subtitlecomposer - en to sl translation catalogue (721 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default: %1
sl: Privzeto: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Current: %1
sl: Trenutno: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
sl: Samoprepoznava

en: Go to Line
sl: Pojdi na vrstico

en: &Go to line:
sl: Pojdi na vrstico:

en: Maximize Durations
sl: Maksimiziraj trajanja

en: Unbreak Lines
sl: Strni vrstice

en: Simplify Spaces
sl: Poenostavi presledke

en: Open Video
sl: Odpri video

en: Untitled
sl: Brez naslova

en: Untitled Translation
sl: Prevod brez naslova

en: Pause
sl: Premor

en: Play
sl: Predvajaj

en: Seek backwards 1 second | Seek backwards %1 seconds
sl[0]: Išči nazaj %1 sekundo
sl[1]: Išči nazaj %1 sekundi
sl[2]: Išči nazaj %1 sekunde
sl[3]: Išči nazaj %1 sekund

en: Seek forwards 1 second | Seek forwards %1 seconds
sl[0]: Išči naprej %1 sekundo
sl[1]: Išči naprej %1 sekundi
sl[2]: Išči naprej %1 sekunde
sl[3]: Išči naprej %1 sekund

en: Shift %2%1 millisecond | Shift %2%1 milliseconds
sl[0]: Pomakni %2%1 millisekundo
sl[1]: Pomakni %2%1 millisekundi
sl[2]: Pomakni %2%1 millisekunde
sl[3]: Pomakni %2%1 millisekund

en: Shift selected lines %2%1 millisecond | Shift selected lines %2%1 milliseconds
sl[0]: Pomakni izbrane vrstice %2%1 millisekundo
sl[1]: Pomakni izbrane vrstice %2%1 millisekundi
sl[2]: Pomakni izbrane vrstice %2%1 millisekunde
sl[3]: Pomakni izbrane vrstice %2%1 millisekund

en: Exit the application
sl: Izhod iz aplikacije

en: Configure Subtitle Composer
sl: Nastavi sestavljalnik podnaslovov

[ctx: @action:inmenu Create a new subtitle]
en: New
sl: Novo

en: Create an empty subtitle
sl: Ustvari prazni podnaslov

[ctx: @action:inmenu Open subtitle file]
en: Open Subtitle...
sl: Odpri podnaslov...

en: Open subtitle file
sl: Odpri datoteko podnaslovov

en: Reload As...
sl: Ponovno naloži kot...

en: Reload opened file with a different encoding
sl: Znova naloži odprto datoteko z drugačnim kodiranjem

[ctx: @action:inmenu Open rencently used subtitle file]
en: Open &Recent Subtitle
sl: Odpri zadnje podnaslove

en: Save
sl: Shrani

en: Save opened subtitle
sl: Shrani odprte podnaslove

en: Save As...
sl: Shrani kot...

en: Save opened subtitle with different settings
sl: Shrani odprti podnaslov z drugačnimi nastavitvami

en: Close
sl: Zapri

en: Close opened subtitle
sl: Zapri odprt podnaslov

en: New Translation
sl: Nov prevod

en: Create an empty translation subtitle
sl: Ustvari podnaslov praznega prevoda

en: Open Translation...
sl: Odpri prevod...

en: Open translation subtitle file
sl: Odpri datoteko podnaslovov prevoda

en: Reload Translation As...
sl: Ponovno naloži prevod kot...

en: Reload opened translation file with a different encoding
sl: Znova naloži odprto datoteko prevoda z drugačnim kodiranjem

en: Open &Recent Translation
sl: Odpri zadnji prevod

en: Save Translation
sl: Shrani prevod

en: Save opened translation subtitle
sl: Shrani odprte podnaslove prevoda

en: Save Translation As...
sl: Shrani prevod kot...

en: Save opened translation subtitle with different settings
sl: Shrani odprti podnaslov prevoda z drugačnimi nastavitvami

en: Close Translation
sl: Zapri prevod

en: Close opened translation subtitle
sl: Zapri odprt podnaslov prevoda

en: Split Subtitle...
sl: Razcepi podnaslov …

en: Split the opened subtitle in two parts
sl: Razcepi odprt podnaslov v dva dela

en: Join Subtitles...
sl: Zlij podnaslova …

en: Append to the opened subtitle another one
sl: Odprtemu podnaslovu dodajte še enega

en: Insert Before
sl: Vstavi pred

en: Insert empty line before current one
sl: Vstavi prazno vrstico pred trenutno

en: Insert After
sl: Vstavi po

en: Insert empty line after current one
sl: Vstavi prazno vrstico po trenutni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove selected lines
sl: Odstrani izbrane vrstice

en: Split Lines
sl: Razcepi vrstice

en: Split selected lines
sl: Razcepi izbrane vrstice

en: Join Lines
sl: Zlij vrstice

en: Join selected lines
sl: Zlij izbrane vrstice

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select all lines
sl: Izberi vse vrstice

en: Go to Line...
sl: Pojdi na vrstico...

en: Go to specified line
sl: Pojdi na specificirano vrstico

en: Find...
sl: Najdi...

en: Find occurrences of strings or regular expressions
sl: Poišči pojave nizov ali regularnih izrazov

en: Find Next
sl: Najdi naslednje

en: Find next occurrence of string or regular expression
sl: Najdi naslednji pojav niza ali regularnega izraza

en: Find Previous
sl: Najdi prejšnje

en: Find previous occurrence of string or regular expression
sl: Najdi prejšnje pojave niza ali regularnega izraza

en: Replace...
sl: Zamenjaj...

en: Replace occurrences of strings or regular expressions
sl: Zamenjaj pojavke nizov ali regularnih izrazov

en: Retrocede current line
sl: Povrni trenutno vrstico

en: Makes the line before the current one active
sl: Naredi vrsto pred trenutno aktivno

en: Advance current line
sl: Napreduj za eno vrstico

en: Makes the line after the current one active
sl: Naredi eno vrsto za trenutno aktivno

en: Detect Errors...
sl: Zaznaj napake...

en: Detect errors in the current subtitle
sl: Zaznaj napake v trenutnem podnaslovu

en: Clear Errors/Marks
sl: Očisti napake/Oznake

en: Clear detected errors and marks in the current subtitle
sl: Počisti zaznane napake in oznake v trenutnem podnaslovu

en: Select Next Error/Mark
sl: Izberi naslednjo napako/oznako

en: Select next line with error or mark
sl: Izberi naslednjo vrstico z napako ali oznako

en: Select Previous Error/Mark
sl: Izberi prejšnjo napako/oznako

en: Select previous line with error or mark
sl: Izberi prejšnjo vrstico z napako ali oznako

en: Spelling...
sl: Črkovanje...

en: Check lines spelling
sl: Preveri črkovanje vrstic

en: Toggle Mark
sl: Preklopi oznako

en: Toggle mark on selected lines
sl: Preklopi oznako na izbranih vrsticah

en: Toggle Bold
sl: Preklopi krepko

en: Toggle selected lines bold attribute
sl: Preklopi krepki atribut izbranih vrstic

en: Toggle Italic
sl: Preklopi ležeče

en: Toggle selected lines italic attribute
sl: Preklopi ležeči atribut izbranih vrstic

en: Toggle Underline
sl: Preklopi podčrtovanje

en: Toggle selected lines underline attribute
sl: Preklopi atribut podčrtovanja izbranih vrstic

en: Toggle Strike Through
sl: Preklopi prečrtano

en: Toggle selected lines strike through attribute
sl: Preklopi izbrane vrste z atributom prečrtovanja

en: Change Text Color
sl: Spremeni barvo besedila

en: Change text color of selected lines
sl: Spremeni barvo besedila izbranih vrstic

en: Shift...
sl: Premik...

