subtitlecomposer - en to uk translation catalogue (723 entries)

[ctx: Encodings menu]
en: Default: %1
uk: Типове: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Current: %1
uk: Поточне: %1

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
uk: Автовиявлення

en: Go to Line
uk: Перейти до рядка

en: &Go to line:
uk: Пере&йти до рядка:

en: Maximize Durations
uk: Максимізувати тривалість

en: Unbreak Lines
uk: Склеїти рядки

en: Simplify Spaces
uk: Спростити пробіли

en: Open Video
uk: Відкрити відео

en: Untitled
uk: Без назви

en: Untitled Translation
uk: Переклад без назви

en: Pause
uk: Пауза

en: Play
uk: Пуск

en: Seek backwards 1 second | Seek backwards %1 seconds
uk[0]: Позиціювання назад на %1 секунду
uk[1]: Позиціювання назад на %1 секунди
uk[2]: Позиціювання назад на %1 секунд
uk[3]: Позиціювання назад на %1 секунду

en: Seek forwards 1 second | Seek forwards %1 seconds
uk[0]: Позиціювання вперед на %1 секунду
uk[1]: Позиціювання вперед на %1 секунди
uk[2]: Позиціювання вперед на %1 секунд
uk[3]: Позиціювання вперед на %1 секунду

en: Shift %2%1 millisecond | Shift %2%1 milliseconds
uk[0]: Посунути на %2%1 мілісекунду
uk[1]: Посунути на %2%1 мілісекунди
uk[2]: Посунути на %2%1 мілісекунд
uk[3]: Посунути на %2%1 мілісекунду

en: Shift selected lines %2%1 millisecond | Shift selected lines %2%1 milliseconds
uk[0]: Посунути позначені рядки на %2%1 мілісекунду
uk[1]: Посунути позначені рядки на %2%1 мілісекунди
uk[2]: Посунути позначені рядки на %2%1 мілісекунд
uk[3]: Посунути позначені рядки на %2%1 мілісекунду

en: Exit the application
uk: Завершити роботу програми

en: Configure Subtitle Composer
uk: Налаштувати редактор субтитрів

[ctx: @action:inmenu Create a new subtitle]
en: New
uk: Створити

en: Create an empty subtitle
uk: Створити порожній запис субтитрів

[ctx: @action:inmenu Open subtitle file]
en: Open Subtitle...
uk: Відкрити субтитри…

en: Open subtitle file
uk: Відкрити файл субтитрів

en: Reload As...
uk: Перезавантажити як…

en: Reload opened file with a different encoding
uk: Перезавантажити відкритий файл у іншому кодуванні

[ctx: @action:inmenu Open rencently used subtitle file]
en: Open &Recent Subtitle
uk: Відкрити &нещодавні субтитри

en: Save
uk: Зберегти

en: Save opened subtitle
uk: Зберегти відкритий файл субтитрів

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Save opened subtitle with different settings
uk: Зберегти відкритий файл субтитрів з іншими параметрами

en: Close
uk: Закрити

en: Close opened subtitle
uk: Закрити відкритий файл субтитрів

en: New Translation
uk: Створити переклад

en: Create an empty translation subtitle
uk: Створити порожній запис перекладу субтитрів

en: Open Translation...
uk: Відкрити переклад…

en: Open translation subtitle file
uk: Відкрити файл перекладу субтитрів

en: Reload Translation As...
uk: Перезавантажити переклад як…

en: Reload opened translation file with a different encoding
uk: Перезавантажити відкритий файл перекладу у іншому кодуванні

en: Open &Recent Translation
uk: Відкрити &нещодавній переклад

en: Save Translation
uk: Зберегти переклад

en: Save opened translation subtitle
uk: Зберегти відкритий файл перекладу субтитрів

en: Save Translation As...
uk: Зберегти переклад як…

en: Save opened translation subtitle with different settings
uk: Зберегти відкритий файл перекладу субтитрів з іншими параметрами

en: Close Translation
uk: Закрити файл перекладу

en: Close opened translation subtitle
uk: Закрити відкритий файл перекладу субтитрів

en: Split Subtitle...
uk: Розділити субтитри…

en: Split the opened subtitle in two parts
uk: Розділити відкритий файл субтитрів на дві частини

en: Join Subtitles...
uk: Об’єднати субтитри…

en: Append to the opened subtitle another one
uk: Додати до відкритого файла субтитрів інший файл субтитрів

en: Insert Before
uk: Вставити до

en: Insert empty line before current one
uk: Вставити порожній рядок перед поточним

en: Insert After
uk: Вставити після

en: Insert empty line after current one
uk: Вставити порожній рядок після поточного

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove selected lines
uk: Вилучити вибрані рядки

en: Split Lines
uk: Розділити рядки

en: Split selected lines
uk: Розділити позначені рядки

en: Join Lines
uk: Об'єднати рядки

en: Join selected lines
uk: Об’єднати позначені рядки

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select all lines
uk: Позначити всі рядки

en: Go to Line...
uk: Перейти до рядка…

en: Go to specified line
uk: Перейти до вказаного рядка

en: Find...
uk: Знайти…

en: Find occurrences of strings or regular expressions
uk: Знайти фрагмент тексту за вказаним рядком або формальним виразом

en: Find Next
uk: Знайти далі

en: Find next occurrence of string or regular expression
uk: Знайти наступний фрагмент тексту за вказаним рядком або формальним виразом

en: Find Previous
uk: Знайти попереднє

en: Find previous occurrence of string or regular expression
uk: Знайти попередній фрагмент тексту за вказаним рядком або формальним виразом

en: Replace...
uk: Замінити…

en: Replace occurrences of strings or regular expressions
uk: Замінити фрагменти тексту на основі вказаних рядків або формальних виразів

en: Retrocede current line
uk: На рядок вище

en: Makes the line before the current one active
uk: Зробити активним рядок, розташований вище поточного

en: Advance current line
uk: На рядок нижче

en: Makes the line after the current one active
uk: Зробити активним рядок, розташований нижче поточного

en: Detect Errors...
uk: Виявити помилки…

en: Detect errors in the current subtitle
uk: Виявити помилки у поточних субтитрах

en: Clear Errors/Marks
uk: Спорожнити список помилок/позначок

en: Clear detected errors and marks in the current subtitle
uk: Вилучити виявлені помилки і позначки у поточних субтитрах

en: Select Next Error/Mark
uk: Позначити наступну помилку/позначку

en: Select next line with error or mark
uk: Позначити наступний рядок із помилкою або позначкою

en: Select Previous Error/Mark
uk: Позначити попередню помилку/позначку

en: Select previous line with error or mark
uk: Позначити попередній рядок із помилкою або позначкою

en: Spelling...
uk: Правопис…

en: Check lines spelling
uk: Перевірити правопис рядків

en: Toggle Mark
uk: Увімкнути або вимкнути позначення

en: Toggle mark on selected lines
uk: Перемкнути позначку для вибраних рядків

en: Toggle Bold
uk: Перемкнути жирний

en: Toggle selected lines bold attribute
uk: Увімкнути або вимкнути атрибут напівжирного

en: Toggle Italic
uk: Перемкнути курсив

en: Toggle selected lines italic attribute
uk: Увімкнути або вимкнути атрибут курсиву

en: Toggle Underline
uk: Перемкнути підкреслювання

en: Toggle selected lines underline attribute
uk: Увімкнути або вимкнути атрибут підкреслювання

en: Toggle Strike Through
uk: Увімкнути або вимкнути перекреслювання

en: Toggle selected lines strike through attribute
uk: Увімкнути або вимкнути атрибут перекреслення вибраних рядків

