sudoers 1.9.16b1 - en to uk translation catalogue (701 entries)

en: syntax error
uk: синтаксична помилка

en: %p's password:
uk: Пароль %p:

en: [sudo] password for %p:
uk: [sudo] пароль до %p:

en: Password:
uk: Пароль:

en: *** SECURITY information for %h ***
uk: *** Дані щодо ЗАХИСТУ %h ***

en: Sorry, try again.
uk: Вибачте, повторіть спробу.

en: unable to allocate memory
uk: не вдалося отримати потрібний об’єм пам’яті

en: a digest requires a path name
uk: для контрольної суми слід вказати шлях

en: values for "CWD" must start with a '/', '~', or '*'
uk: значення «CWD» мають починатися з «/», «~» або «*»

en: "CWD" path too long
uk: Шлях «CWD» є надто довгим

en: values for "CHROOT" must start with a '/', '~', or '*'
uk: значення «CHROOT» мають починатися з «/», «~» або «*»

en: "CHROOT" path too long
uk: Шлях «CHROOT» є надто довгим

en: syntax error, reserved word %s used as an alias name
uk: синтаксична помилка, як назву замінника використано зарезервоване слово %s

en: invalid notbefore value
uk: некоректне значення notbefore

en: invalid notafter value
uk: некоректне значення notafter

en: timeout value too large
uk: значення часу очікування є надто великим

en: invalid timeout value
uk: некоректне значення часу очікування

en: command too long
uk: надто довга команда

en: expected a fully-qualified path name
uk: мало бути вказано назву шляху повністю

en: Alias "%s" already defined
uk: Замінник «%s» вже визначено

en: unable to dup stdin: %m
uk: не вдалося здублювати stdin: %m

en: unable to execute %s: %m
uk: не вдалося виконати %s: %m

en: unable to fork
uk: не вдалося створити відгалуження

en: unable to fork: %m
uk: не вдалося створити відгалуження: %m

en: unable to open pipe: %m
uk: не вдалося відкрити канал: %m

en: %8s : (command continued) %s
uk: %8s : (команда продовжується) %s

en: expected JSON_STRING, got %d
uk: мало бути використано JSON_STRING, отримано %d

en: JSON_ARRAY too large
uk: JSON_ARRAY є надто великим

en: missing double quote in name
uk: пропущено подвійні лапки у назві

en: missing JSON_OBJECT
uk: пропущено JSON_OBJECT

en: expected JSON_OBJECT, got %d
uk: мало бути використано JSON_OBJECT, отримано %d

en: json stack exhausted (max %u frames)
uk: вичерпано стек json (у стеку має бути не більше %u кадрів)

en: objects must consist of name:value pairs
uk: об'єкти мають складатися з пар «назва:значення»

en: missing separator between values
uk: пропущено роздільник між значеннями

en: unmatched close brace
uk: завершальна фігурна дужка без початкової

en: unexpected array
uk: неочікуваний масив

en: unmatched close bracket
uk: завершальна дужка без початкової

en: unexpected string
uk: неочікуваний рядок

en: missing colon after name
uk: пропущено двокрапку після назви

en: unexpected boolean
uk: неочікуване булеве значення

en: unexpected null
uk: неочікуване порожнє значення

en: unexpected number
uk: неочікуване число

en: parse error
uk: помилка обробки

en: invalid regular expression "%s": %s
uk: некоректний формальний вираз «%s»: %s

en: %s: invalid log file
uk: %s: некоректний файл журналу

en: %s: time stamp field is missing
uk: %s: не вказано даних щодо часової позначки

en: %s: time stamp %s: %s
uk: %s: часова позначка %s: %s

en: %s: user field is missing
uk: %s: не вказано даних щодо користувача

en: %s: runas user field is missing
uk: %s: не вказано даних щодо користувача, від імені якого відбуватиметься виконання

en: %s: runas group field is missing
uk: %s: не вказано даних щодо групи, від імені якої відбуватиметься виконання

en: %s exists but is not a directory (0%o)
uk: %s існує, але не є каталогом (0%o)

en: unable to mkdir %s
uk: не вдалося створити каталог %s

en: unable to change mode of %s to 0%o
uk: не вдалося змінити режим доступу до %s на значення 0%o

en: error reading timing file: %s
uk: помилка під час спроби читання файла часових позначок: %s

en: invalid timing file line: %s
uk: некоректний рядок у файлі timing: %s

en: %s: protocol error: NULL key
uk: %s: помилка протоколу: ключ NULL

en: %s: protocol error: wrong type for %s
uk: %s: помилка протоколу: помилковий тип для %s

en: %s: protocol error: NULL value found in %s
uk: %s: помилка протоколу: виявлено значення NULL у %s

en: unable to generate UUID
uk: не вдалося створити UUID

en: %s: protocol error: %s missing from AcceptMessage
uk: %s: помилка протоколу: не вистачає %s з AcceptMessage

en: %s: unable to format session id
uk: %s: не вдалося виконати форматування ідентифікатора сеансу

en: %s: %s is not set
uk: %s: %s не встановлено

en: unable to expand iolog path %s
uk: не вдалося розгорнути шлях iolog %s

en: unable to create iolog path %s
uk: не вдалося створити шлях iolog %s

en: invalid iofd %d
uk: некоректний файловий дескриптор введення-виведення %d

en: error closing iofd %u: %s
uk: помилка під час спроби закрити дескриптор файла введення-виведення %u: %s

en: error flushing iofd %u: %s
uk: помилка під час спроби витерти дескриптор файла введення-виведення %u: %s

en: invalid I/O log %s: %s referenced but not present
uk: некоректний журнал введення-виведення %s: маємо посилання на %s без самого запису

en: %s: unable to find resume point [%lld, %ld]
uk: %s: не вдалося знайти точку відновлення [%lld, %ld]

en: unable to open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: unable to open %s/%s
uk: не вдалося відкрити %s/%s

en: unable to copy %s/%s to %s/%s: %s
uk: не вдалося скопіювати %s/%s до %s/%s: %s

en: unable to rename %s to %s
uk: не вдалося перейменувати %s на %s

en: %s/%s: unable to find resume point [%lld, %ld]
uk: %s/%s: не вдалося знайти точку відновлення [%lld, %ld]

en: missing I/O log file %s/%s
uk: не вистачає файла журналу введення-виведення, %s/%s

en: %s/%s: unable to seek forward %zu
uk: %s/%s: неможливо виконати позиціювання вперед на %zu

en: unable to connect to relay
uk: не вдалося встановити з'єднання із ретранслятором

en: server message too large: %zu
uk: надто велике повідомлення сервера: %zu

en: unable to add event to queue
uk: не вдалося додати подію до черги обробки

en: unexpected state %d for %s
uk: неочікуваний стан %d %s

en: state machine error
uk: помилка скінченного автомата

en: invalid AcceptMessage
uk: некоректне AcceptMessage

en: invalid RejectMessage
uk: некоректне RejectMessage

en: invalid ExitMessage
uk: некоректне ExitMessage

en: invalid RestartMessage
uk: некоректне RestartMessage

en: invalid AlertMessage
uk: некоректне AlertMessage

en: %s: unexpected IoBuffer
uk: %s: неочікуване значення IoBuffer

en: protocol error
uk: помилка протоколу

en: invalid IoBuffer
uk: некоректне IoBuffer

en: invalid ChangeWindowSize
uk: некоректне ChangeWindowSize

en: invalid CommandSuspend
uk: некоректне CommandSuspend

en: unable to unpack %s size %zu
uk: не вдалося розпакувати %s, розмір %zu

en: unexpected type_case value %d in %s from %s
uk: неочікуване значення type_case %d у %s від %s

en: unrecognized ClientMessage type
uk: нерозпізнаний тип ClientMessage

en: timed out writing to client %s
uk: перевищено час очікування на завершення запису до клієнта %s

en: missing write buffer for client %s
uk: пропущено буфер запису для клієнта %s

en: timed out reading from client %s
uk: перевищено час очікування на читання з клієнта %s

en: EOF from %s without proper TLS shutdown
uk: EOF від %s без належного закриття TLS

en: client message too large: %zu
uk: повідомлення клієнта є надто довгим: %zu

en: client message too large
uk: повідомлення клієнта є надто великим

en: invalid ClientMessage
uk: некоректне ClientMessage

en: unable to get remote IP addr
uk: не вдалося отримати віддалену IP-адресу

en: Unable to attach user data to the ssl object: %s
uk: Не вдалося долучити дані користувача до об'єкта SSL: %s

en: unable to setup listen socket
uk: не вдалося налаштувати сокет очікування на дані

en: unexpected signal %d
uk: неочікуваний сигнал %d

en: sudo log server
uk: сервер журналу sudo

en: Options:
uk: Параметри:

en: path to configuration file
uk: шлях до файла налаштувань

en: display help message and exit
uk: показати довідкове повідомлення і завершити роботу

en: do not fork, run in the foreground
uk: не відгалужувати, не переходити у фоновий режим під час виконання

en: percent chance connections will drop
uk: ймовірність розірвання з'єднання

en: display version information and exit
uk: показати дані щодо версії і завершити роботу

en: Protobuf-C version 1.3 or higher required
uk: Потрібна версія Protobuf-C 1.3 або новіша

