrences of strings or regular expressions
et: Stringide või regulaaravaldiste vastete otsimine

en: Find Next
et: Leia järgmine

en: Find next occurrence of string or regular expression
et: Stringi või regulaaravaldise järgmise vaste otsimine

en: Find Previous
et: Leia eelmine

en: Find previous occurrence of string or regular expression
et: Stringi või regulaaravaldise eelmise vaste otsimine

en: Replace...
et: Asenda ...

en: Replace occurrences of strings or regular expressions
et: Leitud stringide või regulaaravaldiste vastete asendamine

en: Retrocede current line
et: Tagasi eelmisele reale

en: Makes the line before the current one active
et: Aktiivseks muudetakse praegusele eelnev rida

en: Advance current line
et: Edasi järgmisele reale

en: Makes the line after the current one active
et: Aktiivseks muudetakse praegusele järgnev rida

en: Detect Errors...
et: Leia vead ...

en: Detect errors in the current subtitle
et: Vigade tuvastamine aktiivses subtiitris

en: Clear Errors/Marks
et: Puhasta vead/märgised

en: Clear detected errors and marks in the current subtitle
et: Aktiivses subtiitris tuvastatud vigade ja märgiste puhastamine

en: Select Next Error/Mark
et: Vali järgmine viga/märgis

en: Select next line with error or mark
et: Järgmise vea või märgisega rea valimine

en: Select Previous Error/Mark
et: Vali eelmine viga/märgis

en: Select previous line with error or mark
et: Eelmise vea või märgisega rea valimine

en: Spelling...
et: Õigekiri ...

en: Check lines spelling
et: Ridade õigekirja kontrollimine

en: Toggle Mark
et: Lülita märgist

en: Toggle mark on selected lines
et: Valitud ridade märgise lülitamine

en: Toggle Bold
et: Lülita rasvast kirja

en: Toggle selected lines bold attribute
et: Valitud ridade rasvase kirja atribuudi lülitamine

en: Toggle Italic
et: Lülita kaldkirja

en: Toggle selected lines italic attribute
et: Valitud ridade kaldkirja atribuudi lülitamine

en: Toggle Underline
et: Lülita allajoonimist

en: Toggle selected lines underline attribute
et: Valitud ridade allajoonimise atribuudi lülitamine

en: Toggle Strike Through
et: Lülita läbikriipsutust

en: Toggle selected lines strike through attribute
et: Valitud ridade läbikriipsutamise atribuudi lülitamine

en: Change Text Color
et: Muuda teksti värvi

en: Change text color of selected lines
et: Valitud ridade teksti värvi muutmine

en: Shift...
et: Nihuta ...

en: Shift lines an specified amount of time
et: Ridade nihutamine määratud ajakoguse võrra

en: Adjust...
et: Kohanda ...

en: Linearly adjust all lines to a specified interval
et: Kõigi ridade lineaarne kohandamine määratud intervalli alusel

en: Change Frame Rate...
et: Muuda kaadrisagedust ...

en: Retime subtitle lines by reinterpreting its frame rate
et: Subtiitri ridade ümberajastamine muudetud kaadrisageduse põhjal

en: Enforce Duration Limits...
et: Rakenda kestusepiirangud ...

en: Enforce lines minimum and/or maximum duration limits
et: Ridade minimaalse ja/või maksimaalse kestmise piirangute rakendamine

en: Set Automatic Durations...
et: Määra automaatsed kestused ...

en: Set lines durations based on amount of letters, words and line breaks
et: Ridade kestmise määramine tähtede, sõnade ja reavahetuste hulga alusel

en: Maximize Durations...
et: Maksimeeri kestused ...

en: Extend lines durations up to their next lines show time
et: Ridade kestuse pikendamine järgmiste ridade näitamisajani

en: Fix Overlapping Times...
et: Paranda ajalised kattuvused ...

en: Fix lines overlapping times
et: Kattuvate aegadega ridade parandamine

en: Synchronize with Subtitle...
et: Sünkrooni subtiitriga ...

en: Copy timing information from another subtitle
et: Ajastamisteabe kopeerimine teise subtiitrisse

en: Break Lines...
et: Murra ridu ...

en: Automatically set line breaks
et: Automaatse reamurdmise määramine

en: Unbreak Lines...
et: Eemalda reamurdmine ...

en: Remove line breaks from lines
et: Reamurdmise eemaldamine

en: Simplify Spaces...
et: Lihtsusta tühikuid

en: Remove unneeded spaces from lines
et: Tarbetute tühikute eemaldamine ridadest

en: Change Case...
et: Muuda tähesuurust ...

en: Change lines text to upper, lower, title or sentence case
et: Ridade teksti muutmine suur- või väiketäheliseks, läbivalt või algussuurtäheliseks

en: Fix Punctuation...
et: Paranda kirjavahemärke ...

en: Fix punctuation errors in lines
et: Kirjavahemärkide vigade parandamine ridades

en: Translate...
et: Tõlgi ...

en: Translate lines texts using Google services
et: Ridade teksti tõlkimine Google'i teenuste abil

en: Edit Line in Place
et: Muuda rida kohapeal

en: Edit current line text in place
et: Aktiivse rea teksti muutmine kohapeal

en: Open Video...
et: Ava video ...

