subversion 1.9 - en to pl translation catalogue (1576 entries)

note: Constructing nice error messages for roots. Build an SVN_ERR_FS_NOT_FOUND error, with a detailed error text, for PATH in ROOT. ROOT is of type svn_fs_root_t *.
en: File not found: transaction '%s', path '%s'
pl: Plik nieznaleziony: transakcja '%s', ścieżka '%s'

en: File not found: revision %ld, path '%s'
pl: Plik nieznaleziony: wersja %ld, ścieżka '%s'

note: Build a detailed `file already exists' message for PATH in ROOT. ROOT is of type svn_fs_root_t *.
en: File already exists: filesystem '%s', transaction '%s', path '%s'
pl: Plik już istnieje: system plików '%s', transakcja '%s, ścieżka '%s'

en: File already exists: filesystem '%s', revision %ld, path '%s'
pl: Plik już istnieje: system plików '%s', wersja %ld, ścieżka '%s'

note: ROOT is of type svn_fs_root_t *.
en: Root object must be a transaction root
pl: Obiekt korzenia musi być korzeniem transakcji

note: SVN_FS__ERR_NOT_MUTABLE: the caller attempted to change a node outside of a transaction. FS is of type "svn_fs_t *".
en: File is not mutable: filesystem '%s', revision %ld, path '%s'
pl: Plik jest niemodyfikowalny: system plików '%s', wersja %ld, ścieżka '%s'

note: FS is of type "svn_fs_t *".
en: '%s' is not a directory in filesystem '%s'
pl: '%s' nie jest katalogiem w systemie plików '%s'

note: FS is of type "svn_fs_t *".
en: '%s' is not a file in filesystem '%s'
pl: '%s' nie jest plikiem w systemie plików '%s'

note: FS is of type "svn_fs_t *", LOCK is of type "svn_lock_t *".
en: Path '%s' is already locked by user '%s' in filesystem '%s'
pl: Ścieżka '%s' jest już zablokowana przez użytkownika '%s' w systemie plików '%s'

note: FS is of type "svn_fs_t *".
en: No lock on path '%s' in filesystem '%s'
pl: Brak blokady dla ścieżki '%s' w systemie plików '%s'

note: FS is of type "svn_fs_t *".
en: Lock has expired: lock-token '%s' in filesystem '%s'
pl: Blokada wygasła: żeton blokady '%s' w systemie plików '%s'

note: FS is of type "svn_fs_t *".
en: No username is currently associated with filesystem '%s'
pl: Brak użytkownika obecnie skojarzonego z systemem plików '%s'

note: SVN_FS__ERR_LOCK_OWNER_MISMATCH: trying to use a lock whose LOCK_OWNER doesn't match the USERNAME associated with FS. FS is of type "svn_fs_t *".
en: User '%s' is trying to use a lock owned by '%s' in filesystem '%s'
pl: Użytkownik '%s' próbuje użyć blokadę posiadaną przez '%s' w systemie plików '%s'

en: Bad parent pool passed to svn_make_pool()
pl: Błędna pula macierzysta przekazana do svn_make_pool()

en: Bogus filename
pl: Niepoprawna nazwa pliku

en: Bogus URL
pl: Niepoprawny URL

en: Bogus date
pl: Niepoprawna data

en: Bogus mime-type
pl: Niepoprawny typ MIME

en: Wrong or unexpected property value
pl: Błędna lub nieoczekiwana wartość atrybutu

en: Version file format not correct
pl: Niepoprawny format pliku wersji

en: Path is not an immediate child of the specified directory
pl: Ścieżka nie jest bezpośrednim katalogiem podrzędnym podanego katalogu

en: Bogus UUID
pl: Niepoprawny UUID

en: Invalid configuration value
pl: Błąd konfiguracji

en: Bogus server specification
pl: Niepoprawna specyfikacja serwera

en: Unsupported checksum type
pl: Nieobsługiwany typ sumy kontrolnej

en: Invalid character in hex checksum
pl: Nieprawidłowy znak w szesnastkowej sumie kontrolnej

en: Unknown string value of token
pl: Nieznana wartość tekstowa żetonu

en: No such XML tag attribute
pl: Brak takiego atrybutu XML

en: <delta-pkg> is missing ancestry
pl: <delta-pkg> nie zawiera informacji o pochodzeniu

en: Unrecognized binary data encoding; can't decode
pl: Nierozpoznany format danych binarnych; nie można rozkodować

en: XML data was not well-formed
pl: Niepoprawny składniowo XML

en: Data cannot be safely XML-escaped
pl: Nie można stworzyć poprawnego XML

en: Inconsistent line ending style
pl: Niespójny sposób zapisywania końców wiersza

en: Unrecognized line ending style
pl: Nieznany sposób zapisywania końców wiersza

en: Line endings other than expected
pl: Końce wiersza inne niż oczekiwano

en: Ran out of unique names
pl: Wykorzystano wszystkie unikalne nazwy

en: Framing error in pipe protocol
pl: Błąd ramki w komunikacji IPC

en: Read error in pipe
pl: Błąd odczytu IPC

note: is errno on POSIX
en: Write error
pl: Błąd zapisu

en: Unexpected EOF on stream
pl: Nieoczekiwany koniec strumienia

en: Malformed stream data
pl: Uszkodzone dane w strumieniu

en: Unrecognized stream data
pl: Nierozpoznane dane w strumieniu

en: Unknown svn_node_kind
pl: Nieznany rodzaj obiektu

en: Unexpected node kind found
pl: Nieoczekiwany rodzaj obiektu

en: Can't find an entry
pl: Nie można znaleźć elementu

en: Entry already exists
pl: Element już istnieje

en: Entry has no revision
pl: Element nie ma wersji

en: Entry has no URL
pl: Element nie ma URL-u

en: Entry has an invalid attribute
pl: Obiekt ma niepoprawny atrybut

en: Can't create an entry for a forbidden name
pl: Nie można utworzyć wpisu dla zabronionej nazwy

en: Obstructed update
pl: Przerwana aktualizacja

en: Mismatch popping the WC unwind stack
pl: Niezgodność w trakcie pobierania wartości ze stosu cofania zmian

en: Attempt to pop empty WC unwind stack
pl: Próba pobrania wartości z pustego stosu cofania zmian

en: Attempt to unlock with non-empty unwind stack
pl: Próba zdjęcia blokady przy nieopróżnionym stosie cofania zmian

en: Attempted to lock an already-locked dir
pl: Próba zablokowania już zablokowanego katalogu

en: Working copy not locked; this is probably a bug, please report
pl: Kopia robocza nie została zablokowana. Prawdopodobnie jest to błąd, wyślij zgłoszenie błędu

en: Invalid lock
pl: Błędna blokada

en: Path is not a working copy directory
pl: Ścieżka nie wskazuje na katalog w obrębie kopii roboczej

en: Path is not a working copy file
pl: Ścieżka nie wskazuje na plik w obrębie kopii roboczej

en: Problem running log
pl: Nieudane uruchomienie logu

en: Can't find a working copy path
pl: Nie można odnaleźć ścieżki w ramach kopii roboczej

en: Working copy is not up-to-date
pl: Kopia robocza jest nieaktualna

en: Left locally modified or unversioned files
pl: Pozostały pliki zmodyfikowane lokalnie lub niepodlegające kontroli wersji

en: Unmergeable scheduling requested on an entry
pl: Zlecenie niezgodne z już zarejestrowanymi zleceniami

en: Found a working copy path
pl: Znaleziono ścieżkę w ramach kopii roboczej

en: A conflict in the working copy obstructs the current operation
pl: Konflikt w ramach kopii roboczej uniemożliwia wykonanie polecenia

en: Working copy is corrupt
pl: Uszkodzona kopia robocza

en: Working copy text base is corrupt
pl: Uszkodzony plik bazowy

en: Cannot change node kind
pl: Nie można zmienić typu obiektu

en: Invalid operation on the current working directory
pl: Niepoprawna operacja na katalogu bieżącym

en: Problem on first log entry in a working copy
pl: Problem z zapisem pierwszego elementy logu w kopii roboczej

en: Unsupported working copy format
pl: Nieznany format kopii roboczej

en: Path syntax not supported in this context
pl: Sposób zapisania ścieżki nieobsługiwany w tej sytuacji

en: Invalid schedule
pl: Niewłaściwe zlecenie

en: Invalid relocation
pl: Błędna relokacja

en: Invalid switch
pl: Niewłaściwy przełącznik

en: Changelist doesn't match
pl: Lista zmian się nie zgadza

en: Conflict resolution failed
pl: Rozwiązanie konfliktu nie powiodło się

en: Failed to locate 'copyfrom' path in working copy
pl: Nie udało się zlokalizować ścieżki 'copyfrom' w kopii roboczej

en: Moving a path from one changelist to another
pl: Przenoszenie ścieżki z jednej listy zmian to innej

en: Cannot delete a file external
pl: Nie można usunąć plikowego eksternału

en: Cannot move a file external
pl: Nie można przenieść plikowego eksternału

en: Something's amiss with the wc sqlite database
pl: Błąd bazy danych sqlite kopii roboczej

en: The working copy is missing
pl: Brak kopii roboczej

en: The specified node is not a symlink
pl: Określony obiekt nie jest dowiązaniem symbolicznym

en: The specified path has an unexpected status
pl: Określona ścieżka ma nieoczekiwany status

en: The working copy needs to be upgraded
pl: Kopia robocza musi zostać zaktualizowana

en: General filesystem error
pl: Błąd systemu plików

en: Error closing filesystem
pl: Błąd w trakcie zamykania systemu plików

en: Filesystem is already open
pl: System plików jest już otwarty

en: Filesystem is not open
pl: System plików nie jest otwarty

en: Filesystem is corrupt
pl: Uszkodzony system plików

en: Invalid filesystem path syntax
pl: Błędna składnia ścieżki

en: Invalid filesystem revision number
pl: Błędny numer wersji

en: Invalid filesystem transaction name
pl: Błędna nazwa transakcji

en: Filesystem directory has no such entry
pl: Katalog nie zawiera takiego elementu

en: Filesystem has no such representation
pl: Katalog nie ma takiej reprezentacji

en: Filesystem has no such string
pl: System plików nie zawiera takiego napisu

en: Filesystem has no such copy
pl: System plików nie zawiera takiej kopii

en: The specified transaction is not mutable
pl: Podana transakcja nie może być modyfikowana

en: Filesystem has no item
pl: System plików nie zawiera podanego elementu

en: Filesystem has no such node-rev-id
pl: System plików nie zawiera węzła o podanym identyfikatorze wersji

en: String does not represent a node or node-rev-id
pl: Napis nie zawiera identyfikatora węzła lub wersji węzła

en: Name does not refer to a filesystem directory
pl: Nazwa nie odnosi się do katalogu systemu plików

en: Name does not refer to a filesystem file
pl: Nazwa nie odnosi się do pliku systemu plików

en: Name is not a single path component
pl: Nazwa nie jest pojedynczą ścieżką

en: Attempt to change immutable filesystem node
pl: Próba zmiany węzła niemogącego ulegać zmianom

en: Item already exists in filesystem
pl: Element już istnieje

en: Attempt to remove or recreate fs root dir
pl: Próba usunięcia lub ponownego utworzenia głównego katalogu systemu plików

en: Object is not a transaction root
pl: Obiekt nie wskazuje na korzeń transakcji

en: Object is not a revision root
pl: Obiekt nie wskazuje na korzeń wersji

en: Merge conflict during commit
pl: Konflikt łączenia zmian w trakcie zatwierdzania

en: A representation vanished or changed between reads
pl: Reprezentacja zniknęła lub zmieniła się pomiędzy kolejnymi odczytami

en: Tried to change an immutable representation
pl: Próba zmiany reprezentacji niemogącej ulegać zmianom

en: Malformed skeleton data
pl: Błędne dane wzorcowe

en: Transaction is out of date
pl: Transakcja jest nieaktualna

en: Berkeley DB error
pl: Błąd Berkeley DB

en: Berkeley DB deadlock error
pl: Zakleszczenie Berkeley DB

en: Transaction is dead
pl: Transakcja jest zniszczona

en: Transaction is not dead
pl: Transakcja nie jest zniszczona

en: Unknown FS type
pl: Nieznany typ systemu plików

en: No user associated with filesystem
pl: Brak użytkownika skojarzonego z systemem plików

en: Path is already locked
pl: Ścieżka została już zablokowana

en: Path is not locked
pl: Ścieżka nie jest zablokowana

en: Lock token is incorrect
pl: Żeton blokady jest niepoprawny

en: No lock token provided
pl: Nie podano żetonu blokady

en: Username does not match lock owner
pl: Nazwa użytkownika nie zgadza się z nazwą właściciela blokady

en: Filesystem has no such lock
pl: System plików nie zawiera takiej blokady

en: Lock has expired
pl: Blokada wygasła

en: Item is out of date
pl: Element jest nieaktualny

en: Unsupported FS format
pl: Nieznany format systemu plików

en: Representation is being written
pl: Reprezentacja jest zapisywana

en: The generated transaction name is too long
pl: Wygenerowana nazwa transakcji jest zbyt długa

en: Filesystem has no such node origin record
pl: System plików nie zawiera rekordu pochodzenia takiego węzła

en: Filesystem upgrade is not supported
pl: Aktualizacja systemu plików nie jest wspierana

en: Filesystem has no such checksum-representation index record
pl: System plików nie ma takiego rekordu wskaźnika reprezentacji sumy kontrolnej

en: The repository is locked, perhaps for db recovery
pl: Repozytorium jest zablokowane, być może ze względu na odtwarzanie bazy danych

en: A repository hook failed
pl: Błąd wykonania skryptu (hook) repozytorium

en: Incorrect arguments supplied
pl: Błędne parametry

en: A report cannot be generated because no data was supplied
pl: Brak danych do wygenerowania raportu

en: Bogus revision report
pl: Niepoprawny raport o wersji

en: Unsupported repository version
pl: Nieobsługiwana wersja repozytorium

en: Disabled repository feature
pl: Wyłączona obsługa funkcji repozytorium

en: Error running post-commit hook
pl: Błąd działania skryptu post-commit

en: Error running post-lock hook
pl: Błąd podczas działania skryptu post-lock

en: Error running post-unlock hook
pl: Błąd podczas działania skryptu post-unlock

en: Repository upgrade is not supported
pl: Aktualizacja repozytorium nie jest wspierana

en: Bad URL passed to RA layer
pl: Błędny URL przekazany do warstwy RA

en: Authorization failed
pl: Nieudana autoryzacja

en: Unknown authorization method
pl: Nieznana metoda autoryzacji

en: Repository access method not implemented
pl: Niezaimplementowana metoda dostępu do repozytorium

en: Repository has no UUID
pl: Repozytorium nie ma UUID-u

en: Unsupported RA plugin ABI version
pl: Nieobsługiwana wersja ABI w pluginie RA

en: Server can only replay from the root of a repository
pl: Serwer może tylko powtarzać z katalogu głównego repozytorium

en: Repository UUID does not match expected UUID
pl: UUID repozytorium nie zgadza się z oczekiwanym UUID-em

en: Repository root URL does not match expected root URL
pl: URL katalogu głównego repozytorium nie zgadza się z oczekiwanym URL-em katalogu głównego

en: Can't create tunnel
pl: Nie udało się utworzyć tunelu

en: RA layer failed to init socket layer
pl: Warstwa RA nie zainicjowała połączenia sieciowego

en: RA layer failed to create HTTP request
pl: Warstwa RA nie stworzyła żądania HTTP

en: RA layer request failed
pl: Żądanie warstwy RA nie powiodło się

en: RA layer didn't receive requested OPTIONS info
pl: Warstwa RA nie otrzymała wymaganych informacji

en: RA layer failed to fetch properties
pl: Warstwa RA nie zdołała pobrać atrybutów

en: RA layer file already exists
pl: Plik warstwy RA już istnieje

en: HTTP Path Not Found
pl: Nie znaleziono adresu HTTP

en: Failed to execute WebDAV PROPPATCH
pl: Błąd wykonania PROPPATCH WebDAV

note: If condition COND is not met, return a "malformed network data" error.
en: Malformed network data
pl: Błędne dane z sieci

en: Unable to extract data from response header
pl: Nie udało się zdekodować danych z nagłówka odpowiedzi

en: Repository has been moved
pl: Repozytorium zostało przeniesione

en: Connection timed out
pl: Czas połączenie się skończył

en: URL access forbidden for unknown reason
pl: Dostęp do URL-u zabroniony z nieznanego powodu

en: Couldn't find a repository
pl: Nie znaleziono repozytorium

en: Couldn't open a repository
pl: Nie zdołano otworzyć repozytorium

en: Svndiff data has invalid header
pl: Błędny nagłówek danych svndiff

en: Svndiff data contains corrupt window
pl: Błędne okno danych svndiff

en: Svndiff data contains backward-sliding source view
pl: Dane svndiff zawierają wsteczny podgląd

en: Svndiff data contains invalid instruction
pl: Dane svndiff zawierają nieznaną instrukcję

en: Svndiff data ends unexpectedly
pl: Nieoczekiwany koniec danych svndiff

en: Svndiff compressed data is invalid
pl: Błędny nagłówek skomprymowanych danych svndiff

en: Apache has no path to an SVN filesystem
pl: Apache nie zna ścieżki do systemu plików Subversion

en: Apache got a malformed URI
pl: Apache otrzymał niepoprawny URI

en: Activity not found
pl: Nie znaleziono aktywności

en: Baseline incorrect
pl: Błędna linia bazowa

en: Input/output error
pl: Błąd wejścia/wyjścia

en: A path under version control is needed for this operation
pl: To polecenie wymaga ścieżki podlegającej zarządzaniu wersjami

en: Repository access is needed for this operation
pl: To polecenie wymaga dostępu do repozytorium

en: Bogus revision information given
pl: Niepoprawne informacje o wersji

en: Attempting to commit to a URL more than once
pl: Próba zatwierdzenia URL więcej niż raz

en: Operation does not apply to binary file
pl: Polecenie niedostępne dla plików binarnych

en: Format of an svn:externals property was invalid
pl: Błędny format atrybutu svn:externals

en: Attempting restricted operation for modified resource
pl: Próba wykonania zastrzeżonej operacji dla zmodyfikowanego zasobu

en: Operation does not apply to directory
pl: Polecenie niedostępne dla katalogów

en: Revision range is not allowed
pl: Zakres wersji jest niedozwolony w tym przypadku

en: Inter-repository relocation not allowed
pl: Przeniesienie między repozytoriami nie jest dozwolone

en: Author name cannot contain a newline
pl: Nazwa autora nie może zawierać znaku nowego wiersza

en: Bad property name
pl: Błędna nazwa atrybutu

en: Two versioned resources are unrelated
pl: Podane zasoby nie są ze sobą związane

en: Path has no lock token
pl: Ścieżka nie zawiera żetonu blokady

en: Operation does not support multiple sources
pl: Operacja nie obsługuje wielu źródeł

en: No versioned parent directories
pl: Niewersjonowane narzędne katalogi

en: Working copy and merge source not ready for reintegration
pl: Kopia robocza i źródło połączeń zmian nie są gotowe do reintegracji

en: A file external cannot overwrite an existing versioned item
pl: Plikowy eksternał nie może nadpisać istniejącego wersjonowanego obiektu

en: Invalid path component strip count specified
pl: Podano nieprawidłową liczbę usuwanych komponentów ścieżki

en: A problem occurred; see other errors for details
pl: Wystąpił błąd, zobacz szczegóły w innych błędach

en: Failure loading plugin
pl: Błąd ładowania plugina.

en: Malformed file
pl: Niepoprawny plik

en: Incomplete data
pl: Niepełne dane

en: Incorrect parameters given
pl: Błędne parametry

en: Tried a versioning operation on an unversioned resource
pl: Polecenie wymaga pliku podlegającego zarządzaniu wersjami, podany parametr tego warunku nie spełnia.

en: Test failed
pl: Błąd testu

en: Trying to use an unsupported feature
pl: Próba użycia nieobsługiwanej funkcji

en: Unexpected or unknown property kind
pl: Nieoczekiwany lub nieznany typ atrybutu

en: Illegal target for the requested operation
pl: Niedozwolony obiekt dla podanej operacji

en: MD5 checksum is missing
pl: Brak sumy kontrolnej MD5

en: Directory needs to be empty but is not
pl: Katalog powinien być pusty, ale nie jest

en: Error calling external program
pl: Błąd uruchamiania zewnętrznego programu

en: Python exception has been set with the error
pl: Wyjątek języka Python

en: A checksum mismatch occurred
pl: Niezgodność sumy kontrolnej

en: The operation was interrupted
pl: Wykonanie polecenia przerwano

en: The specified diff option is not supported
pl: Podana opcja diff nie jest obsługiwana

en: Property not found
pl: Nie ma takiego atrybutu

en: No auth file path available
pl: Brak ścieżki do pliku uwierzytelniającego

en: Incompatible library version
pl: Niekompatybilna wersja biblioteki

en: Mergeinfo parse error
pl: Błąd parsowania informacji łączenia zmian

en: Cease invocation of this API
pl: Zaprzestane wywołanie tego API

en: Error parsing revision number
pl: Błąd podczas parsowania numeru wersji

en: Iteration terminated before completion
pl: Iteracja przerwana przed zakończeniem

en: Unknown changelist
pl: Nieznana lista zmian

en: Reserved directory name in command line arguments
pl: Zarezerwowana nazwa katalogu wśród argumentów linii poleceń

en: Inquiry about unknown capability
pl: Dochodzenie w sprawie nieznanej zdolności

en: Test skipped
pl: Test pominięty

en: Couldn't perform atomic initialization
pl: Nie można przeprowadzić atomowej inicjalizacji

en: SQLite error
pl: Błąd SQLite

en: Attempted to write to readonly SQLite db
pl: Próba zapisu do bazy danych SQLite otwartej w trybie tylko do odczytu

en: Unsupported schema found in SQLite db
pl: Nieobsługiwany schemat znaleziony w bazie danych SQLite

en: Error parsing arguments
pl: Błąd podczas parsowania parametrów

en: Not enough arguments provided
pl: Zbyt mało parametrów

en: Mutually exclusive arguments specified
pl: Podano sprzeczne parametry

en: Attempted command in administrative dir
pl: Próba wykonania polecenia w katalogu administracyjnym

en: The log message file is under version control
pl: Plik z opisem zmian podlega zarządzaniu wersjami

en: The log message is a pathname
pl: Opis zmian jest ścieżką

en: Committing in directory scheduled for addition
pl: Próba zatwierdzania w katalogu oczekującym na dodanie

en: No external editor available
pl: Brak zewnętrznego edytora

en: Something is wrong with the log message's contents
pl: Opis zmian zawiera jakiś błąd

en: A log message was given where none was necessary
pl: Wprowadzono opis zmian mimo, że nie jest wymagany

en: No external merge tool available
pl: Nie jest dostępne zewnętrzne narzędzie łączenia zmian

en: Special code for wrapping server errors to report to client
pl: Specjalny kod dla okrywania błędów serwera dla klienta

en: Unknown svn protocol command
pl: Nieznane polecenie protokołu svn

en: Network connection closed unexpectedly
pl: Nieoczekiwane przerwanie połączenia sieciowego

en: Network read/write error
pl: Błąd odczytu/zapisu sieciowego

en: Client/server version mismatch
pl: Niezgodność wersji klienta i serwera

en: Cannot negotiate authentication mechanism
pl: Nie można określić sposobu uwierzytelniania

en: Editor drive was aborted
pl: Kierowanie edytora zostało przerwane

en: Credential data unavailable
pl: Brak danych uwierzytelniających

en: No authentication provider available
pl: Brak mechanizmów uwierzytelniania

en: All authentication providers exhausted
pl: Wyczerpano możliwości uwierzytelniania

en: Credentials not saved
pl: Dane uwierzytelniające niezapisane

en: Authentication failed
pl: Nieudane uwierzytelnienie

en: Read access denied for root of edit
pl: Brak prawa do odczytu katalogu głównego edycji

en: Item is not readable
pl: Nie można odczytać elementu

en: Item is partially readable
pl: Element można tylko częściowo odczytać

en: Invalid authz configuration
pl: Błędna konfiguracja autoryzacji

en: Item is not writable
pl: Elementu nie można zapisywać

en: Diff data source modified unexpectedly
pl: Dane diff nieoczekiwanie zostały zmodyfikowane

en: Initialization of SSPI library failed
pl: Inicjalizacja biblioteki SSPI nie udała się

en: Server SSL certificate untrusted
pl: Niezaufany certyfikat SSL serwera

en: Initialization of the GSSAPI context failed
pl: Inicjalizacja kontekstu GSSAPI nie udała się

en: Assertion failure
pl: Błąd asercji

en: GNOME Keyring is locked and we are non-interactive
pl: GNOME Keyring jest zablokowane i tryb nieinteraktywny jest używany

en: '%s' ends in a reserved name
pl: '%s' kończy się zarezerwowaną nazwą

en: '%s' not found
pl: Nie znaleziono '%s'

en: Unsupported node kind for path '%s'
pl: Nieobsługiwany rodzaj obiektu dla ścieżki '%s'

en: '%s' is already under version control
pl: '%s' już podlega zarządzaniu wersjami

en: Cannot calculate blame information for binary file '%s'
pl: Nie można określić odpowiedzialności za plik binarny '%s'

en: '%s' is not under version control
pl: '%s' nie podlega zarządzaniu wersjami

en: '%s' refers to a directory
pl: '%s' odnosi się do katalogu

en: (local)
pl: (lokalny)

en: URL '%s' refers to a directory
pl: URL '%s' odnosi się do katalogu

en: URL '%s' doesn't exist
pl: URL '%s' nie istnieje

en: URL '%s' refers to a file, not a directory
pl: URL '%s' odnosi się do pliku, nie do katalogu

en: '%s' already exists and is not a directory
pl: '%s' już istnieje i nie jest katalogiem

en: All non-relative targets must have the same root URL
pl: Wszystkie bezwzględne cele muszą mieć ten sam URL katalogu głównego

en: '%s' is just a peg revision. Maybe try '%s@' instead?
pl: '%s' jest tylko wersją wieszakową. Może spróbuj z '%s@'?