en: invalid random drop value: %s
uk: некоректне значення ймовірності скидання: %s

en: %s version %s
uk: %s, версія %s

en: unknown user %s
uk: невідомий користувач %s

en: unknown group %s
uk: невідома група %s

en: unable to parse iolog mode %s
uk: не вдалося обробити запис режиму iolog %s

en: invalid value for %s: %s
uk: некоректне значення %s: %s

en: TLS not supported
uk: Підтримки TLS не передбачено

en: %s: not a fully qualified path
uk: %s: не є повноцінним записом шляхуnot a fully qualified path

en: unknown syslog facility %s
uk: невідома можливість syslog %s

en: unknown syslog priority %s
uk: невідома пріоритетність syslog %s

en: %s:%d unmatched '[': %s
uk: %s:%d «[» без пари: %s

en: %s:%d garbage after ']': %s
uk: %s:%d мотлох після «]»: %s

en: %s:%d invalid config section: %s
uk: %s:%d некоректний розділ налаштувань: %s

en: %s:%d invalid configuration line: %s
uk: %s:%d некоректний рядок налаштувань: %s

en: %s:%d expected section name: %s
uk: %s:%d мало бути вказано назву розділу: %s

en: %s:%d [%s] illegal key: %s
uk: %s:%d [%s] заборонений ключ: %s

en: unable to open log file %s
uk: не вдалося відкрити файл журналу %s

en: unable to initialize server TLS context
uk: не вдалося ініціалізувати контекст сервера TLS

en: unable to initialize relay TLS context
uk: не вдалося ініціалізувати контекст ретранслятора TLS

en: unable to create journal file
uk: не вдалося створити файл журналу

en: unable to lock %s
uk: не вдалося заблокувати %s

en: unable to lock journal file
uk: не вдалося заблокувати файл журналу

en: unable to open journal file
uk: не вдалося відкрити файл журналу

en: unable to write journal file
uk: не вдалося записати файл журналу

en: unable to rename journal file
uk: не вдалося перейменувати файл журналу

en: unexpected EOF reading journal file
uk: неочікуваний символ кінця файла під час читання файла журналу

en: error reading journal file
uk: помилка під час спроби читання файла журналу

en: invalid journal file, unable to restart
uk: некоректний файл журналу, неможливо перезапустити

en: unable to seek to [%lld, %ld] in journal file %s
uk: не вдалося встановити позицію [%lld, %ld] у файлі журналу %s

en: unexpected value_case %d in %s from %s
uk: неочікуване значення value_case %d у %s з %s

en: error parsing AcceptMessage
uk: помилка під час спроби обробити AcceptMessage

en: error creating I/O log
uk: помилка під час створення журналу введення-виведення

en: error logging accept event
uk: помилка під час обробки події підтвердження дії журналу

en: error parsing RejectMessage
uk: помилка під час проби обробити RejectMessage

en: error logging reject event
uk: помилка під час обробки події відмови у записі до журналу

en: error logging exit event
uk: помилка під час спроби записати до журналу подію виходу

en: log is already complete, cannot be restarted
uk: журнал вже завершено — його не можна перезапустити

en: unable to restart log
uk: не вдалося перезапустити журнал

en: error parsing AlertMessage
uk: помилка під час спроби обробити AlertMessage

en: error logging alert event
uk: помилка під час обробки події критичного повідомлення журналу

en: unable to format timing buffer, length %d
uk: не вдалося виконати форматування буфера часових позначок, довжина — %d

en: randomly dropping connection
uk: випадковим чином розривати з'єднання

en: error writing IoBuffer
uk: помилка під час спроби записати IoBuffer

en: error writing ChangeWindowSize
uk: помилка під час спроби записати ChangeWindowSize

en: error writing CommandSuspend
uk: помилка під час спроби записати CommandSuspend

en: TLS handshake with relay host failed
uk: помилка спроби ініціалізації зв'язку TLS із вузлом ретранслятора

en: unable to connect to relay host
uk: не вдалося встановити з'єднання із вузлом ретранслятора

en: %s: invalid ServerHello, missing server_id
uk: %s: некоректне значення ServerHello — пропущено server_id

en: invalid ServerHello
uk: некоректне ServerHello

en: unrecognized ServerMessage type
uk: нерозпізнаний тип ServerMessage

en: timed out reading from relay %s (%s)
uk: перевищено час очікування на читання з ретранслятора %s (%s)

en: timeout reading from relay
uk: перевищено час очікування на читання з ретранслятора

en: relay host name does not match certificate
uk: назва вузла ретранслятора не відповідає сертифікату

en: error reading from relay
uk: помилка під час спроби читання з ретранслятора

en: unable to read from relay
uk: не вдалося прочитати з ретранслятора

en: relay server closed connection
uk: сервер-ретранслятор розірвав з'єднання

en: server message too large
uk: повідомлення сервера є надто великим

en: timed out writing to relay %s (%s)
uk: перевищено час очікування на завершення запису до ретранслятора %s (%s)

en: timeout writing to relay
uk: перевищено час очікування на запис до ретранслятора

en: error writing to relay
uk: помилка під час спроби записати до ретранслятора

en: send sudo I/O log to remote server
uk: надіслати журнал введення-виведення sudo на віддалений сервер

en: only send an accept event (no I/O)
uk: надіслати лише подію прийняття (без введення-виведення)

en: certificate bundle file to verify server's cert against
uk: файл пакунка сертифікатів, за яким слід перевіряти сертифікат сервера

en: certificate file for TLS handshake
uk: файл сертифіката для підтвердження зв'язку TLS

en: host to send logs to
uk: вузол, на який слід надіслати журнал

en: remote ID of I/O log to be resumed
uk: віддалений ідентифікатор журналу введення-виведення, який слід продовжити

en: private key file
uk: файл закритого ключа

en: do not verify server certificate
uk: не перевіряти сертифікат сервера

en: port to use when connecting to host
uk: порт, яким слід скористатися для з'єднання із вузлом

en: restart previous I/O log transfer
uk: перезапустити попередній обмін даними журналу введення-виведення

en: reject the command with the given reason
uk: відкинути команду із вказаною причиною

en: stop transfer after reaching this time
uk: припинити передавання даних після досягнення цієї тривалості

en: test audit server by sending selected I/O log n times in parallel
uk: перевірити сервер аудиту надсиланням вибраного журналу введення-виведення n разів у паралельному режимі

en: unable to look up %s:%s: %s
uk: не вдалося виконати пошук %s:%s: %s

en: unable to get server IP addr
uk: не вдалося отримати IP-адресу сервера

en: unable to read %s/%s: %s
uk: не вдалося прочитати %s/%s: %s

en: unexpected I/O event %d
uk: неочікувана подія введення-виведення — %d

en: %s: unexpected state %d
uk: %s: неочікуваний стан — %d

en: error message received from server: %s
uk: отримано повідомлення про помилку від сервера: %s

en: abort message received from server: %s
uk: отримано повідомлення про переривання від сервера: %s

en: %s: unexpected type_case value %d
uk: %s: неочікуване значення type_case — %d

en: timeout reading from server
uk: перевищено час очікування на читання з сервера

en: host name does not match certificate
uk: назва вузла не відповідає сертифікату

en: premature EOF
uk: передчасне завершення файла

en: server message too large: %u
uk: повідомлення сервера є надто великим: %u

en: timeout writing to server
uk: перевищено час очікування на запис на сервері

en: both restart point and iolog ID must be specified
uk: слід вказати одночасно точку перезапуску та ідентифікатор журналу введення-виведення

en: a restart point may not be set when no I/O is sent
uk: точку перезапуску не можна встановлювати, якщо не надсилається жодних даних введення-виведення

en: exited prematurely with state %d
uk: передчасний вихід зі станом %d

en: elapsed time sent to server [%lld, %ld]
uk: на сервер надіслано дані щодо часу, який лишився [%lld, %ld]

en: commit point received from server [%lld, %ld]
uk: отримано точку внеску від сервера [%lld, %ld]

en: TLS handshake timeout occurred
uk: сталося перевищення часу очікування на узгодження зв'язку TLS

en: unable to set event
uk: не вдалося встановити подію

en: TLS connection failed: %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання TLS: %s

en: unable to allocate ssl object: %s
uk: не вдалося розмістити об'єкт SSL у пам'яті: %s

en: Unable to attach socket to the ssl object: %s
uk: Не вдалося долучити сокет до об'єкта SSL: %s

en: unable to initialize TLS context
uk: не вдалося ініціалізувати контекст TLS

en: unable to set TLS 1.2 ciphersuite to %s: %s
uk: не вдалося встановити комплекс шифрування TLS 1.2 у %s: %s

en: unable to set TLS 1.3 ciphersuite to %s: %s
uk: не вдалося встановити комплекс шифрування TLS 1.3 у %s: %s

en: unable to set diffie-hellman parameters: %s
uk: не вдалося встановити параметри Діфі-Гелмана: %s

en: unable to create TLS context: %s
uk: не вдалося створити контекст TLS: %s

en: unable to set minimum protocol version to TLS 1.2: %s
uk: не вдалося встановити мінімальну версію протоколу у значення TLS 1.2: %s