en: Open video file
et: Videofaili avamine

en: Open &Recent Video
et: Ava &hiljutine video

en: Import Subtitle Stream
et: Impordi subtiitrivoog

en: Import subtitle stream into subtitle editor
et: Subtiitrivoo importimine subtiitriredaktorisse

en: Recognize Speech
et: Tuvasta kõne

en: Recognize speech in audio stream
et: Kõne tuvastamine helivoos

en: Close Video
et: Sulge video

en: Close video file
et: Videofaili sulgemine

en: Full Screen Mode
et: Täisekraanirežiim

en: Toggle full screen mode
et: Täisekraanirežiimi lülitamine

en: Stop
et: Peata

en: Stop video playback
et: Video esitamise peatamine

en: Toggle video playing/paused
et: Video esitamise/pausile panemise lülitamine

en: Seek Backward
et: Otsing tagasi

en: Seek Forward
et: Otsing edasi

en: Seek to previous subtitle line show time
et: Subtiitrirea eelmise näitamisaja otsimine

en: Play Current Line and Pause
et: Esita aktiivne rida ja tee paus

en: Seek to next subtitle line show time
et: Subtiitrirea järgmise näitamisaja otsimine

en: Set current line show time to video position
et: Aktiivse rea näitamise aja määramine video asukohas

en: Set current line hide time to video position
et: Aktiivse rea peitmise aja määramine video asukohas

en: Set current line show time to video position by equally shifting all lines
et: Aktiivse rea näitamisaja määrmine video asukohta kõiki ridu võrdselt nihutades

en: Current Line Follows Video
et: Aktiivne rida järgib videot

en: Make current line follow the playing video position
et: Aktiivne rida hakkab järgima video esitamise asukohta

[ctx: @action:inmenu Toggle audio muted]
en: Mute
et: Heli maha

en: Enable/disable playback sound
et: Taasesituse heli lubamine/keelamine

en: Increase Volume
et: Heli tugevamaks

en: Increase volume by 5%
et: Helitugevuse suurendamine 5% võrra

en: Decrease Volume
et: Heli nõrgemaks

en: Decrease volume by 5%
et: Helitugevuse vähendamine 5% võrra

en: Audio Streams
et: Helivood

en: Select active audio stream
et: Vali aktiivne helivoog

en: Increase Font Size
et: Suurenda fondisuurust

en: Increase subtitles font size by 1 point
et: Subtiitri fondi suuruse suurendamine 1 punkti võrra

en: Decrease Font Size
et: Vähenda fondisuurust

en: Decrease subtitles font size by 1 point
et: Subtiitri fondi suuruse vähendamine 1 punkti võrra

en: Displayed Subtitle Text
et: Näidatav subtiitri tekst

en: Select visible subtitle text
et: Nähtava subtiitriteksti valimine

en: Toggle Anchor
et: Lülita ankrut

en: Remove All Anchors
et: Eemalda kõik ankrud

[ctx: @action:inmenu Manage user scripts]
en: Scripts Manager...
et: Skriptihaldur ...

en: Manage user scripts
et: Kasutaja skriptide haldamine

en: Waveform Zoom In
et: Helilaine suurendus

en: Waveform Zoom Out
et: Helilaine vähendus

en: Waveform Auto Scroll
et: Helilaine automaatne kerimine

en: Waveform display will automatically scroll to video position
et: Helilainet näidatakse automaatselt video asukohas

en: All Text Subtitles
et: Kõik tekstisubtiitrid

en: All Image Subtitles
et: Kõik pildisubtiitrid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Media Files
et: Meediafailid

en: Video Files
et: Videofailid

en: Audio Files
et: Helifailid

en: The requested action would make the subtitle and its translation share the same file, possibly resulting in loss of information when saving.
    Are you sure you want to continue?
et: Soovitud toiming asetab subtiitri ja tõlke ühte faili, mis võib salvestamisel kaasa tuua teabekadu.
    Kas tõesti jätkata?

en: Conflicting Subtitle Files
et: Subtiitrifailide konflikt

en: Open Subtitle
et: Subtiitri avamine

en: <qt>Could not parse the subtitle file.<br/>This may have been caused by usage of the wrong encoding.</qt>
et: <qt>Subtiitrifaili parsimine nurjus.<br/>Selle põhjuseks võib olla vale kodeeringu kasutamine.</qt>

en: There was an error saving the subtitle.
et: Subtiitri salvestamisel tekkis tõrge.

en: Save Subtitle
et: Subtiitri salvestamine

en: Currently opened translation subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
et: Praegu avatud subtiitritõlkes on salvestamata muudatusi.
    Kas salvestada need?

en: Close Translation Subtitle
et: Subtiitri tõlke sulgemine

en: Currently opened subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
et: Praegu avatud subtiitris on salvestamata muudatusi.
    Kas salvestada need?

en: Close Subtitle
et: Subtiitri sulgemine

en: Open Translation Subtitle
et: Subtiitri tõlke avamine

[ctx: @item:inmenu Display primary text in video player]
en: Primary
et: Esmane

[ctx: @item:inmenu Display translation text in video player]
en: Translation
et: Tõlge

en: There was an error saving the translation subtitle.
et: Subtiitri tõlke salvestamisel tekkis tõrge.