en: Shift lines an specified amount of time
sl: Premakni vrstice za določen čas

en: Adjust...
sl: Prilagodi...

en: Linearly adjust all lines to a specified interval
sl: Linearno prilagodi vse vrstice za določen interval

en: Change Frame Rate...
sl: Spremeni hitrost sličic...

en: Retime subtitle lines by reinterpreting its frame rate
sl: Spremeni čas vrstic podnaslovov s prerazporeditvijo hitrosti sličic

en: Enforce Duration Limits...
sl: Uveljavi omejitve trajanja...

en: Enforce lines minimum and/or maximum duration limits
sl: Uveljavi najmanjšo in/ali največjo omejitev trajanja vrstic

en: Set Automatic Durations...
sl: Nastavi samodejna trajanja...

en: Set lines durations based on amount of letters, words and line breaks
sl: Nastavite trajanja vrstic glede na število črk, besed in prelome vrstic

en: Maximize Durations...
sl: Povečajte trajanje...

en: Extend lines durations up to their next lines show time
sl: Razširi trajanje vrstic do časa za prikaz naslednjih vrstic

en: Fix Overlapping Times...
sl: Odpravljanje prekrivajočih se časov...

en: Fix lines overlapping times
sl: Popravi čas prekrivanja vrstic

en: Synchronize with Subtitle...
sl: Sinhroniziraj s podnaslovom ...

en: Copy timing information from another subtitle
sl: Kopiraj podatke o času iz drugega podnaslova

en: Break Lines...
sl: Prelomi vrstice...

en: Automatically set line breaks
sl: Samodejno nastavi prelom vrstice

en: Unbreak Lines...
sl: Strni vrstice...

en: Remove line breaks from lines
sl: Odstrani prelome vrstic iz vrstic

en: Simplify Spaces...
sl: Poenostavi presledke...

en: Remove unneeded spaces from lines
sl: Odstrani nepotrebne presledke iz vrstic

en: Change Case...
sl: Spremeni velike/male črke...

en: Change lines text to upper, lower, title or sentence case
sl: Spremenite besedilo vrstic v velike, male črke, naslov ali stavek

en: Fix Punctuation...
sl: Popravi ločila...

en: Fix punctuation errors in lines
sl: Popravi napake ločil v vrsticah

en: Translate...
sl: Prevedi...

en: Translate lines texts using Google services
sl: Prevedi besedila v vrsticah z uporabo Googlovih storitev

en: Edit Line in Place
sl: Uredi vrsto na mestu

en: Edit current line text in place
sl: Uredi trenutno besedilo vrstice na mestu

en: Open Video...
sl: Odpri video...

en: Open video file
sl: Odpri datoteko videa

en: Open &Recent Video
sl: Odpri zadnji video

en: Import Subtitle Stream
sl: Uvozi tok podnaslovov

en: Import subtitle stream into subtitle editor
sl: Uvozi tok podnaslovov v urejevalnik podnaslovov

en: Recognize Speech
sl: Razpoznaj govor

en: Recognize speech in audio stream
sl: Razpoznaj govor v toku zvoka

en: Close Video
sl: Zapri video

en: Close video file
sl: Zapri datoteka videa

en: Full Screen Mode
sl: Celozaslonski način

en: Toggle full screen mode
sl: Preklopi celozaslonski način

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Stop video playback
sl: Zaustavi playback videa

en: Toggle video playing/paused
sl: Preklopi video predvajanje/zaustavitev

en: Seek Backward
sl: Išči nazaj

en: Seek Forward
sl: Išči naprej

en: Frame Step Backward
sl: Korak sličice nazaj

en: Frame Step Forward
sl: Korak sličice naprej

en: Seek to Previous Line
sl: Poišči v prejšnji vrstici

en: Seek to previous subtitle line show time
sl: Poišči do časa prikaza prejšnjega podnaslova

en: Increase media play rate
sl: Povečaj hitrost predvajanja medija

en: Increase media playback rate
sl: Povečaj hitrost predvajanja playbacka

en: Decrease media play rate
sl: Zmanjšaj hitrost predvajanja medija

en: Decrease media playback rate
sl: Zmanjšaj hitrost predvajanja playbacka

en: Play Current Line and Pause
sl: Predvajaj trenutno vrstico in premor

en: Seek to selected subtitle line show time, play it and then pause
sl: Išči do časa izbranega podnaslova, ga predvajaj in nato premor

en: Seek to Current Line
sl: Poišči do trenutne vrstice

en: Seek to selected subtitle line show time
sl: Poišči do časa prikaza izbranega podnaslova

en: Seek to Next Line
sl: Poišči do naslednje vrstice

en: Seek to next subtitle line show time
sl: Poišči do časa prikaza naslednje vrstice podnaslova

en: Set Line Show Time to Video Position
sl: Nastavi čas prikaza vrstic na položaj videoposnetka

en: Set current line show time to video position
sl: Nastavi čas prikaza trenutne vrstice na položaj videoposnetka

en: Set Line Hide Time to Video Position
sl: Nastavi čas skritja vrste na položaj videoposnetka

en: Set current line hide time to video position
sl: Nastavi trenutni čas skritja vrstice na položaj videoposnetka

en: Shift Current Line to Video Position
sl: Premik trenutne vrstice na položaj videoposnetka

en: Set current line show time to video position by equally shifting all lines
sl: Nastavi trenutni čas prikaza vrstic na položaj videoposnetka z enakim pomikanjem vseh vrstic

en: Current Line Follows Video
sl: Trenutna vrstica sledi videu

en: Make current line follow the playing video position
sl: Naj trenutna vrstica sledi položaju predvajanega videoposnetka

[ctx: @action:inmenu Toggle audio muted]
en: Mute
sl: Utišaj

en: Enable/disable playback sound
sl: Omogoči/onemogoči zvok playbacka

en: Increase Volume
sl: Povečaj glasnost

en: Increase volume by 5%
sl: Povečaj glasnost za 5%

en: Decrease Volume
sl: Zmanjšaj glasnost

en: Decrease volume by 5%
sl: Zmanjšaj glasnost za 5%

en: Audio Streams
sl: Zvočni tokovi

en: Select active audio stream
sl: Izberi aktivni zvočni tok

en: Increase Font Size
sl: Povečaj velikost pisave

en: Increase subtitles font size by 1 point
sl: Povečaj velikost pisave za 1 točko

en: Decrease Font Size
sl: Zmanjšaj velikost pisave

en: Decrease subtitles font size by 1 point
sl: Zmanjšaj velikost pisave za 1 točko

en: Displayed Subtitle Text
sl: Prikazano besedilo podnaslova

en: Select visible subtitle text
sl: Izberi vidno besedilo podnaslova

en: Toggle Anchor
sl: Preklopi sidro

en: (Un)Anchor current line's show time to timeline (Editing anchored line's show time will stretch/compact the timeline between adjacent anchors)
sl: (Od)Sidraj čas prikaza trenutne vrstice na časovnico (Urejanje zasidranih časov prikaza vrstic bo raztegnilo/skrčilo časovnico med sosednjima sidroma)

en: Remove All Anchors
sl: Odstrani vsa sidra

en: Unanchor show time from the timeline on all anchored lines
sl: Odsidraj čas prikaza iz časovnice na vseh sidranih vrsticah

[ctx: @action:inmenu Manage user scripts]
en: Scripts Manager...
sl: Upravljalnik skriptov...