en: Commit failed (details follow):
pl: Zatwierdzenie nie powiodło się (szczegóły poniżej):

en: Commit succeeded, but other errors follow:
pl: Zatwierdzenie powiodło się, lecz wystąpiły inne błędy:

en: Error unlocking locked dirs (details follow):
pl: Nie udało się odblokowanie katalogów (szczegóły poniżej):

en: Error bumping revisions post-commit (details follow):
pl: Błąd operacji post-commit (szczegóły poniżej):

en: '%s' is a URL, but URLs cannot be commit targets
pl: '%s' to URL, a URL-e nie mogą być obiektami zatwierdzenia

en: Directory '%s' is out of date
pl: Katalog '%s' jest nieaktualny

en: File '%s' is out of date
pl: Plik '%s' jest nieaktualny

en: Aborting commit: '%s' remains in tree-conflict
pl: Zatwierdzanie przerwane: konflikt drzewny obiektu '%s'

en: Aborting commit: '%s' remains in conflict
pl: Zatwierdzanie przerwane: konflikt obiektu '%s'

en: '%s' is scheduled for addition, but is missing
pl: '%s' przeznaczony do dodania, ale brakujący

en: Cannot commit both '%s' and '%s' as they refer to the same URL
pl: Nie można zatwierdzić '%s' i '%s', ponieważ odnoszą się do tego samego URL-u

en: Commit item '%s' has copy flag but no copyfrom URL
pl: Element '%s' zaznaczony do skopiowania, lecz nie podano źródłowego URL-u

en: Commit item '%s' has copy flag but an invalid revision
pl: Element '%s' zaznaczony do skopiowania, lecz wersja jest niewłaściwa

en: Standard properties can't be set explicitly as revision properties
pl: Standardowe atrybuty nie mogą być jawnie ustawione jako atrybuty wersji

en: Path '%s' already exists
pl: Ścieżka '%s' już istnieje

en: Path '%s' is not a directory
pl: Ścieżka '%s' nie jest katalogiem

en: Path '%s' does not exist
pl: Ścieżka '%s' nie istnieje

en: Path '%s' already exists, but is not a directory
pl: Ścieżka '%s' już istnieje, ale nie jest katalogiem

en: Path '%s' does not exist in revision %ld
pl: Ścieżka '%s' nie istnieje w wersji %ld

en: Path '%s' not found in revision %ld
pl: Ścieżka '%s' nie znaleziona w wersji '%ld'

en: Path '%s' not found in head revision
pl: Ścieżki '%s' nie znaleziono w wersji HEAD

en: Cannot mix repository and working copy sources
pl: Nie można mieszać źródeł repozytorium i kopii roboczej

en: Cannot copy path '%s' into its own child '%s'
pl: Nie można skopiować ścieżki '%s' do własnej podrzędnej '%s'

en: Moves between the working copy and the repository are not supported
pl: Przeniesienia między kopią roboczą a repozytorium są nieobsługiwane

en: Cannot move URL '%s' into itself
pl: Nie można przenieść URL-u '%s' do samego siebie

en: Cannot move path '%s' into itself
pl: Nie można przenieść ścieżki '%s' do siebie samej

en: '%s' does not have a URL associated with it
pl: obiekt '%s' nie posiada związanego z nim URL-u

en: Path '%s' is not in the working copy
pl: Ścieżka '%s' nie jest w kopii roboczej

en: Checksum mismatch for '%s'
pl: Niezgodność sumy kontrolnej dla '%s'

en: '%s' is in the way of the resource actually under version control
pl: '%s' leży w miejscu pliku podlegającego zarządzaniu wersjami

en: '%s' has local modifications -- commit or revert them first
pl: '%s' zawiera lokalne modyfikacje -- najpierw zatwierdź zmiany lub wycofaj je

en: Cannot specify revisions (except HEAD) with move operations
pl: Nie można określić wersji (z wyjątkiem HEAD) dla operacji przeniesienia

en: No commits in repository
pl: Brak zatwierdzeń w repozytorium

en: Path '%s' must be an immediate child of the directory '%s'
pl: Ścieżka '%s' musi być bezpośrednim katalogiem podrzędnym katalogu '%s'

en: %s	(revision %ld)
pl: %s	(wersja %ld)

note: SVN_INVALID_REVNUM
en: %s	(working copy)
pl: %s	(kopia robocza)

en: Cannot display: file marked as a binary type.%s
pl: Nie można wyświetlić: plik binarny.%s

en: Not all required revisions are specified
pl: Nie wszystkie wymagane wersje zostały podane

en: Only diffs between a path's text-base and its working files are supported at this time
pl: Jedynie porównania między wersją bazową i jej plikiem roboczym są obecnie obsługiwane

en: '%s' is not a file or directory
pl: '%s' nie jest plikiem ani katalogiem

en: '%s' is not a valid EOL value
pl: '%s' nie jest poprawnym znakiem końca linii

en: Destination directory exists, and will not be overwritten unless forced
pl: Katalog docelowy już istnieje i nie zostanie nadpisany, o ile nie zostanie to wymuszone.

en: The node '%s' was not found.
pl: Obiekt '%s' nie został znaleziony.

en: '%s' exists and is not a directory
pl: '%s' istnieje i nie jest katalogiem

en: '%s' already exists
pl: '%s' już istnieje

en: The file external from '%s' cannot overwrite the existing versioned item at '%s'
pl: Plikowy eksternał z '%s' nie może nadpisać istniejącego wersjonowanego obiektu '%s'

en: URL '%s' at revision %ld doesn't exist
pl: URL '%s' w wersji %ld nie istnieje

en: URL '%s' at revision %ld is not a file or a directory
pl: URL '%s' w wersji %ld nie jest plikiem ani katalogiem

en: Traversal of '%s' found no ambient depth
pl: Przejście '%s' nie znalazło otaczającej głębokości

en: Unknown or unversionable type for '%s'
pl: Nieznany lub niepodlegający zarządzaniu wersjami rodzaj obiektu dla '%s'

en: New entry name required when importing a file
pl: Wymagane podanie nazwy obiektu podczas importowania pliku

en: '%s' does not exist
pl: '%s' nie istnieje

en: '%s' is a reserved name and cannot be imported
pl: '%s' to nazwa zastrzeżona i nie może zostać zaimportowana

en: URL '%s' non-existent in revision %ld
pl: URL '%s' nie istnieje w wersji %ld

en: No common parent found, unable to operate on disjoint arguments
pl: Nie znaleziono wspólnego rodzica, nie można użyć rozłącznych argumentów

en: Unable to lock/unlock across multiple repositories
pl: Nie można założyć/zdjąć blokady jednocześnie dla różnych repozytoriów

en: '%s' is not locked in this working copy
pl: '%s' nie jest zablokowane w danej kopii roboczej

en: '%s' is not locked
pl: '%s' nie jest zablokowane

en: Lock comment contains illegal characters
pl: Opis zakładanej blokady zawiera nieprawidłowe znaki

en: '%s' has no URL
pl: '%s' nie ma URL-u

en: When specifying working copy paths, only one target may be given
pl: Przy podawaniu ścieżek kopii roboczych tylko jeden cel może zostać podany

en: PREV, BASE, or COMMITTED revision keywords are invalid for URL
pl: Słowa kluczowe wersji PREV, BASE i COMMITTED są niepoprawne dla URL-u

en: Missing required revision specification
pl: Nie podano wymaganej specyfikacji wersji

en: '%s' must be from the same repository as '%s'
pl: '%s' musi być z tego samego repozytorium co '%s'

en: Cannot reverse-merge a range from a path's own future history; try updating first
pl: Nie można połączyć odwróconych zmian z własnej przyszłości ścieżki. Spróbuj najpierw zaktualizować kopię roboczą

en: One or more conflicts were produced while merging r%ld:%ld into
    '%s' --
    resolve all conflicts and rerun the merge to apply the remaining
    unmerged revisions
pl: Jeden lub więcej konfliktów zaistniało podczas łączenia zmian
    r%ld:%ld do '%s' --
    rozwiąż wszystkie konflikty i uruchom merge ponownie, by zastosować
    pozostałe wersje

en: Use of two URLs is not compatible with mergeinfo modification
pl: Użycie dwu URL-i jest niekompatybilne z modyfikacją informacji o połączeniach zmian

en: Merge from foreign repository is not compatible with mergeinfo modification
pl: Łączenie zmian z zewnętrznego repozytorium jest niekompatybilne z modyfikacją informacji o połączeniach zmian

en: Cannot determine revision of working copy
pl: Nie można określić wersji kopii roboczej

en: '%s@%ld' must be ancestrally related to '%s@%ld'
pl: '%s@%ld' musi być spokrewnione z '%s@%ld'

en: Neither the reintegrate source nor target can be the root of the repository
pl: Ani źródło, ani cel reintegracji nie mogą być katalogiem głównym repozytorium

en: Reintegrate can only be used if revisions %ld through %ld were previously merged from %s to the reintegrate source, but this is not the case:
    %s
pl: Reintegracja może być używana tylko, jeśli zmiany z wersji od %ld do %ld zostały poprzednio połączone z %s do celu reintegracji, ale tak nie jest:
    %s

en: Only depths 'infinity' and 'empty' are currently supported
pl: Tylko głębokości 'infinity' i 'empty' są obecnie wspierane

en: No such revision %ld
pl: Nie ma takiej wersji %ld

en: Bad property name: '%s'
pl: Niepoprawna nazwa atrybutu: '%s'

en: Revision property '%s' not allowed in this context
pl: Atrybut wersji '%s' jest niedozwolony w tym kontekście

en: '%s' is a wcprop, thus not accessible to clients
pl: '%s' jest atrybutem wcprop, tak więc nie jest dostępny dla klientów

en: Cannot strip %u components from '%s'
pl: Nie można usunąć %u komponentów z '%s'

en: strip count must be positive
pl: Liczba usuwanych komponentów ścieżki musi być dodatnia

en: '%s' is not a file
pl: '%s' nie jest plikiem

en: '%s' is not a directory
pl: '%s' nie jest katalogiem

en: Property '%s' is not a regular property
pl: Atrybut '%s' nie jest regularnym atrybutem

en: revprop '%s' in r%ld is unexpectedly absent in repository (maybe someone else deleted it?)
pl: Atrybut wersji '%s' w r%ld nieoczekiwanie brakujący w repozytorium (może ktoś inny usunął go?)

en: revprop '%s' in r%ld has unexpected value in repository (maybe someone else changed it?)
pl: Atrybut wersji '%s' w r%ld ma nieoczekiwaną wartość w repozytorium (może ktoś inny zmienił go?)

en: revprop '%s' in r%ld is unexpectedly present in repository (maybe someone else set it?)
pl: Atrybut wersji '%s' w r%ld nieoczekiwanie obecny w repozytorium (może ktoś inny ustawił go?)

en: Author name should not contain a newline; value will not be set unless forced
pl: Nazwa autora nie powinna zawierać znaku nowej linii. Wartość nie zostanie ustawiona, o ile nie zostanie to wymuszone

en: '%s' does not exist in revision %ld
pl: '%s' nie istnieje w wersji %ld

en: Unknown node kind for '%s'
pl: Nieznany rodzaj obiektu dla '%s'

en: Unable to find repository location for '%s' in revision %ld
pl: Nie odnaleziono lokalizacji repozytorium dla '%s' w wersji %ld

en: The location for '%s' for revision %ld does not exist in the repository or refers to an unrelated object
pl: Lokalizacja dla '%s' w wersji %ld nie istnieje w repozytorium lub odnosi się do obiektu niezwiązanego

en: '%s' is not the root of the repository
pl: '%s' nie jest katalogiem głównym repozytorium

en: The repository at '%s' has uuid '%s', but the WC has '%s'
pl: Repozytorium '%s' ma uuid '%s', tymczasem kopia robocza ma '%s'

en: Path '%s' has no committed revision
pl: Ścieżka '%s' nie posiada zatwierdzonej wersji

en: Unrecognized revision type requested for '%s'
pl: Zażądano nieznanego typ wersji dla '%s'

en: '%s' is not a working copy
pl: '%s' nie jest kopią roboczą

en: Entry '%s' has no URL
pl: Element '%s' nie ma URL-u

en: Cannot both exclude and switch a path
pl: Nie można zarówno wykluczyć, jak i przełączyć ścieżki

en: Directory '%s' has no URL
pl: Katalog '%s' nie ma URL-u

en: '%s'
    is not the same repository as
    '%s'
pl: '%s'
    nie jest tym samym repozytorium co
    '%s'

en: Invalid diff stream: insn %d cannot be decoded
pl: Niewłaściwy strumień diff: instrukcja %d nie może być rozkodowana

en: Invalid diff stream: insn %d has length zero
pl: Niewłaściwy strumień diff: instrukcja %d ma zerową długość

en: Invalid diff stream: insn %d overflows the target view
pl: Niewłaściwy strumień diff: instrukcja %d przepełniła okno obiektu docelowego

en: Invalid diff stream: [src] insn %d overflows the source view
pl: Niewłaściwy strumień diff: instrukcja %d przepełniła okno obiektu źródłowego

en: Invalid diff stream: [tgt] insn %d starts beyond the target view position
pl: Niewłaściwy strumień diff: instrukcja %d zaczyna się poza pozycją okna obiektu docelowego

en: Invalid diff stream: [new] insn %d overflows the new data section
pl: Niewłaściwy strumień diff: instrukcja %d przepełniła nową sekcję danych

en: Delta does not fill the target window
pl: Delta nie wypełnia docelowego okna danych

en: Delta does not contain enough new data
pl: Delta nie zawiera nowych danych w wystarczającej ilości

en: Svndiff has invalid header
pl: Błędny nagłówek danych svndiff

en: Svndiff contains a too-large window
pl: Dane svndiff zawierają zbyt duże okno

en: Svndiff contains corrupt window header
pl: Dane svndiff zawiera uszkodzony nagłówek okna

en: Svndiff has backwards-sliding source views
pl: Dane svndiff zawierają wsteczny podgląd

en: Unexpected end of svndiff input
pl: Nieoczekiwany koniec danych wejściowych svndiff

en: The file '%s' changed unexpectedly during diff
pl: Plik '%s' został zmieniony podczas wykonywania diff

en: Invalid argument '%s' in diff options
pl: Niewłaściwy argument '%s' w opcjach diff

note: Order of date components can be different in different languages
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
pl: %a %Y-%m-%d %H:%M:%S

en: Failed to delete mmap '%s'
pl: Nie powiodło się usunięcie mmap '%s'

en:    Reverse-merged %s:r%s%s
pl:    Połączono odwrócone zmiany %s:r%s%s

en:    Merged %s:r%s%s
pl:    Połączono zmiany %s:r%s%s

en: '%s' does not define '%s()'
pl: '%s' nie definiuje '%s()'

en: Failed to load module for FS type '%s'
pl: Nie udało się załadowanie modułu dla FS typu '%s'

en: Mismatched FS module version for '%s': found %d.%d.%d%s, expected %d.%d.%d%s
pl: Nieodpowiednia wersja systemu plików dla '%s': znaleziono %d.%d.%d%s, oczekiwana %d.%d.%d%s

en: Unknown FS type '%s'
pl: Nieznany typ systemu plików: '%s'

en: Path '%s' is not in UTF-8
pl: Ścieżka '%s' nie jest w UTF-8

en: Path '%s' contains '.' or '..' element
pl: Ścieżka '%s' zawiera element '.' lub '..'

en: Invalid control character '0x%02x' in path '%s'
pl: Błędny znak kontrolny '0x%02x' w ścieżce '%s'

en: Malformed UUID '%s'
pl: Zniekształcony UUID '%s'

en: Negative expiration date passed to svn_fs_lock
pl: Przekazano ujemna datę wygaśnięcia do svn_fs_lock

en: Berkeley DB error for filesystem '%s' while %s:
pl: Wystąpił błąd bazy danych Berkeley DB dla systemu plików '%s' podczas operacji %s:

en: creating change
pl: tworzenie zmiany

en: deleting changes
pl: usuwanie zmian

en: Missing required node revision ID
pl: Brak wymaganego ID wersji obiektu

en: Invalid change ordering: new node revision ID without delete
pl: Niewłaściwy porządek zmian: ID nowego węzła wersji nie jest
    zmianą typu usunięcie ścieżki

en: Invalid change ordering: non-add change on deleted path
pl: Niewłaściwy porządek zmian: zmiana typu non-add poprzedza
    usunięcie ścieżki

en: creating cursor for reading changes
pl: tworzenie kursora do czytania zmian

en: Error reading changes for key '%s'
pl: Błąd czytania zmian dla klucza '%s'

en: fetching changes
pl: pobieranie zmian

en: closing changes cursor
pl: zamykanie kursora zmian

en: Only SHA1 checksums can be used as keys in the checksum-reps table.
pl: Tylko sumy kontrolne SHA1 mogą być używane jako klucze w tablicy checksum-reps.

en: Representation key for checksum '%s' exists in filesystem '%s'.
pl: Klucz reprezentacji dla sumy kontrolnej '%s' istnieje w systemie plików '%s'.

en: storing checksum-reps record
pl: zachowywanie rekordu tablicy checksum-reps

en: allocating new representation reuse ID (getting 'next-key')
pl: przydzielanie pamięci dla obiektu reuse ID nowej reprezentacji (pobieranie 'next-key')

en: storing copy record
pl: zachowywanie rekordu tablicy copies

en: allocating new copy ID (getting 'next-key')
pl: przydzielanie pamięci dla obiektu copy ID (pobieranie 'next-key')

en: bumping next copy key
pl: zwiększanie klucza dla następnego wiersza tablicy copies

en: deleting entry from 'copies' table
pl: usuwanie elementu z tablicy 'copies'

en: reading copy
pl: czytanie kopii

en: Node origin for '%s' exists in filesystem '%s' with a different value (%s) than what we were about to store (%s)
pl: Pochodzenie węzła dla '%s' istnieje w systemie plików '%s' z inną wartością (%s) niż ta, którą prawie mieliśmy zapisać (%s)

en: storing node-origins record
pl: zachowywanie rekordu node-origins

en: allocating new node ID (getting 'next-key')
pl: przydzielanie pamięci dla nowego węzła ID (pobieranie 'next-key')

en: bumping next node ID key
pl: zwiększanie klucza dla następnego ID węzła

en: Successor id '%s' (for '%s') already exists in filesystem '%s'
pl: Id następnego elementu '%s (dla '%s') już istnieje w systemie plików '%s'

en: deleting entry from 'nodes' table
pl: usuwanie elementu z tablicy węzłów

note: Handle any other error conditions.
en: reading node revision
pl: czytanie wersji węzła

en: storing node revision
pl: zapis wersji węzła

en: No such representation '%s'
pl: Brak reprezentacji dla: '%s'

note: Handle any other error conditions.
en: reading representation
pl: czytanie reprezentacji

en: storing representation
pl: zapis reprezentacji

en: allocating new representation (getting next-key)
pl: przydzielanie pamięci dla nowej reprezentacji (pobieranie next-key)

en: bumping next representation key
pl: zwiększanie klucza dla następnego wiersza tabeli reprezentacji

note: Handle any other error conditions.
en: deleting representation
pl: usuwanie reprezentacji

note: Handle any other error conditions.
en: reading filesystem revision
pl: czytanie wersji systemu plików

en: creating cursor for reading a string
pl: tworzenie kursora do czytania łańcucha znaków

en: storing transaction record
pl: Zachowywanie rekordu transakcji

en: get repository uuid
pl: pobierz uuid repozytorium

en: set repository uuid
pl: ustaw uuid repozytorium

en: Corrupt DB: initial transaction id not '0' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzona baza danych: identyfikator transakcji nie jest '0' w systemie plików '%s'

en: Corrupt DB: initial copy id not '0' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzona baza danych: identyfikator kopii nie jest '0' w systemie plików '%s'

en: Corrupt DB: initial revision number is not '0' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzona baza danych: początkowy numer wersji nie jest '0' w systemie plików '%s'

en: Attempted to create a node with an illegal name '%s'
pl: Próba stworzenia węzła o nieprawidłowej nazwie '%s'

en: Attempted to create entry in non-directory parent
pl: Próba stworzenia elementu, którego rodzicem nie jest katalog

en: Attempted to clone child of non-mutable node
pl: Próba stworzenia kopii potomnego obiektu węzła niepodlegającego zmianom

en: Attempted to create entry that already exists
pl: Próba stworzenia obiektu, który już istnieje

en: Attempted to set entry in non-directory node
pl: Próba ustawienia elementu w węźle niebędącym katalogiem

en: Attempted to set entry in immutable node
pl: Próba ustawienia elementu w węźle niemogącym ulegać zmianom

en: Can't set proplist on *immutable* node-revision %s
pl: Nie można ustawić atrybutu proplist na stałym węźle wersji %s

en: Attempted to make a child clone with an illegal name '%s'
pl: Próba stworzenia kopii elementu potomnego o następującej nieprawidłowej nazwie: '%s'

en: Attempted to delete entry '%s' from *non*-directory node
pl: Próba usunięcia elementu '%s' z węzła, który nie jest katalogiem

en: Attempted to delete entry '%s' from immutable directory node
pl: Próba usunięcia elementu '%s' z węzła katalogu niepodlegającego zmianom

en: Attempted to delete a node with an illegal name '%s'
pl: Próba usunięcia węzła o nieprawidłowej nazwie '%s'

en: Delete failed: directory has no entry '%s'
pl: Błąd usuwania: katalog nie zawiera elementu '%s'

en: Attempted removal of immutable node
pl: Próba usunięcia węzła niemogącego ulegać zmianom

en: Attempted to get textual contents of a *non*-file node
pl: Próba pobrania zawartości węzła, który nie jest plikiem

en: Attempted to get length of a *non*-file node
pl: Próba pobrania długości węzła, który nie jest plikiem

en: Attempted to get checksum of a *non*-file node
pl: Próba pobrania sumy kontrolnej węzła, który nie jest plikiem

en: Attempted to set textual contents of a *non*-file node
pl: Próba ustawienia tekstowej zawartości węzła (różny od pliku)

en: Attempted to set textual contents of an immutable node
pl: Próba ustawienia tekstowej zawartości węzła niepodlegającego zmianom

en: Checksum mismatch on representation '%s'
pl: Niezgodność sumy kontrolnej dla reprezentacji '%s'

en: Attempted to open non-existent child node '%s'
pl: Próba otwarcia nieistniejącego węzła '%s'

en: Attempted to open node with an illegal name '%s'
pl: Próba otwarcia węzła o nieprawidłowej nazwie '%s'

en: Attempted merge tracking info change on immutable node
pl: Próba zmiany informacji o śledzeniu połączeń zmian na węźle niemogącym ulegać zmianom

en: Attempted mergeinfo count change on immutable node
pl: Próba zmiany licznika informacji o połączeniach zmian na węźle niemogącym ulegać zmianom

en: Invalid value (%%%s) for node revision mergeinfo count
pl: Nieprawidłowa wartość (%%%s) licznika informacji o połączeniach zmian wersji węzła

en: Corrupt filesystem revision %ld in filesystem '%s'
pl: Uszkodzona wersja systemu plików %ld w systemie plików '%s'

en: Reference to non-existent node '%s' in filesystem '%s'
pl: Odnośnik do nieistniejącego obiektu '%s' w systemie plików '%s'

en: No such revision %ld in filesystem '%s'
pl: Brak wersji %ld w systemie plików '%s'

en: Corrupt entry in 'transactions' table for '%s' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzone dane w tabeli 'transactions' dla '%s' w systemie plików '%s'

en: Corrupt entry in 'copies' table for '%s' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzone dane w tabeli 'copies' dla '%s' w systemie plików '%s'

en: No transaction named '%s' in filesystem '%s'
pl: Brak transakcji '%s' w systemie plików '%s'

en: Cannot modify transaction named '%s' in filesystem '%s'
pl: Nie można zmodyfikować transakcji '%s' w systemie plików '%s'

en: No copy with id '%s' in filesystem '%s'
pl: Brak kopii o id '%s' w systemie plików '%s'

en: Token '%s' does not point to any existing lock in filesystem '%s'
pl: Żeton '%s' nie odpowiada żadnej istniejącej blokadzie w systemie plików '%s'

en: No token given for path '%s' in filesystem '%s'
pl: Brak żetonu dla ścieżki '%s' w systemie plików '%s'

en: Corrupt lock in 'locks' table for '%s' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzona blokada w tabeli 'locks' dla '%s' w systemie plików '%s'

en: No record in 'node-origins' table for node id '%s' in filesystem '%s'
pl: Brak rekordu w tabeli 'node-origins' dla węzła o identyfikatorze '%s' w systemie plików '%s'

en: No record in 'checksum-reps' table for checksum '%s' in filesystem '%s'
pl: Brak rekordu w tabeli 'checksum-reps' dla klucza '%s' w systemie plików '%s'

en: Bad database version: got %d.%d.%d, should be at least %d.%d.%d
pl: Zła wersja bazy danych: posiadana %d.%d.%d, a powinna być co najmniej w wersji %d.%d.%d

en: Bad database version: compiled with %d.%d.%d, running against %d.%d.%d
pl: Zła wersja bazy danych: skompilowane z %d.%d.%d, działa z %d.%d.%d

en: Berkeley DB error for filesystem '%s' while closing environment:
pl: Wystąpił błąd bazy danych Berkeley DB dla systemu plików '%s' podczas zamykania środowiska:

en: Berkeley DB error for filesystem '%s' while creating environment:
pl: Wystąpił błąd bazy danych Berkeley DB dla systemu plików '%s' podczas tworzenia środowiska:

en: Berkeley DB error for filesystem '%s' while opening environment:
pl: Wystąpił błąd bazy danych Berkeley DB dla systemu plików '%s' podczas otwierania środowiska:

en: The '%s' feature requires version %d of the filesystem schema; filesystem '%s' uses only version %d
pl: Cecha '%s' wymaga wersję %d schematu systemu plików. System plików '%s' używa tylko wersję %d

en: Expected FS format '%d'; found format '%d'
pl: Oczekiwany format systemu plików '%d'; znaleziony format '%d'

en: Error copying logfile;  the DB_LOG_AUTOREMOVE feature
    may be interfering with the hotcopy algorithm.  If
    the problem persists, try deactivating this feature
    in DB_CONFIG
pl: Błąd podczas kopiowania logu; właściwość DB_LOG_AUTOREMOVE
    może wpływać na algorytm hotcopy. Jeżeli problem
    będzie się powtarzał, spróbuj wyłączyć tę właściwość
    w DB_CONFIG

en: Error running catastrophic recovery on hotcopy;  the
    DB_LOG_AUTOREMOVE feature may be interfering with the
    hotcopy algorithm.  If the problem persists, try deactivating
    this feature in DB_CONFIG
pl: Błąd odtwarzania po załamaniu na kopii na gorąco; właściwość
    DB_LOG_AUTOREMOVE może wpływać na algorytm hotcopy. Jeżeli
    problem będzie się powtarzał, spróbuj wyłączyć tę właściwość
    w DB_CONFIG

en: Module for working with a Berkeley DB repository.
pl: Moduł do współpracy z repozytorium działającym na bazie Berkeley DB.

