subtitlecomposer - en to nl translation catalogue (711 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default: %1
nl: Standaard: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Current: %1
nl: Huidige: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
nl: Autodetecteren

en: Go to Line
nl: Ga naar regel

en: &Go to line:
nl: &Ga naar regel:

en: Maximize Durations
nl: Tijdsduren maximaliseren

en: Unbreak Lines
nl: Afbreken van regels ongedaan maken

en: Simplify Spaces
nl: Spaties vereenvoudigen

en: Open Video
nl: Video openen

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Untitled Translation
nl: Vertaling zonder titel

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Play
nl: Afspelen

en: Seek backwards 1 second | Seek backwards %1 seconds
nl[0]: 1 seconde achterwaarts zoeken
nl[1]: %1 seconden achterwaarts zoeken

en: Seek forwards 1 second | Seek forwards %1 seconds
nl[0]: 1 seconde voorwaarts zoeken
nl[1]: %1 seconden voorwaarts zoeken

en: Shift %2%1 millisecond | Shift %2%1 milliseconds
nl[0]: %2%1 milliseconde verschuiven
nl[1]: %2%1 milliseconden verschuiven

en: Shift selected lines %2%1 millisecond | Shift selected lines %2%1 milliseconds
nl[0]: Geselecteerde regels %2%1 milliseconde verschuiven
nl[1]: Geselecteerde regels %2%1 milliseconden verschuiven

en: Exit the application
nl: Programma afsluiten

en: Configure Subtitle Composer
nl: Samensteller van ondertitels configureren

[ctx: @action:inmenu Create a new subtitle]
en: New
nl: Nieuw

en: Create an empty subtitle
nl: Een lege ondertitel aanmaken

[ctx: @action:inmenu Open subtitle file]
en: Open Subtitle...
nl: Ondertitel openen...

en: Open subtitle file
nl: Een ondertitelingsbestand openen

en: Reload As...
nl: Opnieuw laden als...

en: Reload opened file with a different encoding
nl: Geopend bestand opnieuw laden met een andere codering

[ctx: @action:inmenu Open rencently used subtitle file]
en: Open &Recent Subtitle
nl: &Recente ondertitel openen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save opened subtitle
nl: Geopende ondertitel opslaan

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save opened subtitle with different settings
nl: Geopende ondertitel opslaan met verschillende instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Close opened subtitle
nl: Geopende ondertitel sluiten

en: New Translation
nl: Nieuw vertaling

en: Create an empty translation subtitle
nl: Een lege vertalingsondertitel aanmaken

en: Open Translation...
nl: Vertaling openen...

en: Open translation subtitle file
nl: Een vertalingsondertitelbestand openen

en: Reload Translation As...
nl: Vertaling opnieuw laden als...

en: Reload opened translation file with a different encoding
nl: Geopend vertalingsbestand opnieuw laden met een andere codering

en: Open &Recent Translation
nl: &Recente vertaling openen

en: Save Translation
nl: Vertaling opslaan

en: Save opened translation subtitle
nl: Geopende vertalingsondertitel opslaan

en: Save Translation As...
nl: Vertaling opslaan als...

en: Save opened translation subtitle with different settings
nl: Geopende vertalingsondertitel opslaan met verschillende instellingen

en: Close Translation
nl: Vertaling sluiten

en: Close opened translation subtitle
nl: Geopende vertalingsondertitel sluiten

en: Split Subtitle...
nl: Ondertitel splitsen...

en: Split the opened subtitle in two parts
nl: De geopende ondertitel splitsen in twee delen

en: Join Subtitles...
nl: Ondertitels samenvoegen...

en: Append to the opened subtitle another one
nl: Aan geopende ondertitel een ander achtervoegen

en: Insert Before
nl: Invoegen voor

en: Insert empty line before current one
nl: Lege regel voor huidige invoegen

en: Insert After
nl: Invoegen na

en: Insert empty line after current one
nl: Lege regel na huidige invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove selected lines
nl: Geselecteerde regels verwijderen

en: Split Lines
nl: Regels splitsen

en: Split selected lines
nl: Geselecteerde regels splitsen

en: Join Lines
nl: Regels samenvoegen

en: Join selected lines
nl: Geselecteerde regels samenvoegen

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select all lines
nl: Alle regels selecteren

en: Go to Line...
nl: Ga naar regel...

en: Go to specified line
nl: Ga naar gespecificeerde regel

en: Find...
nl: Zoeken...

en: Find occurrences of strings or regular expressions
nl: Zoek naar voorkomen van tekenreeksen of reguliere expressies

en: Find Next
nl: Volgende zoeken

en: Find next occurrence of string or regular expression
nl: Zoek naar voorkomen van tekenreeks of reguliere Wexpressie

en: Find Previous
nl: Vorige zoeken

en: Find previous occurrence of string or regular expression
nl: Zoek naar vorig voorkomen van tekenreeks of reguliere expressie

en: Replace...
nl: Vervangen...

en: Replace occurrences of strings or regular expressions
nl: Vervang voorkomen van tekenreeksen of reguliere expressies

en: Retrocede current line
nl: Huidige regel terugtrekken

en: Makes the line before the current one active
nl: Maakt de regel voor de huidige actief

en: Advance current line
nl: Huidige regel verdergaan

en: Makes the line after the current one active
nl: Maakt de regel na de huidige actief

en: Detect Errors...
nl: Fouten detecteren...

en: Detect errors in the current subtitle
nl: Detecteert fouten in de huidige ondertitel

en: Clear Errors/Marks
nl: Fouten/markeringen wissen

en: Clear detected errors and marks in the current subtitle
nl: Gedetecteerde fouten en markeringen in de huidige ondertitel wissen

en: Select Next Error/Mark
nl: Volgende fout/markering selecteren

en: Select next line with error or mark
nl: Volgende regel met fout of markering selecteren

en: Select Previous Error/Mark
nl: Vorige fout/markering selecteren

en: Select previous line with error or mark
nl: Vorige regel met fout of markering selecteren

en: Check lines spelling
nl: Spelling van regels controleren

en: Toggle Mark
nl: Markering omschakelen

en: Toggle mark on selected lines
nl: Markering omschakelen op geselecteerde regels

en: Toggle Bold
nl: Vet omschakelen

en: Toggle selected lines bold attribute
nl: Het attribuut vet in geselecteerde regels omschakelen

en: Toggle Italic
nl: Cursief omschakelen

en: Toggle selected lines italic attribute
nl: Het attribuut cursief in geselecteerde regels omschakelen

en: Toggle Underline
nl: Onderstrepen omschakelen

en: Toggle selected lines underline attribute
nl: Het attribuut onderstrepen in geselecteerde regels omschakelen

en: Toggle Strike Through
nl: Doorstrepen omschakelen

en: Toggle selected lines strike through attribute
nl: Het attribuut doorstrepen in geselecteerde regels omschakelen

en: Change Text Color
nl: Tekstkleur wijzigen

en: Change text color of selected lines
nl: Tekstkleur wijzigen van geselecteerde regels

en: Shift lines an specified amount of time
nl: Regels een gespecificeerde hoeveelheid tijd verschuiven

en: Adjust...
nl: Aanpassen...