en: Manage user scripts
sl: Upravljaj uporabnikova skripta

en: Waveform Zoom In
sl: Približanje valovnih oblik

en: Waveform Zoom Out
sl: Oddaljevanje valovnih oblik

en: Waveform Auto Scroll
sl: Samodejni pomik valovnih oblik

en: Waveform display will automatically scroll to video position
sl: Prikaz valovnih oblik se bo samodejno pomaknil na pozicijo videa

en: All Text Subtitles
sl: Vsi besedilni podnaslovi

en: All Image Subtitles
sl: Vsi slikovni podnaslovi

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Media Files
sl: Medijske datoteke

en: Video Files
sl: Video datoteke

en: Audio Files
sl: Zvočne datoteke

en: The requested action would make the subtitle and its translation share the same file, possibly resulting in loss of information when saving.
    Are you sure you want to continue?
sl: Zahtevano dejanje bi podnaslovu in njegovemu prevodu dodelilo isto datoteko, kar bi pri shranjevanju povzročilo izgubo podatkov.
    Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Conflicting Subtitle Files
sl: Datoteke podnaslovov v konfliktu

en: Open Subtitle
sl: Odpri podnaslov

en: <qt>Could not parse the subtitle file.<br/>This may have been caused by usage of the wrong encoding.</qt>
sl: <qt>Ni bilo mogoče razčleniti datoteke s podnaslovi.<br/>Morda je to posledica napačnega kodiranja.</qt>

en: Encoding: %1
sl: Kodiranje: %1

en: There was an error saving the subtitle.
sl: Prišlo je do napake pri shranjevanju podnaslova.

en: Save Subtitle
sl: Shrani podnaslov

en: Currently opened translation subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
sl: Trenutno odprt prevod podnaslova ima neshranjene spremembe.
    Ali jih želite shraniti?

en: Close Translation Subtitle
sl: Zapri prevod podnaslova

en: Currently opened subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
sl: Trenutno odprt podnaslov ima neshranjene spremembe.
    Ali jih želite shraniti?

en: Close Subtitle
sl: Zapri podnaslov

en: Open Translation Subtitle
sl: Odpri prevod podnaslova

[ctx: @item:inmenu Display primary text in video player]
en: Primary
sl: Primarni

[ctx: @item:inmenu Display translation text in video player]
en: Translation
sl: Prevod

en: There was an error saving the translation subtitle.
sl: Prišlo je do napake pri shranjevanju prevoda podnaslova.

en: Save Translation Subtitle
sl: Shrani prevod podnaslova

[ctx: Suffix added to split subtitles]
en: split
sl: razcepi

en: Could not write the split subtitle file.
sl: Ni bilo mogoče pisati razcepa datoteke podnaslova.

en: Could not write the split subtitle translation file.
sl: Ni bilo mogoče pisati razcepa datoteke prevoda podnaslova.

en: Could not read the subtitle file to append.
sl: Ni bilo mogoče prebrati datoteke podnaslova za dodajanje.

en: The specified time does not split the subtitles.
sl: Določen čas ne razceplja podnaslovov.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split part was saved as %1.
sl: Ni bilo mogoče odpreti novega sestavljalnika podnaslovov.
    Razdeljeni del je bil shranjen kot %1.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split parts were saved as %1 and %2.
sl: Ni bilo mogoče odpreti novega sestavljalnika podnaslovov.
    Razdeljeni del je bil shranjen kot %1 in %2.

en: The reference subtitle must have more than one line to proceed.
sl: Za nadaljevanje mora imeti referenčni podnaslov več vrstic.

en: Could not parse the reference subtitle file.
sl: Datoteke z referenčnimi podnaslovi ni bilo mogoče razčleniti.

[ctx: @title General settings]
en: General
sl: Splošno

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

[ctx: @title Error check settings]
en: Error Check
sl: Preverjanje napak

en: Error Check Settings
sl: Nastavitve preverjanja napak

[ctx: @title Spelling settings]
en: Spelling
sl: Črkovanje

en: Spelling Settings
sl: Nastavitve črkovanja

[ctx: @title Waveform settings]
en: Waveform
sl: Valovna oblika

en: Waveform settings
sl: Nastavitve valovne oblike

[ctx: @title Video player settings]
en: Video Player
sl: Predvajalnik videov

en: Video Player Settings
sl: Nastavitve predvajalnika videov

[ctx: @title Speech recognition backend settings]
en: %1 backend settings
sl: Nastavitve začelja %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Texts
sl: Besedila

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxLines)
en:  lines
sl:  vrstice

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxCharacters)
en:  characters
sl:  znaki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum number of characters:
sl: Največje število znakov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum number of lines:
sl: Največje število vrstic:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Absolute Durations
sl: Absolutna trajanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MaxDurationPerCharacter)
en: Maximum duration:
sl: Najdaljše trajanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MinDurationPerCharacter)
en: Minimum duration:
sl: Najkrajše trajanje:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Relative Durations
sl: Relativna trajanja

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MinDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_IdealDurationPerCharacter)
en:  ms/char
sl:  ms/znak

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_MinDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_MaxDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_IdealDurationPerCharacter)
en:  ch/sec
sl:  znakov/sec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_IdealDurationPerCharacter)
en: Ideal duration:
sl: Idealno trajanje:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
sl: Obnašanje

note: i18n: ectx: label, entry (AutoClearFixed), group (Error Check) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoClearFixed)
en: Automatically clear fixed errors
sl: Samodejno očisti popravljene napake

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticVideoLoad)
en: Automatically load video file when opening a subtitle
sl: Samodejno naloži datoteko videa, ko odpiraš podnaslove

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_DefaultSubtitlesEncoding)
en: Defau&lt subtitles encoding:
sl: Privzeto kodiranje podnaslovov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_TextLineBreak)
en: Line break character:
sl: Znak za konec vrstice:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitleLine)
en: Subtitle Line
sl: Vrstica podnaslova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LineDuration)
en: Default subtitle line duration:
sl: Privzeto trajanje vrstice podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: On double click, &jump to show time minus:
sl: Z dvojnim klikom skoči, da se prikaže čas minus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LinePause)
en: Default pause between subtitle lines:
sl: Privzeti premor med vrsticami podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Ju&mp to prev/next line offset:
sl: Skoči na prejšnji/naslednji odmik vrstice:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Quick Actions
sl: Hitre dejavnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Compensation for captured &video times:
sl: Kompenzacija za zajete video čase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Ti&me shift for selected lines:
sl: Pomik časa za izbrane vrstice:

[ctx: Text for previewing the subtitles font settings]
en: <p>The Quick Brown Fox<br/>Jumps Over The Lazy Dog</p>
sl: <p>Besni dirkač iz formule<br />žuga cehu poštarjev</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UnpauseOnDoubleClick)
en: Resume playback after line double click
sl: Nadaljuj s playbackom po dvokliku vrstice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_SeekJumpLength)
en: Seconds to &jump on seek:
sl: Sekund za preskok pri iskanju:

note: i18n: ectx: label, entry (VideoAutoPlay), group (VideoPlayer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_VideoAutoPlay)
en: Start playing video when loaded
sl: Začni predvajanje videa, ko je naložen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPositionTimeEdit)
en: Show editable position control
sl: Prikaži krmiljenje pozicije, ki se da urejati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_StepJumpLength)
en: Fra&me step amount:
sl: Vrednost koraka sličice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_VolumeAmplification)
en: Volume amplification:
sl: Povečanje glasnosti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitles)
en: Subtitles
sl: Podnaslovi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineColor)
en: Outline color:
sl: Barva obrobe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontColor)
en: Te&xt color:
sl: Barva besedila:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontFamily)
en: Font family:
sl: Družina pisave:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineWidth)
en: Outline width:
sl: Širina obrobe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontSize)
en: Font si&ze:
sl: Velikost pisave:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpPreview)
en: Subtitles Preview
sl: Predogled podnaslovov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Waveform Display
sl: Prikaz valovne oblike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wfSmoothScroll)
en: Smooth Scrolling
sl: Gladko pomikanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Outer color:
sl: Zunanja barva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Inner color:
sl: Notranja barva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border
sl: Samodejno pomakni stran, ko pozicija predvajanja doseže mejno razdaljo (delež) roba strani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Auto Scroll Padding:
sl: Samodejna mejna razdalja:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Subtitle Display
sl: Prikaz podnaslova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Subtitle border color:
sl: Barva roba podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Selected background color:
sl: Barva izbranega ozadja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Subtitle border width:
sl: Širina roba podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Subtitle background color:
sl: Barva ozadja podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Selected border color:
sl: Barva izbranega roba:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text Font and Colors
sl: Pisave besedila in barve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Subtitle font family:
sl: Družina pisav podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Subtitle number font size:
sl: Številska velikost pisave podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Subtitle Number Color
sl: Številka barve podnaslova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Subtitle text font size:
sl: Velikost pisave podnaslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Subtitle Text Color:
sl: Barva besedila podnaslova:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Line Indicators
sl: Indikatorji vrstice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Player position color:
sl: Barva mesta predvajanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Mouse indicator color:
sl: Barva indikatorja miške:

en: Set Primary Data
sl: Nastavi primarne podatke

en: Clear Primary Text Data
sl: Očisti podatke primarnega besedila

en: Set Secondary Data
sl: Nastavi sekundarne podatke

en: Clear Secondary Text Data
sl: Očisti podatke sekundarnega besedila

en: Change Frame Rate
sl: Sprememba hitrosti predvajanja

en: Insert Line
sl: Vstavi vrstico

en: Remove Lines
sl: Odstrani vrstico

en: Shift Lines
sl: Premakni vrstice

en: Adjust Lines
sl: Prilagodi vrstice

en: Sort
sl: Razvrsti

en: Enforce Duration Limits
sl: Uveljavi omejitve trajanja

en: Set Automatic Durations
sl: Nastavi samodejna trajanja

en: Fix Overlapping Times
sl: Popravi prekrivajoče se čase

en: Fix Lines Punctuation
sl: Popravi ločila vrstic

en: Lower Case
sl: Male črke

en: Upper Case
sl: Velike črke

en: Title Case
sl: Kot naslov

en: Sentence Case
sl: Kot stavek

en: Break Lines
sl: Prelomi vrstice

en: Synchronize Subtitles
sl: Sinhroniziraj podnaslove

en: Join Subtitles
sl: Združi podnaslove

en: Split Subtitles
sl: Razcepi podnaslove

en: Toggle Lines Style
sl: Preklopi sloge vrstic

en: Change Lines Text Color
sl: Spremeni barvo vrstic besedila

en: Set Lines Mark
sl: Nastavi oznako vrstic

en: Clear Lines Mark
sl: Očisti oznako vrstic

en: Toggle Lines Mark
sl: Preklopi oznako vrstic

en: Clear Line Errors
sl: Očisti napake vrstic

en: Check Lines Errors
sl: Preveri napake vrstic

en: Empty text
sl: Prazno besedilo

en: Too many characters
sl: Preveč znakov

en: Too many lines
sl: Preveč vrstic

en: Unnecessary white space
sl: Nepotrebni presledki

en: Unnecessary dash
sl: Nepotreben vezaj

en: Capital letter after continuation ellipsis
sl: Velika črka po oznaki nadaljevanja

en: Too long duration per character
sl: Preveliko trajanje glede na znak

en: Too short duration per character
sl: Prekratko trajanje glede na znak

en: Too long duration
sl: Predolgo trajanje

en: Too short duration
sl: Prekratko trajanje

en: Overlapping times
sl: Prekrivni časi

en: Untranslated text
sl: Neprevedeno besedilo

en: User mark
sl: Uporabnikova oznaka

en: Has no primary text.
sl: Nima primarnega besedila.

en: Has no translation text.
sl: Nima besedila prevoda.

en: Has too many characters in primary text (1 char). | Has too many characters in primary text (%1 chars).
sl[0]: Ima preveč znakov v primarnem besedilu (%1 znak).
sl[1]: Ima preveč znakov v primarnem besedilu (%1 znaka).
sl[2]: Ima preveč znakov v primarnem besedilu (%1 znaki).
sl[3]: Ima preveč znakov v primarnem besedilu (%1 znakov).

en: Has too many characters in translation text (1 char). | Has too many characters in translation text (%1 chars).
sl[0]: Ima preveč znakov v prevedenem besedilu (%1 znak).
sl[1]: Ima preveč znakov v prevedenem besedilu (%1 znaka).
sl[2]: Ima preveč znakov v prevedenem besedilu (%1 znaki).
sl[3]: Ima preveč znakov v prevedenem besedilu (%1 znakov).

en: Has too many lines in primary text (1 line). | Has too many lines in primary text (%1 lines).
sl[0]: Ima preveliko število vrstic v primarnem besedilu (%1 vrstica).
sl[1]: Ima preveliko število vrstic v primarnem besedilu (%1 vrstici).
sl[2]: Ima preveliko število vrstic v primarnem besedilu (%1 vrstice).
sl[3]: Ima preveliko število vrstic v primarnem besedilu (%1 vrstic).

en: Has too many lines in translation text (1 line). | Has too many lines in translation text (%1 lines).
sl[0]: Ima preveliko število vrstic v prevedenem besedilu (%1 vrstica).
sl[1]: Ima preveliko število vrstic v prevedenem besedilu (%1 vrstici).
sl[2]: Ima preveliko število vrstic v prevedenem besedilu (%1 vrstice).
sl[3]: Ima preveliko število vrstic v prevedenem besedilu (%1 vrstic).

en: Has unnecessary spaces in primary text.
sl: Ima nepotrebne presledke v primarnem besedilu.

en: Has unnecessary spaces in translation text.
sl: Ima nepotrebne presledke v prevedenem besedilu.

en: Has unnecessary dash in primary text.
sl: Ima nepotreben pomišljaj v primarnem besedilu.

en: Has unnecessary dash in translation text.
sl: Ima nepotreben pomišljaj v prevedenem besedilu.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in primary text.
sl: Ima veliko začetnico po oznaki nadaljevanja v primarnem besedilu.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in translation text.
sl: Ima veliko začetnico po oznaki nadaljevanja v besedilu prevoda.

en: Has too long duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too long duration per character in primary text (%1 msecs/char).
sl[0]: Predolgo trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).
sl[1]: Predolgo trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).
sl[2]: Predolgo trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).
sl[3]: Predolgo trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).

en: Has too long duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too long duration per character in translation text (%1 msecs/char).
sl[0]: Predolgo trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).
sl[1]: Predolgo trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).
sl[2]: Predolgo trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).
sl[3]: Predolgo trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).

en: Has too short duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too short duration per character in primary text (%1 msecs/char).
sl[0]: Prekratko trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).
sl[1]: Prekratko trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).
sl[2]: Prekratko trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).
sl[3]: Prekratko trajanje znaka v primarnem besedilu (%1 ms/znak).

en: Has too short duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too short duration per character in translation text (%1 msecs/char).
sl[0]: Prekratko trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).
sl[1]: Prekratko trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).
sl[2]: Prekratko trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).
sl[3]: Prekratko trajanje znaka v prevedenem besedilu (%1 ms/znak).

