subtitleeditor - en to cs translation catalogue (844 entries)

note: comments
en: a tool for subtitles edition
cs: nástroj pro editaci titulků

en: Add 100 Milliseconds
cs: Přidat 100 ms

en: To Start
cs: K začátku

en: Add 100 Milliseconds to start for all subtitles selected
cs: Přidat 100 ms k začátku všech vybraných titulků

en: To Duration
cs: K trvání

en: Add 100 Milliseconds to duration for all subtitles selected
cs: Přidat 100 ms k trvání všech vybraných titulků

en: To Start And To Duration
cs: K začátku a k trvání

en: Add 100 Milliseconds to all subtitles selected
cs: Přidat 100 ms všem vybraným titulkům

en: Remove 100 Milliseconds
cs: Odebrat 100 ms

en: From Start
cs: Ze začátku

en: Remove 100 Milliseconds from start for all subtitles selected
cs: Odebrat 100 ms ze začátku všech vybraných titulků

en: From Duration
cs: Z trvání

en: Remove 100 Milliseconds from duration for all subtitles selected
cs: Odebrat 100 ms z trvání všech vybraných titulků

en: From Start And From Duration
cs: Ze začátku a z trvání

en: Remove 100 Milliseconds from all subtitles selected
cs: Odebrat 100 ms všem vybraným titulkům

en: Please select at least a subtitle.
cs: Vyberte prosím alespoň jeden titulek.

en: Adjust time
cs: Přizpůsobit čas

en: Apply _Translation
cs: Použí_t překlad

en: Replace the text of the subtitle by the translation
cs: Nahradit text titulku překladem

en: Apply translation
cs: Použít překlad

en: The translation was applied.
cs: Překlad byl použit.

en: Change _Framerate
cs: Z_měnit snímkovou rychlost

en: Convert framerate
cs: Konvertovat snímkovou rychlost

en: Change Framerate
cs: Změnit snímkovou rychlost

en: The new framerate was applied. (%s to %s)
cs: Nová snímková rychlost byla změněna. (%s na %s)

en: <b>Apply to</b>
cs: <b>Použít na</b>

en: <b>Framerate</b>
cs: <b>Snímková rychlost</b>

en: All documents
cs: Všechny dokumenty

en: Current document
cs: Aktuální dokument

en: Current:
cs: Aktuální:

en: New:
cs: Nová:

en: _Combine
cs: S_loučit

en: Merge the selected subtitles
cs: Sloučit vybrané titulky

en: Please select at least two subtitles.
cs: Vyberte prosím alespoň dva titulky.

en: Combine subtitles
cs: Sloučit titulky

en: Undo the last action
cs: Vrátit předchozí akci

en: Redo the last undone action
cs: Znovu provést posledně vrácenou akci

en: Undo: %s
cs: Vrátit: %s

en: Redo: %s
cs: Znovu: %s

en: Actions
cs: Akce

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Invalid shortcut.
cs: Chybná zkratka.

en: Shortcut "%1" is already taken by "%2".
cs: Zkratka „%1“ je již zabrána akcí „%2“.

en: Reassigning the shortcut will cause it to be removed from "%1".
cs: Opětovné přiřazení zkratky způsobí, že bude z „%1“ odstraněna.

en: Conflicting Shortcuts
cs: Zkratky ve sporu

en: Changing shortcut failed.
cs: Změna zkratky selhala.

en: Removing shortcut failed.
cs: Odstranění zkratky selhalo.

en: Configure _Keyboard Shortcuts
cs: Nastavit _klávesové zkratky

en: Configure Keyboard Shortcuts
cs: Nastavit klávesové zkratky

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press backspace to clear.
cs: Klávesovou zkratku upravíte tak, že kliknete do odpovídajícího řádku a stisknete požadovanou klávesu nebo klávesu Backspace, čímž zkratku vymažete.

en: _Dialogue
cs: _Dialog

en: Add or remove dialogue line
cs: Přidat nebo odebrat dialogovou pomlčku

en: Italic
cs: Kurziva

en: Close _without Saving
cs: Zavřít _bez uložení

en: Save the changes to document "%s" before closing?
cs: Uložit před zavřením změny do dokumentu „%s“?

en: If you don't save, the last changes will be permanently lost.
cs: Pokud neuložíte, poslední změny budou nenávratně ztraceny.

en: Create a new document
cs: Vytvořit nový dokument

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: Open Project
cs: Otevřít p_rojekt

en: Open a Subtitle Editor Project
cs: Otevřít projekt Titulkového editoru

en: Save the current file
cs: Uložit aktuální soubor

en: Save Project
cs: Uložit projekt

en: Save the current file as Subtitle Editor Project
cs: Uložit aktuální soubor jako projekt Titulkového editoru

en: Save the current file with a different name
cs: Uložit aktuální soubor pod jiným názvem

en: Save _All
cs: Uložit _vše

en: Save all open files
cs: Uložit všechny otevřené soubory

en: Open _Translation
cs: Otevřít _překlad

en: Open translation from file
cs: Otevřít překlad ze souboru

en: Save Trans_lation
cs: Uložit přek_lad

en: Save translation to file
cs: Uložit překlad do souboru

note: recent files
en: Open _Recent
cs: Otevřít ne_dávný

en: Close the current file
cs: Zavřít aktuální soubor

en: E_xit
cs: U_končit

en: Quit the program
cs: Ukončit program

en: I am already open
cs: Již otevřeno

note: "The file FILENAME (FORMAT, CHARSET, NEWLINE) has not been saved."
en: The file %s (%s, %s, %s) has not been saved.
cs: Soubor %s (%s, %s, %s) ještě nebyl uložen.

note: "Saving file FILENAME (FORMAT, CHARSET, NEWLINE)."
en: Saving file %s (%s, %s, %s).
cs: Ukládání souboru %s (%s, %s, %s).

en: Open translation
cs: Otevřít překlad

en: 1 subtitle was added with the translation | %d subtitles were added with the translation
cs[0]: Spolu s překladem byl přidán jeden titulek
cs[1]: Spolu s překladem byly přidány %d titulky
cs[2]: Spolu s překladem bylo přidáno %d titulků

en: The translation file %s (%s, %s, %s) has not been saved.
cs: Soubor překladu %s (%s, %s, %s) ještě nebyl uložen.

en: Saving translation file %s (%s, %s, %s).
cs: Ukládání souboru překladu %s (%s, %s, %s).

en: _Duplicate
cs: Zdvo_jit

en: Duplicate the selected subtitles
cs: Zdvojit vybrané titulky

en: Duplicate selected subtitles
cs: Zdvojit vybrané titulky

en: _Edit Cell
cs: _Upravit buňku

en: Start the editing of the focused cell
cs: Začít upravovat aktivní buňku

en: Edit _Next Cell
cs: Upravit _následující buňku

en: Start the editing of the next cell
cs: Začít upravovat následující buňku

en: <b>Error Checking</b>
cs: <b>Kontrola chyb</b>

en: <b>Timing Preferences</b>
cs: <b>Možnosti časování</b>

en: Checking
cs: Kontrola

en: Error Checking Preferences
cs: Nastavení kontroly chyb

en: Maximum characters per line:
cs: Maximum znaků na řádku:

en: Maximum characters per second:
cs: Maximum znaků za sekundu:

en: Maximum number of lines per subtitle:
cs: Maximální počet řádků na titulek:

en: Minimum characters per second:
cs: Minimum znaků za sekundu:

en: Minimum display of the subtitle in mseconds:
cs: Maximální doba zobrazení titulku v ms:

en: Minimum gap between subtitles in mseconds:
cs: Minimální prodleva mezi titulky v milisekundách:

en: Timing
cs: Časování

en: Error Checking
cs: Kontrola chyb

note: File
en: _Error
cs: _Chyba

en: Try To _Fix All
cs: Pokus se _opravit vše

en: _View
cs: _Zobrazení

en: By _Categories
cs: Podle _kategorie

en: By _Subtitles
cs: Podle _titulků

en: _Collapse All
cs: _Sbalit vše

en: _Expand All
cs: _Rozvinout vše

note: menu option
en: _Options
cs: _Možnosti

en: No error was found.
cs: Žádná chyba nebyla nalezena.