en: Save Translation Subtitle
et: Subtiitri tõlke salvestamine

[ctx: Suffix added to split subtitles]
en: split
et: tükk

en: Could not write the split subtitle file.
et: Tükeldatud subtiitrifaili kirjutamine nurjus.

en: Could not write the split subtitle translation file.
et: Tükeldatud tõlkefaili kirjutamine nurjus.

en: Could not read the subtitle file to append.
et: Lisatava subtiitrifaili lugemine nurjus.

en: The specified time does not split the subtitles.
et: Määratud aeg ei tükelda subtiitrit.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split part was saved as %1.
et: Uue subtiitrilooja akna avamine nurjus.
    Tükeldatud osa salvestati nimega %1.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split parts were saved as %1 and %2.
et: Uue subtiitrilooja akna avamine nurjus.
    Tükeldatud osad salvestati nimedega %1 ja %2.

en: The reference subtitle must have more than one line to proceed.
et: Jätkamiseks peab võrdlussubtiitril olema rohkem kui üks rida.

en: Could not parse the reference subtitle file.
et: Võrdlussubtiitrifaili parsimine nurjus.

[ctx: @title General settings]
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

[ctx: @title Error check settings]
en: Error Check
et: Veakontroll

en: Error Check Settings
et: Veakontrolli seadistused

[ctx: @title Spelling settings]
en: Spelling
et: Õigekiri

en: Spelling Settings
et: Õigekirja kontrollimise seadistused

[ctx: @title Waveform settings]
en: Waveform
et: Helilaine

en: Waveform settings
et: Helilaine seadistused

[ctx: @title Video player settings]
en: Video Player
et: Videomängija

en: Video Player Settings
et: Videomängija seadistused

[ctx: @title Speech recognition backend settings]
en: %1 backend settings
et: Taustaprogrammi %1 seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Texts
et: Tekstid

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxCharacters)
en:  characters
et:  märki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum number of characters:
et: Märkide maks. arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum number of lines:
et: Ridade maks. arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Absolute Durations
et: Absoluutsed kestused

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_LinePause) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_LineDuration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_SeekOffsetOnDoubleClick) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_JumpLineOffset) i18n: ectx: proper
en:  msec
et:  msek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MaxDurationPerCharacter)
en: Maximum duration:
et: Maksimumkestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MinDurationPerCharacter)
en: Minimum duration:
et: Miinimumkestus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Relative Durations
et: Suhtelised kestused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
et: Käitumine

note: i18n: ectx: label, entry (AutoClearFixed), group (Error Check) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoClearFixed)
en: Automatically clear fixed errors
et: Parandatud vigade automaatne puhastamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticVideoLoad)
en: Automatically load video file when opening a subtitle
et: Videofaili automaatne laadimine subtiitri avamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_DefaultSubtitlesEncoding)
en: Defau&lt subtitles encoding:
et: Su&btiitrite vaikimisi kodeering:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitleLine)
en: Subtitle Line
et: Subtiitri rida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LineDuration)
en: Default subtitle line duration:
et: Subtiitri rea vaikimisi kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: On double click, &jump to show time minus:
et: Topeltklõpsuga &hüpatakse ajas tagasi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LinePause)
en: Default pause between subtitle lines:
et: Vaikimisi paus subtiitriridade vahel:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Quick Actions
et: Kiirtoimingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Ti&me shift for selected lines:
et: Valitud ridade a&janihe:

[ctx: Text for previewing the subtitles font settings]
en: <p>The Quick Brown Fox<br/>Jumps Over The Lazy Dog</p>
et: <p>Põdur Zagrebi tšellomängija-följetonist<br/>Ciqo külmetas kehvas garaažis</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UnpauseOnDoubleClick)
en: Resume playback after line double click
et: Esitamise jätkamine topeltklõpsuga real

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_SeekJumpLength)
en: Seconds to &jump on seek:
et: Otsi&ngul hüpatavate sekundite arv:

note: i18n: ectx: label, entry (VideoAutoPlay), group (VideoPlayer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_VideoAutoPlay)
en: Start playing video when loaded
et: Video esitamise alustamine laadimise järel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_VolumeAmplification)
en: Volume amplification:
et: Helitugevuse võimendamine:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitles)
en: Subtitles
et: Subtiitrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineColor)
en: Outline color:
et: Kontuuri värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontColor)
en: Te&xt color:
et: &Teksti värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontFamily)
en: Font family:
et: Fondipere:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineWidth)
en: Outline width:
et: Kontuuri laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontSize)
en: Font si&ze:
et: Fon&di suurus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpPreview)
en: Subtitles Preview
et: Subtiitrite eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Waveform Display
et: Helilaine näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wfSmoothScroll)
en: Smooth Scrolling
et: Sujuv kerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Outer color:
et: Välisvärv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Inner color:
et: Sisevärv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border
et: Lehekülje automaatne kerimine, kui esitamise asukoht jõuab lehekülje piirdest kerimistäidise kaugusele (protsentides)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Auto Scroll Padding:
et: Automaatse kerimise täidis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Subtitle Display
et: Subtiitri näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Subtitle border color:
et: Subtiitri piirde värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Selected background color:
et: Valitud taustavärv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Subtitle border width:
et: Subtiitri piirde laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Subtitle background color:
et: Subtiitri taustavärv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Selected border color:
et: Valitud piirde värv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text Font and Colors
et: Teksti font ja värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Subtitle font family:
et: Subtiitri fondipere:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Subtitle number font size:
et: Subtiitri arvude fondisuurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Subtitle Number Color
et: Subtiitri arvude värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Subtitle text font size:
et: Subtiitri teksti fondisuurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Subtitle Text Color:
et: Subtiitri teksti värv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Line Indicators
et: Reatähised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Player position color:
et: Esitamise asukoha värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Mouse indicator color:
et: Hiire tähise värv:

en: Set Primary Data
et: Määra esmased andmed

en: Clear Primary Text Data
et: Puhasta esmased tekstiandmed

en: Set Secondary Data
et: Määra teisesed andmed

en: Clear Secondary Text Data
et: Puhasta teisesed tekstiandmed

en: Change Frame Rate
et: Muuda kaadrisagedust

en: Insert Line
et: Lisa rida

en: Remove Lines
et: Eemalda read

en: Shift Lines
et: Nihuta ridu

en: Adjust Lines
et: Kohanda ridu

en: Sort
et: Sordi

en: Enforce Duration Limits
et: Rakenda kestusepiirangud

en: Set Automatic Durations
et: Määra automaatsed kestused

en: Fix Overlapping Times
et: Paranda ajalised kattuvused

en: Fix Lines Punctuation
et: Paranda kirjavahemärke

en: Lower Case
et: Väiketäheline

en: Upper Case
et: Suurtäheline

en: Title Case
et: Läbiv suurtäht

en: Sentence Case
et: Algussuurtäht

en: Break Lines
et: Reamurdmine

en: Synchronize Subtitles
et: Sünkrooni subtiitrid

en: Join Subtitles
et: Ühenda subtiitrid

en: Split Subtitles
et: Tükelda subtiitrid

en: Toggle Lines Style
et: Lülita reastiili

en: Change Lines Text Color
et: Muuda ridade teksti värvi

en: Set Lines Mark
et: Määra ridade märgised

en: Clear Lines Mark
et: Puhasta ridade märgised

en: Toggle Lines Mark
et: Lülita ridade märgiseid

en: Clear Line Errors
et: Puhasta ridade vead

en: Check Lines Errors
et: Kontrolli ridade vigu

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Too many characters
et: Liiga palju märke

en: Too many lines
et: Liiga palju ridu

en: Unnecessary white space
et: Tarbetu tühimärk

en: Unnecessary dash
et: Tarbetu kriips

en: Capital letter after continuation ellipsis
et: Suurtäht mõttepunktide järel

en: Too long duration per character
et: Liiga pikk kestus märgi kohta

en: Too short duration per character
et: Liiga lühike kestus märgi kohta

en: Too long duration
et: Liiga pikk kestus

en: Too short duration
et: Liiga lühike kestus

en: Overlapping times
et: Ajaline kattuvus

en: Untranslated text
et: Tõlkimata tekst

en: User mark
et: Kasutaja märgis

en: Has no primary text.
et: Esmane tekst puudub.

en: Has no translation text.
et: Tõlketekst puudub.

en: Has too many characters in primary text (1 char). | Has too many characters in primary text (%1 chars).
et[0]: Liiga palju märke esmases tekstis (1 märk).
et[1]: Liiga palju märke esmases tekstis (%1 märki).

en: Has too many characters in translation text (1 char). | Has too many characters in translation text (%1 chars).
et[0]: Liiga palju märke tõlketekstis (1 märk).
et[1]: Liiga palju märke tõlketekstis (%1 märki).

en: Has too many lines in primary text (1 line). | Has too many lines in primary text (%1 lines).
et[0]: Liiga palju ridu esmases tekstis (1 rida).
et[1]: Liiga palju ridu esmases tekstis (%1 rida).

en: Has too many lines in translation text (1 line). | Has too many lines in translation text (%1 lines).
et[0]: Liiga palju ridu tõlketekstis (1 rida).
et[1]: Liiga palju ridu tõlketekstis (%1 rida).

en: Has unnecessary spaces in primary text.
et: Tarbetud tühikud esmases tekstis.

en: Has unnecessary spaces in translation text.
et: Tarbetud tühikud tõlketekstis.

en: Has unnecessary dash in primary text.
et: Tarbetu kriips esmases tekstis.

en: Has unnecessary dash in translation text.
et: Tarbetu kriips tõlketekstis.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in primary text.
et: Suurtäht mõttepunktide järel esmases tekstis.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in translation text.
et: Suurtäht mõttepunktide järel tõlketekstis.

en: Has too long duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too long duration per character in primary text (%1 msecs/char).
et[0]: Liiga pikk kestus märgi kohta esmases tekstis (1 msek märgi kohta).
et[1]: Liiga pikk kestus märgi kohta esmases tekstis (%1 msek märgi kohta).