en: Linearly adjust all lines to a specified interval
nl: Alle regels lineair naar een gespecificeerd interval aanpassen

en: Change Frame Rate...
nl: Framesnelheid wijzigen...

en: Retime subtitle lines by reinterpreting its frame rate
nl: Ondertitelregels opnieuw timen door hun framesnelheid opnieuw te interpreteren

en: Enforce Duration Limits...
nl: Tijdsduurlimieten afdwingen...

en: Enforce lines minimum and/or maximum duration limits
nl: Minimum en/of maximum tijdsduurlimieten van regels afdwingen

en: Set Automatic Durations...
nl: Automatische tijdsduren instellen...

en: Set lines durations based on amount of letters, words and line breaks
nl: Tijdsduur van regels gebaseerd op hoeveelheid letters, woorden en regelafbrekingen

en: Maximize Durations...
nl: Tijdsduur maximaliseren...

en: Extend lines durations up to their next lines show time
nl: Tijdduur van regels uitbreiden tot aan het verschijnen van hun volgende regels

en: Fix Overlapping Times...
nl: Overlappend tijden repareren...

en: Fix lines overlapping times
nl: Overlappend tijden van regels repareren

en: Synchronize with Subtitle...
nl: Met ondertitel synchroniseren...

en: Copy timing information from another subtitle
nl: Timing-informatie uit een andere ondertitel kopiëren

en: Break Lines...
nl: Regels afbreken...

en: Automatically set line breaks
nl: Regelafbrekingen automatisch instellen

en: Unbreak Lines...
nl: Afbreken van regels ongedaan maken

en: Remove line breaks from lines
nl: Regelafbrekingen verwijderen uit regels

en: Simplify Spaces...
nl: Spaties vereenvoudigen...

en: Remove unneeded spaces from lines
nl: Onnodige spaties verwijderen uit regels

en: Change Case...
nl: Hoofd-/kleine letters wijzigen...

en: Change lines text to upper, lower, title or sentence case
nl: Gebruik van hoofd-/kleine letters wijzigen volgens soort: titel of zin

en: Fix Punctuation...
nl: Punctuatie repareren...

en: Fix punctuation errors in lines
nl: Fouten in punctuatie in regels repareren

en: Translate...
nl: Vertalen...

en: Translate lines texts using Google services
nl: Regelteksten vertalen met Google services

en: Edit Line in Place
nl: Regel ter plaatse bewerken

en: Edit current line text in place
nl: Huidige tekstregel ter plaatse bewerken

en: Open Video...
nl: Video openen...

en: Open video file
nl: Videobestand openen

en: Open &Recent Video
nl: &Recente video openen

en: Import Subtitle Stream
nl: Ondertitelstream importeren

en: Import subtitle stream into subtitle editor
nl: Ondertitelstream in ondertitelbewerker importeren

en: Recognize Speech
nl: Spraak herkennen

en: Recognize speech in audio stream
nl: Spraak in audiostream herkennen

en: Close Video
nl: Video sluiten

en: Close video file
nl: Videobestand sluiten

en: Full Screen Mode
nl: Modus Volledig scherm

en: Toggle full screen mode
nl: Omschakelen naar volledig scherm of terug

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop video playback
nl: Video afspelen stoppen

en: Toggle video playing/paused
nl: Video afspelen/pauzeren omschakelen

en: Seek Backward
nl: Achterwaarts zoeken

en: Seek Forward
nl: Voorwaarts zoeken

en: Frame Step Backward
nl: Frame stap terug

en: Frame Step Forward
nl: Frame stap voorwaarts

en: Seek to Previous Line
nl: Naar vorige regel zoeken

en: Seek to previous subtitle line show time
nl: Naar vorige tijd van tonen van ondertitelregel zoeken

en: Increase media play rate
nl: Afspeelsnelheid van medium verhogen

en: Increase media playback rate
nl: Afspeelsnelheid van medium verhogen

en: Decrease media play rate
nl: Afspeelsnelheid van medium verlagen

en: Decrease media playback rate
nl: Afspeelsnelheid van medium verlagen

en: Play Current Line and Pause
nl: Huidige regel afspelen en pauzeren

en: Seek to selected subtitle line show time, play it and then pause
nl: Naar starttijd van geselecteerde ondertitelregel zoeken, het afspelen en dan pauzeren

en: Seek to Current Line
nl: Naar huidige regel zoeken

en: Seek to selected subtitle line show time
nl: Naar geselecteerde tijd van tonen van ondertitelregel zoeken

en: Seek to Next Line
nl: Naar volgende regel zoeken

en: Seek to next subtitle line show time
nl: Naar volgende tijd van tonen van ondertitelregel zoeken

en: Set Line Show Time to Video Position
nl: Tijd van verschijnen van regel op video positie instellen

en: Set current line show time to video position
nl: Tijd van verschijnen van huidige regel op video positie instellen

en: Set Line Hide Time to Video Position
nl: Tijd van verbergen van regel op video positie instellen

en: Set current line hide time to video position
nl: Tijd van verbergen van huidige regel op video positie instellen

en: Shift Current Line to Video Position
nl: Huidige lijn naar videopositie schuiven

en: Set current line show time to video position by equally shifting all lines
nl: Tijd van verschijnen van huidige regel op video positie instellen door alle regels gelijk te verschuiven

en: Current Line Follows Video
nl: Huidige regel volgt video

en: Make current line follow the playing video position
nl: Maak dat huidige regel de afspeelvideopositie volgt

[ctx: @action:inmenu Toggle audio muted]
en: Mute
nl: Dempen

en: Enable/disable playback sound
nl: In-/uitschakelen van afspeelgeluid

en: Increase Volume
nl: Volume verhogen

en: Increase volume by 5%
nl: Volume 5% verhogen

en: Decrease Volume
nl: Volume verlagen

en: Decrease volume by 5%
nl: Volume 5% verlagen

en: Audio Streams
nl: Audiostreams

en: Select active audio stream
nl: Actieve audiostream selecteren

en: Increase Font Size
nl: Tekengrootte groter

en: Increase subtitles font size by 1 point
nl: Tekengrootte van ondertitels met 1 punt vergroten

en: Decrease Font Size
nl: Tekengrootte kleiner

en: Decrease subtitles font size by 1 point
nl: Tekengrootte van ondertitels met 1 punt verkleinen

en: Displayed Subtitle Text
nl: Getoonde tekst van ondertitel

en: Select visible subtitle text
nl: Zichtbare ondertiteltekst selecteren

en: Toggle Anchor
nl: Anker omschakelen

en: (Un)Anchor current line's show time to timeline (Editing anchored line's show time will stretch/compact the timeline between adjacent anchors)
nl: Maak anker vast/los van huidige tijd van verschijnen van de regel tot tijdlijn (Bewerking van verankering verschijningstijd van regel zal de tijdlijn uitrekken/compacter maken tussen naast elkaar liggende ankers)

en: Remove All Anchors
nl: Alle ankers verwijderen

en: Unanchor show time from the timeline on all anchored lines
nl: Anker van tijd van verschijnen verwijderen uit de tijdlijn op alle veranderde regels

[ctx: @action:inmenu Manage user scripts]
en: Scripts Manager...
nl: Beheerder van scripts...