en: 1 error was found. | %d errors were found.
cs[0]: Byla nalezena 1 chyba
cs[1]: Byly nalezeny %d chyby.
cs[2]: Bylo nalezeno %d chyb.

en: Subtitle n°<b>%d</b>
cs: Titulek č. <b>%d</b>

en: %s (<b>1 error</b>) | %s (<b>%d errors</b>)
cs[0]: %s (<b>1 chyba</b>)
cs[1]: %s (<b>%d chyby</b>)
cs[2]: %s (<b>%d chyb</b>)

en: Subtitle n°<b>%d</b> (<b>1 error</b>) | Subtitle n°<b>%d</b> (<b>%d errors</b>)
cs[0]: Titulek č. <b>%d</b> (<b>1 chyba</b>)
cs[1]: Titulek č. <b>%d</b> (<b>%d chyby</b>)
cs[2]: Titulek č. <b>%d</b> (<b>%d chyb</b>)

en: _Error Checking
cs: _Kontrola chyb

en: Launch the error checking.
cs: Spustí kontrolu chyb

en: Max Characters Per Line
cs: Maximum znaků na řádku

en: An error is detected if a line is too long.
cs: Najde chybu, pokud je řádek příliš dlouhý.

en: Subtitle has a too long line: <b>1 character</b> | Subtitle has a too long line: <b>%i characters</b>
cs[0]: Titulek má příliš dlouhý řádek: <b>1 znak</b>
cs[1]: Titulek má příliš dlouhý řádek: <b>%i znaky</b>
cs[2]: Titulek má příliš dlouhý řádek: <b>%i znaků</b>

en: <b>Automatic correction:</b> unavailable, correct the error manually.
cs: <b>Automatická oprava:</b> nedostupná, opravte chybu ručně.

en: Max Line Per Subtitle
cs: Maximum řádků na titulek

en: An error is detected if a subtitle has too many lines.
cs: Najde chybu, pokud má titulek příliš mnoho řádků.

en: Subtitle has too many lines: <b>1 line</b> | Subtitle has too many lines: <b>%i lines</b>
cs[0]: Titulek má příliš mnoho řádků: <b>1 řádek</b>
cs[1]: Titulek má příliš mnoho řádků: <b>%i řádky</b>
cs[2]: Titulek má příliš mnoho řádků: <b>%i řádků</b>

en: Min Display Time
cs: Minimální čas zobrazení

en: Detects and fixes subtitles when the duration is inferior to the specified value.
cs: Najde a opraví titulky, pokud je trvání kratší než zadaná hodnota.

en: Subtitle display time is too short: <b>%s</b>
cs: Čas zobrazení titulku je příliš krátký: <b>%s</b>

en: <b>Automatic correction:</b> to change current subtitle end to %s.
cs: <b>Automatická oprava:</b> změnit konec aktuálního titulku na %s.

en: Minimum Gap Between Subtitles
cs: Minimální prodleva mezi titulky

en: Detects and fixes subtitles when the minimum gap between subtitles is too short.
cs: Najde a opraví titulky, pokud je minimální prodleva mezi titulky příliš krátká.

en: Too short gap between subtitle: <b>%ims</b>
cs: Příliš krátká mezera mezi titulky: <b>%i ms</b>

en: <b>Automatic correction:</b> to clip current subtitle end to %s and to move next subtitle start to %s.
cs: <b>Automatická oprava:</b> oříznout konec aktuálního titulku na %s a posunout začátek následujícího titulku na %s.

en: Overlapping
cs: Překrývání

en: An error is detected when the subtitle overlap on next subtitle.
cs: Najde chybu, pokud titulek překrývá následující titulek.

en: Subtitle overlap on next subtitle: <b>%ims overlap</b>
cs: Titulek přesahuje do následujícího: <b>%i ms překrytí</b>

en: Too Long Display Time
cs: Příliš dlouhý čas zobrazení

en: Detects and fixes subtitles when the number of characters per second is inferior to the specified value.
cs: Najde a opraví titulky, pokud je počet znaků za sekundu nižší než zadaná hodnota.

en: Subtitle display time is too long: <b>%.1f chars/s</b>
cs: Čas zobrazení titulku je příliš dlouhý: <b>%.1f znaku/s</b>

en: Too Short Display Time
cs: Příliš krátký čas zobrazení

en: Detects and fixes subtitles when the number of characters per second is superior to the specified value.
cs: Najde a opraví titulky, pokud je počet znaků za sekundu vyšší než zadaná hodnota.

en: Subtitle display time is too short: <b>%.1f chars/s</b>
cs: Čas zobrazení titulku je příliš krátký: <b>%.1f znaku/s</b>

en: _Extend Length
cs: Prodloužit _trvání

en: Extend the length of selected subtitles to the start time of the next
cs: Prodloužit trvání vybraných titulků až k začátku následujících

en: Extend lenght
cs: Prodloužit trvání

en: <b>Command</b>
cs: <b>Příkaz</b>

en: <span size="small">the path to the subtitle file</span>
cs: <span size="small">cesta k titulkovému souboru</span>

en: <span size="small">the path to the video file</span>
cs: <span size="small">cesta k video souboru</span>

en: <span size="small">the time in seconds to the current selected line</span>
cs: <span size="small">čas v sekundách k aktuálně zvolenému řádku</span>

en: <span size="small">the uri to the subtitle file</span>
cs: <span size="small">URI titulkového souboru</span>

en: <span size="small">the uri to the video file</span>
cs: <span size="small">URI video souboru</span>

note: TRANSLATORS: Do not translate replaceable tokens #xxx.
en: Example with mplayer:
    mplayer "#video_file" -sub "#subtitle_file" -ss #seconds
cs: Příklad pro mplayer:
    mplayer "#video_file" -sub "#subtitle_file" -ss #seconds

en: External Video Player
cs: Externí přehrávač videa

en: The following command parameters will be substituted when launching the action :
cs: Následující příkazové parametry budou nahrazeny při spuštění akce:

en: _External Video Player
cs: _Externí přehrávač videa

en: _Open Movie
cs: _Otevřít film

en: Open movie with external video player
cs: Otevřít film v externím video přehrávači

en: _Play Movie
cs: _Přehrát film

en: Play movie with external video player
cs: Přehrát film v externím video přehrávači

en: External video player preferences
cs: Nastavení externího přehrávače videa

en: Please select a movie.
cs: Vyberte prosím film.

en: Failed to launch the external player.
cs: Spuštění externího přehrávače selhalo.

en: %s
    
    Command: <i>%s</i>
cs: %s
    
    Příkaz: <i>%s</i>

en: <b>Columns</b>
cs: <b>Sloupce</b>

en: Column:
cs: Sloupec:

en: Find And Replace
cs: Najít a nahradit

en: Pattern:
cs: Vzorek:

en: Replace _All
cs: Nahradit _vše

en: Replace with:
cs: Nahradit čím:

en: Search
cs: Hledání

en: Target
cs: Výběr

en: Translation
cs: Překlad

en: _Ignore case
cs: _Ignorovat malá/velká

en: _Replace
cs: _Nahradit

en: _Use regular expression
cs: Použít _regulární výraz

en: Replace text
cs: Nahradit text

en: The document is empty
cs: Dokument je prázdný

en: _Find And Replace
cs: _Najít a nahradit

en: Search and replace text
cs: Vyhledat a nahradit text

en: Find Ne_xt
cs: Najít _další

en: Search forwards for the same text
cs: Hledat vpředu stejný text

en: Find Pre_vious
cs: Najít _předchozí

en: Search backwards for the same text
cs: Hledat zpětně stejný text

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Create Subtitle From Player And Keyframes
cs: Vytvořit titulky pomocí přehrávače a klíčových snímků

en: Create subtitle automatically according to keyframes around the position of the player.
cs: Vytvoří titulek automaticky na základě klíčových snímků na pozici přehrávače.

