sudoers 1.8.15b1 - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: syntax error
sk: chyba syntaxe

en: %p's password:
sk: Heslo používateľa %p:

en: [sudo] password for %p:
sk: [sudo] heslo pre používateľa %p:

en: Password:
sk: Heslo:

en: *** SECURITY information for %h ***
sk: *** BEZPEČNOSTNÉ informácie pre %h ***

en: Sorry, try again.
sk: Prepáčte, skúste to znovu.

en: unable to allocate memory
sk: nie je možné alokovať pamäť

en: Alias `%s' already defined
sk: Alias „%s“ už je definovaný

en: Unable to initialize authentication methods.
sk: Nie je možné inicializovať spôsoby overenia totožnosti.

en: Authentication methods:
sk: Spôsoby overenia totožnosti:

en: 
    We trust you have received the usual lecture from the local System
    Administrator. It usually boils down to these three things:
    
        #1) Respect the privacy of others.
        #2) Think before you type.
        #3) With great power comes great responsibility.
sk: 
    Veríme, že ste boli poučený miestnym správcom systému.
    Dodržiavajte tieto tri zásady:
    
        1.) Rešpektujte súkromie iných.
        2.) Premýšľajte pred tým, než niečo napíšete.
        3.) S veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť.

en: unknown user: %s
sk: neznámy používateľ: %s

en: internal error, %s overflow
sk: vnútorná chyba, %s pretečenie

en: %s must be owned by uid %d
sk: %s musí byť vlastnený identifikátorom uid %d

en: unable to load %s: %s
sk: nie je možné načítať %s:%s

en: unable to open %s
sk: nie je možné otvoriť %s

en: unable to write to %s
sk: nie je možné zapísať do %s

en: unable to open audit system
sk: nie je možné otvoriť systém auditu

en: unable to send audit message
sk: nie je možné odoslať správu auditu

en: unable to execute %s
sk: nie je možné vykonať %s

en: %s is not a regular file
sk: %s nie je regulárny súbor

en: %s is owned by uid %u, should be %u
sk: %s je vlastnený identifikátorom uid %u a mal by byť vlastnený %u

en: %s version %s
sk: %s verzia %s

en: unknown search type %d
sk: neznámy typ vyhľadávania %d

en: %s: invalid log file
sk: %s: neplatný súbor záznamu

en: %s: time stamp field is missing
sk: %s: chýba pole časovej značky

en: %s: time stamp %s: %s
sk: %s: časová značka %s: %s

en: usage: %s [-h] [-d dir] [-m num] [-s num] ID
sk: použitie: %s [-h] [-d adresár] [-m číslo] [-s číslo] ID

en: usage: %s [-h] [-d dir] -l [search expression]
sk: použitie: %s [-h] [-d adresár] -l [hľadaný výraz]

en: 
    Options:
      -d, --directory=dir  specify directory for session logs
      -f, --filter=filter  specify which I/O type(s) to display
      -h, --help           display help message and exit
      -l, --list           list available session IDs, with optional expression
      -m, --max-wait=num   max number of seconds to wait between events
      -s, --speed=num      speed up or slow down output
      -V, --version        display version information and exit
sk: 
    Voľby:
      -d, --directory=adresárr  určí adresár pre záznamy relácie
      -f, --filter=filter  určuje, ktoré vstupno-výstupné typy sa majú zorbaziť
      -h, --help           zorbazí správu pomocníka a skončí
      -l, --list           vypíše identifikátory dostupných relácií, s voliteľným výrazom
      -m, --max-wait=číslo   maximálny počet sekúnd čakania medzi udalosťami
      -s, --speed=číslo      zrýchli alebo spomalí výstup
      -V, --version        zobrazí informácie o verzii a skončí

en: 
    Command allowed
sk: 
    Príkaz povolený

en: 
    Command denied
sk: 
    Príkaz odmietnutý

en: 
    Command unmatched
sk: 
    Príkaz nevyhovujúci

en: unable to read the clock
sk: nie je možné čítať hodiny

en: write error
sk: chyba zápisu

en: %s unchanged
sk: %s nezmenený

en: unable to run %s
sk: nie je možné spustiť %s

en: %s - safely edit the sudoers file
sk: %s - bezpečne upraví súbor sudoers