en: Manage user scripts
nl: Gebruikersscripts beheren

en: Waveform Zoom In
nl: Inzoomen van golfvorm

en: Waveform Zoom Out
nl: Uitzoomen van golfvorm

en: Waveform Auto Scroll
nl: Automatisch schuiven van golfvorm

en: Waveform display will automatically scroll to video position
nl: Tonen van golfvorm zal automatisch schuiven naar videopositie

en: All Text Subtitles
nl: Alle ondertitels met tekst

en: All Image Subtitles
nl: Alle ondertitels met afbeeldingen

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Media Files
nl: Mediabestanden

en: Video Files
nl: Video-bestanden

en: Audio Files
nl: Audio-bestanden

en: The requested action would make the subtitle and its translation share the same file, possibly resulting in loss of information when saving.
    Are you sure you want to continue?
nl: De gevraagde actie zou de ondertitel en zijn vertaling hetzelfde bestand laten delen, wat mogelijk resulteert in verlies van informatie bij opslaan.
    Wilt u doorgaan?

en: Conflicting Subtitle Files
nl: Bestanden met ondertitels zijn in conflict

en: Open Subtitle
nl: Ondertitel openen

en: <qt>Could not parse the subtitle file.<br/>This may have been caused by usage of the wrong encoding.</qt>
nl: <qt>Kon het bestand met ondertitels niet ontleden.<br/>Dit kan veroorzaakt zijn door gebruik van de verkeerde codering.</qt>

en: Format: %1
nl: Opmaak: %1

en: Encoding: %1
nl: Codering: %1

en: There was an error saving the subtitle.
nl: Er was een fout bij opslaan van de ondertitel.

en: Save Subtitle
nl: Ondertitel opslaan

en: Currently opened translation subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
nl: De nu geopende vertalingsondertitel heeft niet opgeslagen wijzigingen.
    Wilt u ze opslaan?

en: Close Translation Subtitle
nl: Vertalingsondertitel sluiten

en: Currently opened subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
nl: De nu geopende ondertitel heeft niet opgeslagen wijzigingen.
    Wilt u ze opslaan?

en: Close Subtitle
nl: Ondertitel sluiten

en: Open Translation Subtitle
nl: Vertalingsondertitel openen

[ctx: @item:inmenu Display primary text in video player]
en: Primary
nl: Primair

[ctx: @item:inmenu Display translation text in video player]
en: Translation
nl: Vertaling

en: There was an error saving the translation subtitle.
nl: Er was een fout bij opslaan van de vertalingsondertitel.

en: Save Translation Subtitle
nl: Vertalingsondertitel opslaan

[ctx: Suffix added to split subtitles]
en: split
nl: splitsen

en: Could not write the split subtitle file.
nl: Kon het gesplitste ondertitelbestand niet schrijven.

en: Could not write the split subtitle translation file.
nl: Kon het gesplitste ondertitelvertalingsbestand niet schrijven.

en: Could not read the subtitle file to append.
nl: Kon het achter te voegen ondertitelbestand niet lezen.

en: The specified time does not split the subtitles.
nl: De gespecificeerde tijd splitst de ondertitels niet.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split part was saved as %1.
nl: Kon geen nieuw ondertitelopstelvenster openen.
    Het afgesplitste deel is opgeslagen als %1.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split parts were saved as %1 and %2.
nl: Kon geen nieuw ondertitelopstelvenster openen.
    De afgesplitste delen zijn opgeslagen als %1 en %2.

en: The reference subtitle must have more than one line to proceed.
nl: De referentieondertitel moet meer dan een regel hebben om door te gaan.

en: Could not parse the reference subtitle file.
nl: Kon het referentieondertitelbestand niet ontleden.

[ctx: @title General settings]
en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

[ctx: @title Error check settings]
en: Error Check
nl: Controle op fouten

en: Error Check Settings
nl: Instellingen voor controle op fouten

en: Spelling Settings
nl: Instellingen voor spelling

[ctx: @title Waveform settings]
en: Waveform
nl: Golfvorm

en: Waveform settings
nl: Instellingen voor golfvorm

[ctx: @title Video player settings]
en: Video Player
nl: Videospeler

en: Video Player Settings
nl: Instellingen voor videospeler

[ctx: @title Speech recognition backend settings]
en: %1 backend settings
nl: %1 instellingen voor backend

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Texts
nl: Teksten

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxLines)
en:  lines
nl:  regels

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxCharacters)
en:  characters
nl:  tekens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum number of characters:
nl: Maximum aantal tekens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum number of lines:
nl: Maximum aantal lijnen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Absolute Durations
nl: Absolute duur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MaxDurationPerCharacter)
en: Maximum duration:
nl: Maximale duur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MinDurationPerCharacter)
en: Minimum duration:
nl: Minimale duur:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Relative Durations
nl: Relatieve duur

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MinDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_IdealDurationPerCharacter)
en:  ms/char
nl:  ms/teken

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_MinDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_MaxDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_IdealDurationPerCharacter)
en:  ch/sec
nl:  tk/sec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_IdealDurationPerCharacter)
en: Ideal duration:
nl: Ideale duur:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
nl: Gedrag

note: i18n: ectx: label, entry (AutoClearFixed), group (Error Check) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoClearFixed)
en: Automatically clear fixed errors
nl: Gerepareerde fouten automatisch wissen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticVideoLoad)
en: Automatically load video file when opening a subtitle
nl: Videobestand automatisch laden bij openen van ondertitel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_DefaultSubtitlesEncoding)
en: Defau&lt subtitles encoding:
nl: Stan&daardcodering van ondertitels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_TextLineBreak)
en: Line break character:
nl: Regelafbreekteken:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitleLine)
en: Subtitle Line
nl: Ondertitelregel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LineDuration)
en: Default subtitle line duration:
nl: Standaard duur ondertitelregel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: On double click, &jump to show time minus:
nl: Bij dubbelklikken, &spring om tijd-minus te tonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LinePause)
en: Default pause between subtitle lines:
nl: Standaard pauze tussen ondertitelregels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Ju&mp to prev/next line offset:
nl: Naar vorige/volgende offset van regel s&pringen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Quick Actions
nl: Snelle acties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Compensation for captured &video times:
nl: Compensatie voor gevangen &videotijden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Ti&me shift for selected lines:
nl: Ti&jdshift voor geselecteerde regels:

[ctx: Text for previewing the subtitles font settings]
en: <p>The Quick Brown Fox<br/>Jumps Over The Lazy Dog</p>
nl: <p>Filmquiz bracht knappe<br/> ex-yogi van de wijs</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UnpauseOnDoubleClick)
en: Resume playback after line double click
nl: Afspelen hervatten na dubbelklikken op regel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_SeekJumpLength)
en: Seconds to &jump on seek:
nl: Bij positioneren te s&pringen seconden:

note: i18n: ectx: label, entry (VideoAutoPlay), group (VideoPlayer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_VideoAutoPlay)
en: Start playing video when loaded
nl: Video afspelen na laden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPositionTimeEdit)
en: Show editable position control
nl: Te bewerken positieregeling tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_StepJumpLength)
en: Fra&me step amount:
nl: Fra&mestaphoeveelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_VolumeAmplification)
en: Volume amplification:
nl: Volumeversterking:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitles)
en: Subtitles
nl: Ondertiteling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineColor)
en: Outline color:
nl: Kleur van omranding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontColor)
en: Te&xt color:
nl: Tekst&kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontFamily)
en: Font family:
nl: Lettertypefamilie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineWidth)
en: Outline width:
nl: Lijnbreedte van omranding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontSize)
en: Font si&ze:
nl: Teken&grootte:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpPreview)
en: Subtitles Preview
nl: Voorvertoning van ondertiteling