en: Unsupported FS loader version (%d) for bdb
pl: Nieobsługiwana wersja loadera systemu plików (%d) dla bdb

en: Path '%s' doesn't exist in HEAD revision
pl: Ścieżka '%s' nie istnieje w najnowszej wersji repozytorium

en: Cannot verify lock on path '%s'; no username available
pl: Nie można zweryfikować blokady założonej na ścieżce '%s'; brak nazwy użytkownika

en: User '%s' does not own lock on path '%s' (currently locked by '%s')
pl: Użytkownik '%s' nie jest właścicielem blokady ścieżki '%s' (aktualnie zablokowanej przez '%s')

en: Cannot verify lock on path '%s'; no matching lock-token available
pl: Nie można zweryfikować blokady ścieżki '%s'; nie można dopasować żadnego z dostępnych żetonów blokady

note: Helper macro that evaluates to an error message indicating that the representation referred to by X has an unknown node kind.
en: Unknown node kind for representation '%s'
pl: Nieznany rodzaj węzła dla reprezentacji '%s'

en: Representation is not of type 'delta'
pl: Reprezentacja nie jest typu 'delta'

en: Svndiff source length inconsistency
pl: Nieścisłość długości źródła danych svndiff

en: Diff version inconsistencies in representation '%s'
pl: Niezgodność w reprezentacji '%s'

en: Corruption detected whilst reading delta chain from representation '%s' to '%s'
pl: Uszkodzenie wykryte podczas czytania łańcucha delty z reprezentacji '%s' do '%s'

en: Rep contents are too large: got %s, limit is %s
pl: Zawartość reprezentacji jest zbyt duża: pobrano %s, natomiast limit wynosi %s

en: Failure reading representation '%s'
pl: Błąd czytania reprezentacji '%s'

en: MD5 checksum mismatch on representation '%s'
pl: Niezgodność sumy kontrolnej MD5 dla reprezentacji '%s'

en: SHA1 checksum mismatch on representation '%s'
pl: Niezgodność sumy kontrolnej SHA1 dla reprezentacji '%s'

en: Null rep, but offset past zero already
pl: Pusta reprezentacja, ale offset jest już za zerem

en: Rep '%s' is not mutable
pl: Reprezentacja '%s' nie jest modyfikowalna

en: Rep '%s' both mutable and non-fulltext
pl: Reprezentacja '%s' jest zarówno zmienialna jak i niecałotekstowa

en: Failed to get new string key
pl: Błąd pobierania nowego klucza

en: Attempt to deltify '%s' against itself
pl: Próba deltyfikacji obiektu '%s' wobec samego siebie

en: Failed to calculate MD5 digest for '%s'
pl: Obliczenie sumy kontrolnej MD5 dla '%s' nie powiodło się

en: Transaction is not dead: '%s'
pl: Transakcja nie jest zniszczona: '%s'

en: Transaction is dead: '%s'
pl: Transakcja jest zniszczona: '%s'

en: Transaction aborted, but cleanup failed
pl: Transakcja przerwana oraz sprzątanie nie powiodło się

en: Failure opening '%s'
pl: Nie można otworzyć '%s'

en: Cannot compare property value between two different filesystems
pl: Nie można porównać wartości atrybutów w dwóch różnych systemach plików

en: Corrupt DB: faulty predecessor count
pl: Uszkodzona baza danych: błędny licznik poprzednika

en: Unexpected immutable node at '%s'
pl: Nieoczekiwany, niezmienialny węzeł przy '%s'

en: Conflict at '%s'
pl: Konflikt z '%s'

en: Bad merge; ancestor, source, and target not all in same fs
pl: Złe łączenie; przodek, źródłowy obiekt i docelowy obiekt nie mają tego samego typu systemu plików

en: Bad merge; target '%s' has id '%s', same as ancestor
pl: Złe łączenie: obiekt docelowy '%s' ma identyfikator '%s' identyczny ze swoim przodkiem

en: Transaction '%s' out-of-date with respect to revision '%s'
pl: Transakcja '%s' jest nieaktualna względem wersji '%s'

en: Cannot deltify revisions prior to r%ld
pl: Nie można zdeltyfikować wersji wcześniejszych od r%ld

en: The root directory cannot be deleted
pl: Katalog główny nie może zostać usunięty

en: Cannot copy between two different filesystems ('%s' and '%s')
pl: Nie można porównać pomiędzy dwoma różnymi systemami plików ('%s' i '%s')

en: Copy from mutable tree not currently supported
pl: Kopiowanie ze zmiennego drzewa nie jest obecnie obsługiwane

en: Base checksum mismatch on '%s'
pl: Niezgodność sumy kontrolnej podstawy dla '%s'

en: Cannot compare file contents between two different filesystems
pl: Nie można porównać zawartości pliku w dwóch różnych systemach plików

en: Node-revision '%s' claims to have mergeinfo but doesn't
pl: Node-revision '%s' twierdzi, że ma informacje o połączeniach zmian, ale nie ma ich

en: Node-revision '%s' claims to sit atop a tree containing mergeinfo but is not a directory
pl: Node-revision '%s' twierdzi, że znajduje się na szczycie drzewa zawierającego informacje o połączeniach zmian, ale nie jest katalogiem

en: Malformed svndiff data in representation
pl: Błędne dane svndiff w reprezentacji

en: Reading one svndiff window read beyond the end of the representation
pl: Podczas czytania okna danych svndiff przekroczono koniec reprezentacji

en: svndiff window length is corrupt
pl: Błędne okno danych svndiff

en: Checksum mismatch while reading representation
pl: Niezgodność sumy kontrolnej podczas czytania reprezentacji

en: Can't get entries of non-directory
pl: Nie można pobrać składowych obiektu niebędącego katalogiem

en: Can't increment mergeinfo count on node-revision %%s to negative value %%%s
pl: Nie można zwiększyć licznika informacji o połączeniach zmian na node-revision %%s do ujemnej wartości %%%s

en: Can't increment mergeinfo count on *file* node-revision %%s to %%%s (> 1)
pl: Nie można zwiększyć licznika informacji o połączeniach zmian na node-revision %%s *pliku* do %%%s (> 1)

en: Empty noderev in cache
pl: Pusty rodzaj węzła w pamięci podręcznej

en: Can't fetch FSFS shared data
pl: Nie można pobrać danych dzielonych FSFS

en: Can't store FSFS shared data
pl: Nie można zachować danych dzielonych FSFS

en: Module for working with a plain file (FSFS) repository.
pl: Moduł do współpracy z repozytorium działającym w systemie plików (FSFS).

en: Unsupported FS loader version (%d) for fsfs
pl: Nieobsługiwana wersja loadera systemu plików (%d) dla fsfs

en: Expected FS format between '1' and '%d'; found format '%d'
pl: Oczekiwany format systemu plików pomiędzy '1' a '%d'; znaleziony format '%d'

en: Can't read first line of format file '%s'
pl: Nie można odczytać pierwszej linii z formatowego pliku '%s'

en: '%s' contains invalid filesystem format option '%s'
pl: '%s' zawiera niepoprawną opcję '%s' formatu systemu plików

en: Invalid revision number '%ld'
pl: Nieprawidłowy numer wersji '%ld'

en: Node origin for '%s' exists with a different value (%s) than what we were about to store (%s)
pl: Pochodzenie węzła dla '%s' istnieje z inną wartością (%s) niż ta, którą prawie mieliśmy zapisać (%s)

en: Error converting entry in directory '%s' to UTF-8
pl: Błąd podczas konwersji elementu w katalogu '%s' do UTF-8

en: Source '%s' is not a directory
pl: Źródło '%s' nie jest katalogiem

en: Destination '%s' is not a directory
pl: Obiekt docelowy '%s' nie jest katalogiem

en: Can't read directory '%s'
pl: Nie można odczytać katalogu '%s'

en: Error closing directory '%s'
pl: Błąd zamykania katalogu '%s'

en: Corrupt lockfile for path '%s' in filesystem '%s'
pl: Uszkodzony plik blokady dla ścieżki '%s' w systemie plików '%s'

en: Cannot write lock/entries hashfile '%s'
pl: Nie można zapisać blokady/składowych pliku mieszającego '%s'

en: Can't parse lock/entries hashfile '%s'
pl: Nie można parsować blokady/składowych pliku mieszającego '%s'

en: Lock failed: newer version of '%s' exists
pl: Nie udało się założyć blokady: istnieje nowsza wersja '%s'

en: Invalid changes line in rev-file
pl: Niewłaściwa linia zmian w pliku wersji

en: Invalid change kind in rev file
pl: Niewłaściwy rodzaj zmiany w pliku wersji

en: Invalid text-mod flag in rev-file
pl: Niewłaściwa flaga text-mod w pliku wersji

en: Invalid prop-mod flag in rev-file
pl: Niewłaściwa flaga prop-mod w pliku wersji

en: Malformed text representation offset line in node-rev
pl: Błędna linia offsetu reprezentacji tekstu w node-rev

en: Missing id field in node-rev
pl: Brak pola id w node-rev

en: Malformed representation header
pl: Błędny nagłówek reprezentacji

en: Recovery encountered a non-directory node
pl: Odzyskiwanie spotkało węzeł niekatalogu

en: Recovery encountered a deltified directory representation
pl: Odzyskiwanie spotkało zróżnicowaną reprezentację katalogu

en: Directory entry corrupt
pl: Uszkodzony wpis w katalogu

en: Expected current rev to be <= %ld but found %ld
pl: Oczekiwano, że obecna wersja to <= %ld, ale znaleziono %ld

en: Revision %ld has a revs file but no revprops file
pl: Wersja %ld posiada plik revs, ale nie posiada pliku revprops

en: Revision %ld has a non-file where its revprops file should be
pl: Wersja %ld posiada nieplik, gdzie jej plik revprops powinien być

en: Only SHA1 checksums can be used as keys in the rep_cache table.
pl: Tylko sumy kontrolne SHA1 mogą być używane jako klucze w tablicy rep_cache.

en: Can't unlock unknown transaction '%s'
pl: Nie można odblokować nieznanej transakcji '%s'

en: Can't unlock nonlocked transaction '%s'
pl: Nie można odblokować niezablokowanej transakcji '%s'

en: Can't unlock prototype revision lockfile for transaction '%s'
pl: Nie można odblokować pliku blokady wersji prototypowej dla transakcji '%s'

en: Can't close prototype revision lockfile for transaction '%s'
pl: Nie można zamknąć pliku blokady wersji prototypowej dla transakcji '%s'

en: Cannot write to the prototype revision file of transaction '%s' because a previous representation is currently being written by this process
pl: Nie można pisać do pliku prototypowej wersji transakcji '%s', ponieważ poprzednia reprezentacja jest obecnie zapisywana przez ten proces

en: Cannot write to the prototype revision file of transaction '%s' because a previous representation is currently being written by another process
pl: Nie można pisać do pliku prototypowej wersji transakcji '%s', ponieważ poprzednia reprezentacja jest obecnie zapisywana przez inny proces

en: Can't get exclusive lock on file '%s'
pl: Nie można założyć blokady na pliku '%s'

en: Copying from transactions not allowed
pl: Kopiowanie z transakcji niedozwolone

en: Unable to create transaction directory in '%s' for revision %ld
pl: Nie można utworzyć katalogu transakcji w '%s' dla wersji %ld

en: next-id file corrupt
pl: Plik next-id jest uszkodzony

en: Can't set text contents of a directory
pl: Nie można ustawić tekstowej zawartości katalogu

en: Transaction out of date
pl: Transakcja jest nieaktualna

en: Node-revision #'%s' claims to have mergeinfo but doesn't
pl: Node-revision #'%s' twierdzi, że ma informacje o połączeniach zmian, ale nie ma ich

en: Node-revision '%s@%ld' claims to have mergeinfo but doesn't
pl: Node-revision '%s@%ld' twierdzi, że ma informacje o połączeniach zmian, ale nie ma ich

en: Querying mergeinfo requires version %d of the FSFS filesystem schema; filesystem '%s' uses only version %d
pl: Sprawdzanie informacji o połączeniach zmian wymaga wersję %d schematu systemu plików FSFS. System plików '%s' używa tylko wersję %d

en: Corrupt 'current' file
pl: Uszkodzony plik 'current'

en: Filesystem object has not been opened yet
pl: Obiekt systemu plików nie jest otwarty

en: Filesystem object already open
pl: System plików jest już otwarty

en: Missing changed-path information for '%s' in revision %ld
pl: Brak informacji o zmianie ścieżki dla '%s' w wersji %ld

en: Path '%s' doesn't exist in revision %ld
pl: Ścieżka '%s' nie istnieje w wersji %ld

en: '%s' in revision %ld is an unrelated object
pl: '%s' w wersji %ld jest obiektem niezwiązanym

en: Invalid peg revision %ld
pl: Nieprawidłowa wersja wieszakowa %ld

en: Invalid end revision %ld
pl: Nieprawidłowa końcowa wersja %ld

en: Peg revision must precede end revision
pl: Wersja wieszakowa musi być mniejsza niż wersja końcowa

en: Mismatched RA version for '%s': found %d.%d.%d%s, expected %d.%d.%d%s
pl: Niewłaściwa wersja RA dla '%s': znaleziona %d.%d.%d%s, oczekiwana %d.%d.%d%s

en: Illegal repository URL '%s'
pl: Nieprawidłowy URL '%s' repozytorium

en: Invalid config: unknown HTTP library '%s'
pl: Błąd konfiguracji: nieznana biblioteka HTTP '%s'

en: Unrecognized URL scheme for '%s'
pl: Nierozpoznany protokół URL: '%s'

en: Repository UUID '%s' doesn't match expected UUID '%s'
pl: UUID '%s' repozytorium nie zgadza się z oczekiwanym UUID-em '%s'

en: '%s' isn't in the same repository as '%s'
pl: '%s' nie jest tym samym repozytorium co '%s'

en: '%s' isn't a child of session URL '%s'
pl: '%s' nie jest obiektem podrzędnym URL-u '%s' sesji

en: '%s' isn't a child of repository root URL '%s'
pl: '%s' nie jest obiektem podrzędnym URL-u '%s' katalogu głównego repozytorium

en:   - handles '%s' scheme
pl:   - obsługuje protokół '%s'

en: Unrecognized URL scheme '%s'
pl: Nierozpoznany protokół URL: '%s'

en: Retrieval of mergeinfo unsupported by '%s'
pl: Uzyskanie informacji o połączeniach zmian nieobsługiwane przez '%s'

note: ---------------------------------------------------------------- ** The RA vtable routines **
en: Module for accessing a repository on local disk.
pl: Moduł umożliwiający dostęp do repozytorium na lokalnym dysku.

en: URL '%s' is not a child of the session's repository root URL '%s'
pl: URL '%s' nie jest katalogiem podrzędnym URL-u '%s' katalogu głównego repozytorium sesji

en: '%s' path not found
pl: Nie znaleziono ścieżki '%s'

en: Don't know anything about capability '%s'
pl: Nie wiadomo nic o zdolności '%s'

en: Unsupported RA loader version (%d) for ra_local
pl: Nieobsługiwana wersja loadera modułu RA (%d) dla ra_local

en: Unable to open repository '%s'
pl: Nie zdołano otworzyć repozytorium '%s'

en: No Location header received
pl: Nie otrzymano nagłówka Location

en: Path '%s' not present
pl: Ścieżka '%s' nie istnieje

en: POST request did not return transaction information
pl: Żądanie POST nie zwróciło informacji o transkakcji

en: Unable to parse URL '%s'
pl: Nie można parsować URL-u: '%s'

en: File '%s' already exists
pl: Plik '%s' już istnieje

en: '%s' REPORT not implemented
pl: Niezaimplementowane '%s' REPORT

en: Server does not support locking features
pl: Serwer nie obsługuje blokowania zatwierdzeń

en: Got unrecognized encoding '%s'
pl: Uzyskano nierozpoznane kodowanie: '%s'

en: '%s' is not locked in the repository
pl: '%s' nie jest zablokowane w repozytorium

en: Server does not support custom revprops via log
pl: Serwer nie obsługuje własnych atrybutów wersji via log

en: A MERGE response for '%s' is not a child of the destination ('%s')
pl: Odpowiedź MERGE dla '%s' nie jest dzieckiem celu ('%s')

en: The OPTIONS response did not include the youngest revision
pl: Odpowiedź OPTIONS nie zawiera najmłodszej wersji

en: The OPTIONS response did not include the requested activity-collection-set value
pl: Odpowiedź OPTIONS nie zawiera wymaganej wartości activity-collection-set

en: Don't know how to handle '%s' for capability '%s'
pl: Nie wiadomo, jak obsługiwać '%s' dla zdolności '%s'

en: Attempt to fetch capability '%s' resulted in '%s'
pl: Próba pobrania zdolności '%s' skutkowała w '%s'

en: The OPTIONS response did not include the requested checked-in value
pl: Odpowiedź OPTIONS nie zawiera wymaganej wartości checked-in

en: Error writing stream: unexpected EOF
pl: Błąd zapisu strumienia: nieoczekiwany koniec pliku

en: Module for accessing a repository via WebDAV protocol using serf.
pl: Moduł umożliwiający dostęp do repozytorium przy pomocy protokołu WebDAV przy użyciu biblioteki serf.

en: Invalid URL: illegal character in proxy port number
pl: Błędny URL: niedozwolony znak w ramach numeru portu proxy

en: Invalid URL: negative proxy port number
pl: Błędny URL: ujemny numer portu proxy

en: Invalid URL: proxy port number greater than maximum TCP port number 65535
pl: Błędny URL: port proxy ma numer większy niż maksymalny dopuszczalny numer portu TCP (65535)

en: The UUID property was not found on the resource or any of its parents
pl: Atrybut UUID nie został znaleziony ani w podanym obiekcie, ani też w
    żadnym z jego katalogów nadrzędnych

en: Unsupported RA loader version (%d) for ra_serf
pl: Nieobsługiwana wersja loadera RA (%d) dla ra_serf

en: The PROPFIND response did not include the requested resourcetype value
pl: Odpowiedź PROPFIND nie zawiera wymaganej wartości resourcetype

en: Invalid config: unable to load certificate file '%s'
pl: Błąd konfiguracji: ładowanie certyfikatu '%s' nie powiodło się

en: Error running context
pl: Błąd podczas wykonywania kontekstu

en: Premature EOF seen from server (http status=%d)
pl: Serwer za wcześnie wysłał EOF (status http=%d)

en: '%s': no lock token available
pl: '%s': brak dostępnego żetonu blokady

en: Unknown hostname '%s'
pl: Nieznana nazwa hosta '%s'

en: Can't connect to host '%s'
pl: Nieudane połączenie z hostem '%s'

en: Prop diffs element not a list
pl: Element zbioru różnic atrybutów nie jest listą

en: Undefined tunnel scheme '%s'
pl: Niezdefiniowany protokół tunelu '%s'

en: Tunnel scheme %s requires environment variable %s to be defined
pl: Schemat tunelu %s wymaga zdefiniowania zmiennej środowiskowej %s

en: Can't tokenize command '%s'
pl: Nieznane polecenie '%s'

en: Error in child process: %s
pl: Błąd procesu potomnego: %s

en: Illegal svn repository URL '%s'
pl: Nieprawidłowy URL '%s' repozytorium svn

en: Server requires minimum version %d
pl: Serwer wymaga co najmniej wersji %d

en: Server only supports versions up to %d
pl: Serwer obsługuje wersje tylko to %d

en: Server does not support edit pipelining
pl: Serwer nie obsługuje edycyjnego pipeliningu

en: Impossibly long repository root from server
pl: Ścieżka katalogu głównego repozytorium jest zbyt długa

en: Module for accessing a repository using the svn network protocol.
      - with Cyrus SASL authentication
pl: Moduł umożliwiający dostęp do repozytorium przy pomocy protokołu svn.
      - z uwierzytelnianiem Cyrus SASL

en: Module for accessing a repository using the svn network protocol.
pl: Moduł umożliwiający dostęp do repozytorium przy pomocy protokołu svn.