en: Has too long duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too long duration per character in translation text (%1 msecs/char).
et[0]: Liiga pikk kestus märgi kohta tõlketekstis (1 msek märgi kohta).
et[1]: Liiga pikk kestus märgi kohta tõlketekstis (%1 msek märgi kohta).

en: Has too short duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too short duration per character in primary text (%1 msecs/char).
et[0]: Liiga lühike kestus märgi kohta esmases tekstis (1 msek märgi kohta).
et[1]: Liiga lühike kestus märgi kohta esmases tekstis (%1 msek märgi kohta).

en: Has too short duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too short duration per character in translation text (%1 msecs/char).
et[0]: Liiga lühike kestus märgi kohta tõlketekstis (1 msek märgi kohta).
et[1]: Liiga lühike kestus märgi kohta tõlketekstis (%1 msek märgi kohta).

en: Has too long duration (1 msec). | Has too long duration (%1 msecs).
et[0]: Liiga pikk kestus (1 msek).
et[1]: Liiga pikk kestus (%1 msek).

en: Has too short duration (1 msec). | Has too short duration (%1 msecs).
et[0]: Liiga lühike kestus (1 msek).
et[1]: Liiga lühike kestus (%1 msek).

en: Overlaps with next line.
et: Kattumine järgmise reaga.

en: Has untranslated text.
et: Tõlkimata tekstiga.

en: Has user mark.
et: Kasutaja märgisega.

en: Set Line Show Time
et: Määra rea näitamise aeg

en: Set Line Hide Time
et: Määra rea peitmise aeg

en: Set Line Times
et: Määra rea ajad

en: Shift Line Times
et: Nihuta rea aegu

en: Adjust Line Times
et: Kohanda rea aegu

en: Set Frame Rate
et: Määra kaadrisagedus

en: Insert Lines
et: Lisa ridu

en: Move Line
et: Liiguta rida

en: Swap Texts
et: Vaheta tekstid

en: Set Line Text
et: Määra rea tekst

en: Set Line Secondary Text
et: Määra rea teisene tekst

en: Set Line Errors
et: Määra rea vead

en: Target >>
et: Sihtmärk >>

en: Target <<
et: Sihtmärk <<

en: All lines
et: Kõik read

en: Selected lines
et: Valitud read

en: All lines from first selected
et: Kõik read alates esimesest valitust

en: All lines up to last selected
et: Kõik read viimase valituni

en: Both subtitles
et: Mõlemad subtiitrid

en: Primary subtitle
et: Esmane subtiiter

en: Translation subtitle
et: Subtiitritõlge

en: Adjust
et: Kohandamine

[ctx: @title:group]
en: New Times
et: Uued ajad

en: First spoken line:
et: Esimene kõneldav rida:

en: Last spoken line:
et: Viimane kõneldav rida:

[ctx: @title:group]
en: Settings
et: Seadistused

en: Milliseconds per line:
et: Millisekundeid rea kohta:

en: Milliseconds per word:
et: Millisekundeid sõna kohta:

en: Milliseconds per character:
et: Millisekundeid märgi kohta:

en: Prevent overlapping
et: Kattuvuse vältimine

[ctx: @title:group]
en: Duration Calculation
et: Kestuse arvutamine

en: Use primary text
et: Esmase teksti kasutamine

en: Use translation text
et: Tõlketeksti kasutamine

en: Calculate both and use maximum
et: Mõlema arvutamine ja maksimumi kasutamine

en: Current frame rate:
et: Praegune kaadrisagedus:

en: New frame rate:
et: Uus kaadrisagedus:

en: Change Case
et: Tähsesuuruse muutmine

[ctx: @title:group]
en: Change To
et: Muutmise tulemus

en: Lower case
et: Väiketäheline

en: Upper case
et: Suurtäheline

en: Title case
et: Läbiv suurtäht

en: Sentence case
et: Algussuurtäht

en: Convert to lower case first
et: Esmalt teisendamine väiketäheliseks

[ctx: @title:group]
en: Minimum Duration
et: Miinimumkestus

en: Expand duration to:
et: Kestuse pikendamine:

[ctx: @title:group]
en: Maximum Duration
et: Maksimumkestus

en: Shrink duration to:
et: Kestuse lühendamine:

[ctx: Text encoding detected with n% confidence.]
en: %1 (%2% confidence)
et: %1 (usaldusväärsusega %2%)

en: Detected
et: Tuvastati

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EncodingDetectDialog)
en: Confirm detected subtitle encoding
et: Tuvastatud subtiitri kodeeringu kinnitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Encoding
et: Kodeering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, previewLabel)
en: Preview
et: Eelvaatlus

en:  msecs
et:  msek

en: Minimum interval between lines:
et: Minimaalne intervall ridade vahel:

en: Fix Punctuation
et: Kirjavahemärkide parandamine

en: Fix and cleanup spaces
et: Tühikute parandamine ja puhastamine

en: Fix quotes and double quotes
et: Ühe- ja kahekordsete jutumärkide parandamine

en: Fix English 'I' pronoun
et: Inglise asesõna "I" parandamine

en: Add ellipsis indicating non finished lines
et: Mõttepunktide lisamine lõpetamata ridade tähistamiseks