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Waveform Display
nl: Tonen van golfvorm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wfSmoothScroll)
en: Smooth Scrolling
nl: Vloeiend schuiven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Outer color:
nl: Uitwendige kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Inner color:
nl: Inwendige kleur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border
nl: Automatisch pagina verschuiven wanneer afspeelpositie de afstand schuifopvulling (percentage) vanaf de paginarand bereikt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Auto Scroll Padding:
nl: Automatische schuifopvulling:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Subtitle Display
nl: Tonen van ondertitel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Subtitle border color:
nl: Randkleur van ondertitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Selected background color:
nl: Geselecteerde achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Subtitle border width:
nl: Randbreedte van ondertitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Subtitle background color:
nl: Achtergrondkleur van ondertitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Selected border color:
nl: Geselecteerd randkleur:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text Font and Colors
nl: Lettertype van tekst en kleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Subtitle font family:
nl: Lettertypefamilie van ondertitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Subtitle number font size:
nl: Lettergrootte van ondertitelnummer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Subtitle Number Color
nl: Kleur van ondertitelnummer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Subtitle text font size:
nl: Lettergrootte van ondertiteltekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Subtitle Text Color:
nl: Kleur van ondertiteltekst:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Line Indicators
nl: Regelindicatoren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Player position color:
nl: Kleur afspeelpositie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Mouse indicator color:
nl: Kleur van muisindicator:

en: Set Primary Data
nl: Primaire gegevens instellen

en: Clear Primary Text Data
nl: Primaire tekstgegevens wissen

en: Set Secondary Data
nl: Secundaire gegevens instellen

en: Clear Secondary Text Data
nl: Secundaire tekstgegevens wissen

en: Change Frame Rate
nl: Framesnelheid wijzigen

en: Insert Line
nl: Regel invoegen

en: Remove Lines
nl: Regels verwijderen

en: Shift Lines
nl: Regels verschuiven

en: Adjust Lines
nl: Regels bijstellen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Enforce Duration Limits
nl: Tijdsduurlimieten afdwingen

en: Set Automatic Durations
nl: Automatische tijdsduren instellen

en: Fix Overlapping Times
nl: Overlappend tijden repareren

en: Fix Lines Punctuation
nl: Regelpunctuatie repareren

en: Lower Case
nl: Kleine letters

en: Upper Case
nl: Hoofdletters

en: Title Case
nl: Hoofd-/kleine letters van titel

en: Sentence Case
nl: Hoofd-/kleine letters van zin

en: Break Lines
nl: Regels afbreken

en: Synchronize Subtitles
nl: Ondertitels synchroniseren

en: Join Subtitles
nl: Ondertitels samenvoegen

en: Split Subtitles
nl: Ondertitels splitsen

en: Toggle Lines Style
nl: Regelstijl omschakelen

en: Change Lines Text Color
nl: Tekstkleur van regel wijzigen

en: Set Lines Mark
nl: Regelmarkeringen instellen

en: Clear Lines Mark
nl: Markering in regels wissen

en: Toggle Lines Mark
nl: Markering in regels omschakelen

en: Clear Line Errors
nl: Regelfouten wissen

en: Check Lines Errors
nl: Regelfouten controleren

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Too many characters
nl: Teveel tekens

en: Too many lines
nl: Teveel regels

en: Unnecessary white space
nl: Onnodige witruimte

en: Unnecessary dash
nl: Onnodige liggende streepjes

en: Capital letter after continuation ellipsis
nl: Hoofdletter na puntjes voor doorgaan

en: Too long duration per character
nl: Te lange duur per teken

en: Too short duration per character
nl: Te korte duur per teken

en: Too long duration
nl: Te lange duur

en: Too short duration
nl: Te korte duur

en: Overlapping times
nl: Overlappend tijden

en: Untranslated text
nl: Niet vertaalde tekst

en: User mark
nl: Markering van gebruiker

en: Has no primary text.
nl: Heeft geen primaire tekst.

en: Has no translation text.
nl: Heeft geen vertaalde tekst.

en: Has too many characters in primary text (1 char). | Has too many characters in primary text (%1 chars).
nl[0]: Heeft teveel tekens in primaire tekst (1 teken).
nl[1]: Heeft teveel tekens in primaire tekst (%1 tekens).

en: Has too many characters in translation text (1 char). | Has too many characters in translation text (%1 chars).
nl[0]: Heeft teveel tekens in vertaalde tekst (1 teken).
nl[1]: Heeft teveel tekens in vertaalde tekst (%1 tekens).

en: Has too many lines in primary text (1 line). | Has too many lines in primary text (%1 lines).
nl[0]: Heeft teveel regels in primaire tekst (1 regel).
nl[1]: Heeft teveel regels in primaire tekst (%1 regels).

en: Has too many lines in translation text (1 line). | Has too many lines in translation text (%1 lines).
nl[0]: Heeft teveel regels in vertaalde tekst (1 regel).
nl[1]: Heeft teveel regels in vertaalde tekst (%1 regels).

en: Has unnecessary spaces in primary text.
nl: Heeft onnodige spaties in primaire tekst.

en: Has unnecessary spaces in translation text.
nl: Heeft onnodige spaties in vertaalde tekst.

en: Has unnecessary dash in primary text.
nl: Heeft onnodig liggend streepje in primaire tekst.

en: Has unnecessary dash in translation text.
nl: Heeft onnodig liggend streepje in vertaalde tekst.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in primary text.
nl: Heeft hoofdletter na puntjes voor doorgaan na regel in primaire tekst.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in translation text.
nl: Heeft hoofdletter na puntjes voor doorgaan na regel in vertaalde tekst.

en: Has too long duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too long duration per character in primary text (%1 msecs/char).
nl[0]: Heeft te lange duur per teken in primaire tekst (1 msec/teken).
nl[1]: Heeft te lange duur per teken in primaire tekst (%1 msec/teken).

en: Has too long duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too long duration per character in translation text (%1 msecs/char).
nl[0]: Heeft te lange duur per teken in vertaalde tekst (1 msec/teken).
nl[1]: Heeft te lange duur per teken in vertaalde tekst (%1 msec/teken).

en: Has too short duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too short duration per character in primary text (%1 msecs/char).
nl[0]: Heeft te korte duur per teken in primaire tekst (1 msec/teken).
nl[1]: Heeft te korte duur per teken in primaire tekst (%1 msec/teken).

en: Has too short duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too short duration per character in translation text (%1 msecs/char).
nl[0]: Heeft te korte duur per teken in vertaalde tekst (1 msec/teken).
nl[1]: Heeft te korte duur per teken in vertaalde tekst (%1 msec/teken).

en: Has too long duration (1 msec). | Has too long duration (%1 msecs).
nl[0]: Heeft te lange duur (1 msec).
nl[1]: Heeft te lange duur (%1 msec).

en: Has too short duration (1 msec). | Has too short duration (%1 msecs).
nl[0]: Heeft te korte duur (1 msec).
nl[1]: Heeft te korte duur (%1 msec).