en: Server did not send repository root
pl: Serwer nie przesłał głównego katalogu repozytorium

en: Server doesn't support setting arbitrary revision properties during commit
pl: Serwer nie obsługuje ustawiania arbitralnych właściwości wersji podczas zatwierdzania

en: Non-string as part of file contents
pl: Plik zawiera dane niebędące tekstem

en: Dirlist element not a list
pl: Element dirlist nie jest listą

en: Mergeinfo element is not a list
pl: Element mergeinfo nie jest listą

en: Log entry not a list
pl: Element log nie jest listą

en: Changed-path entry not a list
pl: Element changed-path nie jest listą

en: 'stat' not implemented
pl: Niezaimplementowane 'stat'

en: 'get-locations' not implemented
pl: Niezaimplementowane 'get-locations'

en: Location entry not a list
pl: Element location nie jest listą

en: 'get-location-segments' not implemented
pl: Niezaimplementowane 'get-location-segments'

en: Location segment entry not a list
pl: Element location segment nie jest listą

en: Expected valid revision range
pl: Oczekiwano poprawny zakres wersji

en: 'get-file-revs' not implemented
pl: Niezaimplementowane 'get-file-revs'

en: Revision entry not a list
pl: Element revision nie jest listą

en: Text delta chunk not a string
pl: Fragment różnic w tekście nie jest tekstem

en: The get-file-revs command didn't return any revisions
pl: Polecenie get-file-revs nie zwróciło żadnych wersji

en: Server doesn't support the lock command
pl: Serwer nie obsługuje polecenia zakładania blokady

en: Server doesn't support the unlock command
pl: Serwer nie obsługuje polecenia zdejmowania blokady

en: Lock response not a list
pl: Odpowiedź lock nie jest listą

en: Unknown status for lock command
pl: Nieznany status polecenia lock

en: Didn't receive end marker for lock responses
pl: Nie otrzymano znacznika końca dla odpowiedzi zablokowania

en: Unlock response not a list
pl: Odpowiedź unlock nie jest listą

en: Unknown status for unlock command
pl: Nieznany status polecenia unlock

en: Didn't receive end marker for unlock responses
pl: Nie otrzymano znacznika końca dla odpowiedzi odblokowania

en: Server doesn't support the get-lock command
pl: Serwer nie obsługuje polecenia get-lock

en: Lock element not a list
pl: Element lock nie jest listą

en: Server doesn't support the replay command
pl: Serwer nie obsługuje polecenia powtórzenia

en: Server doesn't support the replay-range command
pl: Serwer nie obsługuje polecenia powtórzenia zakresu

en: Expected 'revprops', found '%s'
pl: Oczekiwano 'revprops', znaleziono '%s'

en: Error while replaying commit
pl: Błąd podczas powtarzania zatwierdzania

en: 'get-deleted-rev' not implemented
pl: Niezaimplementowane 'get-deleted-rev'

en: Unsupported RA loader version (%d) for ra_svn
pl: Nieobsługiwana wersja loadera RA (%d) dla ra_svn

en: Unexpected server response to authentication
pl: Nieoczekiwana odpowiedź serwera na uwierzytelnienie

en: Authentication error from server: %s
pl: Błąd uwierzytelnienia na serwerze: %s

en: Can't get username or password
pl: Nie można pobrać nazwy użytkownika lub hasła

en: Successful edit status returned too soon
pl: Pomyślny status edycji zwrócony zbyt wcześnie

en: Invalid file or dir token during edit
pl: Niewłaściwy żeton pliku lub katalogu podczas edycji

en: Apply-textdelta already active
pl: Operacja apply-textdelta już aktywna

en: Apply-textdelta not active
pl: Operacja apply-textdelta nieaktywna

en: Command 'finish-replay' invalid outside of replays
pl: Polecenie 'finish-replay' niewłaściwe na zewnątrz powtórzeń

en: Can't get password
pl: Nie można pobrać hasła

en: Capability entry is not a word
pl: Pole określające możliwości serwera bądź klienta musi być typu WORD

en: String length larger than maximum
pl: Długość tekstu przekracza dopuszczalne maksimum

en: Number is larger than maximum
pl: Wartość liczby przekracza dopuszczalne maksimum

en: Proplist element not a list
pl: Element proplist nie jest listą

en: Empty error list
pl: Pusta lista błędów

en: Malformed error list
pl: Zły format listy błędów

en: Unknown status '%s' in command response
pl: Polecenie zwróciło nieznany status '%s'

en: Can't get socket timeout
pl: Nie można uzyskać dozwolonego czasu gniazda

en: Can't read from connection
pl: Nie można czytać z połączenia

en: Can't write to connection
pl: Nie można pisać do połączenia

en: '%s' is out of date
pl: '%s' jest nieaktualne

en: Got source path but no source revision for '%s'
pl: Otrzymana ścieżka źródłowa nie posiada numeru wersji dla '%s'

en: Source url '%s' is from different repository
pl: Źródłowy URL '%s' jest z innego repozytorium

en: Checksum mismatch for resulting fulltext
    (%s)
pl: Niezgodność sumy kontrolnej dla tekstu
    (%s)

en: Commit succeeded, but post-commit hook failed
pl: Zatwierdzenie powiodło się, lecz nie powiodło się wykonanie skryptu post-commit

en: Unable to open root of edit
pl: Nie zdołano otworzyć katalogu głównego dla operacji edycji

en: Invalid target path
pl: Ścieżka docelowa jest niewłaściwa

en: Delta depth 'exclude' not supported
pl: Głębokość delty 'exclude' nieobsługiwana

en: Invalid editor anchoring; at least one of the input paths is not a directory and there was no source entry
pl: Błąd edytora; co najmniej jedna z ścieżek wejściowych nie jest katalogiem i brakuje obiektu źródłowego

en: * Dumped revision %ld.
pl: * Wykonano zrzut wersji %ld.

en: * Verified revision %ld.
pl: * Zweryfikowano wersję %ld.

en: 
    ------- Committed revision %ld >>>
pl: 
    ------- Zatwierdzona wersja %ld >>>

en: 
    ------- Committed new rev %ld (loaded from original rev %ld) >>>
pl: 
    ------- Zatwierdzona nowa wersja %ld (z oryginalnej wersji %ld) >>>

en:      * editing path : %s ...
pl:      * edytowanie ścieżki : %s ...

en:      * deleting path : %s ...
pl:      * usuwanie ścieżki : %s ...

en:      * adding path : %s ...
pl:      * dodawanie ścieżki : %s ...

en:      * replacing path : %s ...
pl:      * zastępowanie ścieżki : %s ...

en:  done.
pl:  zrobione.

en: <<< Started new transaction, based on original revision %ld
pl: <<< Rozpoczęta nowa transakcja, na bazie oryginalnej wersji %ld

en:  removing '\r' from %s ...
pl:  usuwanie '\r' z %s ...

en: Start revision %ld is greater than end revision %ld
pl: Wersja początkowa %ld jest większa niż wersja końcowa %ld

en: End revision %ld is invalid (youngest revision is %ld)
pl: Końcowa wersja %ld jest niewłaściwa (najmłodszą wersją jest %ld)

en: Unexpected node kind %d for '%s'
pl: Nieoczekiwany rodzaj obiektu %d dla '%s'

en: Storage of non-regular property '%s' is disallowed through the repository interface, and could indicate a bug in your client
pl: Przechowywanie nieregularnego atrybutu '%s' przez repozytorium jest niedozwolone, może to oznaczać występowanie błędu w Twoim kliencie svn

en: Cannot accept '%s' property because it is not encoded in UTF-8
pl: Nie można zaakceptować atrybutu '%s', ponieważ nie jest on zakodowany w UTF-8

en: Cannot accept non-LF line endings in '%s' property
pl: Nie można zaakceptować innych niż LF zakończeń linii w atrybucie '%s'

en: Write denied:  not authorized to read all of revision %ld
pl: Zapis zabroniony: nieautoryzowana próba odczytu wersji %ld.

en: Unlock succeeded, but post-unlock hook failed
pl: Zdjęcie blokady powiodło się, lecz nie powiodło się wykonanie skryptu post-unlock

en: '%s' hook succeeded, but error output could not be read
pl: Skrypt '%s' powiódł się, ale nie można odczytać wyjścia błędów

en: [Error output could not be translated from the native locale to UTF-8.]
pl: [Wyjście błędów nie może być przekształcone z natywnej lokalizacji do UTF-8.]

en: [Error output could not be read.]
pl: [Wyjście błędów nie może być czytane.]

en: '%s' hook failed (did not exit cleanly: apr_exit_why_e was %d, exitcode was %d).
pl: Skrypt '%s' nie powiódł się (nie zakończył czysto: apr_exit_why_e było %d, kod wyjścia był %d).

en: Commit
pl: Zatwierdzenie

en: Revprop change
pl: Zmienienie atrybutu wersji

en: Lock
pl: Zablokowanie

en: Unlock
pl: Odblokowanie

en: %s hook failed (exit code %d)
pl: Skrypt '%s' nie powiódł się (kod wyjścia %d)

en: %s blocked by %s hook (exit code %d)
pl: %s blokowane przez skrypt %s (kod wyjścia %d)

en:  with output:
pl:  z wyjściem:

en:  with no output.
pl:  bez wyjścia.

en: Can't create null stdout for hook '%s'
pl: Nie można utworzyć pustego strumienia wyjściowego dla skryptu hook '%s'

en: Failed to start '%s' hook
pl: Nie powiodło się uruchomienie skryptu '%s'

en: Error closing null file
pl: Błąd podczas zamykania pliku null

en: Failed to run '%s' hook; broken symlink
pl: Nie powiodło się uruchomienie skryptu hook '%s'; uszkodzone dowiązanie symboliczne

en: Repository has not been enabled to accept revision propchanges;
    ask the administrator to create a pre-revprop-change hook
pl: Repozytorium nie ma włączonej możliwości zmieniania atrybutów wersji;
    poproś administratora o utworzenie skryptu hook pre-revprop-change

en: Relative source revision %ld is not available in current repository
pl: Względna źródłowa wersja %ld nie jest dostępna w bieżącym repozytorium

en: Copy source checksum mismatch on copy from '%s'@%ld
    to '%s' in rev based on r%ld
pl: Niezgodność sumy kontrolnej źródła kopii podczas kopiowania z '%s'@%ld
    do '%s' w wersji bazowanej na r%ld

en: Malformed dumpstream: Revision 0 must not contain node records
pl: Uszkodzony strumień zrzutu: Wersja 0 nie może zawierać rekordów węzła

en: Unrecognized node-action on node '%s'
pl: Nierozpoznany typ node-action dla obiektu '%s'

en: Premature end of content data in dumpstream
pl: Nieoczekiwany koniec danych w strumieniu zrzutu

en: Dumpstream data appears to be malformed
pl: Dane strumienia zrzutu prawdopodobnie są uszkodzone

en: Dump stream contains a malformed header (with no ':') at '%.20s'
pl: Strumień zrzutu zawiera uszkodzony nagłówek (bez ':') przy '%.20s'

en: Dump stream contains a malformed header (with no value) at '%.20s'
pl: Strumień zrzutu zawiera uszkodzony nagłówek (bez wartości) przy '%.20s'

en: Incomplete or unterminated property block
pl: Niekompletny lub niepoprawnie zakończony blok atrybutu

en: Unexpected EOF writing contents
pl: Nieoczekiwany koniec strumienia zapisu

en: Unsupported dumpfile version: %d
pl: Nieobsługiwana wersja repozytorium: %d

en: Unrecognized record type in stream
pl: Nierozpoznany typ rekordu w strumieniu

en: Sum of subblock sizes larger than total block content length
pl: Suma rozmiarów poszczególnych podbloków jest większa niż długość całego bloku

en: '%s' not found in filesystem
pl: '%s' nieznaleziony w systemie plików

en: Filesystem path '%s' is neither a file nor a directory
pl: Ścieżka '%s' systemu plików nie jest ani plikiem ani katalogiem

en: Invalid length (%%%s) when about to read a string
pl: Niewłaściwa długość (%%%s), gdy zamierzano czytać ciąg znaków

en: Invalid depth (%c) for path '%s'
pl: Niewłaściwa głębokość (%c) dla ścieżki '%s'

en: Working copy path '%s' does not exist in repository
pl: Ścieżka kopii roboczej '%s' nie istnieje w repozytorium

en: Not authorized to open root of edit operation
pl: Brak uprawnień do otwarcia katalogu głównego edycji

en: Target path '%s' does not exist
pl: Docelowa ścieżka '%s' nie istnieje

en: Cannot replace a directory from within
pl: Nie można zastąpić katalogu podczas pobytu w tym katalogu

en: Invalid report for top level of working copy
pl: Niepoprawna operacja na katalogu głównym kopii roboczej

en: Two top-level reports with no target
pl: Dwa główne raporty bez obiektu docelowego

en: Unsupported report depth '%s'
pl: Nieobsługiwana głębokość '%s' raportu

en: Depth 'exclude' not supported for link
pl: Głębokość 'exclude' nieobsługiwana dla odnośnika

en: Request depth 'exclude' not supported
pl: Żądana głębokość 'exclude' nieobsługiwana

en: '%s' exists and is non-empty
pl: '%s' istnieje i jest niepusty

en: Creating db logs lock file
pl: Tworzenie pliku blokad dla logów bazy danych

en: Creating db lock file
pl: Tworzenie pliku blokady bazy danych

en: Creating lock dir
pl: Tworzenie katalogu blokady

en: Creating hook directory
pl: Tworzenie katalogu skryptów hook

en: Creating start-commit hook
pl: Tworzenie skryptu start-commit

en: Creating pre-commit hook
pl: Tworzenie skryptu pre-commit

en: Creating pre-revprop-change hook
pl: Tworzenie skryptu pre-revprop-change

en: Creating post-commit hook
pl: Tworzenie skryptu post-commit

en: Creating post-revprop-change hook
pl: Tworzenie skryptu post-revprop-change

en: Creating conf directory
pl: Tworzenie katalogu konfiguracji

en: Creating svnserve.conf file
pl: Tworzenie pliku svnserve.conf

en: Creating passwd file
pl: Tworzenie pliku passwd

en: Creating authz file
pl: Tworzenie pliku authz

en: Could not create top-level directory
pl: Nie można stworzyć katalogu głównego

en: Creating DAV sandbox dir
pl: Tworzenie katalogu roboczego DAV

en: Error opening db lockfile
pl: Błąd otwierania pliku blokady bazy danych

en: '%s' is a subdirectory of an existing repository rooted at '%s'
pl: '%s' jest podkatalogiem istniejącego repozytorium umieszczonego w '%s'

en: Repository creation failed
pl: Tworzenie repozytorium nie powiodło się

en: Expected repository format '%d' or '%d'; found format '%d'
pl: Oczekiwany format repozytorium '%d' lub '%d'; znaleziony format '%d'

en: unknown capability '%s'
pl: nieznana zdolność '%s'

en: Failed to find time on revision %ld
pl: Nie znaleziono atrybutu czas dla wersji %ld

en: Invalid start revision %ld
pl: Nieprawidłowa początkowa wersja %ld

en: Unreadable path encountered; access denied
pl: Nie można odczytać ścieżki; dostęp zabroniony

en: '%s' is not a file in revision %ld
pl: '%s' nie jest plikiem w wersji %ld

en: Can't lock cache mutex
pl: Nie można zablokować muteksu pamięci podręcznej

en: Can't unlock cache mutex
pl: Nie można odblokować muteksu pamięci podręcznej

en: Can't create cache mutex
pl: Nie można utworzyć muteksu pamięci podręcznej

en: Unknown memcached error while reading
pl: Nieznany błąd memcached podczas odczytywania

en: Unknown memcached error while writing
pl: Nieznany błąd memcached podczas zapisywania

en: Can't iterate a memcached cache
pl: Nie można iterować pamięci podręcznej memcached

en: Error parsing memcache server '%s'
pl: Błąd parsowania serwera memcache '%s'

en: Scope not allowed in memcache server '%s'
pl: Zakres niedozwolony w serwerze memcache '%s'

en: Must specify host and port for memcache server '%s'
pl: Należy określi host i port dla serwera memcache '%s'

en: Unknown error creating memcache server
pl: Nieznany błąd podczas tworzenia serwera memcache

en: Unknown error adding server to memcache
pl: Nieznany błąd podczas dodawania serwera do memcache

en: Unknown error creating apr_memcache_t
pl: Nieznany błąd podczas tworzenia apr_memcache_t

en: Error initializing command line arguments
pl: Błąd podczas inicjalizacji argumentów linii poleceń

en: Invalid syntax of argument of --config-option
pl: Nieprawidłowa składnia argumentu --config-option

en: Unrecognized file in argument of %s
pl: Nierozpoznany plik w argumencie %s

en: The EDITOR, SVN_EDITOR or VISUAL environment variable or 'editor-cmd' run-time configuration option is empty or consists solely of whitespace. Expected a shell command.
pl: Zmienna środowiskowa EDITOR, SVN_EDITOR lub VISUAL lub opcja 'editor-cmd' konfiguracji czasu uruchamiania jest pusta lub składa się tylko z białych znaków. Oczekiwano polecenie powłoki.

en: None of the environment variables SVN_EDITOR, VISUAL or EDITOR are set, and no 'editor-cmd' run-time configuration option was found
pl: Nie zdefiniowano żadnej spośród zmiennych środowiskowych SVN_EDITOR, VISUAL lub EDITOR, nie zdefiniowano też opcji 'editor-cmd' konfiguracji czasu uruchamiania

en: Can't get working directory
pl: Nie można ustalić katalogu bieżącego

en: Can't change working directory to '%s'
pl: Nie można zmienić katalogu bieżącego na '%s'

en: Can't restore working directory
pl: Nie można odtworzyć katalogu bieżącego

en: system('%s') returned %d
pl: Polecenie system('%s') zwróciło %d

en: Error normalizing edited contents to internal format
pl: Błąd podczas normalizowania zmienionej zawartości do wewnętrznego formatu

en: Caught signal
pl: Złapano sygnał

en: Compression of svndiff data failed
pl: Kompresja danych svndiff nie powiodła się

en: Decompression of svndiff data failed
pl: Dekompresja danych svndiff nie powiodła się

en: Size of uncompressed data does not match stored original length
pl: Rozmiar rozkomprymowanych danych różni się od oryginalnego, zapisanego rozmiaru

en: Config error: invalid boolean value '%s' for '[%s] %s'
pl: Błąd w pliku konfiguracyjnym: niewłaściwa wartość typu boolean '%s' dla '[%s] %s'

en: Config error: invalid boolean value '%s' for '%s'
pl: Błąd w pliku konfiguracyjnym: niewłaściwa wartość typu boolean '%s' dla '%s'

en: Config error: invalid integer value '%s'
pl: Błąd w pliku konfiguracyjnym: niewłaściwa wartość typu integer '%s'

en: Unable to open auth file for reading
pl: Nie udało się otworzyć pliku uwierzytelniania w trybie odczytu

en: Error parsing '%s'
pl: Błąd parsowania '%s'

en: Unable to locate auth file
pl: Nie udało zlokalizować się pliku uwierzytelniania

en: Unable to open auth file for writing
pl: Nie udało się otworzyć pliku uwierzytelniania w trybie zapisu

en: Error writing hash to '%s'
pl: Błąd zapisu hash do'%s'

en: Can't manipulate current date
pl: Nie można zmodyfikować bieżącej daty

en: Can't calculate requested date
pl: Nie można obliczyć żądanej daty

en: Can't expand time
pl: Nie można rozszerzyć czasu do lokalnego formatu

en: 
    Valid options:
pl: 
    Poprawne opcje:

en: "%s": unknown command.
pl: "%s": nieznane polecenie.

en: Type '%s help' for usage.
pl: Użyj '%s help', by uzyskać instrukcje o użyciu.

en: '%s' is neither a file nor a directory name
pl: '%s' nie jest ani nazwą pliku ani katalogu

en: Couldn't determine absolute path of '%s'
pl: Nie można ustalić absolutnej ścieżki '%s'

en: Local URL '%s' does not contain 'file://' prefix
pl: Lokalny URL '%s' nie zawiera przedrostka 'file://'

en: Local URL '%s' contains only a hostname, no path
pl: Lokalny URL '%s' zawiera tylko nazwę hosta bez ścieżki

en: Local URL '%s' contains unsupported hostname
pl: Lokalny URL '%s' zawiera nieobsługiwaną nazwę hosta

en: Can't recode error string from APR
pl: Nie można odkodować komunikatu błędu z APR

en: In file '%s' line %d: assertion failed (%s)
pl: W pliku '%s' w linii %d: asercja nie udała się (%s)

en: In file '%s' line %d: internal malfunction
pl: W pliku '%s' w linii %d: wewnętrzne niepoprawne funkcjonowanie

en: Password for '%s':
pl: Hasło '%s':

en: Can't check path '%s'
pl: Nie można sprawdzić ścieżki '%s'

en: Can't open '%s'
pl: Nie można otworzyć '%s'

en: Unable to make name for '%s'
pl: Nie zdołano przydzielić nazwy dla '%s'

en: Can't create symbolic link '%s'
pl: Nie można utworzyć dowiązania symbolicznego '%s'

en: Symbolic links are not supported on this platform
pl: Na tej platformie nie są wspierane dowiązania symboliczne

en: Can't read contents of link
pl: Nie można przeczytać zawartości wskazywanej przez dowiązanie

en: Can't find a temporary directory
pl: Nie można znaleźć katalogu tymczasowego

en: Can't copy '%s' to '%s'
pl: Nie można skopiować '%s' do '%s'

en: Can't set permissions on '%s'
pl: Nie można przypisać uprawnień dla '%s'

en: Can't get file name
pl: Nie można uzyskać nazwy pliku

en: Can't append '%s' to '%s'
pl: Nie można dodać '%s' do '%s'

en: Destination '%s' already exists
pl: Ścieżka docelowa '%s' już istnieje

en: Can't make directory '%s'
pl: Nie można stworzyć katalogu '%s'

en: Can't set access time of '%s'
pl: Nie można ustawić informacji o czasie dostępu do '%s'

en: Can't change perms of file '%s'
pl: Nie można zmienić uprawnień pliku '%s'

en: Can't remove file '%s'
pl: Nie można usunąć pliku '%s'

en: Can't move '%s' to '%s'
pl: Nie można przenieść '%s' do '%s'

en: Can't set file '%s' read-only
pl: Nie można ustawić atrybutu 'tylko do odczytu' dla pliku '%s'

en: Can't set file '%s' read-write
pl: Nie można ustawić atrybutu 'do zapisu i odczytu' dla pliku '%s'

en: Error getting UID of process
pl: Błąd pobierania UID procesu

en: Can't get shared lock on file '%s'
pl: Nie można założyć dzielonej blokady na pliku '%s'

en: Can't open stdin
pl: Nie można otworzyć standardowego wejścia

en: Reading from stdin is disallowed
pl: Czytanie z standardowego wejścia jest zabronione

en: Can't remove '%s'
pl: Nie można usunąć '%s'

en: Can't create process '%s' attributes
pl: Nie można utworzyć atrybutów procesu '%s'

en: Can't set process '%s' cmdtype
pl: Nie można ustalić sposobu wywołania procesu '%s'

en: Can't set process '%s' directory
pl: Nie można ustawić katalogu dla procesu '%s'

en: Can't set process '%s' child input
pl: Nie można przydzielić procesowi '%s' strumienia wejściowego

en: Can't set process '%s' child outfile
pl: Nie można przydzielić procesowi '%s' strumienia wyjściowego

en: Can't set process '%s' child errfile
pl: Nie można przydzielić procesowi '%s' strumienia błędów

en: Can't set process '%s' child errfile for error handler
pl: Nie można przydzielić procesowi '%s' strumienia błędów dla uchwytu błędów

en: Can't set process '%s' error handler
pl: Nie można przydzielić procesowi '%s' uchwytu błędów

en: Can't start process '%s'
pl: Nie można uruchomić procesu '%s'

en: Error waiting for process '%s'
pl: Błąd podczas czekania na proces '%s'

en: Process '%s' returned error exitcode %d
pl: Proces '%s' zwrócił kod błędu %d

en: '%s' returned %d
pl: '%s' zwrócił kod błędu %d

en: Error running '%s':  exitcode was %d, args were:
    in directory '%s', basenames:
    %s
    %s
    %s
pl: Błąd uruchamiania '%s': kod wyjścia %d, argumenty:
    w katalogu '%s', składniki:
    %s
    %s
    %s

en: Can't detect MIME type of non-file '%s'
pl: Nie można określić typu MIME dla niepliku '%s'

en: Can't open file '%s'
pl: Nie można otworzyć pliku '%s'

en: Can't close file '%s'
pl: Nie można zamknąć pliku '%s'

en: Can't close stream
pl: Nie można zamknąć strumienia

en: Can't read file '%s'
pl: Nie można czytać z pliku '%s'

en: Can't read stream
pl: Nie można czytać ze strumienia

en: Can't get attribute information from file '%s'
pl: Nie można uzyskać informacji o atrybutach z pliku '%s'

en: Can't get attribute information from stream
pl: Nie można uzyskać informacji o atrybutach ze strumienia

en: Can't set position pointer in file '%s'
pl: Nie można ustawić wskaźnika pozycji w pliku '%s'

en: Can't set position pointer in stream
pl: Nie można ustawić wskaźnika pozycji w strumieniu

en: Can't write to file '%s'
pl: Nie można pisać do pliku '%s'

en: Can't write to stream
pl: Nie można pisać do strumienia

en: Can't flush file '%s'
pl: Nie można opróżnić pliku '%s'

en: Can't flush stream
pl: Nie można opróżnić strumienia

en: Can't truncate file '%s'
pl: Nie można obciąć pliku '%s'

en: Can't truncate stream
pl: Nie można obciąć strumienia

en: Can't read length line in file '%s'
pl: Nie można odczytać linii długości z pliku '%s'

en: Can't read length line in stream
pl: Nie można odczytać linii długości ze strumienia

en: Can't stat '%s'
pl: Nie można pobrać informacji o '%s'

en: Can't create directory '%s'
pl: Nie można utworzyć katalogu '%s'

en: Can't hide directory '%s'
pl: Nie można ukryć katalogu '%s'

en: Can't open directory '%s'
pl: Nie można otworzyć katalogu '%s'

en: Can't remove directory '%s'
pl: Nie można usunąć katalogu '%s'

en: Can't read directory
pl: Nie można czytać katalogu

en: Can't read directory entry in '%s'
pl: Nie można czytać elementu katalogu w '%s'

en: Can't check directory '%s'
pl: Nie można sprawdzić katalogu '%s'

en: Reading '%s'
pl: Czytanie '%s'

en: First line of '%s' contains non-digit
pl: Pierwsza linia '%s' zawiera niecyfrę

en: Can't create temporary file from template '%s'
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego ze wzorca '%s'

en: Pathname not terminated by ':'
pl: Ścieżka niezakończona znakiem ':'

en: Invalid character '%c' found in revision list
pl: Znaleziono nieprawidłowy znak '%c' w liście wersji

en: Unable to parse reversed revision range '%ld-%ld'
pl: Nie można parsować odwróconego zakresu wersji '%ld-%ld'

en: Unable to parse revision range '%ld-%ld' with same start and end revisions
pl: Nie można parsować zakresu wersji '%ld-%ld' z tą samą początkową i końcową wersją

en: Invalid character '%c' found in range list
pl: Znaleziono nieprawidłowy znak '%c' w liście zakresu

en: Range list parsing ended before hitting newline
pl: Skończono parsowanie lisy zakresu przed osiągnięciem znaku nowej linii

en: Unable to parse overlapping revision ranges '%s' and '%s' with different inheritance types
pl: Nie można parsować nakładających się zakresów wersji '%s' i '%s' z różnymi typami dziedziczenia

en: Mergeinfo for '%s' maps to an empty revision range
pl: Informacje o połączeniach zmian dla '%s' odnoszą się do pustego zakresu wersji

en: Could not find end of line in range list line in '%s'
pl: Nie znaleziono końca linii w linii listy zakresu w '%s'

en: Could not parse mergeinfo string '%s'
pl: Nie można parsować ciągu znaków '%s' informacji o połączeniach zmian

en: NULL mergeinfo catalog
pl: NULL katalog informacji o połączeniach zmian

en: empty mergeinfo catalog
pl: Pusty katalog informacji o połączeniach zmian

en: Can't get module file name
pl: Nie można dostać nazwy pliku modułu

en: 
    Global options:
pl: 
    Globalne opcje:

en: Revision property pair is empty
pl: Para atrybutów wersji jest pusta

en: '%s' is not a valid Subversion property name
pl: '%s' nie jest poprawną nazwą atrybutu Subversion

en: URL '%s' contains a '..' element
pl: URL '%s' zawiera element '..'

