sudo 1.9.14b1 - en to uk translation catalogue (239 entries)

en: unable to open userdb
uk: не вдалося відкрити userdb

en: unable to switch to registry "%s" for %s
uk: не вдалося перемкнутися на регістр «%s» для %s

en: unable to restore registry
uk: не вдалося відновити регістр

en: unable to allocate memory
uk: не вдалося отримати потрібний об’єм пам’яті

en: unable to stat %.*s
uk: не вдалося виконати stat для %.*s

en: %.*s exists but is not a directory (0%o)
uk: %.*s існує, але не є каталогом (0%o)

en: unable to open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: unable to mkdir %.*s
uk: не вдалося створити каталог %.*s

en: unable to open %.*s
uk: не вдалося відкрити %.*s

en: regular expression too large
uk: задовгий формальний вираз

en: Unknown signal
uk: Невідомий сигнал

en: invalid value
uk: некоректне значення

en: value too large
uk: надто велике значення

en: value too small
uk: надто мале значення

en: invalid Path value "%s" in %s, line %u
uk: некоректне значення Path, «%s», у %s, рядок %u

en: invalid value for %s "%s" in %s, line %u
uk: некоректне значення %s, «%s», у %s, рядок %u

en: unsupported group source "%s" in %s, line %u
uk: непідтримуване джерело групи, «%s», у %s, рядок %u

en: invalid max groups "%s" in %s, line %u
uk: некоректна максимальна кількість груп, «%s», у %s, рядок %u

en: %s is not a regular file
uk: %s не є звичайним файлом

en: %s is owned by uid %u, should be %u
uk: %s належить uid %u, має належати %u

en: %s is world writable
uk: Запис до «%s» можливий для довільного користувача

en: %s is group writable
uk: Запис до «%s» може здійснювати будь-який користувач з групи

en: failed to determine AppArmor confinement
uk: не вдалося визначити контейнер AppArmor

en: unable to change AppArmor profile to %s
uk: не вдалося змінити профіль AppArmor на %s

en: %s: truncate %s to zero bytes? (y/n) [n]
uk: %s: обрізати %s до нуля байтів? (y/n) [n]

en: not overwriting %s
uk: не перезаписуємо %s

en: unable to read from %s
uk: не вдалося виконати читання з %s

en: unable to write to %s
uk: не вдалося виконати запис до %s

en: unable to stat %s
uk: не вдалося виконати stat для %s

en: %s: not a regular file
uk: %s: не є звичайним файлом

en: %s: bad file mode: 0%o
uk: %s: помилковий режим доступу до файла: 0%o

en: unable to restore current working directory
uk: не вдалося відновити поточний робочий каталог

en: unable to set privileges
uk: не вдалося встановити привілеї

en: unable to set limit privileges
uk: не вдалося встановити привілеї щодо обмеження

en: unknown login class %s
uk: невідомий клас входу %s

en: unable to set user context
uk: не вдалося встановити контекст користувача

en: unable to set process priority
uk: не вдалося встановити пріоритет процесу

en: unable to change root to %s
uk: не вдалося змінити root на %s

en: unable to change to runas uid (%u, %u)
uk: не вдалося змінити uid користувача, від імені якого відбувається виконання (%u, %u)

en: unable to change directory to %s
uk: не вдалося змінити каталог на %s

en: starting from %s
uk: починаючи з %s

en: unable to set handler for signal %d
uk: не вдалося встановити обробник для сигналу %d

en: intercept mode is not supported with SELinux RBAC on this system
uk: у цій системі з RBAC SELinux не передбачено підтримки режиму перехоплення

en: unable to log sub-commands with SELinux RBAC on this system
uk: у цій системі неможливо записувати до журналу підкоманди з RBAC SELinux

en: unable to remove PRIV_PROC_EXEC from PRIV_LIMIT
uk: не вдалося вилучити PRIV_PROC_EXEC з PRIV_LIMIT

en: unable to add event to queue
uk: не вдалося додати подію до черги обробки

en: command not set by the security policy
uk: команду не встановлено правилами захисту

en: command rejected by policy
uk: у виконанні команди відмовлено згідно правил

en: approval plugin error
uk: помилка у додатку підтвердження

en: policy plugin error
uk: помилка у додатку правил

en: invalid PolicyCheckRequest
uk: некоректне значення PolicyCheckRequest

en: client request too large: %zu
uk: надто великий запит клієнта: %zu

en: unable to unpack %s size %zu
uk: не вдалося розпакувати %s, розмір %zu

en: unexpected type_case value %d in %s from %s
uk: неочікуване значення type_case %d у %s від %s