en: Has too long duration (1 msec). | Has too long duration (%1 msecs).
sl[0]: Predolgo traja (%1 ms).
sl[1]: Predolgo traja (%1 ms).
sl[2]: Predolgo traja (%1 ms).
sl[3]: Predolgo traja (%1 ms).

en: Has too short duration (1 msec). | Has too short duration (%1 msecs).
sl[0]: Prekratko traja (%1 ms).
sl[1]: Prekratko traja (%1 ms).
sl[2]: Prekratko traja (%1 ms).
sl[3]: Prekratko traja (%1 ms).

en: Overlaps with next line.
sl: Se prekriva z naslednjo vrstico.

en: Has untranslated text.
sl: Ima neprevedeno besedilo.

en: Has user mark.
sl: Ima uporabnikovo oznako.

en: Set Line Show Time
sl: Nastavi čas prikazovanja vrstice

en: Set Line Hide Time
sl: Nastavi čas skritja vrstice

en: Set Line Times
sl: Nastavi čase vrstice

en: Shift Line Times
sl: Premakni čase vrstic

en: Adjust Line Times
sl: Prilagodi čase vrstic

en: Set Frame Rate
sl: Nastavi hitrost predvajanja

en: Insert Lines
sl: Vstavi vrstice

en: Move Line
sl: Prenesi vrstico

en: Swap Texts
sl: Zamenjaj besedila

en: Change stylesheet
sl: Spremeni slogovni list

en: Set Line Text
sl: Nastavi besedilo vrstice

en: Set Line Secondary Text
sl: Nastavi sekundarno besedilo vrstice

en: Set Line Errors
sl: Nastavi napake vrstice

en: Target >>
sl: Cilj >>

en: Target <<
sl: Cilj <<

en: All lines
sl: Vse vrstice

en: Selected lines
sl: Izbrane vrstice

en: All lines from first selected
sl: Vse vrstice iz prve izbrane

en: All lines up to last selected
sl: Vse vrstice iz zadnje izbrane

en: Both subtitles
sl: Oboji podnaslovi

en: Primary subtitle
sl: Primarni podnaslov

en: Translation subtitle
sl: Podnaslov prevoda

en: Apply to
sl: Uveljavi za

en: Adjust
sl: Prilagodi

[ctx: @title:group]
en: New Times
sl: Novi časi

en: First spoken line:
sl: Prva govorjena vrstica:

en: Last spoken line:
sl: Zadnja govorjena vrstica:

[ctx: @title:group]
en: Settings
sl: Nastavitve

en: Milliseconds per line:
sl: Milisekund za vrstico:

en: Milliseconds per word:
sl: Milisekund na besedo:

en: Milliseconds per character:
sl: Milisekund na znak:

en: Prevent overlapping
sl: Preprečuj prekrivanje

[ctx: @title:group]
en: Duration Calculation
sl: Izračun trajanja

en: Use primary text
sl: Uporabljaj primarno besedilo

en: Use translation text
sl: Uporabljaj besedilo prevoda

en: Calculate both and use maximum
sl: Izračunaj oboje in uporabi maksimum

en: Current frame rate:
sl: Trenutna hitrost predvajanja:

en: New frame rate:
sl: Nova hitrost predvajanja:

en: Change Case
sl: Spremeni velike/male črke

[ctx: @title:group]
en: Change To
sl: Zamenjaj v

en: Lower case
sl: Male črke

en: Upper case
sl: Velike črke

en: Title case
sl: Črke naslova

en: Sentence case
sl: Črke stavka

en: Convert to lower case first
sl: Najprej predelaj v male črke

[ctx: @title:group]
en: Minimum Duration
sl: Najkrajše trajanje

en: Expand duration to:
sl: Razširi trajanje na:

[ctx: @title:group]
en: Maximum Duration
sl: Največje trajanje

en: Shrink duration to:
sl: Skrajšaj trajanje na:

[ctx: Text encoding detected with n% confidence.]
en: %1 (%2% confidence)
sl: %1 (%2% zaupanje)

en: Detected
sl: Zaznano

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EncodingDetectDialog)
en: Confirm detected subtitle encoding
sl: Potrdi zaznano kodiranje podnaslova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Encoding
sl: Kodiranje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, previewLabel)
en: Preview
sl: Predogled

en:  msecs
sl:  msec

en: Minimum interval between lines:
sl: Najmanjši interval med vrsticami:

en: Fix Punctuation
sl: Popravi ločila

en: Fix and cleanup spaces
sl: Popravi in očisti presledke

en: Fix quotes and double quotes
sl: Popravi navednice in dvojne navednice

en: Fix English 'I' pronoun
sl: Popravi angleški zaimek I

en: Add ellipsis indicating non finished lines
sl: Dodaj izpust, ki označuje nedokončane vrstice

en: Insert Line Before Current
sl: Vstavi vrstico pred trenutno

en: Insert Line After Current
sl: Vstavi vrstico za trenutno

en: Insert Into
sl: Vstavi v

en: Shift subtitle forwards before append
sl: Pomakni podnaslov naprej pred dodajanjem

en: Set from video length
sl: Nastavi iz dolžine videa

en: Remove Selected Lines
sl: Odstrani izbrane vrstice

en: Remove From
sl: Odstrani iz

en: Path:
sl: Pot:

en: Select subtitle
sl: Izberi podnaslov

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Shift
sl: Pomik

[ctx: @title:group]
en: Shifting
sl: Pomikanje

en: Forwards (+)
sl: Naprej (+)

en: Backwards (−)
sl: Nazaj (-)

en: Minimum length for line break:
sl: Najmanjša dolžina za prelom vrstice:

en: Split Subtitle
sl: Razcepi podnaslov

en: Split time:
sl: Razcepi čas:

en: Shift new part backwards after split
sl: Po razcepu pomakni novi del nazaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labClass)
en: Space separated list of CSS classes:
sl: Seznam ločen s presledkom razredov CSS:

note: i18n: CSS i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QComboBox, classList)
en: Class
sl: Razred

en: Default Color
sl: Privzeta barva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labVoice)
en: Person name or voice title:
sl: Ime osebe ali naslov glasu:

note: i18n: CSS i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice
sl: Glas

en: Synchronize with Subtitle
sl: Sinhroniziraj s podnaslovom

en: Reference Subtitle
sl: Referenčni podnaslov

[ctx: @title:group]
en: Synchronization Mode
sl: Način sinhronizacije

en: Adjust to reference's first and last lines
sl: Prilagodi na referenčno prvo iz zadnjo vrstico

en: Copy timing information from reference line by line
sl: Kopiraj časovno informacijo iz sklica vrstico po vrstico

en: Find Error
sl: Poišči napako

en: No errors matching given criteria were found!
sl: Ni najdenih napak, ki bi ustrezale danim kriterijem!