en: Create Subtitles According Keyframes
cs: Vytvořit titulky dle klíčových snímků

en: Create subtitles automatically according to keyframes
cs: Vytvoří titulek automaticky na základě klíčových snímků

en: Insert Subtitle Between Keyframes
cs: Vložit titulek mezi klíčové snímky

en: Can't insert subtitle between keyframes, not enough keyframes.
cs: Nelze vložit titulek mezi klíčové snímky, není jich dostatek.

en: Insert Subtitle Between Each Keyframes
cs: Vložit titulek mezi každé klíčové snímky

en: 1 subtitle has been inserted. | %d subtitles have been inserted.
cs[0]: Jeden titulek byl vložen.
cs[1]: %d titulky byly vloženy.
cs[2]: %d titulků bylo vloženo.

en: Insert _Before
cs: Vložit _před

en: Insert blank subtitle before the selected subtitle
cs: Vložit prázdný titulek před vybraný

en: Insert _After
cs: Vložit z_a

en: Insert blank subtitle after the selected subtitle
cs: Vložit prázdný titulek za vybraný

en: Insert Subtitle
cs: Vložit titulek

en: _Italic
cs: Kurz_iva

en: Italicize the selected subtitles text
cs: Převést vybraný text titulku na kurzivu

en: _Join Document
cs: Spo_jit dokument

en: Add subtitles from file
cs: Přidat titulky ze souboru

en: Join document
cs: Spojit dokument

en: 1 subtitle has been added at this document. | %d subtitles have been added at this document.
cs[0]: Do tohoto dokumentu byl přidán jeden titulek.
cs[1]: Do tohoto dokumentu byly přidány %d titulky.
cs[2]: Do tohoto dokumentu bylo přidáno %d titulků.

en: Generate Keyframes
cs: Vytvořit klíčové snímky

en: Waiting...
cs: Načítání…

en: Open Keyframes
cs: Otevřít klíčové snímky

en: Open keyframes from a file
cs: Otevřít klíčové snímky ze souboru

en: Save Keyframes
cs: Uložit klíčové snímky

en: Save keyframes to the file
cs: Uložit klíčové snímky do souboru

en: Generate Keyframes From Video
cs: _Vytvořit klíčové snímky z videa

en: Generate keyframes from the current video
cs: Vytvořit klíčové snímky z aktuálního video souboru

en: Close the keyframes
cs: Zavřít klíčové snímky

en: FIXME
cs: OPRAVMĚ

en: Seek To Previous Keyframe
cs: Přejít na předchozí klíčový snímek

en: Seek To Next Keyframe
cs: Přejít na následující klíčový snímek

en: Snap Start To Previous Keyframe
cs: Přichytit začátek titulku k předchozímu klíčovému snímku

en: Snap Start To Next Keyframe
cs: Přichytit začátek titulku k následujícímu klíčovému snímku

en: Snap End To Previous Keyframe
cs: Přichytit konec titulku k předchozímu klíčovému snímku

en: Snap End To Next Keyframe
cs: Přichytit konec titulku k následujícímu klíčovému snímku

en: Snap Start to Keyframe
cs: Přichytit začátek titulku ke klíčovému snímku

en: Snap End to Keyframe
cs: Přichytit konec titulku ke klíčovému snímku

en: Media file could not be played.
cs: Multimediální soubor nebylo možné přehrát.

en: GStreamer plugins missing.
    The playback of this movie requires the following decoders which are not installed:
cs: Chybějící zásuvné moduly GStreameru.
    Přehrávání tohoto filmu vyžaduje následující dekodéry, které nejsou nainstalovány:

en: _Move After Preceding
cs: Přesunout _za předchozí

en: Move subtitle after the preceding with the respect of the minimum gap between subtitles
cs: Přesunout titulek za předchozí s ohledem na minimální prodlevu mezi titulky

en: Move After Preceding
cs: Přesunout za předchozí

en: <b>Position</b>
cs: <b>Pozice</b>

en: Move Subtitles
cs: Přesunout titulky

en: _New Start:
cs: _Nový začátek:

en: _Only selected subtitles
cs: P_ouze vybraný titulek

note: init label
en: _Start Time:
cs: _Počáteční čas:

en: _Start Frame:
cs: _Počáteční snímek:

en: _Move Subtitles
cs: _Přesunout titulky

en: All subtitles will be also moved after the first selected subtitle
cs: Všechny titulky budou rovněž přesunuty za první vybraný titulek

en: _Import Plain Text
cs: _Importovat text

en: Create a new document with any text file
cs: Vytvořit nový dokument z libovolného textového souboru

en: _Export Plain Text
cs: _Exportovat text

en: Export just a text in a file
cs: Exportovat jen text do souboru

en: Could not import from the file "%s".
cs: Nešlo importovat ze souboru „%s“.

en: Could not export to the file "%s".
cs: Nešlo exportovat do souboru „%s“.

en: <b>Activate plugins</b>
cs: <b>Zapnout zásuvné moduly</b>

en: <b>File Saving</b>
cs: <b>Ukládání souborů</b>

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: <b>New Document</b>
cs: <b>Nový dokument</b>

en: <b>Output</b>
cs: <b>Výstup</b>

en: <b>Subtitle View</b>
cs: <b>Titulkový pohled</b>

en: <b>Text Subtitle</b>
cs: <b>Textové titulky</b>

en: <b>Waveform Color</b>
cs: <b>Barvy vlnovky</b>

en: <b>Waveform Generator</b>
cs: <b>Generátor vlnovek</b>

en: Ask to save on _exit
cs: Zeptat se před ukončením na _uložení

en: Automatically _choose video to open
cs: Automaticky _vybrat video pro otevření

en: Background:
cs: Pozadí:

en: Create a _backup copy of files before saving
cs: Vytvořit záložní _kopii souborů před uložením

en: Display _translated subtitle
cs: Zobrazit _přeložený titulek

en: Display background
cs: Zobrazit pozadí

en: Display subtitle text
cs: Zobrazit text titulku

en: Display the translated subtitle instead of the original one.
cs: Zobrazit překlad titulku místo originálního.

en: Display waveform fill
cs: Zobrazit výplň vlnovky

en: Document
cs: Dokument

en: Enable _rubberband selection
cs: Povolit gumový výbě_r

en: Force aspect _ratio
cs: Vynutit poměr st_ran

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Interval in seconds:
cs: Interval v sekundách:

en: Maximum number of line per subtitle:
cs: Maximální počet řádků na titulek:

en: Player Position:
cs: Pozice přehrávače:

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Reset To _Defaults
cs: Obnovit _výchozí hodnoty

en: Subtitle Invalid:
cs: Chybný titulek:

en: Subtitle Selected:
cs: Vybraný titulek:

en: Subtitle:
cs: Titulek:

en: Use _dynamic keyboard shortcuts
cs: Použít _dynamické klávesové zkratky

en: Use shaded _background
cs: Použít _stínované pozadí

en: Video Player
cs: Video přehrávač

en: Wave fill:
cs: Výplň vlnovky:

en: Wave:
cs: Vlnovka:

en: Waveform
cs: Vlnovka

en: When enabled, you can change keyboard shortcuts for menu items by hitting a key combination while the menu item is highlighted.
cs: Pokud je volba povolena, můžete měnit klávesové zkratky pro položky menu stiskem klávesové kombinace, když je položka menu zvýrazněna.

en: _Audio:
cs: _Zvuk:

en: _Autosave files every
cs: _Automaticky uložit každých

en: _Center the text of the subtitle in the column
cs: _Vystředit text titulku ve sloupci

en: _Do not disable the actions during editing
cs: Nevypínat akce při editování

en: _Font:
cs: _Písmo:

en: _Format:
cs: _Formát:

en: _Maximize window
cs: _Maximalizovat okno

en: _Newline:
cs: _Konec řádku:

en: _Show the number of characters per line
cs: _Zobrazit počet znaků na řádku

en: _Use Ctrl+Enter keys to confirm the change
cs: Použít klávesy Ctrl+Enter pro potvrzení změny

en: minutes
cs: minut

en: Configure Subtitle Editor
cs: Nastavení Titulkového editoru

note: audio output video output
en: Autodetect
cs: Automatická detekce

en: Pulse - PulseAudio Sound Server
cs: Pulse – PulseAudio

en: ALSA - Advanced Linux Sound Architecture
cs: ALSA – Advanced Linux Sound Architecture

en: ESD - Enlightenment Sound Daemon
cs: ESD – Enlightenment Sound Daemon

en: OSS - Open Sound System
cs: OSS – Open Sound System

en: SDL - Simple DirectMedia Layer
cs: SDL – Simple DirectMedia Layer

en: OSX
cs: OS X

en: Delete the selected subtitles
cs: Smazat vybrané titulky

en: Delete Subtitles
cs: Smazat titulky

en: 1 subtitle has been deleted. | %d subtitles have been deleted.
cs[0]: titulek byl odstraněn.
cs[1]: %d titulky byly odstraněny.
cs[2]: %d titulků bylo odstraněno.