en: server message too large: %zu
uk: надто велике повідомлення сервера: %zu

en: I/O plugin error
uk: Помилка у додатку введення-виведення

en: command rejected by I/O plugin
uk: відмова у виконання команди від додатка введення-виведення

en: error logging suspend
uk: помилка під час призупинення ведення журналу

en: error changing window size
uk: помилка під час зміни розмірів вікна

en: error reading from socketpair
uk: помилка під час спроби читання з пари сокетів

en: unexpected reply type on backchannel: %d
uk: неочікуваний тип відповіді на зворотному каналі: %d

en: unable to set controlling tty
uk: не вдалося встановити tty для керування

en: unable to create pipe
uk: не вдалося створити канал

en: unable to receive message from parent
uk: не вдалося отримати повідомлення від батьківського процесу

en: unable to fork
uk: не вдалося створити відгалуження

en: unable to restore tty label
uk: не вдалося відновити позначку tty

en: unable to execute %s
uk: не вдалося виконати %s

en: policy plugin failed session initialization
uk: не вдалося виконати ініціалізацію сеансу через додаток правил

en: unable to create sockets
uk: не вдалося створити сокети

en: error in event loop
uk: помилка у циклі обробки подій

en: internal error, %s overflow
uk: внутрішня помилка, переповнення %s

en: unable to set registers for process %d
uk: не вдалося встановити регістри для процесу %d

en: process %d exited unexpectedly
uk: процес %d неочікувано завершив роботу

en: unable to set seccomp filter
uk: не вдалося встановити фільтр seccomp

en: interpreter argument , expected "%s", got "%s"
uk: аргумент інтерпретатора , мало бути «%s», маємо «%s»

en: pathname mismatch, expected "%s", got "%s"
uk: невідповідність шляхів: мало бути «%s», маємо «%s»

en: %s[%d] mismatch, expected "%s", got "%s"
uk: невідповідність %s[%d]: мало бути «%s», маємо «%s»

en: process %d unexpected status 0x%x
uk: неочікуваний стан процесу %d: 0x%x

en: unable to get event message for process %d
uk: не вдалося отримати повідомлення події для процесу %d

en: unable to get registers for process %d
uk: не вдалося отримати регістри для процесу %d

en: unable to allocate pty
uk: не вдалося розмістити pty

en: unable to restore terminal settings
uk: не вдалося відновити параметри термінала

en: unable to set handler for SIGCONT
uk: не вдалося встановити обробник для SIGCONT

en: unable to set handler for SIG%s
uk: не вдалося встановити обробник для SIG%s

en: unable to restore handler for SIG%s
uk: не вдалося відновити обробник для SIG%s

en: unable to restore handler for SIGCONT
uk: не вдалося відновити обробник для SIGCONT

en: unable to send message to monitor process
uk: не вдалося надіслати повідомлення до процесу аудиту

en: error in %s, line %d while loading plugin "%s"
uk: помилка у %s, рядок %d під час спроби завантаження додатка «%s»

en: ignoring duplicate plugin "%s" in %s, line %d
uk: ігноруємо повторний запис додатка, «%s», у %s, рядок %d

en: unable to load %s: %s
uk: не вдалося завантажити %s: %s

en: unable to find symbol "%s" in %s
uk: не вдалося знайти символ «%s» у %s

en: incompatible plugin major version %d (expected %d) found in %s
uk: несумісна основна версія додатка, %d, (мало бути %d) у %s

en: ignoring policy plugin "%s" in %s, line %d
uk: ігноруємо додаток правил, «%s», у %s, рядок %d

en: only a single policy plugin may be specified
uk: можна визначати лише один додаток обробки правил

en: unknown plugin type %d found in %s
uk: у %2$s виявлено невідомий тип додатка, %1$d

en: policy plugin %s does not include a check_policy method
uk: до додатка правил %s не включено метод check_policy

en: invalid environment variable name: %s
uk: некоректна назва змінної середовища: %s

en: the argument to -C must be a number greater than or equal to 3
uk: аргументом параметра -C mмає бути число не менше за 3

en: you may not specify both the -i and -s options
uk: не можна одночасно вказувати параметри -i і -s

en: you may not specify both the -i and -E options
uk: не можна одночасно вказувати параметри -i і -E

en: the -E option is not valid in edit mode
uk: не можна використовувати -E у режимі редагування

en: you may not specify environment variables in edit mode
uk: не можна вказувати змінні середовища у режимі редагування

