subtitleeditor - en to sr translation catalogue (108 entries)

en: All documents
sr: Сви документу

en: Current document
sr: Текући документ

en: Current:
sr: Тренутно:

en: New:
sr: Нови:

en: Check Errors
sr: Провери грешке

en: <b>Checking</b>
sr: <b>Проверавам</b>

en: Find And Replace
sr: Нађи и замени

en: Pattern:
sr: Правило:

en: Replace
sr: Замени

en: Replace _All
sr: Замени _све

en: Replace with:
sr: Замени са:

en: _Ignore case
sr: _Замени мала и велика слова

en: <b>Position</b>
sr: <b>Положај</b>

en: Move Subtitles
sr: Промери преводе

en: <b>Activate plugins</b>
sr: <b>Активна прикључења</b>

en: <b>File Saving</b>
sr: <b>Снимање датотеке</b>

en: <b>General</b>
sr: <b>Опште</b>

en: <b>Output</b>
sr: <b>Излаз</b>

en: <b>Subtitle View</b>
sr: <b>Преглед превода</b>

en: <b>Text Subtitle</b>
sr: <b>Текст превода</b>

en: <b>Video</b>
sr: <b>Видео</b>

en: Background:
sr: Позадина:

en: Command:
sr: Наредба:

en: Create a _backup copy of files before saving
sr: Направи _резервни примерак датотека пре снимања

en: Display _translated subtitle
sr: Прикажи _преведене преводе

en: Interface
sr: Интерфејс

en: Plugins
sr: Прикључци

en: Preferences
sr: Поставке

en: Preview
sr: Претпреглед

en: Reset To _Defaults
sr: _Врати на подразумевано

en: Subtitle Invalid:
sr: Превод неисправан:

en: Subtitle:
sr: Превод:

en: Text:
sr: Текст

en: Timing
sr: Трајање

en: Use _dynamic keyboard shortcuts
sr: Користи _динамичке пречице са тастатуре

en: Video Player
sr: Видео плејер

en: _Audio:
sr: _Звук:

en: _Autosave files every
sr: _Аутиматски сними датотеке сваких

en: _Font:
sr: _Слова:

en: _Maximize window
sr: _Повећај прозор

en: _Video:
sr: _Видео:

en: minutes
sr: минута

en: Number:
sr: Број:

en: Scale
sr: Размера

en: <b>Basic</b>
sr: <b>Основно</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
sr: <b>Разно</b>

en: Collisions:
sr: Судари:

en: Normal
    Reverse
sr: Нормално
    Врати

en: Title:
sr: Наслов:

en: <b>Language:</b>
sr: <b>Језик:</b>

en: A_dd Word
sr: Д_одај реч

en: Check _Word
sr: Провери _реч

en: Ignore _All
sr: Игнориши _све

en: Spell Checking
sr: Провера правописа

en: User dictionary:
sr: Кориснички речник:

en: _Ignore
sr: _Занемари

en: _Replace
sr: _Замени

en: <b>Border</b>
sr: <b>Оквир</b>

en: <b>Colors</b>
sr: <b>Боје</b>

en: <b>Font</b>
sr: <b>Фонт</b>

en: <b>Fonts</b>
sr: <b>Фонтови</b>

en: <b>Margins</b>
sr: <b>Маргине</b>

en: <b>Preview</b>
sr: <b>Преглед</b>

en: <b>Transformation</b>
sr: <b>Трансформација</b>

en: Angle:
sr: Угао:

en: Copy Style
sr: Умножи стил

en: Create New Style
sr: Направи нови стил

en: Delete Style
sr: Обриши стил

en: Distance:
sr: Растојање:

en: Left:
sr: Лево:

en: Outline
sr: Контура

en: Outline:
sr: Контура:

en: Right:
sr: Десно:

en: Scale X:
sr: Скала X:

en: Scale Y:
sr: Скала Y:

en: Shadow:
sr: Сенка:

en: Size:
sr: Величина:

en: Spacing:
sr: Размак:

en: Vertical:
sr: Усправно:

en: <b>Columns</b>
sr: <b>Колоне</b>

en: <b>View</b>
sr: <b>Преглед</b>

en: Subtitle Editor
sr: Уређивач превода

note: comments
en: a tool for subtitles edition
sr: алати за уређивање превода

en: Add 100 Milliseconds
sr: Додај 100 милисекунди

en: Add 100 Milliseconds to all subtitles selected
sr: Додај 100 милисекунди свим означеним преводима

en: Remove 100 Milliseconds
sr: Уклони 100 милисенунди

en: Delete the selected subtitles
sr: Избриши изабране преводе

en: Delete Subtitles
sr: Избриши преводе

en: Italic
sr: Курзив

en: Close _without Saving
sr: Затвори _без чувања

en: Save the changes to document "%s" before closing?
sr: Сачувати измене у документу „%s“ пре затварања?

en: If you don't save, the last changes will be permanently lost.
sr: Ако не сачувате, задње измене ће загарантовано бити изгубљене.

en: Create a new document
sr: Направи нови документ

en: Open a file
sr: Отвори датотеку

en: Save the current file
sr: Сачувај тренутну датотеку

en: Save the current file with a different name
sr: Сачувај тренутну датотеку под другим именом

en: Save _All
sr: Сачувај _све

en: Save all open files
sr: Сачувај све отворене датотеке

en: Open _Translation
sr: Отвори _превод

en: Save Trans_lation
sr: Сачувај пре_вод

en: Open _Recent
sr: Отвори _последње коришћено

en: Close the current file
sr: Затвори тренутну датотеку

en: E_xit
sr: И_злаз

en: Quit the program
sr: Напусти програм

en: Saving file %s (%s, %s, %s).
sr: Чувам фајл %s (%s, %s, %s).

en: The file %s (%s, %s, %s) has not been saved.
sr: Фајл %s (%s, %s, %s) не може бити сачуван.

en: Open translation
sr: Отвори превод

en: _Duplicate
sr: _Умножи