en: Change Text Color
uk: Змінити колір тексту
    зміну кольору тексту

en: Change text color of selected lines
uk: Змінити колір тексту позначених рядків

en: Shift...
uk: Зсунути…

en: Shift lines an specified amount of time
uk: Пересунути рядки на вказаний часовий проміжок

en: Adjust...
uk: Скоригувати…

en: Linearly adjust all lines to a specified interval
uk: Лінійно скоригувати всі рядки на вказаний часовий інтервал

en: Change Frame Rate...
uk: Змінити частоту кадрів…

en: Retime subtitle lines by reinterpreting its frame rate
uk: Змінити прив’язку рядків субтитрів зміною частоти кадрів

en: Enforce Duration Limits...
uk: Примусове обмеження тривалості…

en: Enforce lines minimum and/or maximum duration limits
uk: Примусово застосувати обмеження мінімального і/або максимального часу

en: Set Automatic Durations...
uk: Встановити тривалість автоматично…

en: Set lines durations based on amount of letters, words and line breaks
uk: Встановити тривалість показу рядків на основі кількості літер, слів і поділу рядків

en: Maximize Durations...
uk: Максимізувати тривалість…

en: Extend lines durations up to their next lines show time
uk: Продовжити час показу рядків до часу появи наступних рядків

en: Fix Overlapping Times...
uk: Виправити перекриття за часом…

en: Fix lines overlapping times
uk: Виправити часове перекриття рядків

en: Synchronize with Subtitle...
uk: Синхронізувати з субтитрами…

en: Copy timing information from another subtitle
uk: Копіювати дані про час з іншого файла субтитрів

en: Break Lines...
uk: Розділити рядки…

en: Automatically set line breaks
uk: Автоматично встановлювати поділ рядків

en: Unbreak Lines...
uk: Склеїти рядки…

en: Remove line breaks from lines
uk: Вилучити символи розриву рядків з рядків

en: Simplify Spaces...
uk: Спростити пробіли…

en: Remove unneeded spaces from lines
uk: Вилучити з рядків непотрібні пробіли

en: Change Case...
uk: Змінити регістр…

en: Change lines text to upper, lower, title or sentence case
uk: Змінити регістр тексту рядків на верхній, нижній, заголовковий або такий, як у реченні

en: Fix Punctuation...
uk: Виправити пунктуацію…

en: Fix punctuation errors in lines
uk: Виправити помилки пунктуації у рядках

en: Translate...
uk: Перекласти…

en: Translate lines texts using Google services
uk: Перекласти рядки тексту за допомогою служб Google

en: Edit Line in Place
uk: Змінити рядок на місці

en: Edit current line text in place
uk: Змінити поточний рядок тексту на місці, де його показано

en: Open Video...
uk: Відкрити відео…

en: Open video file
uk: Відкрити файл відео

en: Open &Recent Video
uk: Відкрити &нещодавнє відео

en: Import Subtitle Stream
uk: Імпортувати потік субтитрів

en: Import subtitle stream into subtitle editor
uk: Імпортувати потік субтитрів до редактора субтитрів

en: Recognize Speech
uk: Розпізнати мовлення

en: Recognize speech in audio stream
uk: Розпізнати мовлення у потоці звукових даних

en: Close Video
uk: Закрити відео

en: Close video file
uk: Закрити файл відео

en: Full Screen Mode
uk: Повноекранний режим

en: Toggle full screen mode
uk: Увімкнути або вимкнути повноекранний режим

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop video playback
uk: Припинити відтворення відео

en: Toggle video playing/paused
uk: Поновити або зупинити відтворення відео

en: Seek Backward
uk: Перемотати назад

en: Seek Forward
uk: Перемотати вперед

en: Frame Step Backward
uk: Крок назад у кадрах

en: Frame Step Forward
uk: Крок вперед у кадрах

en: Seek to Previous Line
uk: Позиціювання за попереднім рядком

en: Seek to previous subtitle line show time
uk: Позиціювання за часом показу попереднього рядка субтитрів

en: Increase media play rate
uk: Збільшити частоту відтворення даних

en: Increase media playback rate
uk: Збільшити частоту відтворення мультимедійних даних

en: Decrease media play rate
uk: Зменшити частоту відтворення даних

en: Decrease media playback rate
uk: Зменшити частоту відтворення мультимедійних даних

en: Play Current Line and Pause
uk: Відтворити поточний рядок і призупинити

en: Seek to selected subtitle line show time, play it and then pause
uk: Виконати позиціювання до позначеного рядка субтитрів, увімкнути відтворення, а потім призупинити його

en: Seek to Current Line
uk: Позиціювання за поточним рядком

en: Seek to selected subtitle line show time
uk: Позиціювання за часом показу позначеного рядка субтитрів

en: Seek to Next Line
uk: Позиціювання за наступним рядком

en: Seek to next subtitle line show time
uk: Позиціювання за часом показу наступного рядка субтитрів

en: Set Line Show Time to Video Position
uk: Встановити час показу рядка за позицією у відео

en: Set current line show time to video position
uk: Встановити час показу поточного рядка за позицією у відео

en: Set Line Hide Time to Video Position
uk: Встановити час приховування рядка за позицією у відео

en: Set current line hide time to video position
uk: Встановити час приховування поточного рядка за позицією у відео

en: Shift Current Line to Video Position
uk: Пересунути поточний рядок на позицію у відео

en: Set current line show time to video position by equally shifting all lines
uk: Встановити час показу поточного рядка за позицією у відео рівномірним зсуванням всіх рядків

en: Current Line Follows Video
uk: Поточний рядок прив’язано до відео

en: Make current line follow the playing video position
uk: Прив’язати поточний рядок до позиції у відео

[ctx: @action:inmenu Toggle audio muted]
en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Enable/disable playback sound
uk: Увімкнути/Вимкнути відтворення звуку

en: Increase Volume
uk: Збільшити гучність

en: Increase volume by 5%
uk: Підвищити гучність на 5%

en: Decrease Volume
uk: Зменшити гучність

en: Decrease volume by 5%
uk: Знизити гучність на 5%

en: Audio Streams
uk: Аудіопотоки

en: Select active audio stream
uk: Оберіть активний звуковий потік

en: Increase Font Size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Increase subtitles font size by 1 point
uk: Збільшити розмір шрифту субтитрів на 1 пункт

en: Decrease Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Decrease subtitles font size by 1 point
uk: Зменшити розмір шрифту субтитрів на 1 пункт

en: Displayed Subtitle Text
uk: Показаний текст субтитрів

en: Select visible subtitle text
uk: Виберіть видимий текст субтитрів

en: Toggle Anchor
uk: Увімкнути або вимкнути прив'язку

en: (Un)Anchor current line's show time to timeline (Editing anchored line's show time will stretch/compact the timeline between adjacent anchors)
uk: Прив'язати або відв'язати час показу поточного рядка до монтажного столу (Редагування часу показу прив'язаного рядка стискатиме або розтягуватиме монтажну лінійку між сусідніми прив'язками)

en: Remove All Anchors
uk: Вилучити усі прив'язки

en: Unanchor show time from the timeline on all anchored lines
uk: Зняти прив'язку часу показу з монтажного столу для усіх прив'язаних рядків

