sudo 1.9.8b2 - en to fa translation catalogue (117 entries)

en: unable to open userdb
fa: نمی‌توان پایگاه دادهٔ کاربر را گشود

en: unable to switch to registry "%s" for %s
fa: نمی‌توان ریجستری را به «%s» برای %s تعویض کرد

en: unable to restore registry
fa: نمی‌توان ریجستری را بازگرداند

en: unable to allocate memory
fa: نمی‌توان حافظه را تخصیص داد

en: unable to open %s
fa: نمی‌توان %s را گشود

en: unable to mkdir %s
fa: نمی‌توان شاخهٔ %s را ایجاد کرد

en: %s exists but is not a directory (0%o)
fa: %s وجود دارد ولی یک شاخه نیست (0%o)

en: Unknown signal
fa: سیگنال ناشناخته

en: invalid value
fa: مقدار نامعتبر

en: value too large
fa: مقدار بسیار بزرگ است

en: value too small
fa: مقدار بسیار کوچک است

en: invalid Path value "%s" in %s, line %u
fa: مقدار مسیر نامعتبر «%s» در %s، خط %u

en: invalid value for %s "%s" in %s, line %u
fa: مقدار نامعتبر برای %s «%s» در %s، خط %u

en: unsupported group source "%s" in %s, line %u
fa: گروه منبع پشتیبانی نشدهٔ «%s» در %s، خط %u

en: invalid max groups "%s" in %s, line %u
fa: بیشینهٔ گروه‌های نامعتبر «%s» در %s، خط %u

en: %s is not a regular file
fa: %s یک پروندهٔ معمولی نیست

en: %s is world writable
fa: مورد %s توسط همه قابل نوشتن است

en: %s is group writable
fa: مورد %s توسط گروه قابل نوشتن است

en: %s: truncate %s to zero bytes? (y/n) [n]
fa: %s: پروندهٔ ⁨%s⁩ به صفر بایت کوتاه شود؟ (y/n) [n]

en: not overwriting %s
fa: پروندهٔ ⁨%s⁩ بازنویسی نشد

en: unable to read from %s
fa: خواندن از %s ممکن نیست

en: unable to write to %s
fa: نوشتن به %s ممکن نیست

en: %s: not a regular file
fa: %s: یک پرونده معمولی نیست

en: %s: bad file mode: 0%o
fa: %s: حالت پرونده بد: ⁦0%o⁩

en: unable to restore current working directory
fa: نمی‌توان شاخه کاری فعلی را بازگرداند

en: unknown login class %s
fa: کلاس ورود ناشناختهٔ %s

en: unable to set user context
fa: نمی‌توان مفاد کاربر را تنظیم کرد

en: unable to change root to %s
fa: نمی‌توان روت را به %s تغییر داد

en: unable to change directory to %s
fa: نمی‌توان شاخه را به %s تغییر داد

en: starting from %s
fa: شروع از %s

en: command rejected by policy
fa: دستور توسط خط‌مشی رد شد

en: policy plugin error
fa: خطای افزایهٔ خط‌مشی

en: client message too large: %zu
fa: پیام کارخواه بسیار بزرگ: %zu

en: unable to add event to queue
fa: نمی‌توان رویداد را به صف افزود

en: server message too large: %zu
fa: پیام کارساز بسیار بزرگ: %zu

en: %s: missing message header
fa: %s: سرایند پیام گمشده

en: unable to create pipe
fa: نمی‌توان لوله را ایجاد کرد

en: unable to receive message from parent
fa: نمی‌توان پیام را از والد گرفت

en: unable to fork
fa: نمی‌توان فورک کرد

en: unable to execute %s
fa: نمی‌توان %s را اجرا کرد

en: unable to create sockets
fa: نمی‌توان سوکت‌ها را ایجاد کرد

en: error in event loop
fa: خطایی در حلقهٔ رویداد رخ داد

en: I/O plugin error
fa: خطای افزایهٔ ورودی/خروجی

en: command rejected by I/O plugin
fa: دستور توسط افزایهٔ ورودی/خروجی رد شد

en: error changing window size
fa: هنگام تغییر اندازهٔ پنجره خطایی رخ داد

en: %s must be owned by uid %d
fa: مالک %s باید شناسهٔ کاربری %d باشد

en: %s must be only be writable by owner
fa: %s باید فقط توسط مالک قابل نوشتن باشد