[ctx: @title:group]
en: Errors to Find
sl: Napake za iskanje

[ctx: @title:group Miscellaneous settings]
en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Clear other errors
sl: Očisti ostale napake

en: Clear user marks
sl: Očisti uporabniške oznake

en: Search in
sl: Poišči v

en: Available errors
sl: Napake, ki so na voljo

en: Select None
sl: Izberi nič

en: Importing Subtitle Stream
sl: Uvažanje toka podnaslovov

en: Subtitle demux failed %1: %2
    %3
sl: Demultipleksiranje podnaslovov ni uspelo %1: %2
    %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputInitDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputProcessDialog)
en: VobSub Import
sl: Uvoz VobSub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStream)
en: Stream / Language
sl: Tok / Jezik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPostProc)
en: Post Processing
sl: Post procesiranje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceNumber)
en: Fix space between numbers
sl: Popravi prostor med številkami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpacePunct)
en: Fix space around punctuation (.,;:?!)
sl: Popravi prostor med ločili  (.,;:?!)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceParen)
en: Fix space around quotes and parentheses ("()[]{})
sl: Popravi prostor okoli narekovajev in oklepajev ("() [] {})

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppAposQuote)
en: Fix double apostrophes/quotes
sl: Popravi dvojne apostrofe/narekovaje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppCharsOCR)
en: Fix i <-> l, 0 <-> O mistakes
sl: Popravi napake i <-> l, 0 <-> O

en: VobSub Error
sl: Napaka VobSub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpText)
en: Enter character(s)
sl: Vnesi znak(e)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symbolLabel)
en: S&ymbols:
sl: Simboli:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, symbolCount)
en: Up/Down: change value
sl: Gor/Dol: spremeni vrednost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOk)
en: OK
sl: V redu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Ctrl+Shift+Left
sl: Ctrl+Shift+Levo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Prev Image
sl: Prejšnja slika

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Ctrl+Left
sl: Ctrl+Levo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Prev Symbol
sl: Prejšnji simbol

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Ctrl+Right
sl: Ctrl+Desno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Next Symbol
sl: Naslednji simbol

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Ctrl+Shift+Right
sl: Ctrl+Shift+Desno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Next Image
sl: Naslednja slika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAbort)
en: Abort
sl: Prekini

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Subtitle Image
sl: Slika podnaslova

en: <b>Show</b>
sl: <b>Prikaži</b>

en: <b>Hide</b>
sl: <b>Skrij</b>

en: <b>Duration</b>
sl: <b>Trajanje</b>

en: Change Voice Tag
sl: Zamenjaj oznako glasu

en: Change Class Tag
sl: Spremeni oznako razreda

en: No current line
sl: Ni trenutne vrstice

en: chars
sl: znakov

en: ms/char
sl: ms/znak

en: chars/sec
sl: znakov/sek

en: <b>Position</b>
sl: <b>Pozicija</b>

en: <b>Length</b>
sl: <b>Dolžina</b>

en: <b>FPS</b>
sl: <b>Sličic/sek</b>

en: <b>Playback Rate</b>
sl: <b>Hitrost playbacka</b>

en: <qt>There was an error opening media file %1.</qt>
sl: <qt>Pri odpiranju predstavnostne datoteke %1 je prišlo do napake.</qt>

en: <i>Unknown</i>
sl: <i>Neznano</i>

en: Unexpected error when playing file.
sl: Nepričakovana napaka ob predvajanju datoteke.

en: Error Playing File
sl: Napaka predvajanja datoteke

en: &Stylesheet
sl: Slogovni list

en: &Comments
sl: Komentarji

en: &Position
sl: &Pozicija

en: Intro
sl: Uvod

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SubtitlePositionWidget)
en: Form
sl: Oblika

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
sl: Vodoravna poravnava

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
sl: Navpična poravnava

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPosition)
en: Position/Size
sl: Pozicija/Velikost

en: <b>Observations:</b>
sl: <b>Opažanja:</b>

[ctx: @title:column Subtitle line number]
en: Line
sl: Vrstica

[ctx: @title:column]
en: Pause
sl: Premor

[ctx: @title:column]
en: Show Time
sl: Prikazuj čas

[ctx: @title:column]
en: Hide Time
sl: Skrij čas

[ctx: @title:column]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @title:column Subtitle line (primary) text]
en: Text
sl: Besedilo

[ctx: @title:column Subtitle line translation text]
en: Translation
sl: Prevod

en: Styles
sl: Slogi

en: Times
sl: Časi

en: Errors
sl: Napake

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: @action:inmenu Clear all text]
en: Clear
sl: Očisti

[ctx: @action:inmenu Toggle bold style]
en: Bold
sl: Krepko

[ctx: @action:inmenu Toggle italic style]
en: Italic
sl: Ležeče

[ctx: @action:inmenu Toggle underline style]
en: Underline
sl: Podčrtano

[ctx: @action:inmenu Toggle strike through style]
en: Strike Through
sl: Prečrtano

[ctx: @action:inmenu Change Text Color]
en: Text Color
sl: Barva besedila

en: Generating waveform
sl: Ustvarjanje valovne oblike

en: Select Line
sl: Izberi vrstico

en: Remove Line
sl: Odstrani vrstico

en: Split Line
sl: Razcepi vrstico

en: Set Current Line Show Time
sl: Nastavi čas prikaza trenutne vrstice

en: Set Current Line Hide Time
sl: Nastavi čas skrivanja trenutne vrstice

en: Unknown
sl: Neznano

en: The primary subtitle to be edited.
sl: Primarni podnaslov za urejanje.

en: The video to be subtitled.
sl: Video, ki naj bi imel podnaslove.

en: The translation subtitle to be edited.
    If included, a second pane gets added to the right of the primary subtitle for side-by-side translation.
sl: Podnaslov prevoda, ki ga je treba urediti.
    Če je vključeno, se na desni strani primarnega podnaslova doda drugo podokno za vzporedno prevajanje.

en: Subtitle Composer
sl: Sestavljalnik podnaslovov

en: A KDE subtitle editor.
sl: KDE urejevalnik podnaslovov.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Former Maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: Patches and Website
sl: Popravki in spletna stran

en: code contributions
sl: prispevali kodo

en: code contributions, Arch Linux packaging
sl: prispevali kodo, pakiranje za Arch linux

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
sl: Vsi ljudje, ki so kaj prispevali, a sem jih pozabil omeniti

en: Waveform
sl: Oblika valov

en: Video Player
sl: Video predvajalnik

en: Styles and Comments
sl: Slogi in komentarji

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSubtitlesEncoding), group (General)
en: Default Subtitles Encoding
sl: Privzeto kodiranje podnaslovov

note: i18n: ectx: label, entry (TextLineBreak), group (General)
en: Line Break Character
sl: Znak preloma vrstice

note: i18n: ectx: label, entry (SeekOffsetOnDoubleClick), group (General)
en: Seek Offset On Double Click
sl: Poišči odmik pri dvojnem kliku

note: i18n: ectx: label, entry (JumpLineOffset), group (General)
en: Jump to prev/next line offset
sl: Skok za odmik od prejšnje/naslednje vrstice

note: i18n: ectx: label, entry (UnpauseOnDoubleClick), group (General)
en: Unpause On Double Click
sl: Prekini premor ob dvokliku

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticVideoLoad), group (General)
en: Automatic Video Load
sl: Samodejno nalaganje videa

note: i18n: ectx: label, entry (LinesQuickShiftAmount), group (General)
en: Lines Quick Shift Amount
sl: Vrednost hitrega pomika vrstic

note: i18n: ectx: label, entry (GrabbedPositionCompensation), group (General)
en: Grabbed Position Compensation
sl: Kompenzacija zajete pozicije

note: i18n: ectx: label, entry (LineDuration), group (General)
en: Default subtitle line duration
sl: Privzeta dolžina vrstice podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (LinePause), group (General)
en: Default duration between subtitle lines
sl: Privzeto trajanje med vrsticami podnaslovov

note: i18n: ectx: label, entry (MaxCharacters), group (Error Check)
en: Maximum number of characters
sl: Maksimalno število znakov

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (Error Check)
en: Maximum number of lines
sl: Maksimalno število vrstic

note: i18n: ectx: label, entry (MinDuration), group (Error Check)
en: Minimum duration
sl: Minimalno trajanje