en: Insert Line Before Current
et: Rea lisamine aktiivse rea ette

en: Insert Line After Current
et: Rea lisamine aktiivse rea järele

en: Insert Into
et: Lisamine sisse

en: Shift subtitle forwards before append
et: Subtiitri nihutamine edasi enne lisamist

en: Set from video length
et: Määramine video pikkuse järgi

en: Remove Selected Lines
et: Valitud ridade eemaldamine

en: Path:
et: Asukoht:

en: Select subtitle
et: Vali subtiiter

en: Subtitle
et: Subtiiter

en: Shift
et: Nihutamine

[ctx: @title:group]
en: Shifting
et: Nihutamine

en: Forwards (+)
et: Edasi (+)

en: Backwards (−)
et: Tagasi (−)

en: Minimum length for line break:
et: Min. reamurdmise pikkus:

en: Split Subtitle
et: Subtiitri tükeldamine

en: Split time:
et: Tükeldamise aeg:

en: Shift new part backwards after split
et: Uue osa nihutamine tagasi pärast tükeldamist

en: Synchronize with Subtitle
et: Sünkroonimine subtiitriga

en: Reference Subtitle
et: Võrdlussubtiiter

[ctx: @title:group]
en: Synchronization Mode
et: Sünkroonimisrežiim

en: Adjust to reference's first and last lines
et: Võrdluse esimene ja viimase rea kohandamine

en: Copy timing information from reference line by line
et: Ajastusteabe kopeerimine võrdlusfailist rida realt

en: Find Error
et: Vea otsimine

en: No errors matching given criteria were found!
et: Määratud kriteeriumile vastavaid vigu ei leitud!

[ctx: @title:group]
en: Errors to Find
et: Otsitavad vead

[ctx: @title:group Miscellaneous settings]
en: Miscellaneous
et: Muu

en: Clear other errors
et: Muude vigade puhastamine

en: Clear user marks
et: Kasutaja märgiste puhastamine

en: Available errors
et: Saadaolevad vead

en: Select None
et: Ära vali midagi

en: Importing Subtitle Stream
et: Subtiitrivoo import

en: Subtitle demux failed %1: %2
    %3
et: Subtiitri demultipleksimine nurjus %1: %2
    %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputInitDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputProcessDialog)
en: VobSub Import
et: VobSubi import

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStream)
en: Stream / Language
et: Voog / keel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPostProc)
en: Post Processing
et: Järeltöötlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceNumber)
en: Fix space between numbers
et: Tühiku parandamine numbrite vahel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpacePunct)
en: Fix space around punctuation (.,;:?!)
et: Tühiku parandamine kirjavahemärkide (.,;:?!) ümber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceParen)
en: Fix space around quotes and parentheses ("()[]{})
et: Tühiku parandamine jutumärkide ja sulgude ("()[]{}) ümber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppAposQuote)
en: Fix double apostrophes/quotes
et: Kahekordsete ülakomade/jutumärkide parandamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppCharsOCR)
en: Fix i <-> l, 0 <-> O mistakes
et: i <-> l, 0 <-> O äravahetamiste parandamine

en: VobSub Error
et: VobSubi tõrge

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpText)
en: Enter character(s)
et: Märkide sisestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symbolLabel)
en: S&ymbols:
et: Süm&bolid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, symbolCount)
en: Up/Down: change value
et: Üles/alla: väärtuse muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Prev Image
et: Eelmine pilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Prev Symbol
et: Eelmine sümbol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Next Symbol
et: Järgmine sümbol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Next Image
et: Järgmine pilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAbort)
en: Abort
et: Katkesta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Subtitle Image
et: Subtiitri pilt

en: <b>Show</b>
et: <b>Näita</b>

en: <b>Hide</b>
et: <b>Peida</b>

en: <b>Duration</b>
et: <b>Kestus</b>

en: No current line
et: Aktiivne rida puudub

en: <b>Position</b>
et: <b>Asukoht</b>

en: <b>Length</b>
et: <b>Pikkus</b>

en: <b>Playback Rate</b>
et: <b>Esitamiste arv</b>

en: <qt>There was an error opening media file %1.</qt>
et: <qt>Meediafaili %1 avamisel tekkis tõrge.</qt>

en: <i>Unknown</i>
et: <i>Tundmatu</i>

en: Unexpected error when playing file.
et: Ootamatu tõrge faili esitamisel.

en: Error Playing File
et: Tõrge faili esitamisel

en: <b>Observations:</b>
et: <b>Vaatlused:</b>

[ctx: @title:column Subtitle line number]
en: Line
et: Rida

[ctx: @title:column]
en: Show Time
et: Näitamisaeg

[ctx: @title:column]
en: Hide Time
et: Peitmisaeg

[ctx: @title:column Subtitle line (primary) text]
en: Text
et: Tekst

[ctx: @title:column Subtitle line translation text]
en: Translation
et: Tõlge

en: Styles
et: Stiilid

en: Times
et: Ajad

en: Errors
et: Vead

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

[ctx: @action:inmenu Clear all text]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: @action:inmenu Toggle bold style]
en: Bold
et: Rasvane