en: Overlaps with next line.
nl: Overlapt met de volgende regel.

en: Has untranslated text.
nl: Heeft niet vertaalde tekst.

en: Has user mark.
nl: Heeft markering van gebruiker.

en: Set Line Show Time
nl: Tijd van verschijnen instellen

en: Set Line Hide Time
nl: Tijd van verbergen instellen

en: Set Line Times
nl: Regeltijden instellen

en: Shift Line Times
nl: Regeltijden verschuiven

en: Adjust Line Times
nl: Regeltijden aanpassen

en: Set Frame Rate
nl: Framesnelheid instellen

en: Insert Lines
nl: Regels invoegen

en: Move Line
nl: Regel verplaatsen

en: Swap Texts
nl: Teksten omwisselen

en: Change stylesheet
nl: Stylesheet wijzigen

en: Set Line Text
nl: Regeltekst instellen

en: Set Line Secondary Text
nl: Secundaire regeltekst instellen

en: Set Line Errors
nl: Regelfouten instellen

en: Target >>
nl: Doel >>

en: Target <<
nl: Doel <<

en: All lines
nl: Alle regels

en: Selected lines
nl: Geselecteerde regels

en: All lines from first selected
nl: Alle regels uit de eerst geselecteerden

en: All lines up to last selected
nl: Alle regels tot aan de laatst geselecteerde

en: Both subtitles
nl: Beide ondertitels

en: Primary subtitle
nl: Primaire ondertitel

en: Translation subtitle
nl: Vertalingsondertitel

en: Apply to
nl: Toepassen op

en: Adjust
nl: Aanpassen

[ctx: @title:group]
en: New Times
nl: Nieuwe tijden

en: First spoken line:
nl: Eerste gesproken regel:

en: Last spoken line:
nl: Laatst gesproken regel:

[ctx: @title:group]
en: Settings
nl: Instellingen

en: Milliseconds per line:
nl: Milliseconden per regel:

en: Milliseconds per word:
nl: Milliseconden per woord:

en: Milliseconds per character:
nl: Milliseconden per teken:

en: Prevent overlapping
nl: Overlapping voorkomen

[ctx: @title:group]
en: Duration Calculation
nl: Berekening van duur

en: Use primary text
nl: Primaire tekst gebruiken

en: Use translation text
nl: Vertaalde tekst gebruiken

en: Calculate both and use maximum
nl: Beide berekenen en maximum gebruiken

en: Current frame rate:
nl: Huidig framesnelheid:

en: New frame rate:
nl: Nieuwe framesnelheid:

en: Change Case
nl: Hoofd-/kleine letters wijzigen

[ctx: @title:group]
en: Change To
nl: Wijzigen naar

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Title case
nl: Hoofd-/kleine letters van titel

en: Sentence case
nl: Gebruik van hoofd-/kleine letters in zin

en: Convert to lower case first
nl: Eerst naar kleine letters omzetten

[ctx: @title:group]
en: Minimum Duration
nl: Minimale duur

en: Expand duration to:
nl: Tijdsduur uitbreiden tot:

[ctx: @title:group]
en: Maximum Duration
nl: Maximale duur

en: Shrink duration to:
nl: Tijdsduur inkrimpen tot:

[ctx: Text encoding detected with n% confidence.]
en: %1 (%2% confidence)
nl: %1 (%2% vertrouwd)

en: Detected
nl: Gedetecteerd

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EncodingDetectDialog)
en: Confirm detected subtitle encoding
nl: Gedetecteerde codering van ondertitels bevestigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Encoding
nl: Codering

en: Minimum interval between lines:
nl: Minimum interval tussen regels:

en: Fix Punctuation
nl: Punctuatie repareren

en: Fix and cleanup spaces
nl: Spaties repareren en opschonen

en: Fix quotes and double quotes
nl: Accenten en aanhalingstekens repareren

en: Fix English 'I' pronoun
nl: Engels voornaamwoord 'I' repareren

en: Add ellipsis indicating non finished lines
nl: Ellipsis toevoegen die niet beëindigde regels aangeven

en: Insert Line Before Current
nl: Regel voor huidige invoegen

en: Insert Line After Current
nl: Regel na huidige invoegen

en: Insert Into
nl: Invoegen in

en: Shift subtitle forwards before append
nl: Ondertitel voorwaarts schuiven alvorens achter te voegen

en: Set from video length
nl: Instellen uit lengte van video

en: Remove Selected Lines
nl: Geselecteerde regels verwijderen

en: Remove From
nl: Verwijderen uit

en: Path:
nl: Pad:

en: Select subtitle
nl: Ondertitel selecteren

en: Subtitle
nl: Ondertitel

[ctx: @title:group]
en: Shifting
nl: Bezig met verschuiven

en: Forwards (+)
nl: Voorwaarts (+)

en: Backwards (−)
nl: Achterwaarts (−)

en: Minimum length for line break:
nl: Minimumlengte voor regelafbreking:

en: Split Subtitle
nl: Ondertitel splitsen

en: Split time:
nl: Tijd splitsen:

en: Shift new part backwards after split
nl: Nieuw deel achterwaarts schuiven na splitsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labClass)
en: Space separated list of CSS classes:
nl: Spatie-gescheiden lijst met CSS-klassen:

note: i18n: CSS i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QComboBox, classList)
en: Class
nl: Klasse

en: Default Color
nl: Standaardkleur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labVoice)
en: Person name or voice title:
nl: Persoonsnaam of stemtitel:

note: i18n: CSS i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice
nl: Stem

en: Synchronize with Subtitle
nl: Met ondertitel synchroniseren

en: Reference Subtitle
nl: Referentieondertitel

[ctx: @title:group]
en: Synchronization Mode
nl: Synchronisatiemodus

en: Adjust to reference's first and last lines
nl: Aanpassen aan referentie van eerste en laatste regels

en: Copy timing information from reference line by line
nl: Timing-informatie kopiëren uit referentie regel voor regel

en: Find Error
nl: Fout zoeken

en: No errors matching given criteria were found!
nl: Geen fouten overeenkomend met gegeven criteria zijn gevonden!

[ctx: @title:group]
en: Errors to Find
nl: Te vinden fouten

[ctx: @title:group Miscellaneous settings]
en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Clear other errors
nl: Andere fouten wissen

en: Clear user marks
nl: Gebruikersmarkeringen wissen

en: Search in
nl: Zoeken in

en: Available errors
nl: Beschikbare fouten

en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Importing Subtitle Stream
nl: Ondertitelstream wordt geïmporteerd

en: Subtitle demux failed %1: %2
    %3
nl: Demux van ondertitel is mislukt %1: %2
    %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputInitDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputProcessDialog)
en: VobSub Import
nl: VobSub-import

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStream)
en: Stream / Language
nl: Stream / taal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPostProc)
en: Post Processing
nl: Nabewerking

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceNumber)
en: Fix space between numbers
nl: Ruimte tussen getallen repareren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpacePunct)
en: Fix space around punctuation (.,;:?!)
nl: Ruimte rond punctuatie repareren (.,;:?!)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceParen)
en: Fix space around quotes and parentheses ("()[]{})
nl: Ruimte rond aanhalingstekens en haakjes repareren ("()[]})