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDuration), group (Error Check)
en: Maximum duration
sl: Maksimalno trajanje

note: i18n: ectx: label, entry (MinDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Minimum duration per character
sl: Minimalno trajanje po znaku

note: i18n: ectx: label, entry (IdealDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Ideal duration per character
sl: Idealno trajanje po znaku

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Maximum duration per character
sl: Maksimalno trajanje po znaku

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Spelling)
en: Default Language
sl: Privzeti jezik

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultClient), group (Spelling)
en: Default client
sl: Privzeti odjemalec

note: i18n: ectx: label, entry (CheckUppercase), group (Spelling)
en: Check uppercase
sl: Preveri velike črke

note: i18n: ectx: label, entry (SkipRunTogether), group (Spelling)
en: Skip Run Together
sl: Preskoči celotni potek

note: i18n: ectx: label, entry (wfInnerColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Inner Color
sl: Notranja barva valovne oblike

note: i18n: ectx: label, entry (wfOuterColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Outer Color
sl: Zunanja barva valovne oblike

note: i18n: ectx: label, entry (wfSmoothScroll), group (Waveform Widget)
en: Waveform Smooth Scrolling
sl: Gladko pomikanje valovne oblike

note: i18n: ectx: label, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll Padding
sl: Podloga za samodejno pomikanje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border.
sl: Samodejno pomakni stran, ko položaj predvajanja doseže razdaljo podloge (odstotek) od roba strani.

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Background Color
sl: Barva ozadja valovne oblike podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Color
sl: Barva roba valovne oblike podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorderWidth), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Width
sl: Širina roba valovne oblike podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Background Color
sl: Barva ozadja valovne oblike izbranega podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Border Color
sl: Barva roba valovne oblike izbranega podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfFontFamily), group (Waveform Widget) i18n: ectx: label, entry (FontFamily), group (VideoPlayer)
en: Font Family
sl: Družina pisav

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Size
sl: Številka velikosti pisave podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Color
sl: Številka barve pisave podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Size
sl: Velikost pisave podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Color
sl: Barva pisave podnaslova

note: i18n: ectx: label, entry (wfMouseLocation), group (Waveform Widget)
en: Mouse Location Line Color
sl: Barva črte lokacije miške

note: i18n: ectx: label, entry (wfPlayLocation), group (Waveform Widget)
en: Play Location Line Color
sl: Barva črte lokacije predvajanja

note: i18n: ectx: label, entry (SeekJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Jump length on seek
sl: Dolžina skoka pri iskanju

note: i18n: ectx: label, entry (StepJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Amount of frames to skip when stepping
sl: Število preskočenih sličic ob korakanju

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPositionTimeEdit), group (VideoPlayer)
en: Show editable time position
sl: Prikaži pozicijo časa urejanja

note: i18n: ectx: label, entry (VolumeAmplification), group (VideoPlayer)
en: Volume Amplification
sl: Ojačanje glasnosti

note: i18n: ectx: label, entry (FontSize), group (VideoPlayer)
en: Font Size
sl: Velikost pisave

note: i18n: ectx: label, entry (FontColor), group (VideoPlayer)
en: Font Color
sl: Barve pisave

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineColor), group (VideoPlayer)
en: Outline Color
sl: Barva obrobe

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineWidth), group (VideoPlayer)
en: Outline Width
sl: Širina obrobe

note: i18n: ectx: label, entry (translateEngine), group (Translation)
en: Last used translate engine
sl: Zadnje uporabljeno zaledje za prevajanje

note: i18n: ectx: label, entry (gctServiceJSON), group (GoogleCloudTranslate)
en: Service Account JSON containing private key
sl: JSON računa storitev, ki vsebuje zasebni ključ

note: i18n: ectx: label, entry (gctLangSource), group (GoogleCloudTranslate) i18n: ectx: label, entry (dltLangSource), group (DeepLTranslate)
en: source language - cached
sl: izvirni jezik - shranjen v medpomnilniku

note: i18n: ectx: label, entry (gctLangTrans), group (GoogleCloudTranslate) i18n: ectx: label, entry (dltLangTrans), group (DeepLTranslate)
en: translation language - cached
sl: jezik prevoda - shranjen v medpomnilniku

note: i18n: ectx: label, entry (gctAccessToken), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token - cached
sl: dostopni žeton - shranjen v medpomnilniku

note: i18n: ectx: label, entry (gctTokenExpires), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token expiry - cached
sl: potek dostopnega žetona - shranjen v medpomnilniku

note: i18n: ectx: label, entry (gctTokenType), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token type - cached
sl: vrsta dostopnega žetona - shranjen v medpomnilniku

note: i18n: ectx: label, entry (dltAuthKey), group (DeepLTranslate)
en: DeepL API authentication key
sl: Ključ avtentikacije API DeepL

note: i18n: ectx: label, entry (dltApiDomain), group (DeepLTranslate)
en: DeepL API domain name
sl: Ime domene API DeepL

en: Non-Script Files
sl: Ne-skriptne datoteke

en: Title
sl: Naslov

en: Version
sl: Verzija

en: Author
sl: Avtor

en: Path
sl: Pot

en: Information
sl: Informacije

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Error
sl: Napaka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Pogled

en: A script already exists with this name.
    Would you like to enter another name?
sl: Skript s tem imenom že obstaja.
    Ali bi želeli vnesti kakšno drugo ime?

en: Duplicate filename
sl: Podvojeno ime datoteke

en: Yes
sl: Da

en: Create New Script
sl: Ustvari nov skript

en: Script name:
sl: Ime skripta:

en: There was an error creating the file <b>%1</b>.
sl: Prišlo je do napake pri ustvarjanju datoteke <b>%1</b>.

en: Select Existing Script
sl: Izberi že obstoječi skript

en: You must enter an unused name to continue.
    Would you like to enter another name?
sl: Vnesti morate še neuporabljeno ime za nadaljevanje.
    Ali bi želeli vnesti kakšno drugo ime?

en: Name Already Used
sl: Ime je že uporabljeno

en: Rename Script
sl: Preimenuj skript

en: There was an error opening the file <b>%1</b>.
sl: Prišlo je do napake pri odpiranju datoteke <b>%1</b>.

en: There was an error copying the file to <b>%1</b>.
sl: Pri kopiranju datoteke v <b>%1</b> je prišlo do napake.

en: Do you really want to send file <b>%1</b> to the trash?
sl: Ali res želite poslati datoteko <b>%1</b> v smeti?

en: Move to Trash
sl: Prenesi v smeti

en: There was an error removing the file <b>%1</b>.
sl: Pri odstranjevanju datoteke <b>%1</b> je prišlo do napake.

en: Could not launch external editor.
sl: Ni bilo mogoče zagnati zunanjega urejevalnika.

en: Error opening script %1.
sl: Napaka pri odpiranju skripta %1.

en: Error Running Script
sl: Napaka pri poganjanju skripta

en: Path: %1
sl: Pot: %1

en: Tools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScriptsManager)
en: Scripts Manager
sl: Upravitelj skriptov