en: unable to get time of day
uk: не вдалося отримати дані щодо пори доби

en: unable to change password for %s
uk: не вдалося змінити пароль до %s

en: unable to get login class for user %s
uk: не вдалося отримати клас входу до системи для користувача %s

en: invalid authentication type
uk: некоректний тип розпізнавання

en: unable to begin BSD authentication
uk: не вдалося розпочати розпізнавання за BSD

en: unable to initialize BSD authentication
uk: не вдалося ініціалізувати розпізнавання за BSD

en: your account has expired
uk: термін дії вашого облікового запису вичерпано

en: approval failed
uk: не вдалося підтвердити

en: unable to read fwtk config
uk: не вдалося прочитати налаштування fwtk

en: unable to connect to authentication server
uk: не вдалося встановити з’єднання з сервером розпізнавання

en: lost connection to authentication server
uk: втрачено зв’язок з сервером розпізнавання

en: authentication server error:
    %s
uk: помилка сервера розпізнавання:
    %s

en: %s: unable to convert principal to string ('%s'): %s
uk: %s: не вдалося перетворити реєстраційний запис на рядок («%s»): %s

en: %s: unable to parse '%s': %s
uk: %s: не вдалося обробити «%s»: %s

en: %s: unable to resolve credential cache: %s
uk: %s: не вдалося визначити кеш реєстраційних даних: %s

en: %s: unable to allocate options: %s
uk: %s: не вдалося розмістити параметри: %s

en: %s: unable to get credentials: %s
uk: %s: не вдалося отримати реєстраційні дані: %s

en: %s: unable to initialize credential cache: %s
uk: %s: не вдалося ініціалізувати кеш реєстраційних даних: %s

en: %s: unable to store credential in cache: %s
uk: %s: не вдалося зберегти реєстраційні дані у кеші: %s

en: %s: unable to get host principal: %s
uk: %s: не вдалося отримати реєстраційний запис вузла: %s

en: %s: Cannot verify TGT! Possible attack!: %s
uk: %s: спроба перевірки TGT зазнала невдачі! Ймовірно, вас атаковано: %s

en: unable to initialize PAM: %s
uk: не вдалося ініціалізувати PAM: %s

en: PAM authentication error: %s
uk: Помилка розпізнавання PAM: %s

en: account validation failure, is your account locked?
uk: помилка під час спроби перевірки облікового запису. Ваш обліковий запис заблоковано?

en: Account or password is expired, reset your password and try again
uk: Строк дії облікового запису або пароля збіг, визначте новий пароль і повторіть спробу

en: unable to change expired password: %s
uk: не вдалося змінити пароль, строк дії якого завершився: %s

en: Password expired, contact your system administrator
uk: Строк дії пароля збіг, зверніться до адміністратора вашої системи щодо поновлення пароля

en: Account expired or PAM config lacks an "account" section for sudo, contact your system administrator
uk: Строк дії облікового запису збіг або у файлі налаштувань PAM немає розділу "account" для sudo. Повідомте про це адміністратора вашої системи.

en: PAM account management error: %s
uk: Помилка керування обліковими записами PAM: %s

en: you do not exist in the %s database
uk: вас немає у базі даних %s

en: failed to initialise the ACE API library
uk: не вдалося ініціалізувати бібліотеку програмного інтерфейсу до ACE

en: unable to contact the SecurID server
uk: не вдалося встановити зв’язок з сервером SecurID

en: User ID locked for SecurID Authentication
uk: Ідентифікатор користувача заблоковано для розпізнавання SecurID

en: invalid username length for SecurID
uk: некоректна довжина імені користувача для SecurID

en: invalid Authentication Handle for SecurID
uk: некоректний дескриптор розпізнавання для SecurID

en: SecurID communication failed
uk: спроба обміну даними з SecurID зазнала невдачі

en: unknown SecurID error
uk: невідома помилка SecurID

en: invalid passcode length for SecurID
uk: некоректна довжина коду пароля для SecurID

en: unable to initialize SIA session
uk: не вдалося ініціалізувати сеанс SIA

en: invalid authentication methods
uk: некоректні способи розпізнавання

en: Invalid authentication methods compiled into sudo!  You may not mix standalone and non-standalone authentication.
uk: sudo зібрано з підтримкою некоректних способів розпізнавання! Не можна змішувати власні і зовнішні способи розпізнавання.

en: no authentication methods
uk: немає способів розпізнавання

en: There are no authentication methods compiled into sudo!  If you want to turn off authentication, use the --disable-authentication configure option.
uk: sudo зібрано без можливостей з взаємодії з інструментами розпізнавання! Якщо ви хочете вимкнути розпізнавання, скористайтеся параметром налаштування --disable-authentication.

en: Unable to initialize authentication methods.
uk: Не вдалося ініціалізувати методи розпізнавання.

en: Authentication methods:
uk: Способи розпізнавання:

en: Could not determine audit condition
uk: Не вдалося визначити умови аудита

en: unable to commit audit record
uk: не вдалося надіслати запис аудита

en: unknown uid %u
uk: невідоме значення uid %u

en: error reading lecture file %s
uk: помилка під час спроби читання файла настанов %s

en: ignoring lecture file %s: not a regular file
uk: ігноруємо файл настанов %s: він не є звичайним файлом

en: 
    We trust you have received the usual lecture from the local System
    Administrator. It usually boils down to these three things:
    
        #1) Respect the privacy of others.
        #2) Think before you type.
        #3) With great power comes great responsibility.
uk: 
    Ми сподіваємося, що ви отримали належні настанови від адміністратора
    локальної системи. Зазвичай, подібні настанови зводяться до такого:
    
        #1) Поважайте конфіденційність даних інших користувачів.
        #2) Обдумайте свої дії, перш ніж виконувати їх.
        #3) Користування широкими правами розширює сферу відповідальності.

en: For security reasons, the password you type will not be visible.
uk: З міркувань безпеки введений вами пароль не буде показано.

en: cycle in %s "%s"
uk: цикл у %s «%s»

en: %s "%s" referenced but not defined
uk: виявлено посилання %s «%s», яке не визначено

en: order increment: %s: %s
uk: збільшення порядку: %s: %s

en: starting order: %s: %s
uk: початковий порядок: %s: %s

en: order padding: %s: %s
uk: доповнення порядку: %s: %s

en: %s grammar version %d
uk: Граматична перевірка %s, версія %d

en: unsupported input format %s
uk: непідтримуваний формат вхідних даних, %s

en: unsupported output format %s
uk: непідтримуваний формат виведення, %s

en: %s: input and output files must be different
uk: %s: файли вхідних і вихідних даних мають бути різними файлами

en: unable to initialize sudoers default values
uk: не вдалося ініціалізувати типові значення sudoers

en: %s: unknown key word %s
uk: %s: невідоме ключове слово %s

en: invalid defaults type: %s
uk: некоректний тип типових значень: %s

en: invalid suppression type: %s
uk: некоректний тип придушення: %s

en: invalid filter: %s
uk: некоректний фільтр: %s

en: failed to parse %s file, unknown error
uk: не вдалося обробити файл %s, невідома помилка

en: unable to write to %s
uk: не вдалося виконати запис до %s

en: %s - convert between sudoers file formats
uk: %s — перетворення форматів файлів sudoers

en: 
    Options:
      -b, --base=dn              the base DN for sudo LDAP queries
      -c, --config=conf_file     the path to the configuration file
      -d, --defaults=deftypes    only convert Defaults of the specified types
      -e, --expand-aliases       expand aliases when converting
      -f, --output-format=format set output format: JSON, LDIF or sudoers
      -i, --input-format=format  set input format: LDIF or sudoers
      -I, --increment=num        amount to increase each sudoOrder by
      -h, --help                 display help message and exit
      -m, --match=filter         only convert entries that match the filter
      -M, --match-local          match filter uses passwd and group databases
      -o, --output=output_file   write converted sudoers to output_file
      -O, --order-start=num      starting point for first sudoOrder
      -p, --prune-matches        prune non-matching users, groups and hosts
      -P, --padding=num          base padding for sudoOrder increment
      -s, --suppress=sections    suppress output of certain sections
      -V, --version              display version information and exit
uk: 
    Параметри:
      -b, --base=dn              базовий DN для запитів sudo до LDAP
      -c, --config=файл_налашт   шлях до файла налаштувань
      -d, --defaults=типи        перетворювати лише записи Defaults вказаних типів
      -e, --expand-aliases       розгортати псевдоніми під час перетворення
      -f, --output-format=формат встановити формат виведення: JSON, LDIF або sudoers
      -i, --input-format=формат  встановити формат вхідних даних: LDIF або sudoers
      -I, --increment=число      число, на яке слід збільшувати sudoOrder
      -h, --help                 вивести довідкове повідомлення і завершити роботу
      -m, --match=фільтр         перетворювати лише записи, які відповідають фільтру
      -M, --match-local          встановлювати відповідність фільтра за базами даних passwd та груп
      -o, --output=файл_результатів записати перетворені дані sudoers до файла файл_результатів
      -O, --order-start=число    початкова точка для першого sudoOrder
      -p, --prune-matches        вилучити невідповідні записи користувачів, груп і вузлів
      -P, --padding=число        доповнення основи для нарощування sudoOrder
      -s, --suppress=розділи     придушити виведення певних розділів
      -V, --version              вивести дані щодо версії і завершити роботу

en: internal error, %s overflow
uk: внутрішня помилка, переповнення %s

en: unable to get GMT time
uk: не вдалося отримати гринвіцький час

en: unable to format timestamp
uk: не вдалося виконати форматування часового штампа

en: %s:%d:%d: unknown defaults entry "%s"
uk: %s:%d:%d: невідомий запис типових параметрів, «%s»

en: unable to base64 encode value "%s"
uk: не вдалося закодувати у base64 значення «%s»

en: internal error, unable insert user %s
uk: внутрішня помилка, не вдалося вставити запис користувача %s

en: too many sudoers entries, maximum %u
uk: забагато записів sudoers, максимальна кількість — %u

en: the SUDOERS_BASE environment variable is not set and the -b option was not specified.
uk: не встановлено значення змінної середовища SUDOERS_BASE і не вказано параметра -b.