[ctx: @action:inmenu Manage user scripts]
en: Scripts Manager...
uk: Керування скриптами…

en: Manage user scripts
uk: Керування скриптами користувача

en: Waveform Zoom In
uk: Збільшити масштаб форми сигналу

en: Waveform Zoom Out
uk: Зменшити масштаб форми сигналу

en: Waveform Auto Scroll
uk: Автогортання форми сигналу

en: Waveform display will automatically scroll to video position
uk: Панель показу форми сигналу автоматично гортатиметься до позиції у відео

en: All Text Subtitles
uk: Усі текстові субтитри

en: All Image Subtitles
uk: Усі субтитри-зображення

en: All Files
uk: Всі файли

en: Media Files
uk: Медіафайли

en: Video Files
uk: Відеофайли

en: Audio Files
uk: Звукові файли

en: The requested action would make the subtitle and its translation share the same file, possibly resulting in loss of information when saving.
    Are you sure you want to continue?
uk: У разі виконання вказаної дії субтитри і їх переклад буде збережено у одному файлі, що може спричинити втрату даних під час збереження.
    Ви справді бажаєте виконати вказану дію?

en: Conflicting Subtitle Files
uk: Файли субтитрів з конфліктами

en: Open Subtitle
uk: Відкрити файл субтитрів

en: <qt>Could not parse the subtitle file.<br/>This may have been caused by usage of the wrong encoding.</qt>
uk: <qt>Не вдалося обробити файл субтитрів.<br/>Причиною може бути використання неправильного кодування.</qt>

en: Format: %1
uk: Формат: %1

en: Encoding: %1
uk: Кодування: %1

en: There was an error saving the subtitle.
uk: Під час спроби зберегти файл субтитрів сталася помилка.

en: Save Subtitle
uk: Зберегти субтитри

en: Currently opened translation subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
uk: У поточному файлі перекладу субтитрів є незбережені зміни.
    Бажаєте їх зберегти?

en: Close Translation Subtitle
uk: Закрити файл перекладу субтитрів

en: Currently opened subtitle has unsaved changes.
    Do you want to save them?
uk: Поточний відкритий файл субтитрів містить незбережені зміни.
    Бажаєте їх зберегти?

en: Close Subtitle
uk: Закрити файл субтитрів

en: Open Translation Subtitle
uk: Відкрити файл перекладу субтитрів

[ctx: @item:inmenu Display primary text in video player]
en: Primary
uk: Основний

[ctx: @item:inmenu Display translation text in video player]
en: Translation
uk: Переклад

en: There was an error saving the translation subtitle.
uk: Під час спроби зберегти переклад субтитрів сталася помилка.

en: Save Translation Subtitle
uk: Зберегти переклад субтитрів

en: Could not write the split subtitle file.
uk: Не вдалося записати файл частини субтитрів.

en: Could not write the split subtitle translation file.
uk: Не вдалося записати файл частини перекладу субтитрів.

en: Could not read the subtitle file to append.
uk: Не вдалося прочитати файл субтитрів, який слід долучити.

en: The specified time does not split the subtitles.
uk: Вказаний час не є часом поділу субтитрів.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split part was saved as %1.
uk: Не вдалося відкрити нове вікно редактора субтитрів.
    Частину субтитрів збережено як %1.

en: Could not open a new Subtitle Composer window.
    The split parts were saved as %1 and %2.
uk: Не вдалося відкрити нове вікно редактора субтитрів.
    Частини субтитрів збережено як %1 і %2.

en: The reference subtitle must have more than one line to proceed.
uk: У еталонних субтитрах має бути принаймні один рядок.

en: Could not parse the reference subtitle file.
uk: Не вдалося обробити еталонний файл субтитрів.

[ctx: @title General settings]
en: General
uk: Загальне

en: General Settings
uk: Загальні параметри

[ctx: @title Error check settings]
en: Error Check
uk: Пошук помилок

en: Error Check Settings
uk: Параметри пошуку помилок

[ctx: @title Spelling settings]
en: Spelling
uk: Перевірка правопису

en: Spelling Settings
uk: Параметри правопису

[ctx: @title Waveform settings]
en: Waveform
uk: Форма сигналу

en: Waveform settings
uk: Параметри форми сигналу

[ctx: @title Video player settings]
en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: Video Player Settings
uk: Параметри відтворення відео

[ctx: @title Speech recognition backend settings]
en: %1 backend settings
uk: Параметри модуля %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Texts
uk: Тексти

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxLines)
en:  lines
uk:  рядків

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxCharacters)
en:  characters
uk:  символів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum number of characters:
uk: Максимальна кількість символів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum number of lines:
uk: Максимальна кількість рядків:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Absolute Durations
uk: Абсолютні тривалості

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_LinePause) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_LineDuration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_SeekOffsetOnDoubleClick) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_JumpLineOffset) i18n: ectx: proper
en:  msec
uk:  мс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MaxDurationPerCharacter)
en: Maximum duration:
uk: Максимальна тривалість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_MinDurationPerCharacter)
en: Minimum duration:
uk: Мінімальна тривалість:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Relative Durations
uk: Відносні тривалості

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MinDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_IdealDurationPerCharacter)
en:  ms/char
uk:  мс/символ

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_MinDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_MaxDurationPerCharacter) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alt_IdealDurationPerCharacter)
en:  ch/sec
uk:  сим./с

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_IdealDurationPerCharacter)
en: Ideal duration:
uk: Ідеальна тривалість:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
uk: Поведінка

note: i18n: ectx: label, entry (AutoClearFixed), group (Error Check) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoClearFixed)
en: Automatically clear fixed errors
uk: Автоматично вилучати записи виправлених помилок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticVideoLoad)
en: Automatically load video file when opening a subtitle
uk: Автоматично завантажувати відеофайл при відкритті субтитрів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_DefaultSubtitlesEncoding)
en: Defau&lt subtitles encoding:
uk: &Типове кодування субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_TextLineBreak)
en: Line break character:
uk: Символ розриву рядків:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitleLine)
en: Subtitle Line
uk: Рядок субтитрів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LineDuration)
en: Default subtitle line duration:
uk: Типова тривалість для рядка субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: On double click, &jump to show time minus:
uk: При подвійному клацанні пере&ходити до часу показу мінус:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LinePause)
en: Default pause between subtitle lines:
uk: Типова пауза між рядками субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Ju&mp to prev/next line offset:
uk: Зс&ув при переході до поп./наст. рядка:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpQuickActions)
en: Quick Actions
uk: Швидкі дії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Compensation for captured &video times:
uk: Компенсація для захоплених часових позицій &відео:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Ti&me shift for selected lines:
uk: Зс&ув за часом для позначених рядків:

[ctx: Text for previewing the subtitles font settings]
en: <p>The Quick Brown Fox<br/>Jumps Over The Lazy Dog</p>
uk: <p>Тест українських та<br/>English символів</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UnpauseOnDoubleClick)
en: Resume playback after line double click
uk: Відновлювати відтворення після подвійного клацання на рядку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_SeekJumpLength)
en: Seconds to &jump on seek:
uk: Крок п&ереходу при позиціювання у сек.:

note: i18n: ectx: label, entry (VideoAutoPlay), group (VideoPlayer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_VideoAutoPlay)
en: Start playing video when loaded
uk: Розпочинати відтворення відео після завантаження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPositionTimeEdit)
en: Show editable position control
uk: Показувати символ позиції редагування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_StepJumpLength)
en: Fra&me step amount:
uk: Велична кроку у к&адрах:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_VolumeAmplification)
en: Volume amplification:
uk: Підсилення гучності:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpSubtitles)
en: Subtitles
uk: Субтитри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineColor)
en: Outline color:
uk: Колір контуру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontColor)
en: Te&xt color:
uk: Колір те&ксту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontFamily)
en: Font family:
uk: Гарнітура шрифту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_OutlineWidth)
en: Outline width:
uk: Товщина контуру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lab_FontSize)
en: Font si&ze:
uk: Ро&змір шрифту:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpPreview)
en: Subtitles Preview
uk: Перегляд субтитрів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Waveform Display
uk: Показ форми сигналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wfSmoothScroll)
en: Smooth Scrolling
uk: Плавне гортання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Outer color:
uk: Зовнішній колір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Inner color:
uk: Внутрішній колір:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border
uk: Автоматично гортати сторінку, якщо позиція відтворення досягає відстані фаски гортання (у відсотках) від межі сторінки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_wfAutoscrollPadding)
en: Auto Scroll Padding:
uk: Фаска автоматичного гортання:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_grpGeneral)
en: Subtitle Display
uk: Показ субтитрів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Subtitle border color:
uk: Колір рамки субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Selected background color:
uk: Колір тла позначеного:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Subtitle border width:
uk: Товщина рамки субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Subtitle background color:
uk: Колір тла субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Selected border color:
uk: Колір рамки позначеного:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text Font and Colors
uk: Шрифт і кольори тексту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Subtitle font family:
uk: Гарнітура шрифту субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Subtitle number font size:
uk: Розмір шрифту номерів субтитрів:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_wfSubNumberFontSize) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_wfSubTextFontSize)
en:  pt
uk:  пт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Subtitle Number Color
uk: Колір номерів субтитрів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Subtitle text font size:
uk: Розмір шрифту тексту субтитрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Subtitle Text Color:
uk: Колір тексту субтитрів:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Line Indicators
uk: Індикатори рядків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Player position color:
uk: Колір позиції відтворення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Mouse indicator color:
uk: Колір індикатора миші:

en: Set Primary Data
uk: Вказати основні дані

en: Clear Primary Text Data
uk: Спорожнити основні текстові дані

en: Set Secondary Data
uk: Вказати вторинні дані

en: Clear Secondary Text Data
uk: Спорожнити вторинні текстові дані

en: Change Frame Rate
uk: Змінити частоту кадрів

en: Insert Line
uk: Вставити рядок

en: Remove Lines
uk: Вилучити рядки

en: Shift Lines
uk: Посунути рядки

en: Adjust Lines
uk: Скоригувати рядки

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Enforce Duration Limits
uk: Примусове обмеження тривалості

en: Set Automatic Durations
uk: Встановити тривалість автоматично

en: Fix Overlapping Times
uk: Виправити перекриття за часом

en: Fix Lines Punctuation
uk: Виправити пунктуацію рядків

en: Lower Case
uk: Нижній регістр

en: Upper Case
uk: Верхній регістр

en: Title Case
uk: Кожне Слово З Прописної

en: Sentence Case
uk: Регістр речення

en: Break Lines
uk: Розбити рядки

en: Synchronize Subtitles
uk: Синхронізувати субтитри

en: Join Subtitles
uk: Об’єднати субтитри

en: Split Subtitles
uk: Розділити субтитри

en: Toggle Lines Style
uk: Перемкнути стиль рядків

en: Change Lines Text Color
uk: Змінити колір рядків тексту

en: Set Lines Mark
uk: Вказати позначку рядків

en: Clear Lines Mark
uk: Спорожнити позначку рядків

en: Toggle Lines Mark
uk: Перемкнути позначку рядків

en: Clear Line Errors
uk: Спорожнити помилки рядків

en: Check Lines Errors
uk: Перевірити рядки на помилки

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Too many characters
uk: Забагато символів

en: Too many lines
uk: Забагато рядків

en: Unnecessary white space
uk: Непотрібний пробіл

en: Unnecessary dash
uk: Непотрібне тире

en: Capital letter after continuation ellipsis
uk: Велика літера після трикрапки

en: Too long duration per character
uk: Задовга тривалість на символ

en: Too short duration per character
uk: Закоротка тривалість на символ

en: Too long duration
uk: Задовга тривалість

en: Too short duration
uk: Закоротка тривалість

en: Overlapping times
uk: Час перекриття

en: Untranslated text
uk: Неперекладений текст

en: User mark
uk: Позначка користувача

en: Has no primary text.
uk: Не містить основного тексту.

en: Has no translation text.
uk: Не містить тексту перекладу.

en: Has too many characters in primary text (1 char). | Has too many characters in primary text (%1 chars).
uk[0]: Містить забагато символів основного тексту (%1 символ).
uk[1]: Містить забагато символів основного тексту (%1 символи).
uk[2]: Містить забагато символів основного тексту (%1 символів).
uk[3]: Містить забагато символів основного тексту (%1 символ).

en: Has too many characters in translation text (1 char). | Has too many characters in translation text (%1 chars).
uk[0]: Містить забагато символів тексту перекладу (%1 символ).
uk[1]: Містить забагато символів тексту перекладу (%1 символи).
uk[2]: Містить забагато символів тексту перекладу (%1 символів).
uk[3]: Містить забагато символів тексту перекладу (%1 символ).

en: Has too many lines in primary text (1 line). | Has too many lines in primary text (%1 lines).
uk[0]: Містить забагато рядків у основному тексті (%1 рядок).
uk[1]: Містить забагато рядків у основному тексті (%1 рядки).
uk[2]: Містить забагато рядків у основному тексті (%1 рядків).
uk[3]: Містить забагато рядків у основному тексті (%1 рядок).

en: Has too many lines in translation text (1 line). | Has too many lines in translation text (%1 lines).
uk[0]: Містить забагато рядків у тексті перекладу (%1 рядок).
uk[1]: Містить забагато рядків у тексті перекладу (%1 рядки).
uk[2]: Містить забагато рядків у тексті перекладу (%1 рядків).
uk[3]: Містить забагато рядків у тексті перекладу (%1 рядок).

en: Has unnecessary spaces in primary text.
uk: Містить непотрібні пробіли у основному тексті.

en: Has unnecessary spaces in translation text.
uk: Містить непотрібні пробіли у тексті перекладу.

en: Has unnecessary dash in primary text.
uk: Містить непотрібне тире у основному тексті.

en: Has unnecessary dash in translation text.
uk: Містить непотрібне тире у тексті перекладу.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in primary text.
uk: Містить велику літеру після трикрапки, що позначає продовження у основному тексті.

en: Has capital letter after line continuation ellipsis in translation text.
uk: Містить велику літеру після трикрапки, що позначає продовження у тексті перекладу.

en: Has too long duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too long duration per character in primary text (%1 msecs/char).
uk[0]: Має зависоку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).
uk[1]: Має зависоку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).
uk[2]: Має зависоку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).
uk[3]: Має зависоку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).

en: Has too long duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too long duration per character in translation text (%1 msecs/char).
uk[0]: Має зависоку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).
uk[1]: Має зависоку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).
uk[2]: Має зависоку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).
uk[3]: Має зависоку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).

en: Has too short duration per character in primary text (1 msec/char). | Has too short duration per character in primary text (%1 msecs/char).
uk[0]: Має занизьку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).
uk[1]: Має занизьку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).
uk[2]: Має занизьку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).
uk[3]: Має занизьку тривалість на символ у основному тексті (%1 мс/символ).

en: Has too short duration per character in translation text (1 msec/char). | Has too short duration per character in translation text (%1 msecs/char).
uk[0]: Має занизьку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).
uk[1]: Має занизьку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).
uk[2]: Має занизьку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).
uk[3]: Має занизьку тривалість на символ у тексті перекладу (%1 мс/символ).