en: unable to load %s: %s
fa: نمی‌توان %s را بار کرد: %s

en: unable to find symbol "%s" in %s
fa: نمی‌توان نماد «%s» را در %s یافت

en: unknown plugin type %d found in %s
fa: گونهٔ افزایهٔ ناشناختهٔ %d در %s یافت شد

en: invalid environment variable name: %s
fa: نام متغیر محیطی نامعتبر: %s

en: the argument to -C must be a number greater than or equal to 3
fa: آرگومان ‎-C باید عددی بزرگ‌تر یا مساوی ۳ باشد

en: you may not specify both the -i and -s options
fa: شما نباید هر دو گزینهٔ ‎-i و ‎-s را مشخص کنید

en: you may not specify both the -i and -E options
fa: شما نباید هر دو گزینهٔ ‎-i و ‎-E را مشخص کنید

en: the -E option is not valid in edit mode
fa: گزینهٔ ‎-E در حالت ویرایش معتبر نیست

en: you may not specify environment variables in edit mode
fa: شما نباید متغیرهای محیطی را در حالت ویرایش مشخص کنید

en: the -U option may only be used with the -l option
fa: گزینهٔ ‎-U باید فقط همراه گزینهٔ ‎-l استفاده شود

en: the -A and -S options may not be used together
fa: گزینه‌های ‎-A و ‎-S نباید با یکدیگر استفاده شوند

en: sudoedit is not supported on this platform
fa: sudoedit در این بن‌سازه پشتیبانی نمی‌شود

en: Only one of the -e, -h, -i, -K, -l, -s, -v or -V options may be specified
fa: فقط یکی از گزینه‌های ‎-e, -h, -i, -K, -l, -s, -v یا ‎-V باید مشخص شود

en: %s - edit files as another user
fa: %s - پرونده‌ها را به عنوان کاربری دیگر ویرایش کنید

en: %s - execute a command as another user
fa: %s - دستوری را به عنوان کاربری دیگر اجرا کنید

en: 
    Options:
fa: 
    گزینه‌ها:

en: use a helper program for password prompting
fa: از یک برنامهٔ کمکی برای اعلان گذرواژه استفاده می‌کند

en: run command in the background
fa: دستور را در پس‌زمینه اجرا می‌کند

en: ring bell when prompting
fa: هنگام اعلان صدای زنگ پخش می‌کند

en: close all file descriptors >= num
fa: همهٔ توصیف‌گرهای پرونده >= num را می‌بندد

en: run command with the specified BSD login class
fa: دستور را همراه کلاس ورود بی‌اس‌دی مشخص‌شده اجرا می‌کند

en: change the working directory before running command
fa: پیش از اجرای دستور شاخهٔ کار را تغییر می‌دهد

en: preserve user environment when running command
fa: هنگام اجرای دستور محیط کاربر را حفظ می‌کند

en: preserve specific environment variables
fa: متغیرهای محیطی مشخص‌شده را حفظ می‌کند

en: edit files instead of running a command
fa: به‌جای اجرای یک دستور، پرونده‌ها را ویرایش می‌کند

en: run command as the specified group name or ID
fa: دستور به عنوان نام گروه یا شناسهٔ مشخص‌شده اجرا می‌شود

en: set HOME variable to target user's home dir
fa: متغیر HOME را به عنوان شاخهٔ خانهٔ کاربر هدف تنظیم می‌کند

en: display help message and exit
fa: پیام راهنما را نمایش و خارج می‌شود

en: run command on host (if supported by plugin)
fa: دستور را در میزبان اجرا می‌کند (اگر توسط افزایه پشتیبانی شود)

en: run login shell as the target user; a command may also be specified
fa: پوسته ورود به عنوان کاربر هدف اجرا می‌شود؛ یک دستور نیز می‌تواند مشخص شود

en: remove timestamp file completely
fa: پروندهٔ مهر زمانی را به طور کامل برمی‌دارد