en: Error resolving case of '%s'
pl: Błąd ustalania wielkości liter dla '%s'

en: Can't determine the native path encoding
pl: Nie można ustalić natywnego kodowania ścieżki

en: Improper relative URL '%s'
pl: Niepoprawny względny URL '%s'

en: Can't open stderr
pl: Błąd otwarcia standardowego wyjścia błędów

en: Authentication realm: %s
pl: Obszar uwierzytelniania: %s

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Error validating server certificate for '%s':
pl: Błąd weryfikacji certyfikatu serwera dla '%s'

en:  - The certificate is not issued by a trusted authority. Use the
       fingerprint to validate the certificate manually!
pl:  - Certyfikat nie jest wydany przez zaufanego dostawcę. Skorzystaj
       z odcisku palca by zweryfikować go samodzielnie!

en:  - The certificate hostname does not match.
pl:  - Niezgodność nazwy maszyny w ramach certyfikatu

en:  - The certificate is not yet valid.
pl:  - Certyfikat nie jest jeszcze ważny

en:  - The certificate has expired.
pl:  - Certyfikat jest już nieważny

en:  - The certificate has an unknown error.
pl:  - Nieznany błąd certyfikatu.

en: Certificate information:
     - Hostname: %s
     - Valid: from %s until %s
     - Issuer: %s
     - Fingerprint: %s
pl: Informacje o certyfikacie:
     - Nazwa maszyny: %s
     - Okres ważności: od %s do %s
     - Wydawca: %s
     - Odcisk palca: %s

en: (R)eject, accept (t)emporarily or accept (p)ermanently?
pl: Odrzucić (r), zaakceptować chwilowo (t) czy zaakceptować na stałe (p)?

en: (R)eject or accept (t)emporarily?
pl: Odrzucić (r) czy zaakceptować tymczasowo (t)?

en: Client certificate filename:
pl: Nazwa pliku certyfikatu klienta:

en: Passphrase for '%s':
pl: Hasło dla '%s':

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Please type 'yes' or 'no':
pl: Proszę wpisać 'tak' lub 'nie':

en: Store password unencrypted (yes/no)?
pl: Zapisać hasło bez szyfrowania (tak/nie)?

en: 
    -----------------------------------------------------------------------
    ATTENTION!  Your password for authentication realm:
    
       %s
    
    can only be stored to disk unencrypted!  You are advised to configure
    your system so that Subversion can store passwords encrypted, if
    possible.  See the documentation for details.
    
    You can avoid future appearances of this warning by setting the value
    of the 'store-plaintext-passwords' option to either 'yes' or 'no' in
    '%s'.
    -----------------------------------------------------------------------
pl: 
    -----------------------------------------------------------------------
    UWAGA! Twoje hasło dla obszaru uwierzytelniania:
    
       %s
    
    może być tylko zapisane na dysk bez szyfrowania! Doradza się skonfigurować
    twój system tak, by Subversion mógł zapisywać hasła w postaci zaszyfrowanej,
    jeśli to możliwe. Zobacz szczegóły w dokumentacji.
    
    Możesz uniknąć przyszłego wyświetlania tego ostrzeżenia, ustawiając wartość
    opcji 'store-plaintext-passwords' na 'yes' lub 'no' w
    '%s'.

en: Store passphrase unencrypted (yes/no)?
pl: Zapisać hasło certyfikatu klienta SSL bez szyfrowania (tak/nie)?

en: 
    -----------------------------------------------------------------------
    ATTENTION!  Your passphrase for client certificate:
    
       %s
    
    can only be stored to disk unencrypted!  You are advised to configure
    your system so that Subversion can store passphrase encrypted, if
    possible.  See the documentation for details.
    
    You can avoid future appearances of this warning by setting the value
    of the 'store-ssl-client-cert-pp-plaintext' option to either 'yes' or
    'no' in '%s'.
    -----------------------------------------------------------------------
pl: 
    -----------------------------------------------------------------------
    UWAGA! Twoje hasło dla obszaru uwierzytelniania:
    
       %s
    
    może być tylko zapisane na dysk bez szyfrowania! Doradza się skonfigurować
    twój system tak, by Subversion mógł zapisywać hasła w postaci zaszyfrowanej,
    jeśli to możliwe. Zobacz szczegóły w dokumentacji.
    
    Możesz uniknąć przyszłego wyświetlania tego ostrzeżenia, ustawiając wartość
    opcji 'store-ssl-client-cert-pp-plaintext' na 'yes' lub 'no' w
    '%s'.

en: Password for '%s' GNOME keyring:
pl: Hasło dla GNOME keyring '%s':

en: Config error: invalid value '%s' for option '%s'
pl: Błąd w pliku konfiguracyjnym: niewłaściwa wartość '%s' opcji '%s'

en: SQLite compiled for %s, but running with %s
pl: SQLite skompilowane dla %s, ale działające z %s

en: SQLite is required to be compiled and run in thread-safe mode
pl: SQLite musi być skompilowane i uruchomione w trybie bezpieczno-wątkowym

en: Could not initialize SQLite
pl: Nie można zainicjalizować SQLite

en: File '%s' has inconsistent newlines
pl: Plik '%s' ma niejednolite znaki końca wiersza

note: Human explanatory part, generated by apr_strftime as "Sat, 01 Jan 2000"
en:  (%a, %d %b %Y)
pl:  (%a)

en: Token '%s' is unrecognized
pl: Żeton '%s' nierozpoznany

en: Negative revision number found parsing '%s'
pl: Znaleziono ujemny numer wersji podczas parsowania '%s'

en: Invalid revision number found parsing '%s'
pl: Znaleziono nieprawidłowy numer wersji podczas parsowania '%s'

en: Can't create a character converter from native encoding to '%s'
pl: Nie można stworzyć konwertera znaków z natywnego kodowania do '%s'

en: Can't create a character converter from '%s' to native encoding
pl: Nie można stworzyć konwertera znaków z natywnego kodowania do '%s'

en: Can't create a character converter from '%s' to '%s'
pl: Nie można stworzyć konwertera z kodowania znaków '%s' do '%s'

en: Can't convert string from native encoding to '%s':
pl: Nie można dokonać konwersji ciągu znaków z natywnego kodowania do '%s':

en: Can't convert string from '%s' to native encoding:
pl: Nie można dokonać konwersji ciągu znaków z '%s' do natywnego kodowania:

en: Can't convert string from '%s' to '%s':
pl: Nie można dokonać konwersji ciągu znaków z '%s' do '%s'

en: Safe data '%s' was followed by non-ASCII byte %d: unable to convert to/from UTF-8
pl: Bezpieczne dane '%s' następują przed znakiem spoza ASCII %d: nie można przeprowadzić konwersji do/z UTF-8

en: Non-ASCII character (code %d) detected, and unable to convert to/from UTF-8
pl: Wykryto znak spoza ASCII o kodzie %d, nie można przeprowadzić konwersji do/z UTF-8

en: Valid UTF-8 data
    (hex:%s)
    followed by invalid UTF-8 sequence
    (hex:%s)
pl: Prawidłowe dane UTF-8
    (hex:%s)
    poprzedzające nieprawidłową sekwencję znaków UTF-8
    (hex:%s)

en: MIME type '%s' has empty media type
pl: Typ MIME '%s' zawiera pusty typ mediów

en: MIME type '%s' does not contain '/'
pl: Typ MIME '%s' nie zawiera '/'

en: Malformed XML: %s at line %ld
pl: Uszkodzony XML: %s w linii %ld

en: Error aborting report
pl: Błąd w trakcie przerywania generowania raportu

en: While preparing '%s' for commit
pl: Podczas przygotowywania '%s' do zatwierdzenia

en: '%s' is not a valid administrative directory name
pl: '%s' nie jest poprawną nazwą katalogu administracyjnego

en: Revision %ld doesn't match existing revision %ld in '%s'
pl: Wersja %ld nie odpowiada istniejącej wersji %ld w '%s'

en: Can't add '%s' to a parent directory scheduled for deletion
pl: Nie można dodać '%s' - katalog nadrzędny ma zostać skasowany

en: Can't create an entry with a reserved name while trying to add '%s'
pl: Nie można utworzyć wpisu z zarezerwowaną nazwą podczas próbowania dodania '%s'

en: The URL '%s' has a different repository root than its parent
pl: URL '%s' zawiera katalog główny repozytorium inny niż jego katalog nadrzędny

en: '%s' is not a working copy directory
pl: '%s' nie jest katalogiem kopii roboczej

en: Log format too old, please use Subversion 1.6 or earlier
pl: Format logów zbyt stary. Proszę użyć Subversion 1.6 lub wcześniejszy

en: Conflict callback violated API: returned no results
pl: Konfliktowe wywołanie zwrotne naruszyło API: nie zwróciło wyników

en: Conflict callback violated API: returned no merged file
pl: Konfliktowe wywołanie zwrotne naruszyło API: nie zwróciło połączonego pliku

en: Invalid 'conflict_result' argument
pl: Błędny argument 'conflict_result'

en: Cannot copy to '%s', as it is not from repository '%s'; it is from '%s'
pl: Nie można skopiować obiektu do '%s', gdyż nie pochodzi on z repozytorium '%s', a z repozytorium '%s'

en: Cannot copy to '%s' as it is scheduled for deletion
pl: Nie można kopiować do '%s', ponieważ zlecono wcześniej skasowanie obiektu

en: '%s' is already under version control but is excluded.
pl: '%s' już podlega zarządzaniu wersjami, ale zostało wykluczone.

en: There is already a versioned item '%s'
pl: Już istnieje podlegający zarządzaniu wersjami element '%s'

en: '%s' already exists and is in the way
pl: '%s' już istnieje i znajduje się w wskazanym miejscu

en: Cannot exclude '%s': it is a working copy root
pl: Nie można wykluczyć '%s': jest to katalog główny kopii roboczej

en: Cannot exclude '%s': it is a switched path
pl: Nie można wykluczyć '%s': jest to przełączona ścieżka

en: Cannot exclude '%s': it is to be added to the repository. Try commit instead
pl: Nie można wykluczyć '%s': jest to przeznaczone do dodania do repozytorium. Spróbuj zatwierdzić zmiany

en: Cannot exclude '%s': it is to be deleted from the repository. Try commit instead
pl: Nie można wykluczyć '%s': jest to przeznaczone do usunięcia z repozytorium. Spróbuj zatwierdzić zmiany

en: Can only crop a working copy with a restrictive depth
pl: Można tylko obciąć kopię roboczą przy użyciu restrykcyjnej głębokości

en: Can only crop directories
pl: Można tylko obciąć katalogi

en: Cannot crop '%s': it is going to be removed from repository. Try commit instead
pl: Nie można obciąć '%s': jest to przeznaczone do usunięcia z repozytorium. Spróbuj zatwierdzić zmiany

en: Cannot crop '%s': it is to be added to the repository. Try commit instead
pl: Nie można obciąć '%s': jest to przeznaczone do dodania do repozytorium. Spróbuj zatwierdzić zmiany

en: '%s' cannot be deleted
pl: '%s' nie może zostać usunięte

en: File '%s' has local modifications
pl: Plik '%s' zawiera lokalne zmiany

en: Unexpectedly found '%s': path is marked 'missing'
pl: Nieoczekiwanie znaleziono '%s': ścieżka jest oznaczona jako brakująca

en: Admin area of '%s' is missing
pl: Brak obszaru administracyjnego '%s'

en: '%s' is not of the right kind
pl: '%s' jest niewłaściwego rodzaju

en: No default entry in directory '%s'
pl: Brak domyślnego wpisu w katalogu '%s'

en: Directory '%s' has no THIS_DIR entry
pl: Katalog '%s' nie zawiera elementu THIS_DIR

en: '%s' has an unrecognized node kind
pl: '%s' ma nierozpoznany rodzaj

en: Error parsing %s property on '%s': '%s'
pl: Błąd podczas parsowania atrybutu %s dla '%s': '%s'

en: Can't split line into components: '%s'
pl: Nie można podzielić linii na składniki: '%s'

en: Invalid %s property on '%s': cannot use two absolute URLs ('%s' and '%s') in an external; one must be a path where an absolute or relative URL is checked out to
pl: Nieprawidłowy atrybut %s dla '%s': nie można używać dwu absolutnych URL-i ('%s' i '%s') w zewnętrznej definicji. Jeden musi być ścieżką, do której absolutny lub względny URL jest pobrany

en: Invalid %s property on '%s': cannot use a URL '%s' as the target directory for an external definition
pl: Nieprawidłowy atrybut %s dla '%s': nie można używać URL-u '%s' jako docelowego katalogu dla zewnętrznej definicji

en: Invalid %s property on '%s': target '%s' is an absolute path or involves '..'
pl: Błędny atrybut %s dla '%s': cel '%s' jest ścieżką bezwzględną albo wykorzystuje '..'

en: URL '%s' does not begin with a scheme
pl: URL '%s' nie zaczyna się od protokołu

en: Illegal parent directory URL '%s'
pl: Nieprawidłowy URL '%s' katalogu nadrzędnego

en: Illegal repository root URL '%s'
pl: Nieprawidłowy URL '%s' katalogu głównego repozytorium

en: The external relative URL '%s' cannot have backpaths, i.e. '..'
pl: Zewnętrzny, względny URL '%s' nie może mieć ścieżek wstecznych, tj. '..'

en: Unrecognized format for the relative external URL '%s'
pl: Nierozpoznany format dla względnego, zewnętrznego URL-u '%s'

en: Path '%s' ends in '%s', which is unsupported for this operation
pl: Ścieżka '%s' kończy się '%s', co jest nieobsługiwane dla tej operacji

en: Working copy '%s' locked
pl: Kopia robocza '%s' jest zablokowana

en: Unable to check path existence for '%s'
pl: Nie zdołano sprawdzić istnienia ścieżki dla '%s'

en: Expected '%s' to be a directory but found a file
pl: '%s' jest plikiem, a oczekiwano katalogu

en: Can't retrieve an access baton for non-directory '%s'
pl: Nie można pobrać batuty dostępu do niekatalogu '%s'

en: Directory '%s' is missing
pl: Brak katalogu '%s'

en: Working copy '%s' is not locked
pl: Kopia robocza '%s' nie jest zablokowana

en: No write-lock in '%s'
pl: Brak blokady zapisu w '%s'

en: Invalid escape sequence
pl: Niewłaściwa sekwencja ucieczki

en: Invalid escaped character
pl: Niewłaściwy znak poprzedzany przez znak ucieczki

en: Unexpected end of entry
pl: Nieoczekiwany koniec wpisu

en: Entry contains non-canonical path '%s'
pl: Wpis zawiera niekanoniczną ścieżkę '%s'

en: Invalid value for field '%s'
pl: Niewłaściwa wartość dla pola '%s'

en: Found an unexpected \0 in the file external '%s'
pl: Znaleziono nieoczekiwane \0 w plikowym eksternale '%s'

en: Illegal file external revision kind %d for path '%s'
pl: Nieprawidłowy rodzaj wersji %d plikowego eksternału dla ścieżki '%s'

en: Entry '%s' has invalid node kind
pl: Obiekt '%s' ma nieprawidłowy rodzaj

en: Entry for '%s' has invalid repository root
pl: Obiekt '%s' zawiera nieprawidłowy katalog główny repozytorium

en: Entry '%s' has invalid 'schedule' value
pl: Obiekt '%s' ma nieprawidłową wartość 'schedule'

en: Entry '%s' has invalid 'depth' value
pl: Obiekt '%s' ma nieprawidłową wartość 'depth'

en: Entry '%s' has invalid '%s' value
pl: Obiekt '%s' ma niepoprawną wartość '%s'

en: XML parser failed in '%s'
pl: Błąd parsera XML w '%s'

en: Missing default entry
pl: Brak domyślnej wartości

en: Default entry has no revision number
pl: Domyślna wartość nie ma numeru wersji

en: Default entry is missing URL
pl: Domyślna wartość nie ma URL-u

en: Invalid version line in entries file of '%s'
pl: Błędna linia wersji w pliku entries dla '%s'

en: Missing entry terminator
pl: Brak terminatora wpisu

en: Invalid entry terminator
pl: Błędny terminator wpisu

en: Error at entry %d in entries file for '%s':
pl: Błąd we wpisie %d w pliku entries dla '%s':

en: Property '%s' is an entry property
pl: Atrybut '%s' jest atrybutem pliku/katalogu

en: Cannot set '%s' on a directory ('%s')
pl: Nie można ustawić '%s' dla katalogu ('%s')

en: Cannot set '%s' on a file ('%s')
pl: Nie można ustawić '%s' dla pliku ('%s')

en: Cannot relocate a single file
pl: Nie można relokować pojedynczego pliku

en: Unknown enumeration value in tree conflict description
pl: Nieznana wartość wyliczenia w opisie konfliktu drzewnego

en: Invalid version info in tree conflict description
pl: Nieprawidłowa informacja o wersji w opisie konfliktu drzewnego

en: Empty 'victim' field in tree conflict description
pl: Puste pole 'victim' w opisie konfliktu drzewnego

en: Invalid 'node_kind' field in tree conflict description
pl: Nieprawidłowe pole 'node_kind' w opisie konfliktu drzewnego

en: Attempt to add tree conflict that already exists at '%s'
pl: Próba dodania już istniejącego konfliktu drzewnego w '%s'

en: Checksum mismatch while updating '%s':
       expected:  %s
         actual:  %s
pl: Niezgodność sumy kontrolnej podczas aktualizacji '%s':
       oczekiwana:  %s
      rzeczywista:  %s

en: Failed to add directory '%s': object of the same name as the administrative directory
pl: Błąd dodawania katalogu '%s': obiekt o tej samej nazwie jak katalog administracyjny

en: Couldn't do property merge
pl: Nie udało się łączenie zmian atrybutu

en: Failed to add file '%s': object of the same name as the administrative directory
pl: Błąd dodawania pliku '%s': obiekt o tej samej nazwie jak katalog administracyjny

en: Checksum mismatch for '%s':
       expected:  %s
       recorded:  %s
pl: Niezgodność sumy kontrolnej dla '%s':
       oczekiwana:  %s
         zapisana:  %s

en: Copyfrom-url '%s' has different repository root than '%s'
pl: Źródłowy URL '%s' jest z innego repozytorium niż '%s'

en: Missing end of line in wcprops file for '%s'
pl: Brak znaku końca linii w pliku wcprops dla '%s'

en: Error parsing tree conflict skel
pl: Błąd podczas parsowania szkieletu konfliktu drzewnego

en: No REPOSITORY table entry for id '%ld'
pl: Brak wpisu w tabeli REPOSITORY dla identyfikatora '%ld'

en: The node '%s' has a corrupt checksum value.
pl: Obiekt '%s' ma uszkodzoną wartość sumy kontrolnej.

en: Expected node '%s' to be deleted.
pl: Oczekiwano, że obiekt '%s' jest przeznaczony do usunięcia, ale nie jest.

en: Corrupt data for '%s'
pl: Uszkodzone dane dla '%s'

en: Expected node '%s' to be added.
pl: Oczekiwano, że obiekt '%s' jest przeznaczony do dodania, ale nie jest.

en: .working
pl: .roboczy

en: Missing a row in WCROOT.
pl: Brak rzędu w WCROOT.

en: Working copy format of '%s' is too old (%d); please check out your working copy again
pl: Format kopii roboczej '%s' jest zbyt stary (%d). Pobierz kopię roboczą ponownie

en: This client is too old to work with the working copy at
    '%s' (format %d).
    You need to get a newer Subversion client. For more details, see
      http://subversion.apache.org/faq.html#working-copy-format-change
pl: Ten klient jest zbyt stary, by obsługiwać kopię roboczą
    '%s' (format %d).
    Musisz zainstalować nowszy klient Subversion. Zobacz szczegóły na stronie:
      http://subversion.apache.org/faq.html#working-copy-format-change

en: Missing a row in WCROOT for '%s'.
pl: Brak rzędu w WCROOT dla '%s'.

en: 'verbose' option invalid in XML mode
pl: Opcja 'verbose' nie jest prawidłową opcją dla trybu XML

en: 'incremental' option only valid in XML mode
pl: Opcja 'incremental' jest prawidłowa tylko w trybie XML

en: '%s' does not appear to be a URL
pl: '%s' nie wygląda na URL

en: ||||||| ORIGINAL
pl: ||||||| ORYGINALNE

en: <<<<<<< MINE (select with 'mc')
pl: <<<<<<< MOJE (wybierz przy użyciu 'mc')

en: >>>>>>> THEIRS (select with 'tc')
pl: >>>>>>> ICH (wybierz przy użyciu 'tc')

en: Invalid option; there's no merged version to edit.
pl: Niepoprawna opcja. Nie ma połączonej wersji do edytowania.

en: Invalid option; cannot display conflicts for a binary file.
pl: Niepoprawna opcja. Nie można wyświetlić konfliktów w pliku binarnym.

en: Invalid option; original files not available.
pl: Niepoprawna opcja. Oryginalne pliki niedostępne.

en: Invalid option; there's no merged version to diff.
pl: Niepoprawna opcja. Nie ma połączonej wersji do obliczenia różnicy.

en: Invalid option.
pl: Błędna opcja.

en: Invalid option; cannot choose based on conflicts in a binary file.
pl: Niepoprawna opcja. Nie można dokonać wyboru opierającego się na konfliktach w pliku binarnym.

en: Conflict for property '%s' discovered on '%s'.
pl: Konflikt atrybutu dla '%s' odkryty na '%s'.

en: Local, non-commit operations do not take a log message or revision properties
pl: Lokalne, niezatwierdzające operacje nie wymagają podawania opisu lub atrybutów wersji

en: '--xml' option only valid with '--summarize' option
pl: Opcja '--xml' jest prawidłowa tylko z opcją '--summarize'

en: '--new' option only valid with '--old' option
pl: Opcja '--new' jest prawidłowa tylko z opcją '--old'

en: Path '%s' not relative to base URLs
pl: Ścieżka '%s' nie jest względna w stosunku do podstawowych URL-i

en: Destination directory exists; please remove the directory or use --force to overwrite
pl: Docelowy katalog już istnieje. Proszę go usunąć lub użyć opcję --force, by został nadpisany

en: No editor found.
pl: Nie znaleziono edytora.

en: Error running editor.
pl: Błąd podczas uruchamiania edytora.