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppAposQuote)
en: Fix double apostrophes/quotes
nl: Aanhalingstekens en accenten repareren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppCharsOCR)
en: Fix i <-> l, 0 <-> O mistakes
nl: i <-> l, 0 <-> O vergissingen repareren

en: VobSub Error
nl: VobSub-fout

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpText)
en: Enter character(s)
nl: Voer teken(s) in

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symbolLabel)
en: S&ymbols:
nl: S&ymbolen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, symbolCount)
en: Up/Down: change value
nl: Omhoog/omlaag: waarde wijzigen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Ctrl+Shift+Left
nl: Ctrl+Shift+Links

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Prev Image
nl: Vorige afbeelding

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Ctrl+Left
nl: Ctrl+Links

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Prev Symbol
nl: Vorig symbool

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Ctrl+Right
nl: Ctrl+Rechts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Next Symbol
nl: Volgende symbool

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Ctrl+Shift+Right
nl: Ctrl+Shift+Rechts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAbort)
en: Abort
nl: Afbreken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Subtitle Image
nl: Ondertitelafbeelding

en: <b>Show</b>
nl: <b>Tonen</b>

en: <b>Hide</b>
nl: <b>Verbergen</b>

en: <b>Duration</b>
nl: <b>Duur</b>

en: Change Voice Tag
nl: Stemtag wijzigen

en: Change Class Tag
nl: Klassetag wijzigen

en: No current line
nl: Geen huidige regel

en: chars
nl: tekens

en: ms/char
nl: ms/teken

en: chars/sec
nl: tekens/sec

en: <b>Position</b>
nl: <b>Positie</b>

en: <b>Length</b>
nl: <b>Lengte</b>

en: <b>Playback Rate</b>
nl: <b>Afspeelsnelheid</b>

en: <qt>There was an error opening media file %1.</qt>
nl: <qt>Er was een fout bij openen van mediumbestand '%1'.</qt>

en: <i>Unknown</i>
nl: <i>Onbekend</i>

en: Unexpected error when playing file.
nl: Onverwachte fout bij afspelen van bestand.

en: Error Playing File
nl: Fout bij afspelen van bestand

en: &Comments
nl: &Commentaar

en: &Position
nl: &Positie

en: Header
nl: Koptekst

en: Footer
nl: Voettekst

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SubtitlePositionWidget)
en: Form
nl: Formulier

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
nl: Horizontale uitlijning

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPosition)
en: Position/Size
nl: Positie/grootte

en: <b>Observations:</b>
nl: <b>Waarnemingen:</b>

[ctx: @title:column Subtitle line number]
en: Line
nl: Lijn

[ctx: @title:column]
en: Pause
nl: Pauzeren

[ctx: @title:column]
en: Show Time
nl: Tijd tonen

[ctx: @title:column]
en: Hide Time
nl: Tijd verbergen

[ctx: @title:column]
en: Duration
nl: Duur

[ctx: @title:column Subtitle line (primary) text]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: @title:column Subtitle line translation text]
en: Translation
nl: Vertaling

en: Styles
nl: Stijlen

en: Times
nl: Keren

en: Errors
nl: Fouten

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

[ctx: @action:inmenu Clear all text]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @action:inmenu Toggle bold style]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: @action:inmenu Toggle italic style]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: @action:inmenu Toggle underline style]
en: Underline
nl: Onderstrepen

[ctx: @action:inmenu Toggle strike through style]
en: Strike Through
nl: Doorstrepen

[ctx: @action:inmenu Change Text Color]
en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Generating waveform
nl: Golfvorm wordt gegenereerd

en: Select Line
nl: Regel selecteren

en: Remove Line
nl: Regel verwijderen

en: Split Line
nl: Regel splitsen

en: Set Current Line Show Time
nl: Tijd van verschijnen van huidige regel

en: Set Current Line Hide Time
nl: Tijd van verbergen van huidige regel

en: Unknown
nl: Onbekend

en: The primary subtitle to be edited.
nl: De te bewerken primaire ondertitel.

en: The video to be subtitled.
nl: De te ondertitelen video.

en: The translation subtitle to be edited.
    If included, a second pane gets added to the right of the primary subtitle for side-by-side translation.
nl: De te bewerken te vertalen ondertitel.
    Indien ingevoegd, wordt een tweede paneel rechts van de primaire ondertitel toegevoegd voor vertalen naast elkaar.

en: Subtitle Composer
nl: Samensteller van ondertitels

en: A KDE subtitle editor.
nl: Een KDE bewerker van ondertitels.

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Former Maintainer
nl: Voormalige onderhouder

en: Patches and Website
nl: Patches en website

en: code contributions
nl: codebijdragen

en: code contributions, Arch Linux packaging
nl: codebijdragen, pakket maken voor Linux architectuur

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
nl: Alle personen die bijgedragen hebben en die ik vergeten ben te noemen

en: Waveform
nl: Golfvorm

en: Video Player
nl: Videospeler

en: Styles and Comments
nl: Stijlen en commentaar

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSubtitlesEncoding), group (General)
en: Default Subtitles Encoding
nl: Standaard codering van ondertitels

note: i18n: ectx: label, entry (TextLineBreak), group (General)
en: Line Break Character
nl: Regelafbreekteken

note: i18n: ectx: label, entry (SeekOffsetOnDoubleClick), group (General)
en: Seek Offset On Double Click
nl: Op offset positioneren bij dubbelklikken

note: i18n: ectx: label, entry (JumpLineOffset), group (General)
en: Jump to prev/next line offset
nl: Naar vorige/volgende offset van regel springen

note: i18n: ectx: label, entry (UnpauseOnDoubleClick), group (General)
en: Unpause On Double Click
nl: Pauzeren beëindigen bij dubbelklikken

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticVideoLoad), group (General)
en: Automatic Video Load
nl: Automatisch video laden

note: i18n: ectx: label, entry (LinesQuickShiftAmount), group (General)
en: Lines Quick Shift Amount
nl: Hoeveelheid regels snel schuiven

note: i18n: ectx: label, entry (GrabbedPositionCompensation), group (General)
en: Grabbed Position Compensation
nl: Gepakte positiecompensatie

note: i18n: ectx: label, entry (LineDuration), group (General)
en: Default subtitle line duration
nl: Standaard duur ondertitelregel

note: i18n: ectx: label, entry (LinePause), group (General)
en: Default duration between subtitle lines
nl: Standaard duur tussen ondertitelregels

note: i18n: ectx: label, entry (MaxCharacters), group (Error Check)
en: Maximum number of characters
nl: Maximum aantal tekens

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (Error Check)
en: Maximum number of lines
nl: Maximum aantal lijnen

note: i18n: ectx: label, entry (MinDuration), group (Error Check)
en: Minimum duration
nl: Minimale duur

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDuration), group (Error Check)
en: Maximum duration
nl: Maximale duur

note: i18n: ectx: label, entry (MinDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Minimum duration per character
nl: Minimale duur per teken

note: i18n: ectx: label, entry (IdealDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Ideal duration per character
nl: Ideale duur per teken

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Maximum duration per character
nl: Maximale duur per teken

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Spelling)
en: Default Language
nl: Standaard taal