en: %s:%d:%d: converting host list to ALL
uk: %s:%d:%d: перетворюємо список вузлів на ALL

en: unable to find alias %s
uk: не вдалося знайти альтернативну назву %s

en: %s:%d:%d: renaming alias %s to %s
uk: %s:%d:%d: перейменування альтернативної назви %s на %s

en: %s:%d:%d: removing duplicate alias %s
uk: %s:%d:%d: вилучення дубліката альтернативної назви %s

en: %s:%d:%d: conflicting Defaults entry "%s" host-specific in %s:%d:%d
uk: %s:%d:%d: конфлікт запису Defaults «%s» специфічним для вузла у %s:%d:%d

en: %s:%d:%d: made Defaults "%s" specific to host %s
uk: %s:%d:%d: Defaults «%s» зроблено специфічним для вузла %s

en: %s:%d:%d: unable to make Defaults "%s" host-specific
uk: %s:%d:%d: не вдалося зробити Defaults «%s» специфічними для вузла

en: %s:%d:%d: removing Defaults "%s" overridden by subsequent entries
uk: %s:%d:%d: вилучення Defaults «%s» перевизначено наступними записами

en: %s:%d:%d: merging userspec into %s:%d:%d
uk: %s:%d:%d: об'єднуємо специфікації користувачів у %s:%d:%d

en: %s:%d:%d: removing userspec overridden by subsequent entries
uk: %s:%d:%d: вилучення userspec перевизначено наступними записами

en: Syslog facility if syslog is being used for logging: %s
uk: Інструмент ведення журналу, якщо використано syslog: %s

en: Syslog priority to use when user authenticates successfully: %s
uk: Пріоритетність, яка використовуватиметься у syslog для успішних розпізнавань: %s

en: Syslog priority to use when user authenticates unsuccessfully: %s
uk: Пріоритетність, яка використовуватиметься у syslog для неуспішних розпізнавань: %s

en: Put OTP prompt on its own line
uk: Розташовувати запит щодо OTP у окремому рядку

en: Ignore '.' in $PATH
uk: Ігнорувати «.» у $PATH

en: Always send mail when sudo is run
uk: Завжди надсилати листа, коли викликано sudo

en: Send mail if user authentication fails
uk: Надсилати листа, якщо користувачу не вдалося пройти розпізнавання

en: Send mail if the user is not in sudoers
uk: Надсилати листа, якщо користувача немає серед sudoers

en: Send mail if the user is not in sudoers for this host
uk: Надсилати листа, якщо користувача немає у списку sudoers цього вузла

en: Send mail if the user is not allowed to run a command
uk: Надсилати листа, якщо користувачеві заборонено виконувати команду

en: Send mail if the user tries to run a command
uk: Надсилати листа, якщо користувач намагається віддати команду

en: Use a separate timestamp for each user/tty combo
uk: Окремий часовий штамп для кожної комбінації користувач/tty

en: Lecture user the first time they run sudo
uk: Показувати настанови користувачеві під час першого запуску sudo

en: File containing the sudo lecture: %s
uk: Файл з настановами щодо sudo: %s

en: Require users to authenticate by default
uk: Типово, вимагати розпізнавання

en: Root may run sudo
uk: Root може виконувати sudo

en: Log the hostname in the (non-syslog) log file
uk: Записувати назву вузла до файла журналу (не syslog)

en: Log the year in the (non-syslog) log file
uk: Записувати рік до файла журналу (не syslog)

en: If sudo is invoked with no arguments, start a shell
uk: Якщо sudo викликано без параметрів, запускати командну оболонку

en: Set $HOME to the target user when starting a shell with -s
uk: Встановлювати $HOME відповідно до вказаного користувача для запуску оболонки з -s

en: Always set $HOME to the target user's home directory
uk: Завжди встановлювати значенням $HOME домашній каталог вказаного користувача

en: Allow some information gathering to give useful error messages
uk: Дозволити збирання даних з метою формування зрозумілих повідомлень про помилки

en: Require fully-qualified hostnames in the sudoers file
uk: У файлі sudoers слід вказати повні назви вузлів

en: Insult the user when they enter an incorrect password
uk: Знущатися з користувача, якщо введено помилковий пароль

en: Only allow the user to run sudo if they have a tty
uk: Дозволяти користувачеві виконувати sudo, лише якщо з ним пов’язано tty

en: Visudo will honor the EDITOR environment variable
uk: Visudo зважатимwill honor the EDITOR environment variable

en: Prompt for root's password, not the user's
uk: Надсилати запит на пароль root, а не користувача

en: Prompt for the runas_default user's password, not the user's
uk: Надсилати запит щодо пароля runas_default, але пароля самого користувача

en: Prompt for the target user's password, not the user's
uk: Надсилати запит щодо пароля потрібного користувача, але пароля самого користувача

en: Apply defaults in the target user's login class if there is one
uk: Застосовувати типові параметри у класі вказаного користувача, якщо такий клас є

en: Set the LOGNAME and USER environment variables
uk: Встановити значення змінних середовища LOGNAME і USER

en: Only set the effective uid to the target user, not the real uid
uk: Встановлювати для потрібного користувача ефективний uid, а не справжній uid

en: Don't initialize the group vector to that of the target user
uk: Не ініціалізувати вектор групи відповідно до вказаного користувача

en: Length at which to wrap log file lines (0 for no wrap): %u
uk: Позиція, на якій слід переносити рядки файла журналу (0 — без перенесення): %u

en: Authentication timestamp timeout: %.1f minutes
uk: Час очікування на часовий штамп розпізнавання: %.1f хвилина

en: Password prompt timeout: %.1f minutes
uk: Час очікування на введення пароля: %.1f хвилина

en: Number of tries to enter a password: %u
uk: Кількість спроб введення пароля: %u

en: Umask to use or 0777 to use user's: 0%o
uk: Потрібне значення umask або 0777 для користувачевого: 0%o

en: Path to log file: %s
uk: Шлях до файла журналу: %s

en: Path to mail program: %s
uk: Шлях до програми ел. пошти: %s

en: Flags for mail program: %s
uk: Параметри програми ел. пошти: %s

en: Address to send mail to: %s
uk: Адреса, на яку надсилатимуться листи: %s

en: Address to send mail from: %s
uk: Адреса, з якої надсилатимуться листи: %s

en: Subject line for mail messages: %s
uk: Тема листів: %s

en: Incorrect password message: %s
uk: Повідомлення про помилковий пароль: %s

en: Path to lecture status dir: %s
uk: Шлях до каталогу стану отримання настанов: %s

en: Path to authentication timestamp dir: %s
uk: Шлях до каталогу часових штампів розпізнавання: %s

en: Owner of the authentication timestamp dir: %s
uk: Власник каталогу часових штампів розпізнавання: %s

en: Users in this group are exempt from password and PATH requirements: %s
uk: Користувачів цієї групи звільнено від потреби у введенні пароля і PATH: %s

en: Default password prompt: %s
uk: Типовий запит пароля: %s

en: If set, passprompt will override system prompt in all cases.
uk: Якщо встановлено, запит щодо паролю замінюватиме запит системи.