en: The following repository access (RA) modules are available:
pl: Są dostępne następujące moduły dostępu do repozytorium (RA):

en: Repository URL required when importing
pl: Parametr podający URL repozytorium jest wymagany podczas importowania

en: Too many arguments to import command
pl: Zbyt dużo argumentów dla polecenia import

en: Invalid URL '%s'
pl: Niewłaściwy URL '%s'

en: Resource is not under version control.
pl: Zasób nie podlega zarządzaniu wersjami.

en: Path: %s
pl: Ścieżka: %s

en: Name: %s
pl: Nazwa: %s

en: Repository Root: %s
pl: Katalog główny repozytorium: %s

en: Repository UUID: %s
pl: UUID repozytorium: %s

en: Revision: %ld
pl: Wersja: %ld

en: Node Kind: file
pl: Rodzaj obiektu: plik

en: Node Kind: directory
pl: Rodzaj obiektu: katalog

en: Node Kind: none
pl: Rodzaj obiektu: brak

en: Node Kind: unknown
pl: Rodzaj obiektu: nieznany

en: Schedule: normal
pl: Zlecenie: normalne

en: Schedule: add
pl: Zlecenie: dodanie

en: Schedule: delete
pl: Zlecenie: usunięcie

en: Schedule: replace
pl: Zlecenie: zastąpienie

en: Depth: empty
pl: Głębokość: pusta

en: Depth: files
pl: Głębokość: pliki

en: Depth: immediates
pl: Głębokość: bezpośrednie

note: Other depths should never happen here.
en: Depth: INVALID
pl: Głębokość: NIEWŁAŚCIWA

en: Copied From URL: %s
pl: Skopiowane z URL-u: %s

en: Copied From Rev: %ld
pl: Skopiowane z wersji: %ld

en: Last Changed Author: %s
pl: Autor ostatniej zmiany: %s

en: Last Changed Rev: %ld
pl: Ostatnio zmieniona wersja: %ld

en: Last Changed Date
pl: Data ostatniej zmiany

en: Text Last Updated
pl: Treść ostatnio aktualizowana

en: Checksum: %s
pl: Suma kontrolna: %s

en: Conflict Previous Base File: %s
pl: Wersja bazowa pliku w chwili wystąpienia konfliktu: %s

en: Conflict Previous Working File: %s
pl: Wersja robocza pliku w chwili wystąpienia konfliktu: %s

en: Conflict Current Base File: %s
pl: Wersja bieżąca (repozytorialna) pliku w chwili wystąpienia konfliktu: %s

en: Tree conflict
pl: Konflikt drzewny

en: Source  left
pl: Źródło  lewe

en: Source right
pl: Źródło prawe

en: Lock Token: %s
pl: Żeton blokady: %s

en: Lock Owner: %s
pl: Właściciel blokady: %s

en: Lock Created
pl: Blokada została utworzona

en: Lock Expires
pl: Blokada wygasła

en: Lock Comment (%i line):
    %s
     | Lock Comment (%i lines):
    %s
pl[0]: Opis blokady (%i linia):
    %s
pl[1]: Opis blokady (%i linie):
    %s
pl[2]: Opis blokady (%i linii):
    %s
pl[3]: Opis blokady (%i linii):
    %s

en: Changelist: %s
pl: Lista zmian: %s

en: %b %d %H:%M
pl: %m-%d %H:%M

en: %b %d  %Y
pl: %Y-%m-%d

en: Lock comment contains a zero byte
pl: Opis dla zakładanej blokady zawiera bajt zerowy

en: (no author)
pl: (brak autora)

en: (no date)
pl: (brak daty)

en:  | %d line |  | %d lines
pl[0]:  | %d linia
pl[1]:  | %d linie
pl[2]:  | %d linii
pl[3]:  | %d linii

en: Changed paths:
pl: Zmodyfikowane ścieżki:

en:  (from %s:%ld)
pl:  (z %s:%ld)

en: Merged via:
pl: Połączone via:

en: 'with-all-revprops' option only valid in XML mode
pl: Opcja 'with-all-revprops' jest prawidłowa tylko w trybie XML

en: 'with-no-revprops' option only valid in XML mode
pl: Opcja 'with-no-revprops' jest prawidłowa tylko w trybie XML

en: 'with-revprop' option only valid in XML mode
pl: Opcja 'with-revprop' jest prawidłowa tylko w trybie XML

en: -c and -r are mutually exclusive
pl: Opcje -c i -r nie mogą występować równocześnie

en: cannot assign with 'with-revprop' option (drop the '=')
pl: nie można przypisać opcji 'with-revprop' (pomiń '=')

en: -r and -c can't be used with --reintegrate
pl: -r i -c nie mogą być używane z --reintegrate

en: Merge source required
pl: Wymagane jest podanie źródła połączeń zmian

en: Second revision required
pl: Wymagane jest podanie drugiego numeru wersji

en: Too many arguments given
pl: Podano zbyt dużo argumentów

en: Cannot specify a revision range with two URLs
pl: Nie można określić zakresu wersji z dwoma URL-ami

en: --reintegrate cannot be used with --ignore-ancestry
pl: --reintegrate nie może być używane z --ignore-ancestry

en: --reintegrate cannot be used with --record-only
pl: --reintegrate nie może być używane z --record-only

en: --depth cannot be used with --reintegrate
pl: --depth nie może być używane z --reintegrate

en: --force cannot be used with --reintegrate
pl: --force nie może być używane z --reintegrate

en: Not enough arguments given
pl: Zbyt mało parametrów

en: Try 'svn add' or 'svn add --non-recursive' instead?
pl: Zamiast tego spróbuj wykonać 'svn add' lub 'svn add --non-recursive'.

en: Try 'svn mkdir --parents' instead?
pl: Zamiast tego spróbuj wykonać 'svn mkdir --parents'.

en: Summary of conflicts:
pl: Podsumowanie konfliktów:

en: Skipped missing target: '%s'
pl: Pominięto brakujący obiekt: '%s'

en: Skipped target: '%s' -- copy-source is missing
pl: Ominięty cel: '%s' -- brak copy-source

en: Skipped '%s'
pl: Pominięto '%s'

en: Restored '%s'
pl: Odtworzono '%s'

en: Reverted '%s'
pl: Wycofano zmiany w '%s'

en: Failed to revert '%s' -- try updating instead.
pl: Błąd wycofania zmian w '%s' -- spróbuj aktualizacji.

en: Resolved conflicted state of '%s'
pl: Rozwiązano konflikt w '%s'

en: Error handling externals definition for '%s':
pl: Błąd podczas obsługi zewnętrznej definicji dla '%s':

en: Exported external at revision %ld.
pl: Wyeksportowano obiekt zewnętrzny w wersji %ld.

en: Exported revision %ld.
pl: Wyeksportowano wersję %ld.

en: Checked out external at revision %ld.
pl: Pobrano do kopii roboczej obiekt zewnętrzny w wersji %ld.

en: Checked out revision %ld.
pl: Pobrano wersję %ld.

en: Updated external to revision %ld.
pl: Uaktualniono obiekt zewnętrzny do wersji %ld.

en: Updated to revision %ld.
pl: Uaktualniono do wersji %ld.

en: External at revision %ld.
pl: Obiekt zewnętrzny w wersji %ld.

en: At revision %ld.
pl: W wersji %ld.

en: External export complete.
pl: Eksport obiektów zewnętrznych wykonany.

en: Export complete.
pl: Eksport wykonany.

en: External checkout complete.
pl: Pobieranie obiektów zewnętrznych do kopii roboczej wykonane.

en: Checkout complete.
pl: Pobieranie kopii roboczej wykonane.

en: External update complete.
pl: Uaktualnienie obiektów zewnętrznych wykonane.

en: Update complete.
pl: Uaktualnienie wykonane.

en: Status against revision: %6ld
pl: Status względem wersji: %6ld

en: Sending        %s
pl: Wysyłanie       %s

en: Adding  (bin)  %s
pl: Dodawanie (bin) %s

en: Adding         %s
pl: Dodawanie       %s

en: Deleting       %s
pl: Usuwanie        %s

en: Replacing      %s
pl: Zastępowanie    %s

en: Transmitting file data
pl: Przesyłanie treści pliku

en: '%s' locked by user '%s'.
pl: '%s' zablokowane przez użytkownika '%s'.

en: '%s' unlocked.
pl: '%s' odblokowane.

en: --- Merging differences between repository URLs into '%s':
pl: --- Łączenie zmian nastąpiłych pomiędzy URL-ami repozytorium do '%s':

en: --- Merging r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie zmian nastąpiłych w r%ld do '%s':

en: --- Reverse-merging r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie odwróconych zmian nastąpiłych w r%ld do '%s':

en: --- Merging r%ld through r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie zmian nastąpiłych w od r%ld do r%ld do '%s':

en: --- Reverse-merging r%ld through r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie odwróconych zmian nastąpiłych w od r%ld do r%ld do '%s':

en: --- Merging differences between foreign repository URLs into '%s':
pl: --- Łączenie zmian nastąpiłych pomiędzy URL-ami obcego repozytorium do '%s':

en: --- Merging (from foreign repository) r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie (z obcego repozytorium) zmian nastąpiłych w r%ld do '%s':

en: --- Reverse-merging (from foreign repository) r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie (z obcego repozytorium) odwróconych zmian nastąpiłych w r%ld do '%s':

en: --- Merging (from foreign repository) r%ld through r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie (z obcego repozytorium) zmian nastąpiłych w od r%ld do r%ld do '%s':

en: --- Reverse-merging (from foreign repository) r%ld through r%ld into '%s':
pl: --- Łączenie (z obcego repozytorium) odwróconych zmian nastąpiłych w od r%ld do r%ld do '%s':

en: property '%s' set on '%s'
pl: atrybut '%s' ustawiony dla '%s'

en: property '%s' deleted from '%s'.
pl: atrybut '%s' usunięty z '%s'.

en: property '%s' set on repository revision %ld
pl: atrybut '%s' ustawiony dla wersji %ld

en: property '%s' deleted from repository revision %ld
pl: atrybut '%s' usunięty z repozytorium w wersji %ld

en: Cannot specify revision for deleting versioned property '%s'
pl: Nie można określić wersji dla usunięcia atrybutu '%s'

en: Set new value for property '%s' on '%s'
pl: Ustawiona nowa wartość atrybutu '%s' dla '%s'

en: --encoding option applies only to textual Subversion-controlled properties
pl: Opcja --encoding ma zastosowanie tylko do tekstowych atrybutów kontrolowanych przez Subversion

en: Set new value for property '%s' on revision %ld
pl: Ustawiono nową wartość dla atrybutu '%s' w wersji %ld

en: No changes to property '%s' on revision %ld
pl: Atrybut '%s' bez zmian w wersji %ld

en: Cannot specify revision for editing versioned property '%s'
pl: Nie można określić wersji dla edycji atrybutu '%s'

en: Explicit target argument required
pl: Argument podający obiekt docelowy jest wymagany

en: '%s' does not appear to be a working copy path
pl: '%s' nie wygląda na ścieżkę kopii roboczej

en: No changes to property '%s' on '%s'
pl: Bez zmian atrybutu %s dla '%s'

note: Not a --revprop
en: Properties on '%s':
pl: Atrybuty dla '%s':

en: Unversioned properties on revision %ld:
pl: Atrybuty niepodlegające zarządzaniu wersjami w wersji %ld:

en: Must specify the revision as a number, a date or 'HEAD' when operating on a revision property
pl: Należy określić wersję jako numer, datę lub 'HEAD' podczas operowania na atrybucie wersji

en: Wrong number of targets specified
pl: Podano nieprawidłową liczbę celów

en: Either a URL or versioned item is required
pl: Wymagane podanie URL lub obiektu

en: To turn off the %s property, use 'svn propdel';
    setting the property to '%s' will not turn it off.
pl: By wyłączyć atrybut %s, użyj 'svn propdel';
    ustawienie atrybutu do '%s' nie wyłączy go.

en: Cannot specify revision for setting versioned property '%s'
pl: Nie można określić wersji dla ustawienia atrybutu '%s'

en: Explicit target required ('%s' interpreted as prop value)
pl: Wymagane podanie obiektu docelowego ('%s' interpretowane jako wartość atrybutu)

en: missing --accept option
pl: brakująca opcja --accept

en: invalid 'accept' ARG
pl: błędny argument 'accept'

en: Try 'svn revert --depth infinity' instead?
pl: Zamiast tego spróbuj wykonać 'svn revert --depth infinity'.

en:   Text conflicts: %u
pl:   Konflikty tekstowe: %u

en:   Property conflicts: %u
pl:   Konflikty atrybutów: %u

en:   Tree conflicts: %u
pl:   Konflikty drzewne: %u

en: 
    --- Changelist '%s':
pl: 
    --- Lista zmian '%s':

en: force operation to run
pl: wymuś wykonanie operacji

en: force validity of log message source
pl: wymuś uznanie opisu zmian za poprawny

en: show help on a subcommand
pl: wyświetl tekst pomocy dla podpolecenia

en: specify log message ARG
pl: podaj argument określający opis zmian

en: print nothing, or only summary information
pl: wypisz nic lub tylko podsumowanie

en: descend recursively, same as --depth=infinity
pl: schodź rekurencyjnie, to samo, co --depth=infinity

en: obsolete; try --depth=files or --depth=immediates
pl: przestarzałe; spróbuj --depth=files lub --depth=immediates

en: ARG (some commands also take ARG1:ARG2 range)
                                 A revision argument can be one of:
                                    NUMBER       revision number
                                    '{' DATE '}' revision at start of the date
                                    'HEAD'       latest in repository
                                    'BASE'       base rev of item's working copy
                                    'COMMITTED'  last commit at or before BASE
                                    'PREV'       revision just before COMMITTED
pl: ARG (niektóre polecenia obsługują też zakres ARG1:ARG2)
                                 Jako numer wersji można podać jedno z:
                                    NUMER        faktyczny numer wersji
                                    '{' DATA '}' wersja na początku podanego dnia
                                    'HEAD'       najnowsza wersja w repozytorium
                                    'BASE'       wersja bazowa elementu kopii roboczej
                                    'COMMITTED'  ostatnia modyfikacja nie późniejsza niż BASE
                                    'PREV'       wersja poprzedzająca COMMITTED

en: read log message from file ARG
pl: czytaj opis zmian z pliku ARG

en: give output suitable for concatenation
pl: generuj wynik w sposób umożliwiający konkatenację

en: treat value as being in charset encoding ARG
pl: zakładaj, iż parametry są podane w kodowaniu ARG

en: show program version information
pl: pokaż informację o wersji programu

en: print extra information
pl: podaj dodatkowe informacje

en: display update information
pl: podaj informacje o możliwych aktualizacjach

en: specify a username ARG
pl: użyj ARG jako nazwy użytkownika

en: pass contents of file ARG as additional args
pl: potraktuj zawartość pliku ARG jako dodatkowe argumenty

en: output in XML
pl: generuj wynik w formacie XML

en: do not cross copies while traversing history
pl: prezentuj tylko historię od ostatniego kopiowania

en: do not cache authentication tokens
pl: nie zapamiętuj danych uwierzytelniających

en: try operation but make no changes
pl: spróbuj wykonanie operacji, ale nie rób żadnych zmian

en: use ARG as merge command
pl: użyj ARG jako polecenia merge (łączącego)

en: use ARG as external editor
pl: użyj ARG jako polecenia uruchamiającego edytor tekstu

en: merge only mergeinfo differences
pl: połącz tylko różnice informacji o połączeniach zmian

en: use ARG as the older target
pl: użyj ARG jako starszego obiektu

en: use ARG as the newer target
pl: użyj ARG jako nowszego obiektu

en: operate on a revision property (use with -r)
pl: działaj na atrybucie wersji (do użycia wraz z -r)

en: relocate via URL-rewriting
pl: zmień URL repozytorium

en: read user configuration files from directory ARG
pl: pobierz konfigurację użytkownika z katalogu ARG

en: enable automatic properties
pl: używaj automatycznych atrybutów

en: disable automatic properties
pl: nie używaj automatycznych atrybutów

en: use a different EOL marker than the standard
                                 system marker for files with the svn:eol-style
                                 property set to 'native'.
                                 ARG may be one of 'LF', 'CR', 'CRLF'
pl: użyj innego znaku końca linii niż standardowy
                                 dla plików z natywnym atrybutem svn:eol-style.
                                 ARG może być jednym z 'LF', 'CR', 'CRLF'

en: maximum number of log entries
pl: maksymalna liczba wspisów log

en: don't unlock the targets
pl: nie usuwaj blokad dla obiektów

en: remove changelist association
pl: usuń stowarzyszenie listy zmian

en: don't delete changelists after commit
pl: nie usuwaj list zmian po zatwierdzeniu zmian

en: keep path in working copy
pl: zostaw ścieżkę w kopii roboczej

en: retrieve all revision properties
pl: pobierz wszystkie atrybuty wersji

en: retrieve no revision properties
pl: nie pobieraj żadnych atrybutów wersji

en: set revision property ARG in new revision
                                 using the name[=value] format
pl: określ atrybut ARG wersji w nowej wersji
                                 przy użyciu formatu nazwa[=wartość]

en: make intermediate directories
pl: twórz pośrednie katalogi

note: maps to show_diff diff options
en: use ARG as diff command
pl: użyj ARG jako polecenia diff (porównującego)

en: do not print differences for added files
pl: nie wypisuj zmian dla dodanych plików

en: do not print differences for deleted files
pl: nie wypisuj zmian w plikach, które zostały skasowane

en: don't diff copied or moved files with their source
pl: nie porównuj skopiowanych lub przeniesionych plików z ich źródłami

en: show a summary of the results
pl: pokaż podsumowanie wyników

en: do not output the trailing newline
pl: nie wypisuj końcowego znaku nowego wiersza

en: Put files and directories under version control, scheduling
    them for addition to repository.  They will be added in next commit.
    usage: add PATH...
pl: Obejmij podane pliki i katalogi zarządzaniem wersjami, zlecając ich
    dodanie do repozytorium. Zostaną one umieszczone w repozytorium przy
    następnym zatwierdzaniu.
    Użycie: add ŚCIEŻKA...

en: add intermediate parents
pl: dodaj pośrednie katalogi nadrzędne

en: Output the content of specified files or URLs.
    usage: cat TARGET[@REV]...
    
      If specified, REV determines in which revision the target is first
      looked up.
pl: Wypisz treść podanych plików (wskazanych przez ścieżki lub URL-e).
    Użycie: cat OBIEKT@WERSJA
    
      Argument WERSJA określa, w której wersji OBIEKT będzie najpierw
    sprawdzany.

en: Check out a working copy from a repository.
    usage: checkout URL[@REV]... [PATH]
    
      If specified, REV determines in which revision the URL is first
      looked up.
    
      If PATH is omitted, the basename of the URL will be used as
      the destination. If multiple URLs are given each will be checked
      out into a sub-directory of PATH, with the name of the sub-directory
      being the basename of the URL.
    
      If --force is used, unversioned obstructing paths in the working
      copy destination do not automatically cause the check out to fail.
      If the obstructing path is the same type (file or directory) as the
      corresponding path in the repository it becomes versioned but its
      contents are left 'as-is' in the working copy.  This means that an
      obstructing directory's unversioned children may also obstruct and
      become versioned.  For files, any content differences between the
      obstruction and the repository are treated like a local modification
      to the working copy.  All properties from the repository are applied
      to the obstructing path.
    
      See also 'svn help update' for a list of possible characters
      reporting the action taken.
pl: Pobierz kopię roboczą z repozytorium.
    Użycie: checkout URL[@WERSJA]... [ŚCIEŻKA]
    
      WERSJA, jeśli ją określono, określa, w której wersji URL jest
      najpierw sprawdzany.
    
      Jeśli ŚCIEŻKA jest ominięta, część podstawowa URL-u będzie użyta jako cel.
      Jeśli wiele URL-i zostało podanych, każdy będzie pobrany do podkatalogu
      ŚCIEŻKI z nazwą podkatalogu będącą częścią podstawową URL-u.
    
      Jeśli użyto opcję --force, niewersjonowane, zagradzające ścieżki w kopii
      roboczej nie będą automatycznie powodować porażki operacji. Jeśli
      zagradzająca ścieżka jest tego samego typu (plik lub katalog) jak
      odpowiadająca jej ścieżka w repozytorium, wtedy ta ścieżka zostaje
      wersjonowana, a jej zawartość jest pozostawiana bez zmian w kopii roboczej.
      To oznacza, że pliki w zagradzającym, niewersjonowanym katalogu mogą także
      zagradzać i zostać wersjonowane. W wypadku plików każde różnice zawartości
      pomiędzy wersją zagradzającą i repozytorialną są traktowane jak lokalne
      modyfikacje w kopii roboczej. Wszystkie atrybuty z repozytorium są
      zastosowywane do zagradzających ścieżek.
    
      Zobacz też listę możliwych znaków informujących o przeprowadzonej
      akcji w 'svn help update'.

en: Create an unversioned copy of a tree.
    usage: 1. export [-r REV] URL[@PEGREV] [PATH]
           2. export [-r REV] PATH1[@PEGREV] [PATH2]
    
      1. Exports a clean directory tree from the repository specified by
         URL, at revision REV if it is given, otherwise at HEAD, into
         PATH. If PATH is omitted, the last component of the URL is used
         for the local directory name.
    
      2. Exports a clean directory tree from the working copy specified by
         PATH1, at revision REV if it is given, otherwise at WORKING, into
         PATH2.  If PATH2 is omitted, the last component of the PATH1 is used
         for the local directory name. If REV is not specified, all local
         changes will be preserved.  Files not under version control will
         not be copied.
    
      If specified, PEGREV determines in which revision the target is first
      looked up.
pl: Eksport niepodlegającej zarządzaniu wersjami kopii drzewa katalogów.
    Użycie: 1. export [-r WERSJA] URL[@WERSJA] [ŚCIEŻKA]
            2. export [-r WERSJA] ŚCIEŻKA1[@WERSJA] [ŚCIEŻKA2]
    
      1. Eksportuje czyste drzewo katalogów z repozytorium wskazywanego przez URL
         w wersji WERSJA, a jeśli jej nie podano, w wersji HEAD. Dane
         umieszczane są w katalogu ŚCIEŻKA, a jeśli jej nie podano, w
         katalogu o nazwie ustalonej na podstawie ostatniego elementu URL-u.
    
      2. Eksportuje drzewo katalogów z kopii roboczej znajdującej się w
         katalogu ŚCIEŻKA1 w wersji WERSJA, a jeśli jej nie podano w wersji
         roboczej. Dane są umieszczane w katalogu ŚCIEŻKA2, a jeśli go nie
         podano, w katalogu o nazwie ustalonej według ostatniego elementu
         ŚCIEŻKA1. Jeśli WERSJA nie jest podana, wszystkie lokalne zmiany
         zostaną zachowane (skopiowane), nie zostaną jednak skopiowane
         pliki niepodlegające zarządzaniu wersjami.
    
    Argument WERSJA, jeśli został podany, określa numer wersji, która będzie
    rozpatrywana jako pierwsza.

en: Describe the usage of this program or its subcommands.
    usage: help [SUBCOMMAND...]
pl: Opisz użycie tego programu lub jego podpoleceń.
    Użycie: help [PODPOLECENIE...]

en: Commit an unversioned file or tree into the repository.
    usage: import [PATH] URL
    
      Recursively commit a copy of PATH to URL.
      If PATH is omitted '.' is assumed.
      Parent directories are created as necessary in the repository.
      If PATH is a directory, the contents of the directory are added
      directly under URL.
      Unversionable items such as device files and pipes are ignored
      if --force is specified.
pl: Umieść w repozytorium plik lub katalog dotychczas niepodlegający
    zarządzaniu wersjami.
    Użycie: import [ŚCIEŻKA] URL
    
      Rekurencyjnie zatwierdź kopiowanie ŚCIEŻKI do URL-u. Jeśli ŚCIEŻKA nie jest
      podana, domyślną wartością jest '.'. W repozytorium są w razie potrzeby
      tworzone brakujące katalogi nadrzędne. Jeśli argument ŚCIEŻKA jest
      katalogiem, to zawartość katalogu jest dodawana bezpośrednio do URL-u.
      Niewersjonowalne obiekty takie jak pliki urządzeń i potoki są ignorowane,
      gdy użyto --force.

en: List directory entries in the repository.
    usage: list [TARGET[@REV]...]
    
      List each TARGET file and the contents of each TARGET directory as
      they exist in the repository.  If TARGET is a working copy path, the
      corresponding repository URL will be used. If specified, REV determines
      in which revision the target is first looked up.
    
      The default TARGET is '.', meaning the repository URL of the current
      working directory.
    
      With --verbose, the following fields will be shown for each item:
    
        Revision number of the last commit
        Author of the last commit
        If locked, the letter 'O'.  (Use 'svn info URL' to see details)
        Size (in bytes)
        Date and time of the last commit
pl: Wypisz zawartość katalogu w repozytorium.
    Użycie: list [CEL@WERSJA...]
    