en: the -U option may only be used with the -l option
uk: параметр -U можна використовувати лише разом з параметром -l

en: the -A and -S options may not be used together
uk: параметри -A і -S не можна використовувати одночасно

en: sudoedit is not supported on this platform
uk: підтримки sudoedit для цієї платформи не передбачено

en: Only one of the -e, -h, -i, -K, -l, -s, -v or -V options may be specified
uk: Можна використовувати лише такі параметри: -e, -h, -i, -K, -l, -s, -v та -V

en: Only one of the -K, -k or -N options may be specified
uk: Може бути вказано лише один параметр з набору -K, -k і -N

en: %s - edit files as another user
uk: %s — редагувати файли від імені іншого користувача

en: %s - execute a command as another user
uk: %s — виконати команду від імені іншого користувача

en: 
    Options:
uk: 
    Параметри:

en: use a helper program for password prompting
uk: використовувати допоміжну програму для запитів щодо пароля

en: use specified BSD authentication type
uk: використовувати вказаний тип розпізнавання BSD

en: run command in the background
uk: виконати команду у фоновому режимі

en: ring bell when prompting
uk: звук дзвінка під час запиту

en: close all file descriptors >= num
uk: закрити всі дескриптори файлів >= num

en: run command with the specified BSD login class
uk: виконати команду з вказаним класом доступу BSD

en: change the working directory before running command
uk: змінити робочий каталог перед виконанням команди

en: preserve user environment when running command
uk: зберегти середовище користувача на час виконання команди

en: preserve specific environment variables
uk: зберегти вказані змінні середовища

en: edit files instead of running a command
uk: редагувати файли замість виконання команди

en: run command as the specified group name or ID
uk: виконати команду від імені групи користувачів, вказаної за назвою або ідентифікатором

en: set HOME variable to target user's home dir
uk: встановити для змінної HOME значення домашнього каталогу вказаного користувача.

en: display help message and exit
uk: показати довідкове повідомлення і завершити роботу

en: run command on host (if supported by plugin)
uk: виконати команду на комп’ютері (якщо підтримується додатком)

en: run login shell as the target user; a command may also be specified
uk: запустити оболонку для входу до системи від імені вказаного користувача; слід вказати команду запуску

en: remove timestamp file completely
uk: повністю вилучити файл часової позначки

en: invalidate timestamp file
uk: позбавити чинності файл часової позначки

en: list user's privileges or check a specific command; use twice for longer format
uk: показати список прав доступу користувача або перевірити певну команду; подвоєння параметра призводить до виведення додаткових даних

en: non-interactive mode, no prompts are used
uk: неінтерактивний режим, не просити користувача відповідати на питання

en: preserve group vector instead of setting to target's
uk: зберегти вектор групи, не встановлювати вектор вказаного користувача

en: use the specified password prompt
uk: використовувати вказаний інструмент отримання паролів

en: change the root directory before running command
uk: змінити кореневий каталог перед виконанням команди

en: create SELinux security context with specified role
uk: створити контекст захисту SELinux з вказаною роллю

en: read password from standard input
uk: прочитати пароль зі стандартного джерела вхідних даних

en: run shell as the target user; a command may also be specified
uk: виконати командну оболонку від імені вказаного користувача; слід також вказати команду

en: create SELinux security context with specified type
uk: створити контекст захисту SELinux вказаного типу

en: terminate command after the specified time limit
uk: перервати виконання команди щойно буде перевищено вказане обмеження за часом

en: in list mode, display privileges for user
uk: у режимі списку, показати права доступу користувача

en: run command (or edit file) as specified user name or ID
uk: виконати команду (або редагувати файл) від імені користувача, вказаного за іменем або ідентифікатором

en: display version information and exit
uk: показати дані щодо версії і завершити роботу

en: update user's timestamp without running a command
uk: оновити штамп часу користувача без виконання команди

en: stop processing command line arguments
uk: зупинити обробку аргументів командного рядка

en: unable to open audit system
uk: не вдалося відкрити систему аудиту

en: unable to send audit message
uk: не вдалося надіслати повідомлення аудиту

en: unable to fgetfilecon %s
uk: не вдалося виконати fgetfilecon %s

en: %s changed labels
uk: %s змінено позначки

en: unable to restore context for %s
uk: не вдалося відновити контекст %s

en: unable to open %s, not relabeling tty
uk: не вдалося відкрити %s, не змінюємо позначки tty

en: %s is not a character device, not relabeling tty
uk: %s не є символьним пристроєм, не змінюємо мітки tty