en: Default user to run commands as: %s
uk: Типовий користувач для запуску команд: %s

en: Value to override user's $PATH with: %s
uk: Значення для заміни $PATH користувача: %s

en: Path to the editor for use by visudo: %s
uk: Шлях до редактора, який використовуватиме visudo: %s

en: When to require a password for 'list' pseudocommand: %s
uk: Умови запиту пароля для псевдокоманди «list»: %s

en: When to require a password for 'verify' pseudocommand: %s
uk: Умови запиту пароля для псевдокоманди «verify»: %s

en: Preload the sudo_noexec library which replaces the exec functions
uk: Попередньо завантажити бібліотеку sudo_noexec, яка замінює функції виконання

en: If LDAP directory is up, do we ignore local sudoers file
uk: Чи слід ігнорувати локальний файл sudoers, якщо є доступ до каталогу LDAP

en: File descriptors >= %d will be closed before executing a command
uk: Дескриптори файлів >= %d буде закрито перед виконанням команди

en: If set, users may override the value of "closefrom" with the -C option
uk: Якщо встановлено, користувачі можуть перевизначати значення closefrom за допомогою параметра -C

en: Allow users to set arbitrary environment variables
uk: Дозволити користувачам встановлювати значення довільних змінних середовища

en: Reset the environment to a default set of variables
uk: Відновити типовий набір змінних середовища

en: Environment variables to check for safety:
uk: Змінні середовища, безпечність яких слід перевіряти:

en: Environment variables to remove:
uk: Змінні середовища, які слід вилучити:

en: Environment variables to preserve:
uk: Змінні середовища, які слід зберегти:

en: SELinux role to use in the new security context: %s
uk: Роль SELinux, яку слід використати у новому контексті захисту: %s

en: SELinux type to use in the new security context: %s
uk: Тип SELinux, який слід використати у новому контексті захисту: %s

en: Path to the sudo-specific environment file: %s
uk: Шлях до специфічного для sudo файла середовища: %s

en: Path to the restricted sudo-specific environment file: %s
uk: Шлях до специфічного для sudo файла середовища з обмеженим доступом: %s

en: Locale to use while parsing sudoers: %s
uk: Локаль, яку слід використати під час обробки sudoers: %s

en: Allow sudo to prompt for a password even if it would be visible
uk: Дозволити sudo надсилати запит щодо пароля, навіть якщо цей пароль буде видимим

en: Provide visual feedback at the password prompt when there is user input
uk: Супроводжувати введення користувачем пароля показом замінників символів пароля

en: Use faster globbing that is less accurate but does not access the filesystem
uk: Швидше встановлення відповідності, менш точне, але без доступу до файлової системи

en: The umask specified in sudoers will override the user's, even if it is more permissive
uk: Значення umask, вказане у sudoers, перевизначатиме значення користувача, навіть якщо це значення відкриває ширший доступ

en: Log user's input for the command being run
uk: Записувати дані, вказані користувачем під час виконання команди

en: Log the command's standard input if not connected to a terminal
uk: Записувати до журналу джерело стандартних вхідних даних команди, якщо команду не з'єднано із терміналом

en: Log the user's terminal input for the command being run
uk: Записувати дані, вказані користувачем у терміналі, під час виконання команди

en: Log the output of the command being run
uk: Записувати дані, виведені командою під час виконання

en: Log the command's standard output if not connected to a terminal
uk: Записувати до журналу стандартне виведення команди, якщо команду не з'єднано із терміналом

en: Log the command's standard error if not connected to a terminal
uk: Записувати до журналу стандартне виведення помилок команди, якщо команду не з'єднано із терміналом

en: Log the terminal output of the command being run
uk: Записувати дані, виведені командою до термінала під час виконання

en: Compress I/O logs using zlib
uk: Стискати журнали за допомогою zlib

en: Always run commands in a pseudo-tty
uk: Завжди запускати команди у псевдо-tty

en: Plugin for non-Unix group support: %s
uk: Додаток для підтримки не-Unix груп: %s

en: Directory in which to store input/output logs: %s
uk: Каталог, у якому слід зберігати журнали введення/виведення: %s

en: File in which to store the input/output log: %s
uk: Файл, у якому слід зберігати журнал введення/виведення даних: %s

en: Add an entry to the utmp/utmpx file when allocating a pty
uk: Додати запис до файла utmp/utmpx під час розміщення pty

en: Set the user in utmp to the runas user, not the invoking user
uk: Встановити користувача у utmp у значення користувача, від імені якого виконується команда

en: Set of permitted privileges: %s
uk: Набір дозвільних прав доступу: %s

en: Set of limit privileges: %s
uk: Набір обмежувальних прав доступу: %s

en: Run commands on a pty in the background
uk: Виконувати команди у pty у фоновому режимі

en: PAM service name to use: %s
uk: Назва служби PAM, якою слід скористатися: %s

en: PAM service name to use for login shells: %s
uk: Назва служби PAM, якою слід скористатися для оболонок входу до системи: %s

en: PAM service name to use when sudo is run with the -A option: %s
uk: Назва служби PAM, якою слід скористатися, якщо sudo запущено з параметром -A: %s

en: Attempt to establish PAM credentials for the target user
uk: Спробувати встановити реєстраційні дані PAM для користувача, від імені якого виконуватимуться дії

en: Create a new PAM session for the command to run in
uk: Створити сеанс PAM для виконання команди

en: Perform PAM account validation management
uk: Виконати керування коректністю облікового запису PAM

en: Do not allow PAM authentication modules to generate output
uk: Не дозволяти модулям розпізнавання PAM виводити дані

en: Maximum I/O log sequence number: %s
uk: Максимальний номер у послідовності журналу введення-виведення: %s

en: Enable sudoers netgroup support
uk: Увімкнути підтримку мережевих груп у sudoers

en: Check parent directories for writability when editing files with sudoedit
uk: Перевіряти можливість запису до батьківського каталогу під час редагування фалів за допомогою sudoedit

en: Follow symbolic links when editing files with sudoedit
uk: Переходити за символічними посиланнями під час редагування файлів за допомогою sudoedit

en: Query the group plugin for unknown system groups
uk: Надсилати запит до додатка груп щодо невідомих груп системи

en: Match netgroups based on the entire tuple: user, host and domain
uk: Встановлювати відповідність мережевим групам за усім кортежем даних: користувачем, вузлом і доменом

en: Allow commands to be run even if sudo cannot write to the audit log
uk: Дозволити виконання команд, навіть якщо sudo не може здійснювати запис до журналу аудиту

en: Allow commands to be run even if sudo cannot write to the I/O log
uk: Дозволити виконання команд, навіть якщо sudo не може здійснювати запис до журналу введення-виведення

en: Allow commands to be run even if sudo cannot write to the log file
uk: Дозволити виконання команд, навіть якщо sudo не може здійснювати запис до файла журналу

en: Resolve groups in sudoers and match on the group ID, not the name
uk: Визначати групи у sudoers і встановлювати відповідність не назві, а ідентифікатору групи

en: Log entries larger than this value will be split into multiple syslog messages: %u
uk: Записи журналу, які виявляться довшими за це значення, буде поділено на декілька повідомлень журналу системи: %u

en: User that will own the I/O log files: %s
uk: Користувач, який буде власником усіх файлів журналу введення-виведення: %s

en: Group that will own the I/O log files: %s
uk: Група, яка буде власником усіх файлів журналу введення-виведення: %s

en: File mode to use for the I/O log files: 0%o
uk: Режим доступу до файлів, яким слід скористатися для файлів журналу введення-виведення: 0%o

en: Execute commands by file descriptor instead of by path: %s
uk: Виконати команди за дескриптором файла замість виконання за шляхом: %s

en: Ignore unknown Defaults entries in sudoers instead of producing a warning
uk: Ігнорувати невідомі записи Defaults у sudoers замість показу попередження

en: Time in seconds after which the command will be terminated: %u
uk: Час у секундах, який має минути, щоб команду буде перервано: %u

en: Allow the user to specify a timeout on the command line
uk: Надати змогу користувачеві встановлювати час очікування у командному рядку

en: Flush I/O log data to disk immediately instead of buffering it
uk: Скидати дані журналу введення-виведення на диск негайно, без буферизації

en: Include the process ID when logging via syslog
uk: Включати ідентифікатор процесу до журналів syslog

en: Type of authentication timestamp record: %s
uk: Тип запису часової позначки розпізнавання: %s

en: Authentication failure message: %s
uk: Повідомлення про помилку розпізнавання: %s

en: Ignore case when matching user names
uk: Ігнорувати регістр символів при пошуку імен користувачів

en: Ignore case when matching group names
uk: Ігнорувати регістр символів при пошуку назв груп

en: Log when a command is allowed by sudoers
uk: Записувати до журналу дані, коли виконання команди дозволене sudoers

en: Log when a command is denied by sudoers
uk: Записувати до журналу дані, коли виконання команди заборонене sudoers

en: Sudo log server(s) to connect to with optional port
uk: Сервер або сервери журналу sudo, з якими слід встановити з'єднання, з необов'язковим зазначенням порту

en: Sudo log server timeout in seconds: %u
uk: Час очікування на дії сервера журналу sudo у секундах: %u

en: Enable SO_KEEPALIVE socket option on the socket connected to the logserver
uk: Увімкнути параметр сокета SO_KEEPALIVE на сокеті, який з'єднано із сервером журналу

en: Path to the audit server's CA bundle file: %s
uk: Шлях до файла пакета CA сервера аудиту: %s

en: Path to the sudoers certificate file: %s
uk: Шлях до файла сертифікатів sudoers: %s

en: Path to the sudoers private key file: %s
uk: Шлях до файла закритого ключа sudoers: %s

en: Verify that the log server's certificate is valid
uk: Перевірити, чи є сертифікат сервера журналювання чинним

en: Allow the use of unknown runas user and/or group ID
uk: Дозволити використання невідомих значень імені користувача і/або ідентифікатора групи для runas

en: Only permit running commands as a user with a valid shell
uk: Дозволяти виконання команд лише від імені користувачів із коректним записом командної оболонки

en: Set the pam remote user to the user running sudo
uk: Встановити для віддаленого користувача PAM те саме ім'я, що і для користувача, від імені якого запущено sudo

en: Set the pam remote host to the local host name
uk: Встановити для віддаленого вузла PAM назву локального вузла