en: _Reverse Text And Translation
cs: _Otočit pořadí textu a překladu

en: Reverse the text and the translation
cs: Otočit pořadí textu a překladu

en: Reverse Text And Translation
cs: Otočit text a překlad

en: Reverse the text and the translation was applied.
cs: Text a překlad byly obráceny.

en: <b>First Point</b>
cs: <b>První bod</b>

en: <b>Last Point</b>
cs: <b>Poslední bod</b>

en: Number:
cs: Číslo:

en: Scale
cs: Škálovat

en: _All Subtitles
cs: _Všechny titulky

en: _Selected Range
cs: _Vybraný rozsah

en: You can't use <i>scale</i> with this values.
cs: Nelze <i>škálovat</i> pomocí těchto hodnot.

en: The first point is superior to the last point.
cs: První bod je důležitější než poslední.

en: The first point is equal to the last point.
cs: První bod je rovnocenný poslednímu.

note: apply change
en: Scale subtitles
cs: Škálovat titulky

en: The scale was applied
cs: Škálování bylo použito

en: You can't use <i>scale</i> with this document.
cs: Tento dokument nelze <i>škálovat</i>.

en: _Scale
cs: Š_kálovat

en: Scale by two points
cs: Škálovat mezi dvěma body

en: Select _First Subtitle
cs: Vybrat p_rvní titulek

en: Select the first subtitle
cs: Vybrat první titulek

en: Select _Last Subtitle
cs: Vybrat pos_lední titulek

en: Select the last subtitle
cs: Vybrat poslední titulek

en: Select _Previous Subtitle
cs: Vybrat _předchozí titulek

en: Select the previous subtitle
cs: Vybrat předchozí titulek

en: Select _Next Subtitle
cs: Vybrat _následující titulek

en: Select the next subtitle
cs: Vybrat následující titulek

en: Select _All Subtitles
cs: Vybrat _všechny titulky

en: Select all subtitles
cs: Vybrat všechny titulky

en: In_vert Selection
cs: _Obrátit výběr

en: Invert subtitles selection
cs: Prohodit výběr titulků

en: S_ort Subtitles
cs: _Seřadit titulky

en: Sort subtitles based on their start time
cs: Seřadit titulky podle jejich počátečního času

en: 1 subtitle has been reordered. | %d subtitles have been reordered.
cs[0]: Jeden titulek byl přesunut.
cs[1]: %d titulky byly přesunut.
cs[2]: %d titulků bylo přesunut.

en: No need to sort subtitles.
cs: Není třeba řadit titulky.

en: A_dd Word
cs: _Přidat slovo

en: Ignore _All
cs: Ignorovat _vše

en: Spell Checking
cs: Kontrola pravopisu

en: _Ignore
cs: _Ignorovat

note: Language
en: _Language:
cs: _Jazyk:

en: The spell check is applied to the column "text" as default. You can check the column "translation" by setting the focus to this column before starting the spell check.
cs: Kontrola pravopisu ve výchozím nastavení pracuje se sloupcem „text“. Můžete přepnout na sloupec „překlad“ vybráním tohoto sloupce před spuštěním kontroly pravopisu.

en: _Do not show this message again
cs: _Nezobrazovat tuto zprávu

en: Suggestions
cs: Návrhy

en: Completed spell checking.
cs: Kontrola pravopisu dokončena.

en: _Spell Check
cs: _Kontrola pravopisu

en: Launch the spell checking
cs: Spustí kontrolu pravopisu

en: Split Document
cs: Rozdělit dokument

en: The beginning for the new document:
cs: Začátek nového dokumentu:

en: You can't use <i>split</i> with this document.
cs: Tento dokument nelze <i>rozdělit</i>.

note: on supprime ensuite les sous-titres utiliser par le nouveau document
en: Split document
cs: Rozdělit dokument

en: Spl_it Document
cs: Rozdě_lit dokument

en: Split the current document in two
cs: Rozdělit aktuální dokument na dva

en: _Split
cs: _Rozdělit

en: Split the selected subtitles
cs: Rozdělit vybrané titulky

en: Please select at least one subtitle.
cs: Vyberte prosím alespoň jeden titulek.

en: Split subtitles
cs: Rozdělit titulky

en: <b>Alignment</b>
cs: <b>Zarovnání</b>

en: <b>Appearance</b>
cs: <b>Vzhled</b>

en: <b>Border</b>
cs: <b>Okraj</b>

en: <b>Colors</b>
cs: <b>Barvy</b>

en: <b>Font</b>
cs: <b>Písmo</b>

en: <b>Fonts</b>
cs: <b>Písma</b>

en: <b>Margins</b>
cs: <b>Okraje</b>

en: <b>Preview</b>
cs: <b>Náhled</b>

en: <b>Transformation</b>
cs: <b>Transformace</b>

en: Angle:
cs: Úhel:

en: Copy Style
cs: Zkopírovat styl

en: Create New Style
cs: Vytvořit nový styl

en: Delete Style
cs: Smazat styl

en: Distance:
cs: Vzdálenost:

en: Left:
cs: Levý:

en: Manage Styles
cs: Spravovat styly

en: Opaque Box
cs: Neprůhledný rám

en: Outline
cs: Obrys

en: Outline:
cs: Obrys:

en: Primary:
cs: Prvotní:

en: Right:
cs: Pravý:

en: Scale X:
cs: Měřítko X:

en: Scale Y:
cs: Měřítko Y:

en: Secondary:
cs: Druhotná:

en: Shadow:
cs: Stín:

en: Size:
cs: Velikost:

en: Spacing:
cs: Rozteč:

en: Subtitle Editor - Style Editor
cs: Titulkový editor - Editor stylů

en: TODO
cs: V plánu

en: Vertical:
cs: Svislý:

en: Styles
cs: Styly

en: _Style Editor
cs: Editor _stylů

en: Launch the style editor
cs: Spustit titulkový editor

en: Acc_ept, discard or edit changes:
cs: Potvrdit, zamítnout n_ebo upravit změny:

en: Text Correction
cs: Korektura textu

en: _Mark All
cs: _Zaškrtnout vše

en: _Remove all blank subtitles
cs: Odebrat všechny prázdné titulky

en: _Select correction to performed text:
cs: _Vyberte korektury textu:

en: _Unmark All
cs: _Odškrtnout vše

en: Select Capitalization Patterns
cs: Vybere vzory psaní písmen

en: Capitalize texts
cs: Kapitalizovat texty

en: Capitalize texts written in lower case
cs: Kapitalizovat texty psané malými písmeny

en: Select Common Error Pattern
cs: Vybere běžné chyby

en: Correct common errors
cs: Opraví běžné chyby

en: Correct common errors made by humans or image recognition software
cs: Opraví běžné chyby způsobené lidmi nebo softwarem na rozpoznávání textu

en: Num
cs: Č.