en: unable to get current tty context, not relabeling tty
uk: не вдалося отримати поточний контекст tty, не змінюємо позначки tty

en: unknown security class "chr_file", not relabeling tty
uk: невідомий клас захисту «chr_file», не змінюємо позначки tty

en: unable to get new tty context, not relabeling tty
uk: не вдалося отримати новий контекст tty, не змінюємо позначки tty

en: unable to set new tty context
uk: не вдалося встановити новий контекст tty

en: you must specify a role for type %s
uk: вам слід вказати роль для типу %s

en: unable to get default type for role %s
uk: не вдалося отримати типовий тип для ролі %s

en: failed to get new context
uk: не вдалося отримати новий контекст

en: failed to set new role %s
uk: не вдалося встановити нову роль %s

en: failed to set new type %s
uk: не вдалося встановити новий тип %s

en: %s is not a valid context
uk: %s не є коректним контекстом

en: failed to get old context
uk: не вдалося отримати старий контекст

en: unable to determine enforcing mode.
uk: не вдалося визначити режим примушення.

en: unable to set exec context to %s
uk: не вдалося встановити контекст виконання у значення %s

en: unable to set key creation context to %s
uk: не вдалося встановити контекст ключа створення у значення %s

en: Only one of the -c or -i options may be specified
uk: Може бути вказано лише один параметр, -c або -i

en: invalid file descriptor number: %s
uk: некоректний номер дескриптора файла: %s

en: The -%c option may not be used in edit mode.
uk: Параметром -%c не можна користуватися у режимі редагування.

en: The -%c option may only be used in edit mode.
uk: Параметром -%c можна скористатися лише у режимі редагування.

en: %s: editing symbolic links is not permitted
uk: %s: не можна редагувати символічні посилання

en: %s: editing files in a writable directory is not permitted
uk: %s: не можна редагувати файли у непридатному до запису каталозі

en: contents of edit session left in %s
uk: дані сеансу редагування залишилися у %s

en: unable to get group list
uk: не вдалося отримати список груп

en: unable to save handler for signal %d
uk: не вдалося зберегти обробник для сигналу %d

en: unable to restore handler for signal %d
uk: не вдалося відновити обробник для сигналу %d

en: resource control limit has been reached
uk: перевищено обмеження керування ресурсами

en: user "%s" is not a member of project "%s"
uk: користувач «%s» не є учасником проекту «%s»

en: the invoking task is final
uk: викликане завдання є завершальним

en: could not join project "%s"
uk: не вдалося приєднатися до проекту «%s»

en: no resource pool accepting default bindings exists for project "%s"
uk: для проекту «%s» не існує сховища ресурсів, яке приймає типові прив’язки

en: specified resource pool does not exist for project "%s"
uk: у проекті «%s» не існує вказаного сховища ресурсів

en: could not bind to default resource pool for project "%s"
uk: не вдалося виконати прив’язку до типового сховища ресурсів проекту «%s»

en: setproject failed for project "%s"
uk: помилка під час виконання setproject для проекту «%s»

en: warning, resource control assignment failed for project "%s"
uk: попередження, помилка призначення керування ресурсами проекту «%s»

en: Sudo version %s
uk: Версія sudo %s

en: Configure options: %s
uk: Параметри налаштування: %s

en: fatal error, unable to load plugins
uk: критична помилка, не вдалося завантажити додатки

en: plugin did not return a command to execute
uk: додатком не повернуто команди, яку слід виконати

en: unexpected sudo mode 0x%x
uk: неочікуваний режим sudo 0x%x

en: you do not exist in the %s database
uk: вас немає у базі даних %s

en: unable to determine tty
uk: не вдалося визначити tty

en: The "no new privileges" flag is set, which prevents sudo from running as root.
uk: Встановлено прапорець «без нових привілеїв», який забороняє запуск sudo від імені користувача root.

en: If sudo is running in a container, you may need to adjust the container configuration to disable the flag.
uk: Якщо sudo запущено у контейнері, вам, можливо, слід скоригувати налаштування контейнера, щоб вимкнути цей прапорець.

en: %s must be owned by uid %d and have the setuid bit set
uk: %s має належати користувачеві з uid %d, крім того, має бути встановлено біт setuid

en: effective uid is not %d, is %s on a file system with the 'nosuid' option set or an NFS file system without root privileges?
uk: поточним uid не є %d. Можливо %s зберігається у файловій системі зі встановленим параметром «nosuid» або у файловій системі NFS без прав доступу root?