en: Has too long duration (1 msec). | Has too long duration (%1 msecs).
uk[0]: Має зависоку тривалість (%1 мс).
uk[1]: Має зависоку тривалість (%1 мс).
uk[2]: Має зависоку тривалість (%1 мс).
uk[3]: Має зависоку тривалість (%1 мс).

en: Has too short duration (1 msec). | Has too short duration (%1 msecs).
uk[0]: Має занизьку тривалість (%1 мс).
uk[1]: Має занизьку тривалість (%1 мс).
uk[2]: Має занизьку тривалість (%1 мс).
uk[3]: Має занизьку тривалість (%1 мс).

en: Overlaps with next line.
uk: Перекривається з наступним рядком.

en: Has untranslated text.
uk: Містить неперекладений текст.

en: Has user mark.
uk: Містить позначку користувача.

en: Set Line Show Time
uk: Вказати час показу рядка

en: Set Line Hide Time
uk: Вказати час приховування рядка

en: Set Line Times
uk: Встановити часові межі рядка

en: Shift Line Times
uk: Посунути часові межі рядка

en: Adjust Line Times
uk: Скоригувати часові межі рядка

en: Set Frame Rate
uk: Встановити частоту кадрів

en: Insert Lines
uk: Вставити рядки

en: Move Line
uk: Пересунути рядок

en: Swap Texts
uk: Обміняти тексти

en: Change stylesheet
uk: Змінити таблицю стилів

en: Set Line Text
uk: Вказати текст рядка

en: Set Line Secondary Text
uk: Вказати вторинний текст рядка

en: Set Line Errors
uk: Вказати помилки у рядках

en: Target >>
uk: Призначення >>

en: Target <<
uk: Призначення <<

en: All lines
uk: Всі рядки

en: Selected lines
uk: Позначені рядки

en: All lines from first selected
uk: Всі рядки від першого позначеного

en: All lines up to last selected
uk: Всі рядки над першим позначеним

en: Both subtitles
uk: Всі субтитри

en: Primary subtitle
uk: Основні субтитри

en: Translation subtitle
uk: Перекладені субтитри

en: Apply to
uk: Застосувати до

en: Adjust
uk: Скоригувати

[ctx: @title:group]
en: New Times
uk: Нові часові обмеження

en: First spoken line:
uk: Перший вимовлений рядок:

en: Last spoken line:
uk: Останній вимовлений рядок:

[ctx: @title:group]
en: Settings
uk: Параметри

en: Milliseconds per line:
uk: Мілісекунд на рядок:

en: Milliseconds per word:
uk: Мілісекунд на слово:

en: Milliseconds per character:
uk: Мілісекунд на символ:

en: Prevent overlapping
uk: Запобігати перекриттю

[ctx: @title:group]
en: Duration Calculation
uk: Обчислення тривалості

en: Use primary text
uk: Використовувати основний текст

en: Use translation text
uk: Використовувати текст перекладу

en: Calculate both and use maximum
uk: Обчислити обидва і використати максимальне

en: Current frame rate:
uk: Поточна частота кадрів:

en: New frame rate:
uk: Нова частота кадрів:

en: Change Case
uk: Змінити регістр

[ctx: @title:group]
en: Change To
uk: Змінити на

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Title case
uk: Заголовок

en: Sentence case
uk: Регістр речення

en: Convert to lower case first
uk: Спочатку перетворити на нижній регістр

[ctx: @title:group]
en: Minimum Duration
uk: Мінімальна тривалість

en: Expand duration to:
uk: Розтягнути тривалість до:

[ctx: @title:group]
en: Maximum Duration
uk: Максимальна тривалість

en: Shrink duration to:
uk: Зменшити тривалість до:

[ctx: Text encoding detected with n% confidence.]
en: %1 (%2% confidence)
uk: %1 (довірчий рівень — %2%)

en: Detected
uk: Виявлено

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EncodingDetectDialog)
en: Confirm detected subtitle encoding
uk: Підтвердження виявленого кодування субтитрів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Encoding
uk: Кодування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, previewLabel)
en: Preview
uk: Перегляд

en:  msecs
uk:  мс

en: Minimum interval between lines:
uk: Мінімальний проміжок між рядками:

en: Fix Punctuation
uk: Виправити пунктуацію

en: Fix and cleanup spaces
uk: Виправляти і вилучати пробіли

en: Fix quotes and double quotes
uk: Виправляти лапки і подвійні лапки

en: Fix English 'I' pronoun
uk: Виправляти англійський займенник «I»

en: Add ellipsis indicating non finished lines
uk: Додавати трикрапку на позначення незавершених рядків

en: Insert Line Before Current
uk: Вставити рядок перед поточним

en: Insert Line After Current
uk: Вставити рядок після поточного

en: Insert Into
uk: Вставити у

en: Shift subtitle forwards before append
uk: Зсунути субтитри вперед перед додаванням

en: Set from video length
uk: Встановити за тривалістю відео

en: Remove Selected Lines
uk: Вилучити позначені рядки

en: Remove From
uk: Вилучити з

en: Path:
uk: Шлях:

en: Select subtitle
uk: Вибір субтитрів

en: Subtitle
uk: Субтитри

en: Shift
uk: Зсув

[ctx: @title:group]
en: Shifting
uk: Зсування

en: Forwards (+)
uk: Вперед (+)

en: Backwards (−)
uk: Назад (−)

en: Minimum length for line break:
uk: Мінімальна довжина для розбиття рядків:

en: Split Subtitle
uk: Розділити субтитри

en: Split time:
uk: Час поділу:

en: Shift new part backwards after split
uk: Пересунути нову частину назад після розділення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labClass)
en: Space separated list of CSS classes:
uk: Список відокремлених пробілами класів CSS:

note: i18n: CSS i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QComboBox, classList)
en: Class
uk: Клас

en: Default Color
uk: Типовий колір

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labVoice)
en: Person name or voice title:
uk: Ім'я особи або назва голосу:

note: i18n: CSS i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice
uk: Голос

en: Synchronize with Subtitle
uk: Синхронізувати з субтитрами

en: Reference Subtitle
uk: Еталонні субтитри

[ctx: @title:group]
en: Synchronization Mode
uk: Режим синхронізації

en: Adjust to reference's first and last lines
uk: Скоригувати за першим і останнім рядками еталона

en: Copy timing information from reference line by line
uk: Копіювати дані щодо часових обмежень з еталонного рядка за рядком

en: Find Error
uk: Знайти помилку

en: No errors matching given criteria were found!
uk: Не знайдено помилок, що відповідають вказаним критеріям!

[ctx: @title:group]
en: Errors to Find
uk: Пошук помилок

[ctx: @title:group Miscellaneous settings]
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Clear other errors
uk: Вилучити записи інших помилок

en: Clear user marks
uk: Вилучити позначки користувача

en: Search in
uk: Місця для пошуку

en: Available errors
uk: Можливі помилки

en: Select None
uk: Не обирати жодного

en: Importing Subtitle Stream
uk: Імпортування потоку субтитрів

en: Subtitle demux failed %1: %2
    %3
uk: Помилка під час спроби демультиплексувати субтитри %1: %2
    %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputInitDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VobSubInputProcessDialog)
en: VobSub Import
uk: Імпортування VobSub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStream)
en: Stream / Language
uk: Потік / Мова

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPostProc)
en: Post Processing
uk: Остаточна обробка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceNumber)
en: Fix space between numbers
uk: Виправляти пробіли між номерами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpacePunct)
en: Fix space around punctuation (.,;:?!)
uk: Виправляти пробіли навколо знаків пунктуації (.,;:?!)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppSpaceParen)
en: Fix space around quotes and parentheses ("()[]{})
uk: Виправляти пробіли навколо лапок і дужок ("()[]{})