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultClient), group (Spelling)
en: Default client
nl: Standaard client

note: i18n: ectx: label, entry (CheckUppercase), group (Spelling)
en: Check uppercase
nl: Op hoofdletters controleren

note: i18n: ectx: label, entry (SkipRunTogether), group (Spelling)
en: Skip Run Together
nl: Aaneengeschreven overslaan

note: i18n: ectx: label, entry (wfInnerColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Inner Color
nl: Inwendige kleur golfvorm

note: i18n: ectx: label, entry (wfOuterColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Outer Color
nl: Uitwendige kleur golfvorm

note: i18n: ectx: label, entry (wfSmoothScroll), group (Waveform Widget)
en: Waveform Smooth Scrolling
nl: Vloeiend schuiven van golfvorm

note: i18n: ectx: label, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll Padding
nl: Auto-schuiven opvulling

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border.
nl: Automatisch pagina verschuiven wanneer afspeelpositie de afstand schuifopvulling (percentage) vanaf de paginarand bereikt

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Background Color
nl: Achtergrondkleur van golfvormondertitel

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Color
nl: Randkleur van golfvormondertitel

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorderWidth), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Width
nl: Randbreedte van ondertitelgolfvorm

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Background Color
nl: Achtergrondkleur van geselecteerde golfvormondertitel

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Border Color
nl: Randkleur van geselecteerde golfvormondertitel

note: i18n: ectx: label, entry (wfFontFamily), group (Waveform Widget) i18n: ectx: label, entry (FontFamily), group (VideoPlayer)
en: Font Family
nl: Lettertypefamilie

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Size
nl: Lettergrootte van ondertitelnummer

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Color
nl: Letterkleur van ondertitelnummer

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Size
nl: Lettergrootte van ondertiteltekst

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Color
nl: Kleur van ondertiteltekstletters

note: i18n: ectx: label, entry (wfMouseLocation), group (Waveform Widget)
en: Mouse Location Line Color
nl: Regelkleur op muislocatie

note: i18n: ectx: label, entry (wfPlayLocation), group (Waveform Widget)
en: Play Location Line Color
nl: Regelkleur op afspeellocatie

note: i18n: ectx: label, entry (SeekJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Jump length on seek
nl: Spronglengte bij positioneren

note: i18n: ectx: label, entry (StepJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Amount of frames to skip when stepping
nl: Aantal frames overslaan bij stappen

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPositionTimeEdit), group (VideoPlayer)
en: Show editable time position
nl: Te bewerken tijdpositie tonen

note: i18n: ectx: label, entry (VolumeAmplification), group (VideoPlayer)
en: Volume Amplification
nl: Volumeversterking

note: i18n: ectx: label, entry (FontSize), group (VideoPlayer)
en: Font Size
nl: Tekengrootte

note: i18n: ectx: label, entry (FontColor), group (VideoPlayer)
en: Font Color
nl: Tekstkleur

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineColor), group (VideoPlayer)
en: Outline Color
nl: Kleur van omranding

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineWidth), group (VideoPlayer)
en: Outline Width
nl: Lijnbreedte van omranding

note: i18n: ectx: label, entry (translateEngine), group (Translation)
en: Last used translate engine
nl: Laatst gebruikte vertaal-engine

note: i18n: ectx: label, entry (gctServiceJSON), group (GoogleCloudTranslate)
en: Service Account JSON containing private key
nl: Service-account JSON die een private sleutel bevat

note: i18n: ectx: label, entry (gctLangSource), group (GoogleCloudTranslate) i18n: ectx: label, entry (dltLangSource), group (DeepLTranslate)
en: source language - cached
nl: brontaal - in buffer (cache)

note: i18n: ectx: label, entry (gctLangTrans), group (GoogleCloudTranslate) i18n: ectx: label, entry (dltLangTrans), group (DeepLTranslate)
en: translation language - cached
nl: vertaaltaal - in buffer (cache)

note: i18n: ectx: label, entry (gctAccessToken), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token - cached
nl: toegangstoken - in buffer (cache)

note: i18n: ectx: label, entry (gctTokenExpires), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token expiry - cached
nl: verlopen van toegangstoken - in buffer (cache)

note: i18n: ectx: label, entry (gctTokenType), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token type - cached
nl: type toegangstoken - in buffer (cache)

note: i18n: ectx: label, entry (dltAuthKey), group (DeepLTranslate)
en: DeepL API authentication key
nl: DeepL API authenticatiesleutel

note: i18n: ectx: label, entry (dltApiDomain), group (DeepLTranslate)
en: DeepL API domain name
nl: DeepL API domeinnaam

en: Non-Script Files
nl: Niet-scriptbestanden

en: Title
nl: Titel

en: Version
nl: Versie

en: Author
nl: Auteur

en: Path
nl: Pad

en: Information
nl: Informatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Beeld

en: A script already exists with this name.
    Would you like to enter another name?
nl: Een script met deze naam bestaat al.
    Wilt u een andere naam invoeren?

en: Duplicate filename
nl: Dubbele bestandsnaam

en: Yes
nl: Ja

en: Create New Script
nl: Nieuw script aanmaken

en: Script name:
nl: Naam script:

en: There was an error creating the file <b>%1</b>.
nl: Er deed zich een fout voor bij het aanmaken van het bestand <b>%1</b>.

en: Select Existing Script
nl: Bestaand script selecteren

en: You must enter an unused name to continue.
    Would you like to enter another name?
nl: U moet een niet gebruikte naam invoeren om door te gaan.
    Wilt u een andere naam invoeren?

en: Name Already Used
nl: Naam is al in gebruik

en: Rename Script
nl: Script hernoemen

en: There was an error opening the file <b>%1</b>.
nl: Er was een fout bij openen van het bestand <b>%1</b>..

en: There was an error copying the file to <b>%1</b>.
nl: Er was een fout bij kopiëren van het bestand naar <b>%1</b>.

en: Do you really want to send file <b>%1</b> to the trash?
nl: Wilt u bestand <b>%1</b> naar de prullenbak verplaatsen?

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: There was an error removing the file <b>%1</b>.
nl: Er was een fout bij verwijderen van het bestand <b>%1</b>..

en: Could not launch external editor.
nl: Kon externe bewerker niet starten.

en: Error opening script %1.
nl: Fout bij openen van script %1.