en: Accept
cs: Potvrdit

en: Original Text
cs: Originální text:

en: Corrected Text
cs: Opravený text

en: There Is No Change
cs: Nebyla provedena žádná změna

en: Confirm %1 Change | Confirm %1 Changes
cs[0]: Potvrdit %1 změna
cs[1]: Potvrdit %1 změny
cs[2]: Potvrdit %1 změn

en: Select Hearing Impaired Patterns
cs: Vybrat vzory pro sluchově postižené

en: Remove hearing impaired texts
cs: Odstranit texty pro sluchově postižené

en: Remove explanatory texts meant for the hearing impaired
cs: Odstranit vysvětlivky pro sluchově postižené

note: Script
en: _Script:
cs: _Skript:

note: Country
en: _Country:
cs: _Země:

en: Other
cs: Ostatní

en: Display
cs: Ukazovat

en: Name
cs: Název

en: Text _Correction
cs: _Korekce textu

en: _Times
cs: Č_asy

en: _Frames
cs: _Snímky

en: _Framerate
cs: Snímková _rychlost

en: Timing From Player
cs: Časování dle přehrávače

en: Use the current player position to set subtitle time
cs: Použije aktuální pozici v přehrávači pro nastavení času titulku

en: Set Subtitle _Start
cs: Nastavit z_ačátek titulků

en: Use the current player position to set the subtitle start
cs: Nastaví začátek titulků podle aktuální pozice přehrávače

en: Set Subtitle _End
cs: Nastavit kon_ec titulků

en: Use the current player position to set the subtitle end
cs: Nastaví konec titulků podle aktuální pozice přehrávače

en: Set Subtitle Start And Go Next
cs: Nastavit začátek titulku a pokračovat

en: Use the current player position to set the start of the selected subtitle and go to the next
cs: Nastaví začátek vybraného titulku podle aktuální pozice přehrávače a přesune se na další titulek

en: Set Subtitle End And Go Next
cs: Nastavit konec titulku a pokračovat

en: Use the current player position to set the end of the selected subtitle and go to the next
cs: Nastaví konec vybraného titulku podle aktuální pozice přehrávače a přesune se na další titulek

en: Set Subtitle Start And Next
cs: Nastavit začátek titulku a další

en: Use the current player position to set the start of the current selected subtitle and the position of the next
cs: Nastaví začátek vybraného titulku podle aktuální pozice přehrávače a pozici na další titulek

en: Set Subtitle End And Next
cs: Nastavit konec titulku a další

en: Use the current player position to set the end of the current selected subtitle and the position of the next
cs: Nastaví konec vybraného titulku podle aktuální pozice přehrávače a pozici na další titulek

en: Set Subtitle Start _And End
cs: Nastavit začátek _a konec titulků

en: Use only one key to set beginning of the subtitle when the key is pressed and the end when the key is released.
cs: Pro nastavení začátku titulku stiskněte klávesu, pro nastavení konce titulku ji uvolněte.

en: Set subtitle start
cs: Nastavit začátek titulků

en: Set subtitle end
cs: Nastavit konec titulků

en: Set subtitle
cs: Nastavit titulek

en: _Typewriter
cs: _Psací stroj

en: Characters - Linear
cs: Znaky – lineárně

en: Characters - Random
cs: Znaky – náhodně

en: Words - Linear
cs: Slova – lineárně

en: Words - Random
cs: Slova – náhodně

note: _("_Open Media"),
en: Open a multimedia file
cs: Otevřít multimediální soubor

note: _("_Close Media"),
en: Close a multimedia file
cs: Zavřít multimediální soubor

en: _Play / Pause
cs: Přehrávání / Pa_uza

en: Play or make a pause
cs: Přehrávání nebo pauza

en: Skip _Backwards
cs: Skok zpě_t

en: Very Short
cs: Velmi krátký

en: Very short skip backwards
cs: Velmi krátký skok zpět

en: Short
cs: Krátký

en: Short skip backwards
cs: Krátký skok zpět

en: Medium
cs: Střední

en: Medium skip backwards
cs: Střední skok zpět

en: Long
cs: Dlouhý

en: Long skip backwards
cs: Dlouhý skok zpět

en: Skip _Forward
cs: Skok vpře_d

en: Very short skip forward
cs: Velmi krátký skok vpřed

en: Short skip forward
cs: Krátký skok vpřed

en: Medium skip forward
cs: Střední skok vpřed

en: Long skip forward
cs: Dlouhý skok vpřed

en: Rate
cs: Rychlost

en: Define the playback rate
cs: Určit rychlost přehrávání

en: _Slower
cs: _Pomaleji

en: _Faster
cs: _Rychleji

en: _Normal
cs: _Normálně

en: _Seek To Selection
cs: _Skok k výběru

en: Seek to the first selected subtitle
cs: Přejít na první zvolený titulek

en: _Repeat
cs: Opa_kovat

en: Enable or disable the repeat mode
cs: Povolí nebo zakáže režim opakování

en: Play _Previous Subtitle
cs: Přehrát před_chozí titulek

en: Play previous subtitle from the first selected subtitle
cs: Přehrát předchozí titulek od prvního vybraného

en: Play _Selection
cs: Přehrát _výběr

en: Play the selected subtitle
cs: Přehrát vybraný titulek

en: Play _Next Subtitle
cs: Přehrát _následující titulek

en: Play next subtitle from the first selected subtitle
cs: Přehrát následující titulek od prvního vybraného

en: Play Previous Second
cs: Přehrát předchozí sekundu

en: Play the second preceding the first selected subtitle
cs: Přehrát sekundu před prvním vybraným titulkem

en: Play First Second
cs: Přehrát první sekundu

en: Play the first second of the subtitle currently selected
cs: Přehrát první sekundu právě vybraného titulku

en: Play Last Second
cs: Přehrát poslední sekundu

en: Play the last second of the subtitle currently selected
cs: Přehrát poslední sekundu právě vybraného titulku

en: Play Next Second
cs: Přehrát následující sekundu

en: Play the second following the subtitle currently selected
cs: Přehrát sekundu po právě vybraném titlku

en: _Video Player
cs: Přehrávač _videa

en: Show or hide the video player in the current window
cs: Ukázat nebo skrýt přehrávat videa v aktuálním okně

en: Audio Track
cs: Zvuková stopa

en: Choice of an audio track
cs: Výběr zvukové stopy

note: A default track "Auto"
en: Auto
cs: Automaticky

en: <b>View</b>
cs: <b>Zobrazení</b>

en: View Editing
cs: Úprava zobrazení

en: View Manager
cs: Správce zobrazení

en: Untitled
cs: Nepojmenováno

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Switches to this view
cs: Přepne na toto zobrazení

en: View _Manager
cs: _Správce zobrazení

en: Manage the views
cs: Spravovat zobrazení

en: Generate Waveform
cs: Vytvořit vlnovku

en: Could not determinate the duration of the stream.
cs: Nelze zjistit délku streamu.

en: _Open Waveform From File
cs: _Otevřít vlnovku ze souboru

en: Open wavefrom from a file or create from a video
cs: Otevřít vlnovku ze souboru nebo vytvořit z videa

en: _Generate Waveform From Video
cs: _Vytvořit vlnovku z videa

en: Generate the waveform from the current video file
cs: Vytvořit vlnovku z aktuálního video souboru

en: _Generate Dummy Waveform
cs: _Vytvořit prázdnou vlnovku

en: Generate an dummy waveform (sine)
cs: Vytvořit prázdnou vlnovku (sinusoidu)

en: _Save Waveform
cs: _Uložit vlnovku

en: Save wavefrom to file
cs: Uložit vlnovku do souboru

en: Zoom _In
cs: Zvětš_it

en: Zoom _Out
cs: Zme_nšit

en: Zoom _Selection
cs: Zao_střit na výběr

en: Zoom _All
cs: Ukázat _vše

en: _Center With Selected Subtitle
cs: Vystředit _na vybraný titulek

en: Scrolling With _Player
cs: Rolování s _přehrávačem

en: Scrolling With _Selection
cs: Rolování s vý_běrem

en: _Respect The Timing
cs: _Respektovat časování

en: Try to respect the timing preferences
cs: Zkusit dodržet nastavené časování

en: _Waveform
cs: V_lnovka

en: Show or hide the waveform in the current window
cs: Ukázat nebo skrýt vlnovku v aktuálním okně

en: Save Waveform
cs: Uložit vlnovku

en: Soft
cs: Měkké

en: Hard
cs: Tvrdé

en: Intelligent
cs: Inteligentní

en: Failed to open the file for reading.
cs: Otevření souboru pro čtení selhalo.

en: Failed to write to the file.
cs: Selhal zápis do souboru.