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppAposQuote)
en: Fix double apostrophes/quotes
uk: Виправляти подвійні апострофи та лапки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ppCharsOCR)
en: Fix i <-> l, 0 <-> O mistakes
uk: Виправляти помилки i <-> l, 0 <-> O

en: VobSub Error
uk: Помилка VobSub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpText)
en: Enter character(s)
uk: Введіть символи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symbolLabel)
en: S&ymbols:
uk: Си&мволи:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, symbolCount)
en: Up/Down: change value
uk: ↑/↓: змінити значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOk)
en: OK
uk: Гаразд

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Ctrl+Shift+Left
uk: Ctrl+Shift+←

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevImage)
en: Prev Image
uk: Поп. зображення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Ctrl+Left
uk: Ctrl+←

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPrevSymbol)
en: Prev Symbol
uk: Поп. символ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Ctrl+Right
uk: Ctrl+→

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextSymbol)
en: Next Symbol
uk: Наст. символ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Ctrl+Shift+Right
uk: Ctrl+Shift+→

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNextImage)
en: Next Image
uk: Наступне зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAbort)
en: Abort
uk: Перервати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Subtitle Image
uk: Зображення субтитрів

en: <b>Show</b>
uk: <b>Показати</b>

en: <b>Hide</b>
uk: <b>Сховати</b>

en: <b>Duration</b>
uk: <b>Тривалість</b>

en: Change Voice Tag
uk: Змінити мітку голосу

en: Change Class Tag
uk: Змінити мітку класу

en: No current line
uk: Немає поточного рядка

en: chars
uk: символів

en: ms/char
uk: мс/символ

en: chars/sec
uk: сим./с

en: <b>Position</b>
uk: <b>Позиція</b>

en: <b>Length</b>
uk: <b>Тривалість</b>

en: <b>FPS</b>
uk: <b>Кадрів на секунду</b>

en: <b>Playback Rate</b>
uk: <b>Частота відтворення</b>

en: <qt>There was an error opening media file %1.</qt>
uk: <qt>Сталася помилка під час спроби відкрити файл мультимедійних даних %1.</qt>

en: <i>Unknown</i>
uk: <i>Невідома</i>

en: Unexpected error when playing file.
uk: Неочікувана помилка під час спроби відтворити файл.

en: Error Playing File
uk: Помилка під час спроби відтворити файл

en: &Stylesheet
uk: &Таблиця стилів

en: &Comments
uk: &Коментарі

en: &Position
uk: &Позиція

en: Intro
uk: Вступ

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SubtitlePositionWidget)
en: Form
uk: Форма

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPosition)
en: Position/Size
uk: Позиція/Розмір

en: <b>Observations:</b>
uk: <b>Спостереження:</b>

[ctx: @title:column Subtitle line number]
en: Line
uk: Рядок

[ctx: @title:column]
en: Pause
uk: Пауза

[ctx: @title:column]
en: Show Time
uk: Час показу

[ctx: @title:column]
en: Hide Time
uk: Час приховування

[ctx: @title:column]
en: Duration
uk: Тривалість

[ctx: @title:column Subtitle line (primary) text]
en: Text
uk: Текст

[ctx: @title:column Subtitle line translation text]
en: Translation
uk: Переклад

en: Styles
uk: Стилі

en: Times
uk: Час

en: Errors
uk: Помилки

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

[ctx: @action:inmenu Clear all text]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: @action:inmenu Toggle bold style]
en: Bold
uk: Жирний

[ctx: @action:inmenu Toggle italic style]
en: Italic
uk: Курсив

[ctx: @action:inmenu Toggle underline style]
en: Underline
uk: Підкреслений

[ctx: @action:inmenu Toggle strike through style]
en: Strike Through
uk: Перекреслений

[ctx: @action:inmenu Change Text Color]
en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Generating waveform
uk: Створюємо форму сигналу

en: Select Line
uk: Позначити лінію

en: Remove Line
uk: Вилучити лінію

en: Split Line
uk: Поділити лінію

en: Set Current Line Show Time
uk: Встановити час показу поточного рядка

en: Set Current Line Hide Time
uk: Встановити час приховування поточного рядка

en: Unknown
uk: Невідомий

en: The primary subtitle to be edited.
uk: Основні субтитри, які слід редагувати.

en: The video to be subtitled.
uk: Відео, яке слід субтитрувати.

en: The translation subtitle to be edited.
    If included, a second pane gets added to the right of the primary subtitle for side-by-side translation.
uk: Переклад субтитрів, який слід редагувати.
    Якщо включено, буде додано другу панель праворуч від панелі основних субтитрів для паралельного перекладу.

en: Subtitle Composer
uk: Редактор субтитрів

en: A KDE subtitle editor.
uk: Редактор субтитрів для KDE.

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Former Maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Patches and Website
uk: Латки і сайт

en: code contributions
uk: написання коду

en: code contributions, Arch Linux packaging
uk: написання коду, пакування для Arch Linux

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
uk: Всі люди, що зробили свій внесок, але я забув навести їхні імена

en: Waveform
uk: Форма сигналу

en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: Styles and Comments
uk: Стилі і коментарі

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSubtitlesEncoding), group (General)
en: Default Subtitles Encoding
uk: Типове кодування субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (TextLineBreak), group (General)
en: Line Break Character
uk: Символ розриву рядків

note: i18n: ectx: label, entry (SeekOffsetOnDoubleClick), group (General)
en: Seek Offset On Double Click
uk: Зсув позиції при подвійному клацанні

note: i18n: ectx: label, entry (JumpLineOffset), group (General)
en: Jump to prev/next line offset
uk: Зсув при переході до поп./наст. рядка

note: i18n: ectx: label, entry (UnpauseOnDoubleClick), group (General)
en: Unpause On Double Click
uk: Зняття з паузи при подвійному клацанні

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticVideoLoad), group (General)
en: Automatic Video Load
uk: Автоматичне завантаження відео

note: i18n: ectx: label, entry (LinesQuickShiftAmount), group (General)
en: Lines Quick Shift Amount
uk: Величина швидкого зсуву рядків

note: i18n: ectx: label, entry (GrabbedPositionCompensation), group (General)
en: Grabbed Position Compensation
uk: Компенсація захопленої позиції

note: i18n: ectx: label, entry (LineDuration), group (General)
en: Default subtitle line duration
uk: Типова тривалість для рядка субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (LinePause), group (General)
en: Default duration between subtitle lines
uk: Типова пауза між рядками субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (MaxCharacters), group (Error Check)
en: Maximum number of characters
uk: Максимальна кількість символів

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (Error Check)
en: Maximum number of lines
uk: Максимальна кількість рядків

note: i18n: ectx: label, entry (MinDuration), group (Error Check)
en: Minimum duration
uk: Мінімальна тривалість

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDuration), group (Error Check)
en: Maximum duration
uk: Максимальна тривалість

note: i18n: ectx: label, entry (MinDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Minimum duration per character
uk: Мінімальна тривалість на символ

note: i18n: ectx: label, entry (IdealDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Ideal duration per character
uk: Ідеальна тривалість на символ

note: i18n: ectx: label, entry (MaxDurationPerCharacter), group (Error Check)
en: Maximum duration per character
uk: Максимальна тривалість на символ

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Spelling)
en: Default Language
uk: Типова мова

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultClient), group (Spelling)
en: Default client
uk: Типовий клієнт

note: i18n: ectx: label, entry (CheckUppercase), group (Spelling)
en: Check uppercase
uk: Перевіряти великі літери

note: i18n: ectx: label, entry (SkipRunTogether), group (Spelling)
en: Skip Run Together
uk: Пропускати складені слова

note: i18n: ectx: label, entry (wfInnerColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Inner Color
uk: Колір під формою сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfOuterColor), group (Waveform Widget)
en: Waveform Outer Color
uk: Колір над формою сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfSmoothScroll), group (Waveform Widget)
en: Waveform Smooth Scrolling
uk: Плавне гортання форми сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll Padding
uk: Фаска автоматичного гортання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (wfAutoscrollPadding), group (Waveform Widget)
en: Autoscroll page when play position reaches ScrollPadding distance (percentage) from page border.
uk: Автоматично гортати сторінку, якщо позиція відтворення досягає відстані фаски гортання (у відсотках) від межі сторінки.