      Dla każdego z argumentów, jeśli jest on katalogiem, wypisywana jest jego
      zawartość, jeśli zaś jest plikiem, informacje o nim samym. Można
      podawać bądź URL-e, bądź też ścieżki w ramach kopii roboczej (w tym
      drugim wypadku odpowiedni URL zostanie wyliczony automatycznie).
      Argument WERSJA, jeśli został podany, określa numer wersji, która będzie
      rozpatrywana w pierwszej kolejności.
    
      Domyślnym argumentem jest '.', co oznacza wypisanie zawartości, jaką
      ma w repozytorium bieżący katalog.
    
      Dodatkowy argument --verbose powoduje wypisanie dla każdego pliku
      następujących informacji:
        Numer wersji ostatniego zmiany
        Autor ostatniej zmiany
        Litera 'O' w wypadku istnienia blokady. (Użyj 'svn info URL', by zobaczyć
        szczegóły
        Rozmiar (w bajtach)
        Data i czas ostatniej zmiany

en: Lock working copy paths or URLs in the repository, so that
    no other user can commit changes to them.
    usage: lock TARGET...
    
      Use --force to steal the lock from another user or working copy.
pl: Zablokuj ścieżki kopii roboczej lub URL-e w repozytorium, w ten sposób,
    że żaden inny użytkownik nie będzie mógł dokonywać na nich zatwierdzeń zmian.
    Użycie: lock CEL...
    
    Użyj opcję --force, aby odebrać blokadę innemu użytkownikowi lub
    ścieżce innej kopii roboczej.

en: read lock comment from file ARG
pl: odczytaj opis blokady z pliku ARG

en: specify lock comment ARG
pl: określ opis blokady jako argument ARG

en: force validity of lock comment source
pl: wymuś uznanie komentarza blokady za poprawny

en: retrieve revision property ARG
pl: pobierz atrybut wersji podany jako ARG

en: the change made in revision ARG
pl: zmiana wykonana w rewizji ARG

en: Create a new directory under version control.
    usage: 1. mkdir PATH...
           2. mkdir URL...
    
      Create version controlled directories.
    
      1. Each directory specified by a working copy PATH is created locally
        and scheduled for addition upon the next commit.
    
      2. Each directory specified by a URL is created in the repository via
        an immediate commit.
    
      In both cases, all the intermediate directories must already exist,
      unless the --parents option is given.
pl: Stwórz nowy katalog podlegający zarządzaniu wersjami.
    Użycie: 1. mkdir ŚCIEŻKA...
            2. mkdir URL...
    
      Tworzenie katalogów podlegających zarządzaniu wersjami.
    
      1. Każdy z podanych katalogów jest tworzony lokalnie, zostanie zapisany
         w repozytorium przy najbliższym zatwierdzaniu zmian.
    
      2. Każdy z podanych katalogów jest tworzony bezpośrednio w repozytorium,
         a zmiana ta jest natychmiastowo zatwierdzana.
    
      W obydwu wypadkach wszelkie nadrzędne katalogi muszą już istnieć,
      jeśli nie podano opcji --parents.

en: read property value from file ARG
pl: odczytaj wartość atrybutu z pliku ARG

en: Remove 'conflicted' state on working copy files or directories.
    usage: resolved PATH...
    
      Note:  this subcommand does not semantically resolve conflicts or
      remove conflict markers; it merely removes the conflict-related
      artifact files and allows PATH to be committed again.  It has been
      deprecated in favor of running 'svn resolve --accept working'.
pl: Zapisz informację o rozwiązaniu konfliktu.
    Użycie: resolved ŚCIEŻKA...
    
      Uwaga: to podpolecenie nie rozwiązuje konfliktów, ani nie usuwa
      znaczników wskazujących miejsca wystąpienia konfliktów. Służy ono
      jedynie do usunięcia plików z informacjami o konflikcie i przywraca
      możliwość zatwierdzenia zmian. To polecenie jest przestarzałe - zamiast
      niego należy używać 'svn resolve --accept working'.

en: Unlock working copy paths or URLs.
    usage: unlock TARGET...
    
      Use --force to break the lock.
pl: Zdejmij blokadę założoną na ścieżkach kopii roboczej lub na URL-ach.
    Użycie: unlock CEL...
    
      Użyj opcję --force, aby zerwać blokadę.

en: Non-numeric limit argument given
pl: Nienumeryczny argument określający limit podany

en: Argument to --limit must be positive
pl: Argument dla --limit musi być dodatni

en: Can't specify -c with --old
pl: Nie można użyć opcji -c wraz z opcją --old

en: Non-numeric change argument (%s) given to -c
pl: Nienumeryczny argument (%s) określający zmianę podany do -c

en: There is no change 0
pl: Nie ma zmiany 0

en: Syntax error in revision argument '%s'
pl: Błąd składniowy w numerze wersji '%s'

en: Error converting depth from locale to UTF-8
pl: Błąd podczas konwersji głębokości z lokalnego kodowania do UTF-8

en: '%s' is not a valid depth; try 'empty', 'files', 'immediates', or 'infinity'
pl: '%s' nie jest prawidłową głębokością. Spróbuj 'empty', 'files', 'immediates' lub 'infinity'

en: '%s' is not a valid depth; try 'exclude', 'empty', 'files', 'immediates', or 'infinity'
pl: '%s' nie jest prawidłową głębokością. Spróbuj 'exclude', 'empty', 'files', 'immediates' lub 'infinity'

en: Syntax error in native-eol argument '%s'
pl: Błąd składniowy w argumencie native-eol '%s'

en: Changelist names must not be empty
pl: Nazwy list zmian nie mogą być puste

en: '%s' is not a valid --accept value
pl: '%s' nie jest poprawną wartością opcji --accept

en: '%s' is not a valid --show-revs value
pl: '%s' nie jest poprawną wartością opcji --show-revs

en: Argument to --strip must be positive
pl: Argument dla --strip musi być dodatni

en: Subcommand argument required
pl: Podpolecenie wymaga podania argumentu

en: Subcommand '%s' doesn't accept option '%s'
    Type 'svn help %s' for usage.
pl: Podpolecenie '%s' nie obsługuje opcji '%s'.
    Użyj 'svn help %s', by uzyskać informacje o użyciu.

en: Multiple revision arguments encountered; can't specify -c twice, or both -c and -r
pl: Wielokrotnie podano opcję numeru wersji; nie można określić -c dwa razy, lub obydwu -c i -r

en: --depth and --set-depth are mutually exclusive
pl: Opcje --depth i --set-depth nie mogą występować równocześnie

en: --with-all-revprops and --with-no-revprops are mutually exclusive
pl: Opcje --with-all-revprops i --with-no-revprops nie mogą występować równocześnie

en: --with-revprop and --with-no-revprops are mutually exclusive
pl: Opcje --with-revprop i --with-no-revprops nie mogą występować równocześnie

en: --relocate and --depth are mutually exclusive
pl: Opcje --relocate i --depth nie mogą występować równocześnie

en: Log message file is a versioned file; use '--force-log' to override
pl: Plik z opisem zmian jest plikiem podlegającym zarządzaniu wersjami; użyj '--force-log', by wymusić jego użycie.

en: Lock comment file is a versioned file; use '--force-log' to override
pl: Plik z opisem blokady jest plikiem podlegającym zarządzaniu wersjami; użyj '--force-log', by wymusić jego użycie.

en: The log message is a pathname (was -F intended?); use '--force-log' to override
pl: Opis zmian jest ścieżką (chciano użyć -F?); użyj --force-log, by wymusić użycie takiego opisu

en: The lock comment is a pathname (was -F intended?); use '--force-log' to override
pl: Opis blokady jest ścieżką (chciano użyć -F?); użyj --force-log, by wymusić użycie takiego opisu

en: --auto-props and --no-auto-props are mutually exclusive
pl: Opcje --auto-props i --no-auto-props nie mogą występować równocześnie

en: --accept=%s incompatible with --non-interactive
pl: --accept=%s jest niekompatybilne z --non-interactive

en: '%s' to '%s' is not a valid relocation
pl: '%s' do '%s' nie jest prawidłowym przeniesieniem

en: Committed revision %ld%s.
pl: Zatwierdzona wersja %ld%s.

en: 
    Warning: %s
pl: 
    Ostrzeżenie: %s

en: The SVN_MERGE environment variable is empty or consists solely of whitespace. Expected a shell command.
pl: Zmienna środowiskowa SVN_MERGE jest pusta lub składa się tylko z białych znaków. Oczekiwano polecenie powłoki.

en: The environment variable SVN_MERGE and the merge-tool-cmd run-time configuration option were not set.
pl: Zmienna środowiskowa SVN_MERGE i opcja merge-tool-cmd konfiguracji czasu uruchamiania nie są ustawione.

en: Log message contains a zero byte
pl: Opis zmian zawiera bajt zerowy

en: Your commit message was left in a temporary file:
pl: Opis zmian pozostawiono w pliku tymczasowym:

en: --This line, and those below, will be ignored--
pl: --Ta linia i następne zostaną zignorowane--

en: Error normalizing log message to internal format
pl: Błąd podczas normalizowania opisu zmian do wewnętrznego formatu

en: Cannot invoke editor to get log message when non-interactive
pl: Nie można wywołać edytora do wyświetlenia opisu zmian w trybie nieinteraktywnym.

en: Could not use external editor to fetch log message; consider setting the $SVN_EDITOR environment variable or using the --message (-m) or --file (-F) options
pl: Uruchomienie edytora w celu opisania zmian nie powiodło się, ustaw odpowiednio zmienną środowiskową $SVN_EDITOR albo skorzystaj z odpowiedniej spośród opcji: --message (-m) bądź --file (-F)

en: 
    Log message unchanged or not specified
    (a)bort, (c)ontinue, (e)dit:
pl: 
    Nie podano opisu zmian.
    Przerwij (a), kontynuuj (c), edytuj (e):

en: Use --force to override this restriction (local modifications may be lost)
pl: Użyj opcję --force, aby obejść to ograniczenie (lokalne zmiany mogą zostać utracone)

en: none
pl: nic

en: file
pl: plik

en: dir
pl: katalog

en: update
pl: aktualizacja

en: switch
pl: przełączanie

en: merge
pl: łączenie zmian

en: (invalid date)
pl: (nieprawidłowa data)

en: specify revision number ARG (or X:Y range)
pl: podaj informację o wersji (lub zakres X:Y)

en: specify transaction name ARG
pl: podaj nazwę transakcji

en: use deltas in dump output
pl: używaj delt w wyniku zrzutu

en: bypass the repository hook system
pl: pomiń skrypty repozytorium

en: ignore any repos UUID found in the stream
pl: ignoruj jakiekolwiek UUID-y repozytorium w strumieniu

en: set repos UUID to that found in stream, if any
pl: ustal UUID repozytorium na znaleziony w strumieniu, jeśli jest obecny

en: load at specified directory in repository
pl: ładuj w podanym katalogu repozytorium

en: disable fsync at transaction commit [Berkeley DB]
pl: wyłącz synchronizację zapisu na dysk przy zatwierdzaniu transakcji
    [Berkeley DB]

en: disable automatic log file removal [Berkeley DB]
pl: wyłącz automatyczne usuwanie zbędnych logów [Berkeley DB]

en: remove redundant Berkeley DB log files
                                 from source repository [Berkeley DB]
pl: usuń zbędne logi Berkeley DB
                                 ze źródłowego repozytorium [Berkeley DB]

en: call pre-commit hook before committing revisions
pl: wywołuje skrypt pre-commit przed zatwierdzaniem wersji

en: call post-commit hook after committing revisions
pl: wywołuje skrypt post-commit po zatwierdzaniu wersji

en: call hook before changing revision property
pl: wywołuje skrypt przed zmienieniem atrybutu wersji

en: call hook after changing revision property
pl: wywołuje skrypt po zmienieniu atrybutu wersji

en: wait instead of exit if the repository is in
                                 use by another process
pl: zamiast wyjść, czekaj, jeśli repozytorium jest w
                                 użyciu przez inny proces

en: usage: svnadmin crashtest REPOS_PATH
    
    Open the repository at REPOS_PATH, then abort, thus simulating
    a process that crashes while holding an open repository handle.
pl: Użycie svnadmin crashtest ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Otwórz repozytorium w ŚCIEŻCE_REPOZYTORIUM, następnie przerwij, symulując
    proces, który rozbija się podczas trzymania otwartego uchwytu repozytorium.

en: usage: svnadmin create REPOS_PATH
    
    Create a new, empty repository at REPOS_PATH.
pl: Użycie: svnadmin create ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Stwórz nowe, puste repozytorium w podanym katalogu

en: usage: svnadmin deltify [-r LOWER[:UPPER]] REPOS_PATH
    
    Run over the requested revision range, performing predecessor delti-
    fication on the paths changed in those revisions.  Deltification in
    essence compresses the repository by only storing the differences or
    delta from the preceding revision.  If no revisions are specified,
    this will simply deltify the HEAD revision.
pl: wykorzystanie: svnadmin deltify [-r MIN[:MAKS]] KATALOG
    
    Dla podanego zakresu wersji zrealizuj poprzednikową deltyfikację dla ścieżek
    modyfikowanych w podanych wersjach. Zapis różnicowy zmniejsza rozmiar
    repozytorium dzięki zapamiętywaniu jedynie różnic pomiędzy kolejnymi
    wersjami. W razie braku parametru -r polecenie domyślnie działa na
    wersji HEAD (najnowszej).

en: usage: svnadmin dump REPOS_PATH [-r LOWER[:UPPER] [--incremental]]
    
    Dump the contents of filesystem to stdout in a 'dumpfile'
    portable format, sending feedback to stderr.  Dump revisions
    LOWER rev through UPPER rev.  If no revisions are given, dump all
    revision trees.  If only LOWER is given, dump that one revision tree.
    If --incremental is passed, the first revision dumped will describe
    only the paths changed in that revision; otherwise it will describe
    every path present in the repository as of that revision.  (In either
    case, the second and subsequent revisions, if any, describe only paths
    changed in those revisions.)
pl: Użycie: svnadmin dump ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM [-r MIN[:MAKS] [--incremental]]
    
    Utwórz zrzut treści repozytorium w przenośnym formacie, wypisując go
    na standardowe wyjście programu a informacje diagnostyczne wypisując
    na wyjściu błędu. Jeśli jest obecny parametr -r, zrzut obejmuje zakres
    pomiędzy podanymi wersjami, w przeciwnym wypadku pełną historię
    repozytorium. Jeśli przy -r podano tylko jedną wersję, tylko ona jest
    zrzucana. Opcja --incremental powoduje, że pierwsza zrzucana wersja będzie
    opisywać tylko ścieżki zmienione w tej wersji. W przeciwnym wypadku będzie
    ona opisywać każdą ścieżkę obecną w repozytorium w tej wersji. (W każdym
    wypadku ewentualne druga i następne wersje opisują tylko ścieżki zmienione
    w tych wersjach.)

en: usage: svnadmin help [SUBCOMMAND...]
    
    Describe the usage of this program or its subcommands.
pl: Użycie: svnadmin help [PODPOLECENIE...]
    
    Opisz użycie tego programu lub jego podpoleceń.

en: usage: svnadmin list-dblogs REPOS_PATH
    
    List all Berkeley DB log files.
    
    WARNING: Modifying or deleting logfiles which are still in use
    will cause your repository to be corrupted.
pl: Użycie: svnadmin list-dblogs ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz listę wszystkich logów Berkeley DB.
    
    UWAGA: Zmodyfikowanie lub skasowanie logów będących jeszcze w użyciu
    spowoduje uszkodzenie repozytorium.

en: usage: svnadmin list-unused-dblogs REPOS_PATH
    
    List unused Berkeley DB log files.
pl: Użycie: svnadmin list-unused-dblogs ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz listę logów Berkeley DB, które nie są już używane.

en: usage: svnadmin lslocks REPOS_PATH [PATH-IN-REPOS]
    
    Print descriptions of all locks on or under PATH-IN-REPOS (which,
    if not provided, is the root of the repository).
pl: Użycie: svnadmin lslocks ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM [ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM]
    
    Wypisz opisy wszystkich blokad nałożonych na ŚCIEŻKĘ_W_REPOZYTORIUM lub
    poniżej niej (jeśli ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM nie została jawnie podana, to
    jest ona katalogiem głównym repozytorium).

en: usage: svnadmin pack REPOS_PATH
    
    Possibly compact the repository into a more efficient storage model.
    This may not apply to all repositories, in which case, exit.
pl: Użycie: svnadmin pack ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Prawdopodobnie ściskaj repozytorium do bardziej wydajnego modelu
    przechowywania. To nie może być zastosowane do wszystkich repozytoriów,
    w którym to wypadku zakończ działanie.

en: usage: svnadmin recover REPOS_PATH
    
    Run the recovery procedure on a repository.  Do this if you've
    been getting errors indicating that recovery ought to be run.
    Berkeley DB recovery requires exclusive access and will
    exit if the repository is in use by another process.
pl: Użycie: svnadmin recover ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Uruchom proces usuwania błędów w bazie Berkeley DB. Polecenia należy
    użyć, jeśli pojawią się błędy sugerujące jego uruchomienie. Do działania
    wymagany jest wyłączny dostęp do repozytorium. Naprawa nie zostanie
    rozpoczęta w przypadku, gdy repozytorium jest zajęte przez inny proces.

en: usage: svnadmin rmlocks REPOS_PATH LOCKED_PATH...
    
    Unconditionally remove lock from each LOCKED_PATH.
pl: Użycie: svnadmin rmlocks ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM ZABLOKOWANA_ŚCIEŻKA...
    
    Bezwarunkowo usuń blokady z każdej ZABLOKOWANEJ_ŚCIEŻKI.

en: usage: svnadmin rmtxns REPOS_PATH TXN_NAME...
    
    Delete the named transaction(s).
pl: Użycie: svnadmin rmtxns ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM NAZWA_TRANSAKCJI...
    
    Usuń podaną(/-e) transakcję(/-e).

en: usage: svnadmin setlog REPOS_PATH -r REVISION FILE
    
    Set the log-message on revision REVISION to the contents of FILE.  Use
    --bypass-hooks to avoid triggering the revision-property-related hooks
    (for example, if you do not want an email notification sent
    from your post-revprop-change hook, or because the modification of
    revision properties has not been enabled in the pre-revprop-change
    hook).
    
    NOTE: Revision properties are not versioned, so this command will
    overwrite the previous log message.
pl: Użycie: svnadmin setlog ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM -r WERSJA PLIK
    
    Ustaw opis zmiany wprowadzonej w wersji WERSJA na tekst będący
    treścią podanego PLIKu. Opcja --bypass-hooks pozwala uniknąć
    uruchamiania skryptów repozytorium związanych z atrybutami wersji
    (można dzięki niej na przykład pominąć wysyłanie listu elektronicznego
    normalnie generowanego przez skrypt post-revprop-change bądź obejść
    ograniczenie zabraniające modyfikacji atrybutów wersji nałożone
    przez skrypt pre-revprop-change).
    
    UWAGA: Historia zmian atrybutów wersji nie jest przechowywana, więc to
    polecenie spowoduje nieodwracalne zastąpienie starego opisu nowym.

en: usage: svnadmin setuuid REPOS_PATH [NEW_UUID]
    
    Reset the repository UUID for the repository located at REPOS_PATH.  If
    NEW_UUID is provided, use that as the new repository UUID; otherwise,
    generate a brand new UUID for the repository.
pl: Użycie: svnadmin setuuid ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM [NOWY_UUID]
    
    Zresetuj UUID repozytorium umieszczonego w ŚCIEŻCE_REPOZYTORIUM. Jeśli
    podano NOWY_UUID, użyj go jako nowy UUID repozytorium. W przeciwnym wypadku
    wygeneruj fabrycznie nowy UUID dla repozytorium.

en: usage: svnadmin upgrade REPOS_PATH
    
    Upgrade the repository located at REPOS_PATH to the latest supported
    schema version.
    
    This functionality is provided as a convenience for repository
    administrators who wish to make use of new Subversion functionality
    without having to undertake a potentially costly full repository dump
    and load operation.  As such, the upgrade performs only the minimum
    amount of work needed to accomplish this while still maintaining the
    integrity of the repository.  It does not guarantee the most optimized
    repository state as a dump and subsequent load would.
pl: Użycie: svnadmin upgrade ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Zaktualizuj repozytorium umieszczone w ŚCIEŻCE_REPOZYTORIUM do najnowszej
    wspieranej wersji schematu.
    
    Ta funkcjonalność jest zapewniana jako udogodnienie dla administratorów
    repozytoriów, którzy chcą używać nowe funkcjonalności Subversion bez
    konieczności przedsięwzięcia kosztownej operacji zrzucenia i załadowania
    repozytorium. W związku z tym to podpolecenie przeprowadza tylko minimalną
    ilość pracy potrzebnej do wykonania aktualizacji, jednocześnie wciąż
    zachowując integralność repozytorium. To podpolecenie nie gwarantuje
    osiągnięcia najbardziej zoptymalizowanego stanu repozytorium, jaki zrzucenie
    i późniejsze załadowanie osiągnęłyby.

en: Invalid revision specifier
pl: Podano błędny numer wersji

en: Revisions must not be greater than the youngest revision (%ld)
pl: Wersje nie mogą być większe od najmłodszej wersji (%ld)

en: First revision cannot be higher than second
pl: Pierwsza wersja nie może być wyższa niż druga

en: Deltifying revision %ld...
pl: Wyliczanie różnic dla wersji %ld...

en: done.
pl: zrobione.

en: Repository lock acquired.
    Please wait; recovering the repository may take some time...
pl: Uzyskano blokadę repozytorium.
    Proszę czekać; odtwarzanie repozytorium może trwać długo...

en: Repository lock acquired.
    Please wait; upgrading the repository may take some time...
pl: Uzyskano blokadę repozytorium.
    Proszę czekać; aktualizowanie repozytorium może trwać długo...

en: The following repository back-end (FS) modules are available:
pl: Są dostępne następujące moduły dostępu do repozytorium (FS):

en: Failed to get exclusive repository access; perhaps another process
    such as httpd, svnserve or svn has it open?
pl: Nie powiodło się założenie blokady na repozytorium. Możliwe, że
    procesy takie jak httpd, svnserve lub svn blokują dostęp.

en: Waiting on repository lock; perhaps another process has it open?
pl: Oczekiwanie na blokadę repozytorium; możliwe, że inny proces blokuje dostęp

en: 
    Recovery completed.
pl: 
    Odtwarzanie zakończone.

en: The latest repos revision is %ld.
pl: Najnowsza wersja repozytorium to %ld.

en: Transaction '%s' removed.
pl: Usunięto transakcję '%s'.

en: Missing revision
pl: Brak wersji

en: Only one revision allowed
pl: Tylko jedna wersja jest dozwolona

en: UUID Token: %s
pl: UUID Żetonu: %s

en: Owner: %s
pl: Właściciel: %s

en: Created: %s
pl: Utworzone: %s

en: Expires: %s
pl: Wygasa: %s

en: Comment (%i line):
    %s
    
     | Comment (%i lines):
    %s
pl[0]: Komentarz (%i linia):
    %s
pl[1]: Komentarz (%i linie):
    %s
pl[2]: Komentarz (%i linii):
    %s
pl[3]: Komentarz (%i linii):
    %s

en: No paths to unlock provided
pl: Nie podano ścieżek do odblokowania

en: Path '%s' isn't locked.
pl: Ścieżka '%s' nie jest zablokowana.

en: Removed lock on '%s'.
pl: Zdjęto blokadę z '%s'.

en: Upgrade of this repository's underlying versioned filesystem is not supported; consider dumping and loading the data elsewhere
pl: Aktualizacja wersjonowanego systemu plików tego repozytorium nie jest wspierana. Rozważ zrzucenie i załadowanie danych gdzieś indziej

en: Upgrade of this repository is not supported; consider dumping and loading the data elsewhere
pl: Aktualizacja tego repozytorium nie jest wspierana. Rozważ zrzucenie i załadowanie danych gdzieś indziej

en: 
    Upgrade completed.
pl: 
    Uaktualnienie wykonane.

en: Multiple revision arguments encountered; try '-r N:M' instead of '-r N -r M'
pl: Wielokrotnie podano opcję numeru wersji; spróbuj '-r N:M' zamiast '-r N -r M'

en: subcommand argument required
pl: podpolecenie wymaga argumenty

en: Repository argument required
pl: Argument podający repozytorium jest wymagany

en: Subcommand '%s' doesn't accept option '%s'
    Type 'svnadmin help %s' for usage.
pl: Podpolecenie '%s' nie obsługuje opcji '%s'
    Użyj 'svnadmin help %s', by uzyskać informacje o użyciu.