en: A subtitle editor based on GStreamer and Gtk+
cs: Titulkový editor založený na GStreameru and GTK+

en: Subtitle Editor
cs: Titulkový editor

en: Subtitle Selection
cs: Výběr titulků

en: Could not save the file "%s" using the character coding %s.
cs: Nešlo uložit soubor „%s“ za použití kódování %s.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character coding.
cs: Dokument obsahuje jeden nebo více znaků, které nemohou být kódovány pomocí zadaného kódování znaků.

en: Save Document Failed.
cs: Uložení dokumentu se nezdařilo.

en: Could not recognize the subtitle format for the file "%s".
cs: Nepodařilo se rozpoznat formát titulků pro soubor „%s“.

en: Please check that the file contains subtitles in a supported format.
cs: Ověřte, zda soubor obsahuje titulky v nějakém podporovaném formátu.

en: Could not open automatically the file "%s".
cs: Nešlo automaticky otevřít soubor „%s“.

en: Subtitle Editor was not able to automatically determine the file encoding. Select a different character coding from the menu and try again.
cs: Titlukový editor nebyl schopen automaticky určit kódování souboru. Zvolte z menu jiné kódování znaků a zkuste to znovu.

en: Could not open the file "%s" using the character coding %s.
cs: Nešlo otevřít soubor „%s“ za použití kódování %s.

en: Select a different character coding from the menu and try again.
cs: Zvolte z menu jiné kódování znaků a zkuste to znovu.

en: Character Coding:
cs: Kódování znaků:

en: Could not open the file "%s"
cs: Nešlo otevřít soubor „%s“

en: An unknown error occurred while opening the file.
cs: Při otevírání souboru došlo k neznámé chybě.

en: Untitled %d
cs: Nepojmenován %d

en: It's not valid UTF-8.
cs: To není platné kódování UTF-8.

en: Couldn't convert from %s to UTF-8
cs: Nešlo převést z %s na UTF-8

en: subtitleeditor was not able to automatically determine the encoding of the file you want to open.
cs: Subtitleeditor nebyl schopen automaticky určit kódování souboru, který chcete otevřít.

en: Could not convert the text to the character coding '%s'
cs: Nešlo převést text do kódování znaků '%s'

en: Western
cs: Západní

en: Central European
cs: Středoevropské

en: South European
cs: Jihoevropské

en: Baltic
cs: Baltské

en: Cyrillic
cs: Cyrilika

en: Arabic
cs: Arabské

en: Greek
cs: Řecké

en: Hebrew Visual
cs: Hebrejské vizuální

en: Hebrew
cs: Hebrejské

en: Turkish
cs: Turecké

en: Nordic
cs: Skandinávské

en: Celtic
cs: Keltské

en: Romanian
cs: Rumunské

en: Armenian
cs: Arménské

en: Chinese Traditional
cs: Čínské tradiční

en: Cyrillic/Russian
cs: Azbuka/Ruské

en: Japanese
cs: Japonské

en: Korean
cs: Korejské

en: Chinese Simplified
cs: Čínské zjednodušené

en: Georgian
cs: Gruzínské

en: Cyrillic/Ukrainian
cs: Azbuka/Ukrajinské

en: Vietnamese
cs: Vietnamské

en: Thai
cs: Thajské

en: Couldn't open the file.
cs: Nešlo otevřít soubor.

en: Couldn't read the contents of the file.
cs: Nešlo načíst obsah souboru.

en: Failed to create a GStreamer element '%s'.
cs: Vytváření gstreamerového prvku „%s“ selhalo.

en: Please check your GStreamer installation.
cs: Prosím, zkontrolujte vaši instalaci GStreameru.

en: Times
cs: Časy

en: Frames
cs: Snímky

en: Name:
cs: Název:

en: Path:
cs: Cesta:

en: Format:
cs: Formát:

en: Newline:
cs: Konec řádku:

en: Timing Mode:
cs: Režim časování:

en: _Languages
cs: _Jazyky

en: _Ignore all
cs: Ignorovat _vše

en: _Add "%1" to Dictionary
cs: _Přidat „%1“ do slovníku

en: (no suggested words)
cs: (žádné návrhy)

en: _More...
cs: _Více…

en: Auto Detected
cs: Automaticky detekované

en: Current Locale
cs: Aktuální kódování

en: Add or Remove...
cs: Přidat nebo odebrat…

en: None
cs: Žádný

note: column description
en: _Description
cs: _Popis

note: column encoding
en: _Encoding
cs: _Kódování

en: All files (*.*)
cs: Všechny soubory (*.*)

en: All supported formats (*.ass, *.ssa, *.srt, ...)
cs: Všechny podporované formáty (*.ass, *.ssa, *.srt…)

en: Open Video
cs: Otevřít video

en: Audio
cs: Zvuk

en: ALL
cs: Všechny

en: Open Waveform
cs: Otevřít vlnovku

en: Waveform & Media
cs: Vlnovka a média

en: Waveform (*.wf)
cs: Vlnovka (*.wf)

en: Open Keyframe
cs: Otevřít klíčové snímky

en: Keyframe & Media
cs: Klíčové snímky a média

en: Keyframe (*.kf)
cs: Klíčové snímky (*.wf)

en: At what frame rate do you want to import?
cs: Jakou snímkovou rychlost chcete použít pro import?

note: == EXPORT
en: At what frame rate do you want to export?
cs: Jakou snímkovou rychlost chcete použít pro export?

note: label2 (framerate:)
en: _Framerate:
cs: Snímková _rychlost:

note: create all menu
en: _File
cs: _Soubor

en: _Selection
cs: _Výběr

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Timings
cs: Č_asování

en: T_ools
cs: Nástr_oje

en: _Video
cs: V_ideo

en: _Keyframes
cs: _Klíčové snímky

en: V_iew
cs: _Zobrazení

en: E_xtensions
cs: _Rozšíření

en: _Help
cs: _Nápověda

note: file submenu
en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Import
cs: _Importovat

en: _Export
cs: _Exportovat

en: Couldn't recognize format of the file.
cs: Nešlo určit formát souboru.

en: Couldn't get the keyframe size on the file.
cs: Nešlo zjistit velikost klíčových snímků v souboru.

en:  - edit subtitles files
cs:  – edituje titulkové soubory

en: [FILE...]
cs: [SOUBOR…]

en: FILE
cs: SOUBOR

en: NAME
cs: NÁZEV

en: ENCODING
cs: KÓDOVÁNÍ

en: This function is not implemented for this format.
cs: Tato funkce není pro tento formát implementována.

en: Couldn't create the subtitle format '%s'.
cs: Nešlo vytvořit formát titulků '%s'.

en: Add Subtitle
cs: Přidat titulek

en: Remove Subtitle
cs: Odebrat titulek

en: Reordered Subtitle
cs: Přesunutý titulek

en: Append subtitle
cs: Připojit titulek

en: Remove Subtitles
cs: Odebrat titulky

en: Reorder Subtitles
cs: Přeuspořádat titulky

en: Use Ctrl+Return for exit and Return for line-break
cs: Použijte Ctrl+Enter pro ukončení a Enter pro nový řádek

en: Use Return for exit and Ctrl+Return for line-break
cs: Použijte Enter pro ukončení a Ctrl+Enter pro nový řádek

en: The line number
cs: Číslo řádku

en: When a subtitle appears on the screen.
cs: Kdy se titulek objeví na obrazovce.

en: When a subtitle disappears from the screen.
cs: Kdy titulek zmizí z obrazovky.

en: The duration of the subtitle.
cs: Délka trvání titulku.