[ctx: @action:inmenu Toggle italic style]
en: Italic
et: Kaldkiri

[ctx: @action:inmenu Toggle underline style]
en: Underline
et: Allajoonimine

[ctx: @action:inmenu Toggle strike through style]
en: Strike Through
et: Läbikriipsutus

[ctx: @action:inmenu Change Text Color]
en: Text Color
et: Teksti värv

en: Generating waveform
et: Helilaine genereerimine

en: Select Line
et: Vali rida

en: Remove Line
et: Eemalda rida

en: Split Line
et: Tükelda rida

en: Set Current Line Show Time
et: Määra aktiivse rea näitamisaeg

en: Set Current Line Hide Time
et: Määra aktiivse rea peitmise aeg

en: Unknown
et: Teadmata

en: Subtitle Composer
et: Subtiitrilooja

en: A KDE subtitle editor.
et: KDE subtiitriredaktor.

en: code contributions
et: panustamine koodiga

en: code contributions, Arch Linux packaging
et: panustamine koodiga, Arch Linuxi pakendamine

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
et: Kõik, kes on andnud oma panuse ja keda ma olen unustanud nimetada

en: Waveform
et: Helilaine

en: Video Player
et: Videomängija

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSubtitlesEncoding), group (General)
en: Default Subtitles Encoding
et: Subtiitrite vaikimisi kodeering

note: i18n: ectx: label, entry (UnpauseOnDoubleClick), group (General)
en: Unpause On Double Click
et: Pausi lõpetamine topeltklõpsu peale

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticVideoLoad), group (General)
en: Automatic Video Load
et: Video automaatne laadimine

note: i18n: ectx: label, entry (LinesQuickShiftAmount), group (General)
en: Lines Quick Shift Amount
et: Ridade kiire nihutamise kogus

note: i18n: ectx: label, entry (LineDuration), group (General)
en: Default subtitle line duration
et: Subtiitri rea vaikimisi kestus

note: i18n: ectx: label, entry (LinePause), group (General)
en: Default duration between subtitle lines
et: Vaikimisi kestus subtiitri ridade vahel

note: i18n: ectx: label, entry (MaxCharacters), group (Error Check)
en: Maximum number of characters
et: Märkide maks. arv

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (Error Check)
en: Maximum number of lines
et: Ridade maks. arv

note: i18n: ectx: label, entry (MinDuration), group (Error Check)
en: Minimum duration
et: Miinimumkestus

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDuration), group (Error Check)
en: Maximum duration
et: Maksimumkestus

note: i18n: ectx: label, entry (MinDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Minimum duration per character
et: Miinimumkestus märgi kohta

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Maximum duration per character
et: Maksimumkestus märgi kohta

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Spelling)
en: Default Language
et: Vaikimisi keel

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultClient), group (Spelling)
en: Default client
et: Vaikimisi klient

note: i18n: ectx: label, entry (wfInnerColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Inner Color
et: Helilaine sisevärv

note: i18n: ectx: label, entry (wfOuterColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Outer Color
et: Helilaine välisvärv

note: i18n: ectx: label, entry (wfSmoothScroll), group (Waveform Widget)
en: Waveform Smooth Scrolling
et: Helilaine sujuv kerimine

note: i18n: ectx: label, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll Padding
et: Automaatse kerimise täidis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border.
et: Lehekülje automaatne kerimine, kui esitamise asukoht jõuab lehekülje piirdest kerimistäidise kaugusele (protsentides).

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Background Color
et: Helilaine subtiitri taustavärv

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Color
et: Helilaine subtiitri piirde värv

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorderWidth), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Width
et: Helilaine subtiitri piirde laius

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Background Color
et: Helilaine valitud subtiitri taustavärv

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Border Color
et: Helilaine valitud subtiitri piirde värv

note: i18n: ectx: label, entry (wfFontFamily), group (Waveform Widget) i18n: ectx: label, entry (FontFamily), group (VideoPlayer)
en: Font Family
et: Fondipere

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Size
et: Subtiitri arvude fondisuurus

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Color
et: Subtiitri arvude fondivärv

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Size
et: Subtiitri teksti fondisuurus

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Color
et: Subtiitri teksti fondivärv

note: i18n: ectx: label, entry (wfMouseLocation), group (Waveform Widget)
en: Mouse Location Line Color
et: Hiire asukoha rea värv

note: i18n: ectx: label, entry (wfPlayLocation), group (Waveform Widget)
en: Play Location Line Color
et: Esitamise asukoha rea värv

note: i18n: ectx: label, entry (SeekJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Jump length on seek
et: Hüppe pikkus otsingul

note: i18n: ectx: label, entry (VolumeAmplification), group (VideoPlayer)
en: Volume Amplification
et: Helitugevuse võimendamine

note: i18n: ectx: label, entry (FontSize), group (VideoPlayer)
en: Font Size
et: Fondi suurus

note: i18n: ectx: label, entry (FontColor), group (VideoPlayer)
en: Font Color
et: Fondi värv

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineColor), group (VideoPlayer)
en: Outline Color
et: Kontuuri värv