en: invalidate timestamp file
fa: پروندهٔ مهر زمانی را باطل می‌کند

en: list user's privileges or check a specific command; use twice for longer format
fa: امتیازات کاربر را فهرست یا دستور مشخصی را بررسی می‌کند؛ برای قالب طولانی‌تر دو مرتبه استفاده‌اش کنید

en: non-interactive mode, no prompts are used
fa: حالت غیرتعاملی، هیچ اعلانی استفاده نمی‌شود

en: use the specified password prompt
fa: از اعلان گذرواژهٔ مشخص‌شده استفاده می‌کند

en: change the root directory before running command
fa: پیش از اجرای دستور شاخهٔ روت را تغییر می‌دهد

en: read password from standard input
fa: گذرواژه را از ورودی استاندارد می‌خواند

en: run shell as the target user; a command may also be specified
fa: پوسته به عنوان کاربر هدف اجرا می‌شود؛ یک دستور نیز می‌تواند مشخص شود

en: terminate command after the specified time limit
fa: دستور پس از زمان مشخص‌شده خاتمه داده می‌شود

en: in list mode, display privileges for user
fa: در حالت فهرست، امتیازات کاربر نمایش داده می‌شود

en: run command (or edit file) as specified user name or ID
fa: دستور به عنوان نام کاربر یا شناسهٔ مشخص‌شده اجرا می‌شود (یا پرونده ویرایش می‌شود)

en: display version information and exit
fa: اطّلاعات نگارش را نمایش می‌دهد و خارج می‌شود

en: update user's timestamp without running a command
fa: بدون اجرای دستوری مهر زمانی کاربر را به‌روز رسانی می‌کند

en: stop processing command line arguments
fa: پردازش آرگومان‌های خط فرمان را متوقّف می‌کند

en: requires at least one argument
fa: حداقل به یک آرگومان نیاز است

en: invalid file descriptor number: %s
fa: شمارهٔ توصیف‌گر پرونده نامعتبر: %s

en: unable to run %s as a login shell
fa: اجرای %s به عنوان یک پوستهٔ ورود، ممکن نیست

en: %s: editing symbolic links is not permitted
fa: %s: ویرایش پیوندهای نمادین مجاز نیست

en: %s: editing files in a writable directory is not permitted
fa: %s: ویرایش پرونده‌ها در یک شاخهٔ قابل نوشتن مجاز نیست

en: unable to get group list
fa: ناتوان در دریافت فهرست گروه

en: user "%s" is not a member of project "%s"
fa: کاربر «%s» عضوی از پروژهٔ «%s» نیست

en: Sudo version %s
fa: نگارش Sudo %s

en: Configure options: %s
fa: گزینه‌های پیکربندی: %s

en: fatal error, unable to load plugins
fa: خطای مرگبار، بار کردن افزایه‌ها ممکن نیست

en: plugin did not return a command to execute
fa: افزایه دستوری برای اجرا برنگرداند

en: you do not exist in the %s database
fa: شما در پایگاه دادهٔ %s وجود ندارید

en: %s must be owned by uid %d and have the setuid bit set
fa: مالک %s باید شناسهٔ کاربری %d باشد و بیت setuid نیز تنظیم شده باشد

en: no writable temporary directory found
fa: هیچ شاخهٔ موقّتی قابل نوشتنی یافت نشد

en: %s left unmodified
fa: %s بدون تغییر باقی‌ماند

en: %s unchanged
fa: %s تغییر نکرد

en: unable to copy temporary files back to their original location
fa: ناتوان در رونویسی پرونده‌های موقّتی به مکان اصلی‌شان

en: unable to copy some of the temporary files back to their original location
fa: ناتوان در رونویسی بعضی از پرونده‌های موقّتی به مکان اصلی‌شان

en: unable to change uid to root (%u)
fa: ناتوان در تنظیم uid به روت (%u)

en: unable to read the clock
fa: ناتوان در خواندن ساعت

en: timed out reading password
fa: زمان خواندن گذرواژه تمام شده است

en: no password was provided
fa: هیچ گذرواژه‌ای ارائه نشده است

en: unable to read password
fa: ناتوان در خواندن گذرواژه

en: unable to set gid to %u
fa: ناتوان در تنظیم gid به %u

en: unable to set uid to %u
fa: ناتوان در تنظیم uid به %u

en: unable to run %s
fa: ناتوان در اجرای %s