en: The number of characters per second
cs: Počet znaků za sekundu

en: Editing layer
cs: Upravuji rozvržení

en: Editing start
cs: Upravuji začátek

en: Editing end
cs: Upravuji konec

en: Editing duration
cs: Upravuji trvání

en: Editing text
cs: Upravuji text

en: Editing translation
cs: Upravuji překlad

en: Editing note
cs: Upravuji poznámku

en: Editing effect
cs: Upravuji efekt

en: Editing style
cs: Upravuji styl

en: Editing name
cs: Upravuji název

en: Editing margin-l
cs: Upravuji levý okraj

en: Editing margin-r
cs: Upravuji pravý okraj

en: Editing margin-v
cs: Upravuji svislé okraje

en: Set style to selection
cs: Nastavit styl do výběru

en: CPS
cs: z/s

en: Duration
cs: Trvání

en: Effect
cs: Efekt

en: End
cs: Konec

en: Layer
cs: Vrstva

en: R
cs: P

en: V
cs: S

en: Note
cs: Poznámka

en: Start
cs: Začátek

en: Style
cs: Styl

en: 23.976 fps
cs: 2_3.976 fps

en: 24 fps
cs: 2_4 fps

en: 25 fps
cs: 2_5 fps

en: 29.97 fps
cs: 2_9.97 fps

en: 30 fps
cs: 3_0 fps

en: Invalid fps
cs: Neplatné fps

en: Failed to create a GStreamer audio output (%s). Please check your GStreamer installation.
cs: Vytvoření zvukového výstupu z GStreameru selhalo (%s). Zkontrolujte prosím svou instalaci GStreameru.

en: Failed to create a GStreamer converts video (%s). Please check your GStreamer installation.
cs: Vytvoření videokonverze GStreamerem (%s) selhalo. Zkontrolujte prosím svou instalaci GStreameru.

en: Failed to create a GStreamer textoverlay (%s). Please check your GStreamer installation.
cs: Vytvoření textového překryvu GStreamerem (%s) selhalo. Zkontrolujte prosím svou instalaci GStreameru.

en: Failed to create a GStreamer sink (%s). Please check your GStreamer installation.
cs: Vytvoření kolony GStreameru (%s) selhalo. Zkontrolujte prosím svou instalaci GStreameru.

en: Media file could not be played.
    %s
cs: Multimediální soubor nelze přehrát.
    %s

en: Editing position
cs: Upravuji pozici

en: Window system doesn't support OpenGL.
    Please try with another renderer.
cs: Okenní systém nepodporuje OpenGL.
    Prosím, zkuste jiný způsob vykreslování.

en: A_vailable encodings:
cs: _Dostupná kódování

en: Character Codings
cs: Kódování znaků

en: E_ncodings shown in menu:
cs: Kódování zobrazená v _nabídce:

en: <b>Please choose encodings</b>
cs: <b>Zvolte prosím kódování</b>

en: Encodings Chooser
cs: Volič kódování

en: Export Text
cs: Exportovat text

en: NewLine:
cs: Konec řádku:

en: Import Text
cs: Importovat text

en: Open Document
cs: Otevřít dokument

en: Video File:
cs: Video soubor:

en: Save Document
cs: Uložit dokument

en: <b>Basic</b>
cs: <b>Základní</b>

en: <b>Behaviour</b>
cs: <b>Chování</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
cs: <b>Různé</b>

en: <b>Read-only info</b>
cs: <b>Informace jen pro čtení</b>

en: Collisions:
cs: Kolize:

en: Normal
cs: _Normálně

en: Original Editing:
cs: Originální editace:

en: Original Script:
cs: Originální skript:

en: Original Timing:
cs: Originální časování:

en: Original Translation:
cs: Originální překlad:

en: Point Time:
cs: Čas bodu:

en: Reverse
cs: Obrácené

en: Script Properties
cs: Vlastnosti skriptu

en: Script Type:
cs: Typ skriptu:

en: Script Updated By:
cs: Skript aktualizoval:

en: Sync Point:
cs: Synchronizační bod:

en: Timer:
cs: Časovač:

en: Title:
cs: Titul:

en: Update Details:
cs: Podrobnosti aktualizace:

en: Wrap Style:
cs: Styl zalamování:

en: About
cs: O aplikaci

en: Displays the application's information.
cs: Zobrazí informace o aplikaci.

en: Adjust Time
cs: Přizpůsobit čas

en: Adjusts subtitle times.
cs: Přizpůsobí časy titulku.

en: Apply Translation
cs: Použít překlad

en: Replaces the text of the subtitle by the translation.
cs: Nahradí text titulku překladem.

en: Converts the framerate.
cs: Konvertuje snímkovou rychlost.

en: Combine Subtitles
cs: Sloučit titulky

en: Merges the selected subtitles.
cs: Sloučí vybrané titulky.

en: Command
cs: Příkaz

en: Manages Undo/Redo.
cs: Spravuje příkazy Vrátit/Opakovat.

en: Configures keyboard shortcuts.
cs: Nastaví klávesové zkratky.

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Adds or removes the dialogue dash.
cs: Přidá nebo odebere dialogovou pomlčku.

en: Dialoguize
cs: Dialog

en: Document Management
cs: Správa dokumentu

en: Manages the document (Open, Save, Save As...).
cs: Spravuje dokument (otevření, uložení, uložení jako…).

en: Duplicate Subtitle
cs: Zdvojit titulky

en: Duplicates the selected subtitles.
cs: Zdvojí vybrané titulky.

en: Edit Cell
cs: Upravit buňku

en: Starts editing of the focused or the next cell.
cs: Začne upravovat aktivní nebo následující buňku.

en: Detects and fixes errors.
cs: Hledá a opravuje chyby.

en: Extend Length
cs: Prodloužit trvání

en: Extends the length of selected subtitles.
cs: Prodlouží trvání vybraných titulků.

en: Runs external video player.
cs: Spustí externí přehrávač videa.

en: Searches and replaces texts with regular expressions support.
cs: Hledá a nahrazuje texty s podporou regulárních výrazů.

en: Insert Subtitle From Keyframe
cs: Vložit titulek z klíčového snímku

en: Inserts subtitle using keyframe.
cs: Vloží titulek pomocí klíčového snímku

en: Inserts a blank subtitle.
cs: Vloží prázdný titulek.

en: Italicize
cs: Kurzíva

en: Italicizes the selected subtitles text.
cs: Převede vybrané titulky na kurzívu.

en: Adds subtitles from another file.
cs: Přidá titulky z jiného souboru.

en: Join Document
cs: Připojit dokument

en: Keyframes Management
cs: Správa klíčových snímků

en: Move After Preceding Subtitle
cs: Přesunout za předchozí titulek

en: Moves a subtitle after the preceding one respecting the minimum gap between subtitles.
cs: Přesune titulek za předchozí s ohledem na minimální prodlevu mezi titulky.

en: Moves subtitles.
cs: Přesune titulky.

en: Imports or exports any text file.
cs: Importuje nebo exportuje textový soubor.

en: Plain Text
cs: Holý text

en: Manages Subtitle Editor's preferences.
cs: Spravuje nastavení Titulkového editoru.

en: Deletes the selected subtitles.
cs: Smaže vybrané titulky.

en: Reverses the original subtitle and the translated text.
cs: Prohodí původní titulek a přeložený text.

en: Scale Subtitles
cs: Škálovat titulky

en: Scales by two points.
cs: Škáluje mezi dvěma body.

en: Manages selection of subtitles.
cs: Spravuje výběr titulků.

en: Selection
cs: Výběr

en: Sort Subtitles
cs: Seřadit titulky

en: Sort subtitles based on their start time.
cs: Seřadí titulky podle jejich počátečního času.

en: Checks the spelling of the current document.
cs: Zkontroluje pravopis aktuálního dokumentu.

en: Splits the current document in two.
cs: Rozdělí aktuální dokument na dva.

en: Split Subtitle
cs: Rozdělit titulky

en: Splits the selected subtitles.
cs: Rozdělí vybrané titulky.

en: An ASS/SSA style editor.
cs: Editor stylů ASS/SSA.

en: Style Editor
cs: Editor stylů

en: Manages time modes (Framerate, Timing Mode ...).
cs: Spravuje časové režimy (snímková rychlost, režim časování…)

en: Time Mode Management
cs: Správa časových režimů

en: Use the current player position to set the subtitle time.
cs: Nastaví čas titulku podle aktuální pozice přehrávače

en: FIXME.
cs: OPRAVMĚ.

en: Type Writer
cs: Psací stroj

en: Controls the video player.
cs: Ovládá externí přehrávač videa.