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineWidth), group (VideoPlayer)
en: Outline Width
et: Kontuuri laius

en: Information
et: Teave

en: Warning
et: Hoiatus

en: Error
et: Tõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edit
et: Muuda

en: Create New Script
et: Uue skripti loomine

en: Script name:
et: Skripti nimi:

en: There was an error creating the file <b>%1</b>.
et: Faili <b>%1</b> loomisel tekkis tõrge.

en: Select Existing Script
et: Olemasoleva skripti valimine

en: You must enter an unused name to continue.
    Would you like to enter another name?
et: Jätkamiseks pead sisestama kasutamata nime.
    Kas sisestada mõni muu nimi?

en: Name Already Used
et: Nimi on juba kasutusel

en: Rename Script
et: Skripti nime muutmine

en: There was an error opening the file <b>%1</b>.
et: Faili <b>%1</b> avamisel tekkis tõrge.

en: There was an error copying the file to <b>%1</b>.
et: Faili <b>%1</b> kopeerimisel tekkis tõrge.

en: Do you really want to send file <b>%1</b> to the trash?
et: Kas tõesti visata fail <b>%1</b> prügikasti?

en: Move to Trash
et: Prügikasti viskamine

en: There was an error removing the file <b>%1</b>.
et: Faili <b>%1</b> eemaldamisel tekkis tõrge.

en: Could not launch external editor.
et: Välise redaktori käivitamine nurjus.

en: Error Running Script
et: Tõrge skripti käitamisel

en: Tools
et: Tööriistad

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScriptsManager)
en: Scripts Manager
et: Skriptihaldur

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Creates a new script file.
et: Uue skriptifaili loomine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Create...
et: Loo ...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Copies an existing script from a specified location.
et: Olemasoleva skripti kopeerimine määratud asukohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add...
et: Lisa ...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Sends the selected script to the trash.
et: Valitud skripti viskamine prügikasti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Opens the selected script with an external editor.
et: Valitud skripti avamise välises redaktoris.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRun)
en: Executes the selected script.
et: Valitud skripti täitmine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRun)
en: Run
et: Käivita

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Reloads the installed scripts list.
et: Valitud skriptide loendi taaslaadimine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Refresh
et: Värskenda

note: i18n: ectx: label, entry (acousticModelPath), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Directory containing acoustic model files
et: Akustilise mudeli faile sisaldav kataloog

note: i18n: ectx: label, entry (lexiconFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Main pronunciation dictionary (lexicon) input file
et: Peamine hääldussõnastiku (leksikoni) sisendfail

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpModel)
en: Speech Recognition Model
et: Kõne tuvastamise mudel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Pronunciation Dictionary (Lexicon)
et: Hääldussõnastik (leksikon)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Acoustic Model
et: Akustiline mudel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAD)
en: Voice Activity Detection
et: Helilise aktiivsuse tuvastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Noise Threshold
et: Müralävi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Pre Speech Frames
et: Kõnele eelnevad kaadrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Post Speech Frames
et: Kõnele järgnevad kaadrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Start Speech Frames
et: Kõnekaadrite algus

en: Recognizing speech
et: Kõne tuvastamine

en: Abort speech recognition
et: Katkesta kõne tuvastamine

en: No speech recognition plugins available
et: Ühtegi kõne tuvastamise pluginat pole saadaval

en: Initialization of speech recognition plugin failed
et: Kõne tuvastamise plugina initsialiseerimine nurjus

en: Speech Recognition failed: %2
    Code %1: %3
et: Kõne tuvastamine nurjus: %2
    Kood %1: %3

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (translation)
en: Translation
et: Tõlge

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (texts)
en: &Texts
et: &Tekstid

note: i18n: ectx: Menu (styles)
en: St&yles
et: St&iilid

note: i18n: ectx: Menu (times)
en: T&imes
et: A&jad

note: i18n: ectx: Menu (errors)
en: E&rrors
et: Vea&d

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: T&ools
et: Töö&riistad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolBar)
en: Edit Toolbar
et: Muutmisriba

en: Translate
et: Tõlgi

en: No instances of '%1' found!
et: Ühtegi "%1" isendit ei leitud!

en: End of subtitle reached.
    Continue from the beginning?
et: Jõuti subtiitri lõppu.
    Kas jätkata algusest?

en: Beginning of selection reached.
    Continue from the end?
et: Jõuti valiku algusse.
    Kas jätkata lõpust?

en: Beginning of subtitle reached.
    Continue from the end?
et: Jõuti subtiitri algusse.
    Kas jätkata lõpust?

en: End of selection reached.
    Continue from the beginning?
et: Jõuti valiku lõppu.
    Kas jätkata algusest?

en: Find/Replace In
et: Otsimine ja asendamine

en: Replace
et: Asenda

en: Spell Checking
et: Õigekirja kontroll

en: Audio Stream #%1
et: Helivoog nr %1

en: File does not exist.
et: Faili ei ole olemas.

en: Suggestions
et: Pakkumised

en: Ignore
et: Eira

en: Add to Dictionary
et: Lisa sõnastikku

en: No suggestions
et: Pakkumisi pole

en: Delete
et: Kustuta

en: Check Spelling...
et: Õigekirja kontroll ...

en: Auto Spell Check
et: Automaatne õigekirja kontroll