en: Working directory to change to before executing the command: %s
uk: Робочий каталог, до якого слід перейти перед виконанням команди: %s

en: Root directory to change to before executing the command: %s
uk: Кореневий каталог, до якого слід перейти перед виконанням команди: %s

en: The format of logs to produce: %s
uk: Формат журналу: %s

en: Enable SELinux RBAC support
uk: Увімкнути підтримку RBAC SELinux

en: Path to the file that is created the first time sudo is run: %s
uk: Шлях до файла, який було створено під час першого запуску sudo: %s

en: Intercept further commands and apply sudoers restrictions to them
uk: Перехоплювати подальші команди і застосовувати до них обмеження sudoers

en: Log sub-commands run by the original command
uk: Записувати до журналу підкоманди, які запущено початковою командою

en: Log the exit status of commands
uk: Записувати до журналу стан виходу команд

en: Subsequent commands in an intercepted session must be authenticated
uk: Для виконання наступних команд у перехопленому сеансі слід пройти розпізнавання

en: Allow an intercepted command to run set setuid or setgid programs
uk: Дозволити перехопленій команді запускати програми зі встановлення setuid або setgid

en: The maximum size to which the process's address space may grow (in bytes): %s
uk: Максимальний розмір, до якого може зростати адресний простір процесу (у байтах): %s

en: The largest size core dump file that may be created (in bytes): %s
uk: Найбільший розмір файла дампа ядра, який може бути створено (у байтах): %s

en: The maximum amount of CPU time that the process may use (in seconds): %s
uk: Максимальна кількість часу процесора, який може використовувати процес (у секундах): %s

en: The maximum size of the data segment for the process (in bytes): %s
uk: Максимальний розмір сегмента даних для процесу (у байтах): %s

en: The largest size file that the process may create (in bytes): %s
uk: Найбільший розмір файла, який може створювати процес (у байтах): %s

en: The maximum number of locks that the process may establish: %s
uk: Максимальна кількість блокувань, які може встановлювати процес: %s

en: The maximum size that the process may lock in memory (in bytes): %s
uk: Максимальний розмір, який процес може блокувати у пам'яті (у байтах): %s

en: The maximum number of files that the process may have open: %s
uk: Максимальна кількість файлів, які може відкривати процес: %s

en: The maximum number of processes that the user may run simultaneously: %s
uk: Максимальна кількість процесів, які користувач може запускати одночасно: %s

en: The maximum size to which the process's resident set size may grow (in bytes): %s
uk: Максимальний розмір, до якого може зростати розмір резидентного набору (у байтах): %s

en: The maximum size to which the process's stack may grow (in bytes): %s
uk: Максимальний розмір, до якого може зростати стос процесу (у байтах): %s

en: Attempt authentication even when in non-interactive mode
uk: Намагатися пройти розпізнавання, навіть якщо працюємо не в інтерактивному режимі

en: Store plaintext passwords in I/O log input
uk: Зберігати звичайний текст паролів у вхідних даних журналу введення-виведення

en: List of regular expressions to use when matching a password prompt
uk: Список формальних виразів для встановлення відповідності при запиті пароля

en: The mechanism used by the intercept and log_subcmds options: %s
uk: Механізм, який використано для параметрів intercept і log_subcmds: %s

en: Attempt to verify the command and arguments after execution
uk: Спробувати перевірити команду і аргументи після виконання

en: AppArmor profile to use in the new security context: %s
uk: Профіль AppArmor, який слід використати у новому контексті захисту: %s

en: Command denial message: %s
uk: Повідомлення про відмову у команді: %s

en: unknown defaults entry "%s"
uk: невідомий запис типових параметрів «%s»

en: no value specified for "%s"
uk: не вказано значення для «%s»

en: invalid operator "%c=" for "%s"
uk: некоректний оператор «%c=» для «%s»

en: option "%s" does not take a value
uk: параметру «%s» не потрібно передавати значення

en: invalid Defaults type 0x%x for option "%s"
uk: некоректний тип Defaults, 0x%x, для параметра «%s»

en: value "%s" is invalid for option "%s"
uk: значення «%s» є некоректним для параметра «%s»

en: path name for "%s" too long
uk: назва шляху для «%s» є надто довгою

en: values for "%s" must start with a '/', '~', or '*'
uk: значення для «%s» має починатися з «/», «~» або «*»

en: values for "%s" must start with a '/'
uk: значення для «%s» має починатися з «/»

en: LDAP Role: %s
uk: Роль LDAP: %s

en: Sudoers entry: %s
uk: Запис sudoers: %s

en:     RunAsUsers:
uk:     Користувачі для запуску:

en:     RunAsGroups:
uk:     Групи для запуску:

en:     Options:
uk:     Параметри:

en:     Commands:
uk:     Команди:

en: Matching Defaults entries for %s on %s:
uk: Відповідність записів Defaults для %s на %s:

en: Runas and Command-specific defaults for %s:
uk: Типові значення для запуску від імені і команд для %s:

en: User %s may run the following commands on %s:
uk: Користувач %s має право виконувати на %s такі команди:

en: User %s is not allowed to run sudo on %s.
uk: Користувач %s не має права виконувати sudo на %s.

en: ignoring editor: %.*s
uk: ігноруємо редактор: %.*s

en: editor arguments may not contain "--"
uk: в записі аргументів редактора не може міститися "--"

en: sudo_putenv: corrupted envp, length mismatch
uk: sudo_putenv: помилкове значення envp, невідповідність довжин

en: unable to rebuild the environment
uk: не вдалося перебудувати середовище

en: sorry, you are not allowed to set the following environment variables: %s
uk: вибачте, вам не дозволено встановлювати такі змінні середовища: %s

en: unsupported digest type %u for %s
uk: непідтримуваний тип контрольної суми, %u, для %s

en: %s: read error
uk: %s: помилка читання

en: unable to load %s: %s
uk: не вдалося завантажити %s: %s

en: unable to find symbol "group_plugin" in %s
uk: не вдалося знайти символ «group_plugin» у %s

en: %s: incompatible group plugin major version %d, expected %d
uk: %s: несумісна основна версія додатка обробки груп %d, мало бути — %d

en: unable to parse IP address "%s"
uk: не вдалося обробити IP-адресу «%s»

en: unable to parse netmask "%s"
uk: не вдалося обробити маску мережі «%s»

en: Local IP address and netmask pairs:
uk: Пари локальних IP-адрес і масок мережі:

en: unable to update sequence file
uk: не вдалося оновити файл послідовності

en: unable to write to I/O log file: %s
uk: не вдалося здійснити запис до файла журналу введення-виведення: %s

en: unable to create %s/%s
uk: не вдалося створити %s/%s

en: %s: internal error, I/O log file for event %d not open
uk: %s: внутрішня помилка, файл журналу введення-виведення для події %d не відкрито

en: unable to read the clock
uk: не вдалося прочитати час на годиннику

en: %s: internal error, invalid signal %d
uk: %s: внутрішня помилка, некоректний сигнал %d

en: starttls not supported when using ldaps
uk: підтримки starttls, якщо використовується ldaps, не передбачено

en: unable to initialize SSL cert and key db: %s
uk: не вдалося ініціалізувати базу даних сертифікатів і ключів SSL: %s

en: you must set TLS_CERT in %s to use SSL
uk: щоб скористатися SSL, вам слід встановити для TLS_CERT значення %s

en: unable to initialize LDAP: %s
uk: не вдалося ініціалізувати LDAP: %s

en: start_tls specified but LDAP libs do not support ldap_start_tls_s() or ldap_start_tls_s_np()
uk: start_tls вказано, але у бібліотеках LDAP не передбачено підтримки ldap_start_tls_s() або ldap_start_tls_s_np()

en: invalid sudoOrder attribute: %s
uk: некоректний атрибут sudoOrder: %s

en: %s: port too large
uk: %s: порт є надто великим

en: unsupported LDAP uri type: %s
uk: непідтримуваний тип адреси LDAP: %s

en: unable to mix ldap and ldaps URIs
uk: не можна використовувати суміш з адрес ldap і ldaps

en: duplicate sudoOption: %s%s%s
uk: дублювання sudoOption: %s%s%s

en: unable to convert sudoOption: %s%s%s
uk: не вдалося перетворити запис sudoOption: %s%s%s

en: unable to open audit system
uk: не вдалося відкрити систему аудита

en: unable to send audit message
uk: не вдалося надіслати повідомлення аудита

en: error in event loop
uk: помилка у циклі обробки подій

en: Creation of new SSL_CTX object failed: %s
uk: Не вдалося створити об'єкт SSL_CTX: %s

en: unable to load certificate authority bundle %s
uk: не вдалося завантажити комплект служби сертифікації %s

en: unable to load certificate %s
uk: не вдалося завантажити сертифікат %s

en: unable to load private key %s
uk: не вдалося завантажити закритий ключ %s

en: Unable to allocate ssl object: %s
uk: Не вдалося розмістити об'єкт SSL у пам'яті: %s

en: TLS connection to %s:%s failed: %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання TLS із %s:%s: %s

en: TLS initialization was unsuccessful
uk: Спроба ініціалізувати TLS завершилася невдало

en: TLS handshake was unsuccessful
uk: Спроба узгодити зв'язок TLS завершилася невдало

en: %s: internal error, invalid exit status %d
uk: %s: внутрішня помилка, некоректний стан виходу %d

en: lost connection to log server
uk: втрачено зв’язок з сервером журналу

en: missing write buffer
uk: не вказано буфер запису

en: unable to connect to log server
uk: не вдалося встановити з'єднання із сервером журналу

en: user NOT in sudoers
uk: користувача немає у списку sudoers

en: user NOT authorized on host
uk: користувача не уповноважено на дії на вузлі

en: setid command rejected in intercept mode
uk: команду setid відкинуто у режимі перехоплення

en: command not allowed
uk: виконання команди заборонено

en: %s is not in the sudoers file.
uk: %s немає у файлі sudoers.