en: effective uid is not %d, is sudo installed setuid root?
uk: поточним uid не є %d, sudo встановлено з ідентифікатором користувача root?

en: unable to set supplementary group IDs
uk: не вдалося встановити ідентифікатори додаткових груп

en: unable to set effective gid to runas gid %u
uk: не вдалося встановити ефективний ідентифікатор групи для ідентифікатора групи запуску %u

en: unable to set gid to runas gid %u
uk: не вдалося встановити ідентифікатор групи для ідентифікатора групи запуску %u

en: argv not set by the security policy
uk: argv не встановлено правилами захисту

en: envp not set by the security policy
uk: envp не встановлено правилами захисту

en: unexpected child termination condition: %d
uk: неочікувана умова переривання дочірнього процесу: %d

en: unable to initialize policy plugin
uk: не вдалося ініціалізувати додаток правил

en: policy plugin %s is missing the "check_policy" method
uk: до додатка правил %s не включено метод check_policy

en: policy plugin %s does not support listing privileges
uk: у додатку правил %s не передбачено підтримки побудови списку прав доступу

en: policy plugin %s does not support the -v option
uk: у додатку правил %s не передбачено підтримки параметра -v

en: policy plugin %s does not support the -k/-K options
uk: у додатку правил %s не передбачено підтримки параметрів -k/-K

en: error initializing I/O plugin %s
uk: помилка під час спроби ініціалізації додатка введення/виведення даних %s

en: error initializing I/O plugin
uk: помилка під час спроби ініціалізації додатка введення/виведення даних

en: error initializing audit plugin %s
uk: помилка під час спроби ініціалізації додатка аудиту %s

en: %s: unable to log error event%s%s
uk: %s: не вдалося записати до журналу подію помилки%s%s

en: %s: unable to log accept event%s%s
uk: %s: не вдалося записати до журналу подію прийняття%s%s

en: audit plugin error
uk: помилка у додатку аудиту

en: %s: unable to log reject event%s%s
uk: %s: не вдалося записати до журналу подію відмови%s%s

en: error initializing approval plugin %s
uk: помилка під час спроби ініціалізації додатка підтвердження %s

en: command rejected by approver
uk: у виконанні команди відмовлено засобом підтвердження

en: no writable temporary directory found
uk: не знайдено придатного до запису тимчасового каталогу

en: %s left unmodified
uk: %s залишено без змін

en: %s unchanged
uk: %s не змінено

en: sesh: internal error: odd number of paths
uk: sesh: внутрішня помилка: непарна кількість шляхів

en: sesh: unable to create temporary files
uk: sesh: не вдалося створити тимчасові файли

en: sesh: killed by a signal
uk: sesh: завершено надсиланням сигналу

en: sesh: unknown error %d
uk: sesh: невідома помилка %d

en: unable to copy temporary files back to their original location
uk: не вдалося скопіювати тимчасові файли назад до початкового місця зберігання

en: unable to copy some of the temporary files back to their original location
uk: не вдалося скопіювати деякі з тимчасових файлів назад до початкового місця зберігання

en: unable to change uid to root (%u)
uk: не вдалося змінити значення uid на значення root (%u)

en: plugin error: invalid file list for sudoedit
uk: помилка додатка: некоректний список файлів для sudoedit

en: plugin error: missing file list for sudoedit
uk: помилка додатка: не вистачає списку файлів для sudoedit

en: unable to read the clock
uk: не вдалося прочитати час на годиннику

en: intercept port not set
uk: порт перехоплення не встановлено

en: timed out reading password
uk: перевищено граничний час очікування на пароль

en: no password was provided
uk: пароль не надано

en: unable to read password
uk: не вдалося прочитати пароль

en: a terminal is required to read the password; either use the -S option to read from standard input or configure an askpass helper
uk: у терміналі слід прочитати пароль; або скористайтеся параметром -S, щоб виконати читання зі стандартного джерела даних, або налаштуйте допоміжний засіб askpass

en: no askpass program specified, try setting SUDO_ASKPASS
uk: не вказано програми askpass, спробуйте встановити значення змінної SUDO_ASKPASS

en: unable to set gid to %u
uk: не вдалося встановити gid у значення %u

en: unable to set uid to %u
uk: не вдалося встановити uid у значення %u

en: unable to run %s
uk: не вдалося виконати %s

en: unable to save stdin
uk: не вдалося зберегти stdin

en: unable to dup2 stdin
uk: не вдалося виконати dup2 для stdin

en: unable to restore stdin
uk: не вдалося відновити stdin