en: Try 'svnadmin help' for more info
pl: Użyj 'svnadmin help', by uzyskać więcej informacji

en: specify a password ARG
pl: użyj ARG jako hasła

en: use strict semantics
pl: używaj ścisłej semantyki

en: do no interactive prompting
pl: nie zadawaj żadnych interaktywnych pytań

en: This is an empty revision for padding.
pl: To jest pusta wersja tylko dla uzupełnienia.

en: Revision %ld committed as %ld.
pl: Wersja %ld zatwierdzona jako %ld.

en: Revision %ld skipped.
pl: Pominięto wersję %ld.

en: Invalid copy source path '%s'
pl: Błędna składnia ścieżki '%s'

en: No valid copyfrom revision in filtered stream
pl: Brak właściwej wersji copyfrom w filtrowanym strumieniu

en: Missing merge source path '%s'; try with --skip-missing-merge-sources
pl: Brakująca ścieżka '%s' źródła łączenia zmian. Spróbuj z opcją --skip-missing-merge-sources

en: No valid revision range 'start' in filtered stream
pl: Brak właściwego zakresu wersji 'start' w filtrowanym strumieniu

en: No valid revision range 'end' in filtered stream
pl: Brak właściwego zakresu wersji 'end' w filtrowanym strumieniu

en: Do not display filtering statistics.
pl: Nie wyświetlaj statystyki filtrowania.

en: Remove revisions emptied by filtering.
pl: Usuń puste wersje wyczyszczone podczas filtrowania

en: Renumber revisions left after filtering.
pl: Przenumeruj wersje pozostawione po filtracji

en: Skip missing merge sources.
pl: Pomiń brakujące źródła łączenia zmian.

en: Don't filter revision properties.
pl: Nie filtruj atrybutów wersji.

en: Filter out nodes with given prefixes from dumpstream.
    usage: svndumpfilter exclude PATH_PREFIX...
pl: Wyfiltruj ze strumienia zrzutu węzły posiadające podane prefiksy.
    Użycie: svndumpfilter exclude PREFIKS_ŚCIEŻKI...

en: Filter out nodes without given prefixes from dumpstream.
    usage: svndumpfilter include PATH_PREFIX...
pl: Wyfiltruj ze strumienia zrzutu węzły nieposiadające podanych prefiksów.
    Użycie: svndumpfilter include PREFIKS_ŚCIEŻKI...

en: Describe the usage of this program or its subcommands.
    usage: svndumpfilter help [SUBCOMMAND...]
pl: Opisz użycie tego programu lub jego podpoleceń.
    Użycie: svndumpfilter help [POLECENIE...]

en: Excluding (and dropping empty revisions for) prefix patterns:
pl: Wykluczając wzorce prefiksów (i opuszczając puste wersje):

en: Excluding prefix patterns:
pl: Wykluczając wzorce prefiksów:

en: Including (and dropping empty revisions for) prefix patterns:
pl: Włączając wzorce prefiksów (i opuszczając puste wersje):

en: Including prefix patterns:
pl: Włączając wzorce prefiksów:

en: Excluding (and dropping empty revisions for) prefixes:
pl: Wykluczając prefiksy (i opuszczając puste wersje):

en: Excluding prefixes:
pl: Wykluczając prefiksy:

en: Including (and dropping empty revisions for) prefixes:
pl: Włączając prefiksy (i opuszczając puste wersje):

en: Including prefixes:
pl: Włączając prefiksy:

en: Dropped %d revision.
    
     | Dropped %d revisions.
pl[0]: Opuszczono %d wersję.
pl[1]: Opuszczono %d wersje.
pl[2]: Opuszczono %d wersji.
pl[3]: Opuszczono %d wersji.

en: Revisions renumbered as follows:
pl: Wersje przenumerowano następująco:

en:    %ld => (dropped)
pl:    %ld => (opuszczone)

en: Dropped %d node:
     | Dropped %d nodes:
pl[0]: Opuszczono %d obiekt:
pl[1]: Opuszczono %d obiekty:
pl[2]: Opuszczono %d obiektów:
pl[3]: Opuszczono %d obiektów:

en: 
    Error: no prefixes supplied.
pl: 
    Błąd: nie dostarczono prefiksów.

en: Subcommand '%s' doesn't accept option '%s'
    Type 'svndumpfilter help %s' for usage.
pl: Podpolecenie '%s' nie obsługuje opcji '%s'
    Użyj 'svndumpfilter help %s', by uzyskać informacje o użyciu.

en: Try 'svndumpfilter help' for more info
pl: Użyj 'svndumpfilter help', by uzyskać więcej informacji

en: show details for copies
pl: pokaż szczegóły dla kopii

en: print differences against the copy source
pl: wypisz zmiany wobec kopii źródłowej

en: show full paths instead of indenting them
pl: pokaż pełne ścieżki zamiast stosowania wcięć

en: maximum number of history entries
pl: maksymalna liczba wpisów historii

en: operate on single directory only
pl: działaj tylko w pojedynczym katalogu

en: specify revision number ARG
pl: podaj numer wersji

en: operate on a revision property (use with -r or -t)
pl: działaj na atrybucie wersji (do użycia wraz z -r lub -t)

en: show node revision ids for each path
pl: podawaj identyfikator wersji węzła dla każdej ścieżki

en: be verbose
pl: podawaj informacje pomocnicze

en: no progress (only errors) to stderr
pl: nie informuj o postępie prac, podawaj jedynie informacje o błędach

en: usage: svnlook author REPOS_PATH
    
    Print the author.
pl: Użycie: svnlook author ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Podaj autora.

en: usage: svnlook cat REPOS_PATH FILE_PATH
    
    Print the contents of a file.  Leading '/' on FILE_PATH is optional.
pl: Użycie: svnlook cat ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM ŚCIEŻKA_PLIKU
    
    Wypisz treść podanego pliku. Wiodący '/' w ŚCIEŻCE_PLIKU jest opcjonalny.

en: usage: svnlook changed REPOS_PATH
    
    Print the paths that were changed.
pl: Użycie: svnlook changed ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz ścieżki do obiektów, które zostały zmienione.

en: usage: svnlook date REPOS_PATH
    
    Print the datestamp.
pl: Użycie: svnlook date ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz datę.

en: usage: svnlook diff REPOS_PATH
    
    Print GNU-style diffs of changed files and properties.
pl: Użycie: svnlook diff ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz (w stylu GNU diff) informację o zmienionych plikach i atrybutach.

en: usage: svnlook dirs-changed REPOS_PATH
    
    Print the directories that were themselves changed (property edits)
    or whose file children were changed.
pl: Użycie: svnlook dirs-changed ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz katalogi, dla których nastąpiła modyfikacja bezpośrednia
    (zmiany atrybutów) bądź pośrednia (zmiany plików znajdujących się w
    katalogu).

en: usage: svnlook filesize REPOS_PATH PATH_IN_REPOS
    
    Print the size (in bytes) of the file located at PATH_IN_REPOS as
    it is represented in the repository.
pl: Użycie: svnlook filesize ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM [ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM]
    
    Wypisz rozmiar (w bajtach) pliku umieszczonego w ŚCIEŻCE_W_REPOZYTORIUM,
    jak jest on reprezentowany w repozytorium.

en: usage: svnlook help [SUBCOMMAND...]
    
    Describe the usage of this program or its subcommands.
pl: Użycie: svnlook help [PODPOLECENIE...]
    
    Opisz użycie tego programu lub jego podpoleceń.

en: usage: svnlook history REPOS_PATH [PATH_IN_REPOS]
    
    Print information about the history of a path in the repository (or
    the root directory if no path is supplied).
pl: Użycie: svnlook history ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM [ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM]
    
    Wypisz informacje o historii podanej ścieżki w repozytorium (lub
    katalogu głównego repozytorium, jeśli nie podano ścieżki).

en: usage: svnlook info REPOS_PATH
    
    Print the author, datestamp, log message size, and log message.
pl: Użycie: svnlook info ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz autora, datę/czas, rozmiar opisu zmiany oraz opis zmiany.

en: usage: svnlook lock REPOS_PATH PATH_IN_REPOS
    
    If a lock exists on a path in the repository, describe it.
pl: Użycie: svnlook lock ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM
    
    Jeżeli blokada jest założona, podaj informacje o blokadzie
    obiektu o podanej ścieżce w repozytorium.

en: usage: svnlook log REPOS_PATH
    
    Print the log message.
pl: Użycie: svnlook log ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz opis zmiany.

en: usage: 1. svnlook propget REPOS_PATH PROPNAME PATH_IN_REPOS
                               2. svnlook propget --revprop REPOS_PATH PROPNAME
    
    Print the raw value of a property on a path in the repository.
    With --revprop, print the raw value of a revision property.
pl: Użycie: 1. svnlook propget ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM ATRYBUT ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM
                                2. svnlook propget --revprop ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM ATRYBUT
    
    Wypisz wartość podanego atrybutu obiektu o podanej ścieżce w repozytorium.
    Jeśli podano opcję --revprop, wyświetla wartość atrybutu wersji.

en: usage: 1. svnlook proplist REPOS_PATH PATH_IN_REPOS
                                 2. svnlook proplist --revprop REPOS_PATH
    
    List the properties of a path in the repository, or
    with the --revprop option, revision properties.
    With -v, show the property values too.
pl: Użycie: 1. svnlook proplist ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM
                                  2. svnlook proplist --revprop ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz listę atrybutów obiektu o podanej ścieżce w repozytorium, a
    jeśli podano opcję --revprop, wyświetl atrybuty wersji.
    Gdy podano opcję -v, wypisz także wartości atrybutów.

en: usage: svnlook tree REPOS_PATH [PATH_IN_REPOS]
    
    Print the tree, starting at PATH_IN_REPOS (if supplied, at the root
    of the tree otherwise), optionally showing node revision ids.
pl: Użycie: svnlook tree ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM [ŚCIEŻKA_W_REPOZYTORIUM]
    
    Wypisz drzewo prezentujące zawartość repozytorium poniżej podanej
    ścieżki (gdy jej nie podano, zawartość całego repozytorium od głównego
    katalogu począwszy), opcjonalnie podając także identyfikatory wersji.

en: usage: svnlook uuid REPOS_PATH
    
    Print the repository's UUID.
pl: Użycie: svnlook uuid ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz UUID repozytorium.

en: usage: svnlook youngest REPOS_PATH
    
    Print the youngest revision number.
pl: Użycie: svnlook youngest ŚCIEŻKA_REPOZYTORIUM
    
    Wypisz numer najnowszej wersji obecnej w repozytorium.

en: %sProperty changes on: %s%s
pl: %sZmiany atrybutów dla: %s%s

en: Copied: %s (from rev %ld, %s)
pl: Skopiowane: %s (z wersji %ld, %s)

en: Added
pl: Dodane

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Modified
pl: Zmienione

en: Index
pl: Indeks

en: (Binary files differ)
pl: (Binarne pliki różnią się)

en: unknown
pl: nieznany

en: Transaction '%s' is not based on a revision; how odd
pl: Transakcja '%s' nie jest oparta na wersji; dziwne

en: '%s' is a URL, probably should be a path
pl: '%s' jest URL-em, a prawdopodobnie powinien być ścieżką

en: Path '%s' is not a file
pl: Ścieżka '%s' nie jest plikiem

en: REVISION   PATH <ID>
    --------   ---------
pl:   WERSJA   ŚCIEŻKA <ID>
    --------   ------------

en: REVISION   PATH
    --------   ----
pl:   WERSJA   ŚCIEŻKA
    --------   -------

en: Property '%s' not found on revision %ld
pl: Atrybutu '%s' nie znaleziono w wersji '%ld'

en: Property '%s' not found on path '%s' in revision %ld
pl: Atrybutu '%s' nie znaleziono w ścieżce '%s' w wersji %ld

en: Property '%s' not found on path '%s' in transaction %s
pl: Atrybutu '%s' nie znaleziono w ścieżce '%s' w transakcji %s

en: Missing repository path argument
pl: Brak argumentu podającego ścieżkę w repozytorium

en: Comment (%i line):
    %s
     | Comment (%i lines):
    %s
pl[0]: Komentarz (%i linia):
    %s
pl[1]: Komentarz (%i linie):
    %s
pl[2]: Komentarz (%i linii):
    %s
pl[3]: Komentarz (%i linii):
    %s

en: Missing propname argument
pl: Brak argumentu podającego nazwę atrybutu

en: Missing propname and repository path arguments
pl: Brak nazwy atrybutu i ścieżki obiektu w repozytorium.

en: Missing propname or repository path argument
pl: Brak nazwy atrybutu lub ścieżki obiektu w repozytorium.

en: Invalid revision number supplied
pl: Podano błędny numer wersji

en: The '--transaction' (-t) and '--revision' (-r) arguments cannot co-exist
pl: Opcje '--transaction' (-t) i '--revision' (-r) nie mogą występować równocześnie

en: Repository argument required
pl: Argument podający repozytorium jest wymagany

en: '%s' is a URL when it should be a path
pl: '%s' jest URL-em, a powinien być ścieżką

en: Subcommand '%s' doesn't accept option '%s'
    Type 'svnlook help %s' for usage.
pl: Podpolecenie '%s' nie obsługuje opcji '%s'
    Użyj 'svnlook help %s', by uzyskać informacje o użyciu.

en: Try 'svnlook help' for more info
pl: Użyj 'svnlook help', by uzyskać więcej informacji

en: Failed to get lock on destination repos, currently held by '%s'
pl: Nie udało się uzyskać blokady na docelowym repozytorium, obecnie
    trzymanym przez '%s'

en: dump incrementally
pl: zrzut inkrementalny

en: display this help
pl: wyświetl tekst pomocy

en: Could not initialize the SASL library
pl: Nie udała się inicjalizacja biblioteki SASL

en: Can't get hostname
pl: Nie można uzyskać nazwy hosta

en: Could not obtain the list of SASL mechanisms
pl: Nie można otrzymać listy mechanizmów SASL

en: Couldn't obtain the authenticated username
pl: Nie można otrzymać nazwy uwierzytelnionego użytkownika

en: Path is not a string
pl: Ścieżka nie jest ciągiem znaków

en: Log revprop entry not a string
pl: Element log revprop nie jest ciągiem znaków

en: Unknown revprop word '%s' in log command
pl: Nieznany wyraz '%s' atrybutu wersji w poleceniu log

en: Log path entry not a string
pl: Element log path nie jest ciągiem znaków

en: daemon mode
pl: tryb demon

en: inetd mode
pl: tryb inetd

en: tunnel mode
pl: tryb tunelu

en: listen-once mode (useful for debugging)
pl: tryb jednorazowego nasłuchu (przydatne przy poszukiwaniu błędów)

en: Windows service mode (Service Control Manager)
pl: tryb usługi Windows (Menedżer Usług)

en: root of directory to serve
pl: katalog, w którym ma być uruchomiony serwer

en: force read only, overriding repository config file
pl: wymuś tylko do odczytu, pomijając plik konfiguracyjny repozytorium

en: read configuration from file ARG
pl: odczytaj konfigurację z pliku ARG

note: ### Making the assumption here that WIN32 never has fork and so * ### this option never exists when --service exists.
en: use threads instead of fork [mode: daemon]
pl: użyj wątków zamiast tworzenia procesów za pomocą fork [tryb: demon]

en: run in foreground (useful for debugging)
                                 [mode: daemon]
pl: uruchom jako zadanie pierwszoplanowe (użyteczne przy poszukiwaniu błędów)
                                 [tryb: daemon]

en: svnserve log file
pl: plik logu svnserve

en: write server process ID to file ARG
                                 [mode: daemon, listen-once, service]
pl: zapisz ID procesu serwera do pliku ARG
                                 [tryb: demon, jednorazowy nasłuch, usługa]

en: write server process ID to file ARG
                                 [mode: daemon, listen-once]
pl: zapisz ID procesu serwera do pliku ARG
                                 [tryb: demon, jednorazowy nasłuch]

en: tunnel username (default is current uid's name)
                                 [mode: tunnel]
pl: nazwa użytkownika dla trybu tunelu (domyślnie jest to nazwa bieżącego użytkownika)
                                 [tryb: tunel]

en: Type '%s --help' for usage.
pl: Użyj '%s --help', by uzyskać informacje o użyciu.

en: 
    Cyrus SASL authentication is available.
pl: 
    Uwierzytelnianie z wykorzystaniem Cyrus SASL jest dostępne.

en: Can't accept client connection
pl: Nie można zezwolić na połączenia klienta

en: You must specify exactly one of -d, -i, -t, --service or -X.
pl: Musisz podać dokładnie jedną z opcji -d, -i, -t, --service lub -X.

en: You must specify exactly one of -d, -i, -t or -X.
pl: Musisz podać dokładnie jedną z opcji -d, -i, -t lub -X.

en: svnserve: The --service flag is only valid if the process is started by the Service Control Manager.
pl: svnserve: Opcja --service jest poprawna tylko wtedy, gdy proces jest uruchamiany przez Menedżera Usług.

en: Can't get address info
pl: Nie można uzyskać informacji o adresie

en: Can't create server socket
pl: Nie można utworzyć gniazda serwera

en: Can't bind server socket
pl: Nie można związać gniazda serwera

en: Failed to create winservice_start_event
pl: Nie powiodło się utworzenie winservice_start_event

en: The service failed to start
pl: Nie powiodło się uruchomienie usługi

en: Failed to connect to Service Control Manager
pl: Nie powiodła się próba podłączenia do Menedżera Usług

en: The service failed to start; an internal error occurred while starting the service
pl: Uruchomienie usługi nie powiodło się; wystąpił błąd wewnętrzny

en: usage: svnsync initialize DEST_URL SOURCE_URL
    
    Initialize a destination repository for synchronization from
    another repository.
    
    If the source URL is not the root of a repository, only the
    specified part of the repository will be synchronized.
    
    The destination URL must point to the root of a repository which
    has been configured to allow revision property changes.  In
    the general case, the destination repository must contain no
    committed revisions.  Use --allow-non-empty to override this
    restriction, which will cause svnsync to assume that any revisions
    already present in the destination repository perfectly mirror
    their counterparts in the source repository.  (This is useful
    when initializing a copy of a repository as a mirror of that same
    repository, for example.)
    
    You should not commit to, or make revision property changes in,
    the destination repository by any method other than 'svnsync'.
    In other words, the destination repository should be a read-only
    mirror of the source repository.
pl: Użycie: svnsync initialize DOCELOWY_URL ŹRÓDŁOWY_URL
    
    Zainicjalizuj docelowe repozytorium do synchronizacji z innego repozytorium.
    
    Jeśli źródłowy URL nie jest katalogiem głównym repozytorium, tylko określona
    część repozytorium będzie synchronizowana.
    
    Docelowy URL musi wskazywać na katalog główny repozytorium, które zostało
    skonfigurowane, by zezwalać na zmiany atrybutów wersji. Zazwyczaj repozytorium
    docelowe nie powinno posiadać zatwierdzonych wersji. Użyj --allow-non-empty,
    by ominąć to ograniczenie, co spowoduje, że svnsync założy, że jakiekolwiek
    wersje już obecne w repozytorium docelowym doskonale odzwierciedlają ich
    odpowiedniki w repozytorium źródłowym. (To jest użyteczne na przykład podczas
    inicjalizowania kopii repozytorium jako lustro tego samego repozytorium.)
    
    Nie powinieneś zatwierdzać zmian lub zmieniać atrybutów wersji w repozytorium
    docelowym inaczej niż za pomocą 'svnsync'. Innymi słowy, docelowe
    repozytorium musi być lustrem tylko do odczytu repozytorium źródłowego.

en: usage: svnsync info DEST_URL
    
    Print information about the synchronization destination repository
    located at DEST_URL.
pl: Użycie: svnsync info DOCELOWY_URL
    
    Wypisz informacje o repozytorium docelowym synchronizacji wskazywanym
    przez DOCELOWY_URL.

en: usage: svnsync help [SUBCOMMAND...]
    
    Describe the usage of this program or its subcommands.
pl: Użycie: svnsync help [PODPOLECENIE...]
    
    Opisz użycie tego programu lub jego podpoleceń.

en: print as little as possible
pl: wypisuj jak najmniej informacji

en: allow a non-empty destination repository
pl: zezwól na użycie niepustego repozytorium docelowego

en: specify a username ARG (deprecated;
                                 see --source-username and --sync-username)
pl: określ nazwę użytkownika jako ARGUMENT (przestarzałe;
                                 zobacz --source-username i --sync-username)

en: specify a password ARG (deprecated;
                                 see --source-password and --sync-password)
pl: określ hasło jako ARGUMENT (przestarzałe;
                                 zobacz --source-password i --sync-password)

en: connect to source repository with username ARG
pl: połącz z repozytorium źródłowym przy użyciu nazwy użytkownika ARGUMENT

en: connect to source repository with password ARG
pl: połącz z repozytorium źródłowym przy użyciu hasła ARGUMENT

en: connect to sync repository with username ARG
pl: połącz z repozytorium synchronizacyjnym przy użyciu nazwy użytkownika ARGUMENT

en: connect to sync repository with password ARG
pl: połącz z repozytorium synchronizacyjnym przy użyciu hasła ARGUMENT

en: Session is rooted at '%s' but the repos root is '%s'
pl: Katalog główny sesji to '%s', ale katalog główny repozytorium to '%s'

en: Copied properties for revision %ld (%s* properties skipped).
pl: Skopiowano atrybuty dla wersji %ld (atrybuty %s* pominięto).

en: Copied properties for revision %ld.
pl: Skopiowano atrybuty dla wersji %ld.

en: NOTE: Normalized %s* properties to LF line endings (%d rev-props, %d node-props).
pl: UWAGA: Znormalizowano atrybuty %s* do zakończeń linii LF (%d atrybutów wersji, %d atrybutów obiektów).

en: Destination repository already contains revision history; consider using --allow-non-empty if the repository's revisions are known to mirror their respective revisions in the source repository
pl: Repozytorium docelowe już posiada historię wersji. Rozważ użycie opcji --allow-non-empty, jeśli wersje repozytorium docelowego odzwierciedlają ich odpowiedniki w repozytorium źródłowym

en: Destination repository is already synchronizing from '%s'
pl: Repozytorium docelowe jest już synchronizujące z '%s'

en: Destination repository has more revisions than source repository
pl: Repozytorium docelowe posiada więcej wersji niż repozytorium źródłowe

en: Path '%s' is not a URL
pl: Ścieżka '%s' nie jest URL-em

en: Committed revision %ld.
pl: Zatwierdzona wersja %ld.

en: Destination repository has not been initialized
pl: Docelowe repozytorium nie zostało zainicjalizowane

en: Revision being currently copied (%ld), last merged revision (%ld), and destination HEAD (%ld) are inconsistent; have you committed to the destination without using svnsync?
pl: Wersja obecnie kopiowana (%ld), ostatnio połączona wersja (%ld) i docelowa wersja HEAD (%ld) są niespójne; czy przeprowadziłeś zatwierdzenie do docelowego repozytorium bez użycia svnsync?

en: Destination HEAD (%ld) is not the last merged revision (%ld); have you committed to the destination without using svnsync?
pl: Docelowa wersja HEAD (%ld) nie jest ostatnio połączoną wersją (%ld); czy przeprowadziłeś zatwierdzenie do docelowego repozytorium bez użycia svnsync?

en: Cannot copy revprops for a revision (%ld) that has not been synchronized yet
pl: Nie można skopiować atrybutów wersji (%ld), która jeszcze nie była synchronizowana

en: Invalid revision number (%ld)
pl: Błędny numer wersji (%ld)

en: Repository '%s' is not initialized for synchronization
pl: Repozytorium '%s' nie jest zainicjalizowane do synchronizacji

note: Print the info.
en: Source URL: %s
pl: Źródłowy URL: %s

en: Source Repository UUID: %s
pl: UUID repozytorium źródłowego: %s

en: Last Merged Revision: %s
pl: Ostatnio połączona wersja: %s

en: Cannot use --username or --password with any of --source-username, --source-password, --sync-username, or --sync-password.
pl: Nie można użyć opcji --username lub --password jednocześnie z którąkolwiek z opcji --source-username, --source-password, --sync-username lub --sync-password.

en: Subcommand '%s' doesn't accept option '%s'
    Type 'svnsync help %s' for usage.
pl: Podpolecenie '%s' nie obsługuje opcji '%s'.
    Użyj 'svnsync help %s', by uzyskać informacje o użyciu.

en: Try 'svnsync help' for more info
pl: Użyj 'svnsync help', aby uzyskać więcej informacji

en: Type 'svnversion --help' for usage.
pl: Użyj 'svnversion --help', by uzyskać informacje o użyciu.

en: last changed rather than current revisions
pl: ostatnio zmieniona a nie aktualna wersja

en: Unversioned directory%s
pl: Niewersjonowany katalog%s

en: Unversioned file%s
pl: Niewersjonowany plik%s

en: '%s' doesn't exist
pl: '%s' nie istnieje

en: '%s' is of unknown type
pl: '%s' jest nieznanego typu