en: %s is not allowed to run sudo on %s.
uk: %s не має права виконувати sudo на %s.

en: setid commands are not permitted in intercept mode
uk: команди setid не дозволено у режимі перехоплення

en: Sorry, user %s may not run sudo on %s.
uk: Вибачте, користувач %s не має права виконувати sudo на %s.

en: Sorry, user %s is not allowed to execute '%s%s%s%s' as %s%s%s on %s.
uk: Вибачте, користувач %s не має права виконувати «%s%s%s%s» від імені %s%s%s на %s.

en: This incident has been reported to the administrator.
uk: Про цю подію подано звіт адміністратору.

en: %s: command not found
uk: %s: команду не знайдено

en: ignoring "%s" found in '.'
    Use "sudo ./%s" if this is the "%s" you wish to run.
uk: пропущено «%s» знайдений у «.»
    Скористайтеся командою «sudo ./%s», якщо вам потрібно виконати саме «%s».

en: %u incorrect password attempt | %u incorrect password attempts
uk[0]: %u невдала спроба введення пароля
uk[1]: %u невдалих спроби введення пароля
uk[2]: %u невдалих спроб введення пароля
uk[3]: одна невдала спроба введення пароля

en: authentication failure
uk: помилка під час спроби розпізнавання

en: a password is required
uk: слід вказати пароль

en: problem parsing sudoers
uk: проблема із обробкою sudoers

en: unable to write log file %s
uk: не вдалося виконати запис до файла журналу %s

en: digest for %s (%s) bad length %zu, expected %zu
uk: контрольна сума для %s (%s) має помилкову довжину %zu, мало бути %zu

en: digest for %s (%s) is not in %s form
uk: контрольну суму для %s (%s) подано не у формі %s

en: ignoring incomplete sudoRole: cn: %s
uk: ігноруємо неповний запис sudoRole: cn: %s

en: invalid LDIF attribute: %s
uk: некоректний атрибут LDIF: %s

en: unable to restore root directory
uk: не вдалося відновити кореневий каталог

en: unable to restore current working directory
uk: не вдалося відновити поточний робочий каталог

en: invalid %.*s set by sudo front-end
uk: оболонкою sudo встановлено некоректне значення параметра %.*s

en: unable to parse network address list
uk: не вдалося обробити список мережевих адрес

en: user name not set by sudo front-end
uk: ім'я користувача не встановлено за допомогою оболонки sudo

en: user-ID not set by sudo front-end
uk: ідентифікатор користувача не встановлено за допомогою оболонки sudo

en: group-ID not set by sudo front-end
uk: ідентифікатор групи не встановлено за допомогою оболонки sudo

en: host name not set by sudo front-end
uk: назву вузла не встановлено за допомогою оболонки sudo

en: invalid working directory: %s
uk: некоректний робочий каталог: %s

en: invalid chroot directory: %s
uk: некоректний каталог chroot: %s

en: unable to execute %s
uk: не вдалося виконати %s

en: %s: invalid mode flags from sudo front end: 0x%x
uk: %s: некоректні прапорці режиму від оболонки sudo: 0x%x

en: Sudoers policy plugin version %s
uk: Додаток правил sudoers версії %s

en: Sudoers file grammar version %d
uk: Граматична перевірка файла sudoers версії %d

en: 
    Sudoers path: %s
uk: 
    Шлях до sudoers: %s

en: nsswitch path: %s
uk: Шлях до nsswitch: %s

en: ldap.conf path: %s
uk: Шлях до ldap.conf: %s

en: ldap.secret path: %s
uk: Шлях до ldap.secret: %s

en: unable to register hook of type %d (version %d.%d)
uk: неможливо зареєструвати процедуру перехоплення типу %d (версія %d.%d)

en: unable to deregister hook of type %d (version %d.%d)
uk: неможливо скасувати реєстрацію процедури перехоплення типу %d (версія %d.%d)

en: unable to cache uid %u
uk: не вдалося кешувати uid %u

en: unable to cache uid %u, already exists
uk: не вдалося кешувати uid %u, запис вже існує

en: unable to cache user %s
uk: не вдалося кешувати користувача %s

en: unable to cache user %s, already exists
uk: не вдалося кешувати користувача %s, запис вже існує

en: unable to cache gid %u
uk: не вдалося кешувати gid %u

en: unable to cache gid %u, already exists
uk: не вдалося кешувати gid %u, запис вже існує

en: unable to cache group %s
uk: не вдалося кешувати групу %s

en: unable to cache group %s, already exists
uk: не вдалося кешувати групу %s, запис вже існує

en: unable to cache group list for %s, already exists
uk: не вдалося кешувати список груп %s, запис вже існує

en: unable to cache group list for %s
uk: не вдалося кешувати список груп %s

en: unable to parse groups for %s
uk: не вдалося обробити записи груп %s

en: unable to parse gids for %s
uk: не вдалося обробити записи ідентифікаторів груп %s

en: perm stack overflow
uk: переповнення стека доступу

en: perm stack underflow
uk: вичерпання стека доступу

en: unable to change to root gid
uk: не вдалося змінити ідентифікатор групи (gid) root

en: unable to change to runas gid
uk: не вдалося змінити gid на runas

en: unable to set runas group vector
uk: не вдалося встановити вектор групи виконання

en: unable to change to runas uid
uk: не вдалося змінити uid на runas

en: unable to change to sudoers gid
uk: не вдалося змінити gid на sudoers

en: too many processes
uk: забагато процесів

en: unable to get current working directory
uk: не вдалося отримати поточний робочий каталог

en: truncated audit path ctx->user.cmnd: %s
uk: обрізаний шлях аудиту ctx->user.cmnd: %s

en: truncated audit path argv[0]: %s
uk: обрізаний шлях аудиту argv[0]: %s

en: unable to initialize SSS source. Is SSSD installed on your machine?
uk: Не вдалося ініціалізувати джерело SSS. Чи встановлено у вашій системі SSSD?

en: unable to find symbol "%s" in %s
uk: не вдалося знайти символ «%s» у %s

en: unable to get defaults from %s
uk: на вдалося отримати типові значення від %s

en: no valid sudoers sources found, quitting
uk: не знайдено коректних джерел даних sudoers, завершення роботи

en: sudoers specifies that root is not allowed to sudo
uk: sudoers вказує, що sudo не можна користуватися для виконання команд від  root

en: user not allowed to override closefrom limit
uk: користувачеві заборонено перевизначати обмеження closefrom

en: you are not permitted to use the -C option
uk: вам не дозволено використовувати параметр -C

en: no tty
uk: немає tty

en: sorry, you must have a tty to run sudo
uk: вибачте, для виконання sudo вашому користувачеві потрібен tty

en: invalid shell for user %s: %s
uk: некоректний запис оболонки для користувача %s: %s

en: user not allowed to change root directory to %s
uk: користувачеві заборонено змінювати кореневий каталог на %s

en: you are not permitted to use the -R option with %s
uk: вам не дозволено використовувати параметр -R з %s

en: user not allowed to change directory to %s
uk: користувачеві заборонено змінювати каталог на %s

en: you are not permitted to use the -D option with %s
uk: вам не дозволено використовувати параметр -D з %s

en: command in current directory
uk: команда у поточному каталозі

en: "cd" is a shell built-in command, it cannot be run directly.
uk: «cd» є вбудованою командою оболонки, її не може бути запущено безпосередньо.

en: the -s option may be used to run a privileged shell.
uk: параметр -s може бути використано для запуску привілейованої оболонки.

en: the -D option may be used to run a command in a specific directory.
uk: параметр -D може бути використано для запуску команди у вказаному каталозі.

