subtitleeditor 0.7 - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Find And Replace
ca: Reemplaça

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Replace with:
ca: Reemplaça amb:

en: Import Text
ca: Importa text

en: <b>Video</b>
ca: <b>Vídeo</b>

en: Scale
ca: Escala

en: <b>Basic</b>
ca: <b>Bàsic</b>

en: <b>Behaviour</b>
ca: <b>Comportament</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
ca: <b>Miscel·lani</b>

en: <b>Read-only info</b>
ca: <b>Informació de només lectura</b>

en: Collisions:
ca: Col·lisions:

en: Normal
    Reverse
ca: Normal
    Invertit

en: Original Editing:
ca: Edició original:

en: Original Script:
ca: Script original:

en: Original Timing:
ca: Temps originals:

en: Original Translation:
ca: Traducció original:

en: Script Type:
ca: Tipus de script:

en: Script Updated By:
ca: Script actualitzat per:

en: Sync Point:
ca: Punt de sincronització:

en: Timer:
ca: Sincronitzador:

en: Title:
ca: Títol:

en: Update Details:
ca: Actualitza els detalls:

en: _Ignore
ca: _Ignora

en: _Replace
ca: _Reemplaça

en: <b>Alignment</b>
ca: <b>Alineació</b>

en: <b>Border</b>
ca: <b>Vora</b>

en: <b>Font</b>
ca: <b>Tipus de lletra</b>

en: <b>Fonts</b>
ca: <b>Tipus de lletres</b>

en: <b>Margins</b>
ca: <b>Marges</b>

en: <b>Transformation</b>
ca: <b>Transformació</b>

en: Copy Style
ca: Copia l'estil

en: Create New Style
ca: Crea un nou estil

en: Delete Style
ca: Elimina l'estil

en: Distance:
ca: Distància:

en: Left:
ca: Falta:

en: Manage Styles
ca: Gestiona els estils

en: Opaque Box
ca: Capsa opaqua

en: Outline
ca: Contorn

en: Outline:
ca: Contorn:

en: Primary:
ca: Primari:

en: Right:
ca: Dreta:

en: Scale X:
ca: Escala X:

en: Scale Y:
ca: Escala Y:

en: Secondary:
ca: Secundari:

en: Shadow:
ca: Ombra:

en: Size:
ca: Mida:

en: Spacing:
ca: Espaiat:

en: Subtitle Editor - Style Editor
ca: Editor de subtítols - Editor d'estils

en: Styles
ca: Estils

en: Name:
ca: Nom:

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Options
ca: _Opcions

en: _Help
ca: A_juda

en: num
ca: número

en: layer
ca: capa

en: start
ca: inici

en: end
ca: final

en: style
ca: estil

en: name
ca: nom

en: effect
ca: efecte