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Creates a new script file.
sl: Ustvari novo datoteko skripta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Create...
sl: Ustvari...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Copies an existing script from a specified location.
sl: Kopira obstoječi skript iz določenega mesta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add...
sl: Dodaj...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Sends the selected script to the trash.
sl: Pošlje izbrani skript v smeti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Opens the selected script with an external editor.
sl: Odpre izbrani skript z zunanjim urejevalnikom.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRun)
en: Executes the selected script.
sl: Izvede izbrani skript.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRun)
en: Run
sl: Zaženi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Reloads the installed scripts list.
sl: Znova naloži seznam nameščenih skript.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Refresh
sl: Osveži

note: i18n: ectx: label, entry (acousticModelPath), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Directory containing acoustic model files
sl: Imenik, ki vsebuje datoteke zvočnega modela

note: i18n: ectx: label, entry (trigramModelFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_trigramModelFile)
en: Word trigram language model input file
sl: Vhodna datoteka jezikovnega modela trigramov besed

note: i18n: ectx: label, entry (lexiconFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Main pronunciation dictionary (lexicon) input file
sl: Vhodna datoteka glavnega izgovorjevalnega slovarja (leksikon)

note: i18n: ectx: label, entry (vadPostSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Num of silence frames to keep after speech to silence transition
sl: Število sličic tišine, ki jih je treba obdržati po prehodu govora v tišino

note: i18n: ectx: label, entry (vadPreSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Num of speech frames to keep before silence to speech transition
sl: Število govornih sličic, ki jih je treba ohraniti pred prehodom tišine v govor

note: i18n: ectx: label, entry (vadStartSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Num of speech frames to trigger VAD from silence to speech
sl: Št. sličic govora za proženje VAD iz tišine v govor

note: i18n: ectx: label, entry (vadTreshold), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vadTreshold) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Threshold for decision between noise and silence frames. Log-ratio between signal level and noise level
sl: Prag za odločitev med sličicami šuma in tišine. Logaritemsko razmerje med ravnema signala in šuma

en: Sphinx Dictionaries
sl: Slovarji Sphinx

en: Trigram Models
sl: Trigram modeli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpModel)
en: Speech Recognition Model
sl: Model razumevanja govora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Pronunciation Dictionary (Lexicon)
sl: Slovar izgovorjave (Leksikon)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigramModelFile)
en: Trigram Model
sl: Trigram model

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Acoustic Model
sl: Akustični model

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_modelInfoText)
en: <html><head/><body><p align="center">Acoustic and Language Models can be downloaded from <a href="https://cmusphinx.github.io/wiki/download/"><span style=" text-decoration: underline; color:#007af4;">CMU Sphinx</span></a></p></body></html>
sl: <html><head/><body><p align="center">Akustične in jezikovne modele lahko prenesete iz <a href="https://cmusphinx.github.io/wiki/download/"><span style=" text-decoration: underline; color:#007af4;">CMU Spinx</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAD)
en: Voice Activity Detection
sl: Zaznavanje zvočne aktivnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Noise Threshold
sl: Prag šuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Pre Speech Frames
sl: Sličice pred govorom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Post Speech Frames
sl: Sličice po govoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Start Speech Frames
sl: Sličice začetka govora

en: Recognizing speech
sl: Razpoznavanje govora

en: Abort speech recognition
sl: Prekini razpoznavanje govora

en: No speech recognition plugins available
sl: Ni na voljo vstavkov za prepoznavanje govora

en: Initialization of speech recognition plugin failed
sl: Inicializacija vtičnika za prepoznavanje govora ni uspela

en: Speech Recognition failed: %2
    Code %1: %3
sl: Razpoznavanje govora ni uspelo: %2
    Koda %1: %3

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (translation)
en: Translation
sl: Prevod

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Uredi

note: i18n: ectx: Menu (texts)
en: &Texts
sl: Besedila

note: i18n: ectx: Menu (styles)
en: St&yles
sl: Slogi

note: i18n: ectx: Menu (times)
en: T&imes
sl: Časi

note: i18n: ectx: Menu (errors)
en: E&rrors
sl: Napake

note: i18n: ectx: Menu (video)
en: &Video
sl: Video

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: T&ools
sl: Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolBar)
en: Edit Toolbar
sl: Orodna vrstica urejanja

en: Remote service error %1 %2
    %3
sl: Napaka oddaljene storitve %1 %2
    %3

en: HTTP Error %1 - %2
    %3
sl: Napaka HTTP %1 - %2
    %3

en: Network Error %1
    %2
sl: Napaka omrežja %1
    %2

en: DeepL Engine Error
sl: Nastavi zaledja DeepL

en: Autodetect Language
sl: Samoprepoznava jezika

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAuth)
en: Authentication
sl: Avtentikacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labAuthKey)
en: Authentication Key:
sl: Ključ avtentikacije:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
sl: Priklopi se

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labApiDomain)
en: API Domain:
sl: Domena API:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labHelp)
en: You need to <a href="https://www.deepl.com/pro-api">create an account</a> on DeepL website and paste your API authentication key below.
sl: Potrebno je <a href="https://www.deepl.com/pro-api">ustvariti račun na</a> spletišču DeepL in prilepiti vaš ključ avtentikacije API spodaj.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpSettings)
en: Settings
sl: Nastavitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labSource)
en: Source language:
sl: Izvirni jezik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labTranslation)
en: Translate to:
sl: Prevedi v:

en: Google Cloud Engine Error
sl: Napaka zaledja Google Cloud

en: Error opening file '%1'
sl: Napaka pri odpiranju datoteke '%1'.

en: Error parsing JSON from file '%1'
sl: Napaka razčlenjevanja JSON iz datoteke '%1'

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServiceJSON)
en: Service Account's Private Key JSON:
sl: JSON zasebnega ključa računa storitve:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnLogin)
en: Login
sl: Prijava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labHelp)
en: <p>You need to <a href="https://developers.google.com/identity/protocols/oauth2/service-account#creatinganaccount">create a Service Account</a> in Google Cloud Console and provide public/private key JSON file below.</p><p>The Service Account needs to be assigned <span style=" text-decoration: underline;">Cloud Translation API User</span> role on IAM page or must be granted access to the Google's Cloud Translation APIs in a different manner.</p>
sl: <p>Potrebno je <a href="https://developers.google.com/identity/protocols/oauth2/service-account#creatinganaccount">ustvariti račun storitve</a> na konzoli Google Cloud in zagotoviti datoteko JSON z javnim/zasebnim ključem spodaj.</p><p>Račun storitve mora biti dodeljen <span style=" text-decoration: underline;">uporabniku Cloud Translation API </span> v vlogi na strani IAM page ali mora biti dovoljen dostop do API Google's Cloud Translation na drugačen način.</p>

en: Translate
sl: Prevedi

en: Translate texts in
sl: Prevedi besedila v

en: Translate texts
sl: Prevedi besedila

en: Find In
sl: Najdi v

en: No instances of '%1' found!
sl: Ni najdenih pojavkov '%1'!

en: Find
sl: Najdi

en: End of subtitle reached.
    Continue from the beginning?
sl: Dosežen konec podnaslova.
    Ali želite nadaljevati od začetka?

en: Beginning of selection reached.
    Continue from the end?
sl: Dosežen konec izbire.
    Naj nadaljujem od konca?

en: Beginning of subtitle reached.
    Continue from the end?
sl: Dosežen začetek podnaslova.
    Ali želite nadaljevati od konca?

en: End of selection reached.
    Continue from the beginning?
sl: Dosežen konec izbire.
    Naj nadaljujem od začetka?

en: Find/Replace In
sl: Najdi/zamenjaj v

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Spell Checking
sl: Preverjanje črkovanja

en: Video Stream #%1
sl: Video tok #%1

en: Audio Stream #%1
sl: Zvočni tok #%1

en: Subtitle Stream #%1
sl: Tok podnaslovov #%1

en: File does not exist.
sl: Datoteka ne obstaja.

en: Suggestions
sl: Predlogi

en: Ignore
sl: Prezri

en: Add to Dictionary
sl: Dodaj v slovar

en: No suggestions
sl: Ni namigov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Check Spelling...
sl: Preveri črkovanje ...

en: Auto Spell Check
sl: Samodejno preverjanje črkovanja

en: Allow Tabulations
sl: Dovoli tabeliranje