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Background Color
uk: Колір тла субтитрів у вигляді форми сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Color
uk: Колір рамки субтитрів у вигляді форми сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubBorderWidth), group (Waveform Widget)
en: Waveform Subtitle Border Width
uk: Товщина рамки субтитрів у вигляді форми сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBackground), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Background Color
uk: Колір тла позначених субтитрів у вигляді форми сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfSelBorder), group (Waveform Widget)
en: Waveform Selected Subtitle Border Color
uk: Колір рамки позначених субтитрів у вигляді форми сигналу

note: i18n: ectx: label, entry (wfFontFamily), group (Waveform Widget) i18n: ectx: label, entry (FontFamily), group (VideoPlayer)
en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Size
uk: Розмір шрифту номерів субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubNumberColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Number Font Color
uk: Колір номерів субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextFontSize), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Size
uk: Розмір шрифту тексту субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (wfSubTextColor), group (Waveform Widget)
en: Subtitle Text Font Color
uk: Колір тексту субтитрів

note: i18n: ectx: label, entry (wfMouseLocation), group (Waveform Widget)
en: Mouse Location Line Color
uk: Колір лінії розташування вказівника миші

note: i18n: ectx: label, entry (wfPlayLocation), group (Waveform Widget)
en: Play Location Line Color
uk: Колір лінії позиції відтворення

note: i18n: ectx: label, entry (SeekJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Jump length on seek
uk: Тривалість кроку при переході позиціювання

note: i18n: ectx: label, entry (StepJumpLength), group (VideoPlayer)
en: Amount of frames to skip when stepping
uk: Кількість кадрів, які слід пропустити при переході кроками

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPositionTimeEdit), group (VideoPlayer)
en: Show editable time position
uk: Показувати редаговану часову позицію

note: i18n: ectx: label, entry (VolumeAmplification), group (VideoPlayer)
en: Volume Amplification
uk: Підсилення гучності

note: i18n: ectx: label, entry (FontSize), group (VideoPlayer)
en: Font Size
uk: Розмір шрифту

note: i18n: ectx: label, entry (FontColor), group (VideoPlayer)
en: Font Color
uk: Колір шрифту

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineColor), group (VideoPlayer)
en: Outline Color
uk: Колір контуру

note: i18n: ectx: label, entry (OutlineWidth), group (VideoPlayer)
en: Outline Width
uk: Ширина контуру

note: i18n: ectx: label, entry (translateEngine), group (Translation)
en: Last used translate engine
uk: Востаннє використаний рушій перекладу

note: i18n: ectx: label, entry (gctServiceJSON), group (GoogleCloudTranslate)
en: Service Account JSON containing private key
uk: JSON облікового запису служби, що містить закритий ключ

note: i18n: ectx: label, entry (gctLangSource), group (GoogleCloudTranslate) i18n: ectx: label, entry (dltLangSource), group (DeepLTranslate)
en: source language - cached
uk: початкова мова – кешовано

note: i18n: ectx: label, entry (gctLangTrans), group (GoogleCloudTranslate) i18n: ectx: label, entry (dltLangTrans), group (DeepLTranslate)
en: translation language - cached
uk: мова перекладу – кешовано

note: i18n: ectx: label, entry (gctAccessToken), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token - cached
uk: жетон доступу – кешовано

note: i18n: ectx: label, entry (gctTokenExpires), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token expiry - cached
uk: строк дії жетона доступу – кешовано

note: i18n: ectx: label, entry (gctTokenType), group (GoogleCloudTranslate)
en: access token type - cached
uk: тип жетона доступу – кешовано

note: i18n: ectx: label, entry (dltAuthKey), group (DeepLTranslate)
en: DeepL API authentication key
uk: Ключ розпізнавання програмного інтерфейсу DeepL

note: i18n: ectx: label, entry (dltApiDomain), group (DeepLTranslate)
en: DeepL API domain name
uk: Назва домену програмного інтерфейсу DeepL

en: Non-Script Files
uk: Файли, які не є скриптами

en: Title
uk: Заголовок

en: Version
uk: Версія

en: Author
uk: Автор

en: Path
uk: Шлях

en: Information
uk: Інформація

en: Warning
uk: Попередження

en: Error
uk: Помилка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Edit
uk: Змінити

en: View
uk: Переглянути

en: A script already exists with this name.
    Would you like to enter another name?
uk: Вже існує скрипт із такою назвою.
    Хочете вказати іншу назву?

en: Duplicate filename
uk: Дублювання назв файлів

en: Yes
uk: Так

en: Create New Script
uk: Створити новий скрипт

en: Script name:
uk: Назва скрипту:

en: There was an error creating the file <b>%1</b>.
uk: Під час спроби створення файла <b>%1</b> сталася помилка.

en: Select Existing Script
uk: Оберіть існуючий скрипт

en: You must enter an unused name to continue.
    Would you like to enter another name?
uk: Вам слід ввести ще не використану назву.
    Бажаєте ввести іншу назву?

en: Name Already Used
uk: Назву вже використано

en: Rename Script
uk: Перейменувати скрипт

en: There was an error opening the file <b>%1</b>.
uk: Під час спроби відкриття файла <b>%1</b> сталася помилка.

en: There was an error copying the file to <b>%1</b>.
uk: Під час спроби копіювання файла <b>%1</b> сталася помилка.

en: Do you really want to send file <b>%1</b> to the trash?
uk: Ви справді бажаєте надіслати файл <b>%1</b> до смітника?

en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

en: There was an error removing the file <b>%1</b>.
uk: Під час спроби вилучення файла <b>%1</b> сталася помилка.

en: Could not launch external editor.
uk: Не вдалося запустити зовнішній редактор.

en: Error opening script %1.
uk: Помилка під час спроби відкрити скрипт %1.

en: Error Running Script
uk: Помилка під час виконання скрипту

en: Path: %1
uk: Шлях: %1

en: Tools
uk: Інструменти

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ScriptsManager)
en: Scripts Manager
uk: Керування скриптами

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Creates a new script file.
uk: Створює новий файл скрипту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCreate)
en: Create...
uk: Створити…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Copies an existing script from a specified location.
uk: Копіює існуючий скрипт з вказаної адреси.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: Add...
uk: Додати…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRemove)
en: Sends the selected script to the trash.
uk: Надсилає позначений скрипт до смітника.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnEdit)
en: Opens the selected script with an external editor.
uk: Відкриває позначений скрипт у зовнішньому редакторі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRun)
en: Executes the selected script.
uk: Виконує вказаний скрипт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRun)
en: Run
uk: Запустити