en: Error Running Script
nl: Fout bij uitvoeren van script

en: Path: %1
nl: Pad: %1

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScriptsManager)
en: Scripts Manager
nl: Beheerder van scripts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Creates a new script file.
nl: Maakt een nieuw scriptbestand aan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Create...
nl: Aanmaken...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Copies an existing script from a specified location.
nl: Kopieert een bestaand script uit een gespecificeerde locatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add...
nl: Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Sends the selected script to the trash.
nl: Verplaatst het geselecteerd script naar de prullenbak.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Opens the selected script with an external editor.
nl: Opent het geselecteerd script met een externe bewerker.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRun)
en: Executes the selected script.
nl: Voert het geselecteerd script uit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRun)
en: Run
nl: Uitvoeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Reloads the installed scripts list.
nl: Herlaad de geïnstalleerde lijst met scripts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Refresh
nl: Vernieuwen

note: i18n: ectx: label, entry (acousticModelPath), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Directory containing acoustic model files
nl: Map met akoestische modelbestanden

note: i18n: ectx: label, entry (trigramModelFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_trigramModelFile)
en: Word trigram language model input file
nl: Invoerbestand voor Word trigram taalmodel

note: i18n: ectx: label, entry (lexiconFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Main pronunciation dictionary (lexicon) input file
nl: Hoofd uitspraakwoordenboek (lexicon) invoerbestand

note: i18n: ectx: label, entry (vadPostSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Num of silence frames to keep after speech to silence transition
nl: Aantal te behouden stilteframes na spraak naar stilte overgang

note: i18n: ectx: label, entry (vadPreSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Num of speech frames to keep before silence to speech transition
nl: Aantal te behouden spraakframes voor stilte naar spraak overgang

note: i18n: ectx: label, entry (vadStartSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Num of speech frames to trigger VAD from silence to speech
nl: Aantal te behouden spraakframes om VAD te starten van stilte naar spraak

note: i18n: ectx: label, entry (vadTreshold), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vadTreshold) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Threshold for decision between noise and silence frames. Log-ratio between signal level and noise level
nl: Drempel voor beslissen tussen ruis- en stilteframes. Log-verhouding tussen signaalniveau en ruisniveau

en: Sphinx Dictionaries
nl: Sphinx-woordenboeken

en: Trigram Models
nl: Trigram-modellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpModel)
en: Speech Recognition Model
nl: Spraakherkenningmodel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Pronunciation Dictionary (Lexicon)
nl: Uitspraakwoordenboek (lexicon)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigramModelFile)
en: Trigram Model
nl: Trigram-model

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Acoustic Model
nl: Akoestisch model

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_modelInfoText)
en: <html><head/><body><p align="center">Acoustic and Language Models can be downloaded from <a href="https://cmusphinx.github.io/wiki/download/"><span style=" text-decoration: underline; color:#007af4;">CMU Sphinx</span></a></p></body></html>
nl: <html><head/><body><p align="center">Akoestische en taalmodelen kunnen gedownload worden vanaf <a href="https://cmusphinx.github.io/wiki/download/"><span style=" text-decoration: underline; color:#007af4;">CMU Sphinx</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAD)
en: Voice Activity Detection
nl: Detectie van stemactiviteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Noise Threshold
nl: Ruisdrempel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Pre Speech Frames
nl: Pre-spraakframes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Post Speech Frames
nl: Post-spraakframes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Start Speech Frames
nl: Begin van spraakframes

en: Recognizing speech
nl: Spraak herkennen

en: Abort speech recognition
nl: Spraakherkenning afbreken

en: No speech recognition plugins available
nl: Geen plug-ins voor spraakherkenning beschikbaar

en: Initialization of speech recognition plugin failed
nl: Initialisatie van plug-in voor spraakherkenning is mislukt

en: Speech Recognition failed: %2
    Code %1: %3
nl: Spraakherkenning is mislukt: %2
    Code %1: %3

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (translation)
en: Translation
nl: Vertaling

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (texts)
en: &Texts
nl: &Teksten

note: i18n: ectx: Menu (styles)
en: St&yles
nl: Sti&jlen

note: i18n: ectx: Menu (times)
en: T&imes
nl: &Keren

note: i18n: ectx: Menu (errors)
en: E&rrors
nl: &Fouten

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: T&ools
nl: G&ereedschappen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolBar)
en: Edit Toolbar
nl: Werkbalk bewerken

en: Remote service error %1 %2
    %3
nl: Fout in service op afstand %1 %2
    %3

en: HTTP Error %1 - %2
    %3
nl: HTTP-fout %1 - %2
    %3

en: Network Error %1
    %2
nl: Netwerkfout %1
    %2

en: DeepL Engine Error
nl: DeepL-engine-fout

en: Autodetect Language
nl: Taal via autodetecteren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAuth)
en: Authentication
nl: Authenticatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labAuthKey)
en: Authentication Key:
nl: Authenticatiesleutel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
nl: Verbinden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labApiDomain)
en: API Domain:
nl: API-domein:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labHelp)
en: You need to <a href="https://www.deepl.com/pro-api">create an account</a> on DeepL website and paste your API authentication key below.
nl: U moet <a href="https://www.deepl.com/pro-api">een account aanmaken</a> op de DeepL-website en uw API-authenticatiesleutel hieronder plakken.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpSettings)
en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labSource)
en: Source language:
nl: Brontaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labTranslation)
en: Translate to:
nl: Vertalen naar:

en: Google Cloud Engine Error
nl: Google Cloud-engine-fout

en: Error opening file '%1'
nl: Fout bij openen van bestand '%1'

en: Error parsing JSON from file '%1'
nl: Fout bij ontleden van JSON uit bestand '%1'

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServiceJSON)
en: Service Account's Private Key JSON:
nl: Private sleutel JSON van service-account:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnLogin)
en: Login
nl: Aanmelden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labHelp)
en: <p>You need to <a href="https://developers.google.com/identity/protocols/oauth2/service-account#creatinganaccount">create a Service Account</a> in Google Cloud Console and provide public/private key JSON file below.</p><p>The Service Account needs to be assigned <span style=" text-decoration: underline;">Cloud Translation API User</span> role on IAM page or must be granted access to the Google's Cloud Translation APIs in a different manner.</p>
nl: <p>U moet <a href="https://developers.google.com/identity/protocols/oauth2/service-account#creatinganaccount">een service-account aanmaken</a> in Google Cloud Console en een JSON-bestand met publieke/private sleutel leveren.</p><p>Het service-account moet toegekend worden aan de rol <span style=" text-decoration: underline;">Cloud Translation API User</span> in de IAM-pagina of moet toegang krijgen tot de Cloud Translation API's van Google op een andere manier.</p>

en: Translate
nl: Vertalen

en: Translate texts in
nl: Tekst vertalen in

en: Translate texts
nl: Teksten vertalen

en: Find In
nl: Zoeken in

en: No instances of '%1' found!
nl: Geen exemplaren van '%1 gevonden!

en: Find
nl: Zoeken

en: End of subtitle reached.
    Continue from the beginning?
nl: Einde van ondertitel bereikt.
    Doorgaan vanaf het begin?

en: Beginning of selection reached.
    Continue from the end?
nl: Begin van selectie bereikt.
    Doorgaan vanaf het einde?

en: Beginning of subtitle reached.
    Continue from the end?
nl: Begin van ondertitel bereikt.
    Doorgaan vanaf het einde?

en: End of selection reached.
    Continue from the beginning?
nl: Einde van selectie bereikt.
    Doorgaan vanaf het begin?

en: Find/Replace In
nl: Zoeken/vervangen in

en: Replace
nl: Vervangen

en: Spell Checking
nl: Spellingcontrole

en: Video Stream #%1
nl: Video-stream #%1

en: Audio Stream #%1
nl: Audiostream #%1

en: Subtitle Stream #%1
nl: Ondertitelstream #%1

en: File does not exist.
nl: Bestand bestaat niet.

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Ignore
nl: Negeren

en: Add to Dictionary
nl: Aan woordenboek toevoegen

en: No suggestions
nl: Geen suggesties

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Check Spelling...
nl: Spelling controleren...

en: Auto Spell Check
nl: Automatische spellingcontrole

en: Allow Tabulations
nl: Tabs toestaan