en: user not allowed to set a command timeout
uk: користувачеві заборонено встановлювати час очікування на виконання команди

en: sorry, you are not allowed set a command timeout
uk: вибачте, вам не дозволено встановлювати час очікування на виконання команди

en: user not allowed to preserve the environment
uk: користувачеві заборонено зберігати середовище

en: sorry, you are not allowed to preserve the environment
uk: вибачте, вам не дозволено зберігати середовище

en: no command specified
uk: не вказано команду

en: error setting user-specified environment variables
uk: помилка під час спроби встановити значення змінних середовища, які вказано користувачем

en: sudoedit doesn't need to be run via sudo
uk: Немає потреби у запуску sudoedit за допомогою sudo

en: unable to read %s
uk: не вдалося прочитати %s

en: %s is not a regular file
uk: %s не є звичайним файлом

en: %s is owned by uid %u, should be %u
uk: %s належить uid %u, має належати %u

en: %s is world writable
uk: Запис до «%s» можливий для довільного користувача

en: %s is owned by gid %u, should be %u
uk: %s належить gid %u, має належати %u

en: only root can use "-c %s"
uk: використовувати «-c %s» може лише root

en: unknown login class %s
uk: невідомий клас входу %s

en: unable to resolve host %s
uk: не вдалося визначити адресу вузла %s

en: invalid filter option: %s
uk: некоректний параметр фільтрування: %s

en: invalid max wait: %s
uk: некоректне значення макс. очікування: %s

en: invalid speed factor: %s
uk: некоректний коефіцієнт швидкості: %s

en: invalid time offset %s
uk: некоректний зсув часу %s

en: %s/timing: %s
uk: %s/розклад за часом: %s

en: Replaying sudo session: %s
uk: Відтворення сеансу sudo: %s

en: unable to set tty to raw mode
uk: не вдалося перевести tty у режим без обробки даних

en: Warning: your terminal is too small to properly replay the log.
uk: Попередження: розміри вашого термінала є замалими для належного показу журналу.

en: Log geometry is %d x %d, your terminal's geometry is %d x %d.
uk: Встановлено формат журналу %d x %d, тоді як формат термінала — %d x %d.

en: Replay finished, press any key to restore the terminal.
uk: Відтворення завершено, натисніть будь-яку клавішу, щоб повернутися до термінала.

en: ambiguous expression "%s"
uk: неоднозначний вираз «%s»

en: unmatched ')' in expression
uk: зайва дужка, «)», у виразі

en: unknown search term "%s"
uk: невідомий ключ пошуку «%s»

en: %s requires an argument
uk: %s потребує визначення аргументу

en: could not parse date "%s"
uk: не вдалося обробити дату «%s»

en: unmatched '(' in expression
uk: зайва дужка, «(», у виразі

en: illegal trailing "or"
uk: помилкове завершальне «or»

en: illegal trailing "!"
uk: помилкове завершальне «!»

en: unknown search type %d
uk: невідомий тип пошуку %d

en: usage: %s [-hnRS] [-d dir] [-m num] [-s num] ID
uk: користування: %s [-hnRS] [-d каталог] [-m число] [-s число] ідентифікатор

en: usage: %s [-h] [-d dir] -l [search expression]
uk: використання: %s [-h] [-d каталог] -l [вираз для пошуку]

en: %s - replay sudo session logs
uk: %s — відтворення журналів сеансів sudo

en: 
    Options:
      -d, --directory=dir    specify directory for session logs
      -f, --filter=filter    specify which I/O type(s) to display
      -h, --help             display help message and exit
      -l, --list             list available session IDs, with optional expression
      -m, --max-wait=num     max number of seconds to wait between events
      -n, --non-interactive  no prompts, session is sent to the standard output
      -R, --no-resize        do not attempt to re-size the terminal
      -S, --suspend-wait     wait while the command was suspended
      -s, --speed=num        speed up or slow down output
      -V, --version          display version information and exit
uk: 
    Параметри:
      -d, --directory=каталог  вказати каталог для журналів сеансу
      -f, --filter=фільтр      вказати, який тип вводу-виводу слід показувати
      -h, --help               показати довідкове повідомлення і завершити роботу
      -l, --list               показати список можливих ідентифікаторів сеансів, відповідних до виразу
      -m, --max-wait=макс_очік максимальний час (у секундах) очікування між подіями
      -n, --non-interactive    на надсилати запитів, сеанс роботи буде надіслано до стандартного виведення
      -R, --no-resize          не намагатися змінити розміри термінала
      -S, --suspend-wait       очікувати, доки виконання команди призупинено
      -s, --speed=коеф_швидк   коефіцієнт прискорення або сповільнення виводу даних
      -V, --version            показати дані щодо версії і завершити роботу

en: 
    Invalid shell for user %s: %s
uk: 
    Некоректний запис оболонки для користувача %s: %s

en: 
    Password required
uk: 
    Слід вказати пароль

en: 
    Parse error
uk: 
    Помилка обробки

en: 
    Command allowed
uk: 
    Команду дозволено

en: 
    Command denied
uk: 
    Команду заборонено

en: 
    Command unmatched
uk: 
    Не знайдено відповідника команди

en: unable to truncate time stamp file to %lld bytes
uk: не вдалося обрізати файл часової позначки до %lld байтів

en: ignoring time stamp from the future
uk: ігноруємо часову позначку з майбутнього

en: time stamp too far in the future: %20.20s
uk: занадто далека часова позначка у майбутньому: %20.20s

en: unable to lock time stamp file %s
uk: не вдалося заблокувати файл часової позначки %s

en: %s:%d:%d timestampowner: unknown user %s
uk: %s:%d:%d timestampowner: невідомий користувач %s

en: sudoedit should not be specified with a path
uk: sudoedit не слід вказувати разом із шляхом

en: press return to edit %s:
uk: натисніть Enter для редагування %s:

en: contents of edit session left in %s
uk: дані сеансу редагування залишилися у %s

en: specified editor (%s) doesn't exist
uk: вказаного редактора (%s) не існує

en: no editor found (editor path = %s)
uk: не знайдено жодного редактора (шлях до редактора = %s)

en: unable to stat %s
uk: не вдалося виконати stat для %s

en: write error
uk: помилка запису

en: unable to stat temporary file (%s), %s unchanged
uk: не вдалося обробити stat файл тимчасових даних (%s), %s не змінено

en: zero length temporary file (%s), %s unchanged
uk: файл тимчасових даних має нульовий об’єм (%s), %s не змінено

en: editor (%s) failed, %s unchanged
uk: помилка редактора (%s), %s не змінено

en: %s unchanged
uk: %s не змінено

en: unable to re-open temporary file (%s), %s unchanged.
uk: не вдалося повторно відкрити файл тимчасових даних (%s), %s не змінено.

en: unable to parse temporary file (%s), unknown error
uk: не вдалося обробити файл тимчасових даних (%s), невідома помилка

en: unable to set (uid, gid) of %s to (%u, %u)
uk: не вдалося встановити (uid, gid) %s у значення (%u, %u)

en: %s and %s not on the same file system, using mv to rename
uk: %s і %s не перебувають у одній файловій системі, використовуємо mv для перейменування

en: command failed: '%s %s %s', %s unchanged
uk: помилка команди: «%s %s %s», %s не змінено

en: error renaming %s, %s unchanged
uk: помилка перейменування %s, %s не змінено

en: What now?
uk: А зараз що?

en: Options are:
      (e)dit sudoers file again
      e(x)it without saving changes to sudoers file
      (Q)uit and save changes to sudoers file (DANGER!)
uk: Параметри:
      (e) — повторне редагування файла sudoers
      (x) — вийти без внесення змін до файла sudoers
      (Q) — вийти зі збереженням файла sudoers (НЕБЕЗПЕЧНО!)

en: unable to run %s
uk: не вдалося виконати %s

en: %s: wrong owner (uid, gid) should be (%u, %u)
uk: %s: помилковий власник (uid, gid), має бути (%u, %u)

en: %s: bad permissions, should be mode 0%o
uk: %s: помилкові права доступу, режим доступу має бути 0%o

en: %s: parsed OK
uk: %s: вдала обробка

en: %s busy, try again later
uk: %s зайнято, повторіть спробу пізніше

en: Edit anyway? [y/N]
uk: Редагувати попри усе? [y/N]

en: the -x option will be removed in a future release
uk: параметр -x буде вилучено у наступному випуску

en: please consider using the cvtsudoers utility instead
uk: будь ласка, скористайтеся замість нього програмою cvtsudoers

en: Warning: %s:%d:%d: unused %s "%s"
uk: Попередження: %s:%d:%d: не використано %s «%s»

en: %s - safely edit the sudoers file
uk: %s — безпечне редагування файла sudoers

en: 
    Options:
      -c, --check              check-only mode
      -f, --file=sudoers       specify sudoers file location
      -h, --help               display help message and exit
      -I, --no-includes        do not edit include files
      -q, --quiet              less verbose (quiet) syntax error messages
      -s, --strict             strict syntax checking
      -V, --version            display version information and exit
uk: 
    Параметри:
      -c, --check              режим лише перевірки
      -f, --file=файл          вказати розташування файла sudoers
      -h, --help               показати довідкове повідомлення і завершити роботу
      -I, --no-includes        не редагувати включені файли
      -q, --quiet              стислі повідомлення щодо синтаксичних помилок
      -s, --strict             строга перевірка синтаксису
      -V, --version            показати дані щодо версії і завершити роботу

en: empty string
uk: порожній рядок

en: empty group
uk: порожня група

en: empty netgroup
uk: порожня мережева група

en: unterminated regular expression
uk: незавершений формальний вираз

en: invalid line continuation
uk: некоректне продовження рядка

en: invalid IPv6 address
uk: некоректна адреса IPv6

en: unexpected line break in string
uk: неочікуваний розрив рядків у рядку

en: ignoring editor backup file
uk: ігноруємо створений редактором файл резервної копії

en: ignoring file name containing '.'
uk: ігноруємо назву файла, що містить '.'

en: too many levels of includes
uk: занадто високий рівень вкладеності