en: Video Player Management
cs: Správa přehrávače videa

en: Manages multiple views of the columns of a subtitle.
cs: Spravuje vícenásobné pohledy na sloupce titulků.

en: Manages a waveform.
cs: Spravuje vlnovku.

en: Waveform Management
cs: Správa vlnovky

en: Adobe Encore DVD subtitles support.
cs: Podpora pro titulky Adobe Encore DVD.

en: Advanced Sub Station Alpha subtitles support.
cs: Podpora pro titulky Advanced Sub Station Alpha.

en: BITC (Burnt-in timecode) subtitles support.
cs: Podpora pro titulky BITC (Burnt-in timecode).

en: MicroDVD subtitles support.
cs: Podpora pro titulky MicroDVD.

en: MPL2 subtitles support.
cs: Podpora pro titulky MPL2.

en: MPsub subtitles support.
cs: Podpora pro titulky MPsub.

en: SBV subtitles support.
cs: Podpora pro titulky SBV.

en: Spruce subtitles support.
cs: Podpora pro titulky Spruce.

en: SubRip subtitles support.
cs: Podpora pro titulky SubRip.

en: Sub Station Alpha subtitles support.
cs: Podpora pro titulky Sub Station Alpha.

en: Subtitle Editor Project
cs: Projekt Titulkového editoru

en: Subtitle Editor Project subtitles support.
cs: Podpora pro titulky projektu Titulkového editoru.

en: SubViewer2 subtitles support.
cs: Podpora pro titulky SubViewer2.

en: Timed Text Authoring Format 1.0 subtitles support.
cs: Podpora pro titulky Timed Text Authoring Format 1.0.

note: \u is not supported by gaupol, gaupol used a special pattern 'capitalization'. 'previousmatch' is also not supported by gaupol.
en: Capitalize the first word of a sentence
cs: Nastaví velké písmeno začátku první slova věty

note: \u is not supported by gaupol, gaupol used a special pattern 'capitalization'. 'previousmatch' is also not supported by gaupol.
en: Sentence
cs: Věta

en: Add or remove spaces around parantheses and square brackets
cs: Přidá nebo odebere mezery kolem kulatých nebo hranatých závorek

en: Add space after a dialogue dash
cs: Přidá mezeru za dialogovou pomlčku.

en: Add space after an ellipsis
cs: Přidá mezeru za výpustku

en: Add space after various punctuation marks
cs: Přidá mezeru za různá interpunkční znaménka

en: Double apostrophe
cs: Dvojitý apostrof

en: Letter "O" in a number
cs: Písmeno „O“ uprostřed čísla

en: Multiple question- and exclamation marks
cs: Více otazníků a vykřičníků najednou

en: Periods around a punctuation mark
cs: Tečka vedle interpunkčního znaménka

en: Remove period before or after various punctuation marks
cs: Odstraní tečku před nebo za různými interpunkčními znaménky

en: Remove space after a starting- and before an ending quotation mark
cs: Odstraní mezeru po otevírací uvozovce a za uzavírací uvozovkou

en: Remove space after an ellipsis that starts a line
cs: Odstraní mezeru za výpustkou na začátku řádku

en: Remove space before various punctuation marks
cs: Odstraní mezeru před různými interpunkčními znaménky

en: Replace a double apostrophe with a quotation mark
cs: Nahradí dvojitý apostrof za uvozovku

en: Replace letter "O" with a zero in a number
cs: Nahradí uprostřed čísel písmeno „O“ za nulu

en: Replace multiple consequtive question- and exclamation marks with only one
cs: Nahradí vícenásobné otazníky a vykřičníky za jeden

en: Space after a dialogue dash
cs: Mezera za v dialogovou odrážkou

en: Space after a starting ellipsis
cs: Mezera za počáteční výpustkou

en: Space after an ellipsis
cs: Mezera za výpustkou

en: Space after punctuation marks
cs: Mezera za interpunkčními znaménky

en: Space before punctuation marks
cs: Mezera před interpunkčními znaménky

en: Spaces around a quotation mark
cs: Mezery kolem uvozovek

en: Spaces around brackets
cs: Mezery kolem závorek

note: \u is not supported by gaupol, gaupol used a special pattern 'capitalization'
en: Capitalize the first person pronoun "I"
cs: Velké písmeno u zájmena první osoby (v angličtině „I“)

note: \u is not supported by gaupol, gaupol used a special pattern 'capitalization'
en: First person pronoun
cs: Zájmeno první osoby

en: Convert various two-letter spellings of okay to "OK"
cs: Převod různých dvoupísmenných pravopisů slova „okay“ na „OK“

en: Letter "I" in a lower case word
cs: Písmeno „I“ ve slově napsaném malými písmeny

en: Letter "l" in an upper case word
cs: Písmeno „l“ ve slově napsaném velkými písmeny

en: Remove spaces around an apostrophe
cs: Odstranit mezery kolem apostrofů

en: Replace letter "I" with letter "l" in a lower case word
cs: Nahradit písmeno „I“ ve slově napsaném malými písmeny

en: Replace letter "l" with letter "I" in an upper case word
cs: Nahradit písmeno „l“ ve slově napsaném velkými písmeny

en: Replace zero with letter "O" in an upper case word
cs: Nahradí nulu za písmeno „O“ ve slově napsaném velkými písmeny

en: Spaces around an apostrophe
cs: Mezery kolem apostrofů

en: Zero in an upper case word
cs: Nula ve napsaném velkými písmeny

en: Replace the uppercase name of the speaker before a colon with a dialogue dash
cs: Nahradí jméno mluvčího před dvojtečkou začínající velkým písmenem za dialogovou pomlčku

en: Uppercase speaker before a colon
cs: Mluvčí před dvojtečkou

en: Add period after a shortened title, such as "Mr" and "Dr"
cs: Přidat tečku před zkrácený titul, jako například „Mr“ a „Dr“

en: Period after title
cs: Tečka za titulem.

en: Add or remove space before various punctuation marks
cs: Přidat nebo odstranit mezeru před různými interpunkčními znaménky

en: Add spaces around guillemets
cs: Přidat mezery kolem francouzských uvozovek

en: Spaces around guillemets
cs: Mezery kolem francouzských uvozovek

en: One-line song lyrics between asterisks
cs: Jednořádkový text písně mezi hvězdičkami

en: One-line song lyrics between number signs
cs: Jednořádkový text písně mezi dvojitými křížky

en: Remove description of a sound between parantheses
cs: Odstranit popis zvuku v kulatých závorkách

en: Remove description of a sound between square brackets
cs: Odstranit popis zvuku v hranatých závorkách

en: Remove one-line song lyrics starting with or between asterisks
cs: Odstranit jednořádkový text písně začínající nebo nacházející se mezi symboly hvězdiček

en: Remove one-line song lyrics starting with or between number signs
cs: Odstranit jednořádkový text písně začínající nebo nacházející se mezi symboly dvojitých křížků

en: Remove song lyrics starting with or between asterisks
cs: Odstranit text písně začínající nebo nacházející se mezi hvězdičkami

en: Remove song lyrics starting with or between number signs
cs: Odstranit text písně začínající nebo nacházející se mezi dvojitými křížky

en: Replace the name of the speaker before a colon with a dialogue dash
cs: Nahradit jméno mluvčího před dvojtečkou za dialogovou odrážku

en: Song lyrics between asterisks
cs: Text písně mezi hvězdičkami

en: Song lyrics between number signs
cs: Text písně mezi mezi dvojitými křížky

en: Sound in brackets
cs: Zvuk v hranatých závorkách

en: Sound in parantheses
cs: Zvuk v kulatých závorkách

en: Speaker before a colon
cs: Mluvčí před dvojtečkou

en: Leading and trailing spaces
cs: Mezery na začátku a na konci

en: Multiple consecutive spaces
cs: Několik po sobě jdoucích mezer

en: Remove space between digits of a number
cs: Odstraní mezery mezi číslicemi v čísle

en: Remove spaces from the beginning and end of lines
cs: Odstraní mezery ze začátku a konce řádku

en: Replace multiple consecutive spaces with only one
cs: Nahradí více mezer na jednu

en: Space between digits
cs: Mezery mezi číslicemi