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Reloads the installed scripts list.
uk: Перезавантажує список встановлених скриптів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: Refresh
uk: Оновити

note: i18n: ectx: label, entry (acousticModelPath), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Directory containing acoustic model files
uk: Каталог, у якому містяться файли акустичної моделі

note: i18n: ectx: label, entry (trigramModelFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_trigramModelFile)
en: Word trigram language model input file
uk: Вхідний файл моделі мови на основі словникових триграм

note: i18n: ectx: label, entry (lexiconFile), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Main pronunciation dictionary (lexicon) input file
uk: Вхідний файл основного словника вимови (лексикона)

note: i18n: ectx: label, entry (vadPostSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Num of silence frames to keep after speech to silence transition
uk: Кількість кадрів без звуку після переходу від мовлення до тиші

note: i18n: ectx: label, entry (vadPreSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Num of speech frames to keep before silence to speech transition
uk: Кількість кадрів мовлення до переходу від тиші до мовлення

note: i18n: ectx: label, entry (vadStartSpeech), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Num of speech frames to trigger VAD from silence to speech
uk: Кількість кадрів із мовленням для вмикання VAD з тиші до мовлення

note: i18n: ectx: label, entry (vadTreshold), group (PocketSphinx) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vadTreshold) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Threshold for decision between noise and silence frames. Log-ratio between signal level and noise level
uk: Порогове значення для визначення переходу між кадрами зі звуком і без звуку. Логарифм відношення між рівнем сигналу і рівнем тиші.

en: Sphinx Dictionaries
uk: Словники Sphinx

en: Trigram Models
uk: Моделі триграм

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpModel)
en: Speech Recognition Model
uk: Модель розпізнавання мовлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_lexiconFile)
en: Pronunciation Dictionary (Lexicon)
uk: Словник вимови (лексикон)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigramModelFile)
en: Trigram Model
uk: Модель триграм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_acousticModelPath)
en: Acoustic Model
uk: Акустична модель

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_modelInfoText)
en: <html><head/><body><p align="center">Acoustic and Language Models can be downloaded from <a href="https://cmusphinx.github.io/wiki/download/"><span style=" text-decoration: underline; color:#007af4;">CMU Sphinx</span></a></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p align="center">Акустичні і мовні моделі можна отримати із <a href="https://cmusphinx.github.io/wiki/download/"><span style=" text-decoration: underline; color:#007af4;">CMU Sphinx</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAD)
en: Voice Activity Detection
uk: Виявлення голосової активності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadTreshold)
en: Noise Threshold
uk: Поріг шуму

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPreSpeech)
en: Pre Speech Frames
uk: Кадри до мовлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadPostSpeech)
en: Post Speech Frames
uk: Кадри після мовлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_vadStartSpeech)
en: Start Speech Frames
uk: Кадри початку мовлення

en: Recognizing speech
uk: Розпізнавання мовлення

en: Abort speech recognition
uk: Перервати розпізнавання субтитрів

en: No speech recognition plugins available
uk: Немає доступних додатків розпізнавання мовлення

en: Initialization of speech recognition plugin failed
uk: Не вдалося ініціалізувати додаток розпізнавання мовлення

en: Speech Recognition failed: %2
    Code %1: %3
uk: Не вдалося розпізнати текст: %2
    Код %1: %3

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (translation)
en: Translation
uk: Переклад

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (texts)
en: &Texts
uk: &Тексти

note: i18n: ectx: Menu (styles)
en: St&yles
uk: Ст&илі

note: i18n: ectx: Menu (times)
en: T&imes
uk: &Час

note: i18n: ectx: Menu (errors)
en: E&rrors
uk: По&милки

note: i18n: ectx: Menu (video)
en: &Video
uk: &Відео

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: T&ools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolBar)
en: Edit Toolbar
uk: Змінити панель інструментів

en: Remote service error %1 %2
    %3
uk: Помилка віддаленої служби %1 %2
    %3

en: HTTP Error %1 - %2
    %3
uk: Помилка HTTP %1 - %2
    %3

en: Network Error %1
    %2
uk: Помилка мережі %1
    %2

en: DeepL Engine Error
uk: Помилка рушія DeepL

en: Autodetect Language
uk: Автовизначення мови

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAuth)
en: Authentication
uk: Розпізнавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labAuthKey)
en: Authentication Key:
uk: Ключ розпізнавання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConnect)
en: Connect
uk: З'єднатися

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labApiDomain)
en: API Domain:
uk: Домен програмного інтерфейсу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labHelp)
en: You need to <a href="https://www.deepl.com/pro-api">create an account</a> on DeepL website and paste your API authentication key below.
uk: Вам слід <a href="https://www.deepl.com/pro-api">створити обліковий запис</a> на сайті DeepL і нижче вставити ваш ключ розпізнавання до програмного інтерфейсу.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpSettings)
en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labSource)
en: Source language:
uk: Початкова мова:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labTranslation)
en: Translate to:
uk: Перекласти такою мовою:

en: Google Cloud Engine Error
uk: Помилка хмарного рушія Google

en: Error opening file '%1'
uk: Помилка під час відкриття файла «%1»

en: Error parsing JSON from file '%1'
uk: Помилка під час обробки JSON з файла «%1»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServiceJSON)
en: Service Account's Private Key JSON:
uk: JSON закритого ключа облікового запису служби:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnLogin)
en: Login
uk: Увійти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labHelp)
en: <p>You need to <a href="https://developers.google.com/identity/protocols/oauth2/service-account#creatinganaccount">create a Service Account</a> in Google Cloud Console and provide public/private key JSON file below.</p><p>The Service Account needs to be assigned <span style=" text-decoration: underline;">Cloud Translation API User</span> role on IAM page or must be granted access to the Google's Cloud Translation APIs in a different manner.</p>
uk: <p>Вам слід <a href="https://developers.google.com/identity/protocols/oauth2/service-account#creatinganaccount">створити обліковий запис на службі</a> у консолі «хмари» Google і надати файл JSON закритого/відкритого ключа нижче.</p><p>Для облікового запису служби слід призначити роль <span style=" text-decoration: underline;">Cloud Translation API User</span> на сторінці IAM або користувачеві має бути надано доступ до програмних інтерфейсів перекладу у «хмарі» Google в інший спосіб.</p>

en: Translate
uk: Перекласти

en: Translate texts in
uk: Перекладати текст

en: Translate texts
uk: Перекладати тексти

en: Find In
uk: Знайти в

en: No instances of '%1' found!
uk: Екземплярів «%1» не знайдено!

en: Find
uk: Знайти

en: End of subtitle reached.
    Continue from the beginning?
uk: Кінець субтитрів.
    Продовжити з початку?

en: Beginning of selection reached.
    Continue from the end?
uk: Досягнуто початку вибраної області.
    Продовжити з кінця?

en: Beginning of subtitle reached.
    Continue from the end?
uk: Досягнуто початку субтитрів.
    Продовжити з кінця?

en: End of selection reached.
    Continue from the beginning?
uk: Кінець позначеної області.
    Продовжити з початку?

en: Find/Replace In
uk: Знайти/Замінити у

en: Replace
uk: Замінити

en: Spell Checking
uk: Перевірка правопису

en: Video Stream #%1
uk: Відеопотік №%1

en: Audio Stream #%1
uk: Звуковий потік №%1

en: Subtitle Stream #%1
uk: Потік субтитрів №%1

en: File does not exist.
uk: Файла не існує.

en: Suggestions
uk: Список варіантів

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Add to Dictionary
uk: Додати до словника

en: No suggestions
uk: Варіантів не знайдено

en: Delete
uk: Вилучити

en: Check Spelling...
uk: Перевірити правопис…

en: Auto Spell Check
uk: Автоматична перевірка правопису

en: Allow Tabulations
uk: Дозволити табуляцію
