sudo 1.9.12b2 - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: unable to open userdb
sq: hapja e userdb e pamundur

en: unable to switch to registry "%s" for %s
sq: aktivizimi i regjistrit "%s" për %s i pamundur

en: unable to restore registry
sq: rivendosja e regjistrit e pamundur

en: unable to allocate memory
sq: rezervimi i kujtesës i pamundur

en: unable to stat %.*s
sq: e pamundur të stat-ohet %.*s

en: %.*s exists but is not a directory (0%o)
sq: %.*s egzistojnë por nuk është skedarë (0%o)

en: unable to open %s
sq: hapja e %s e pamundur

en: unable to mkdir %.*s
sq: krijimi i skedarit %.*s me mkdir i pamundur

en: unable to open %.*s
sq: hapja e %.*s e pamundur

en: regular expression too large
sq: shprehja e rregult (regex) shumë e madhe

en: Unknown signal
sq: Sinjal i panjohur

en: invalid value
sq: vlerë invalide

en: value too large
sq: vlera shumë e madhe

en: value too small
sq: vlera shumë e  vogël

en: invalid Path value "%s" in %s, line %u
sq: vlera e shtegut "%s" në %s, në rreshtin %u është invalide

en: invalid value for %s "%s" in %s, line %u
sq: vlera për %s "%s" në %s, në rreshtin %u është invalide

en: unable to stat %s
sq: e pamundur të stat-ohet %s

en: starting from %s
sq: duke filluar nga %s

en: unable to fork
sq: e pamundur të kopjohet procesi

en: 
    Options:
sq: 
    Opsionet:

en: run command in the background
sq: egzekutoje komandën në prapavi

en: %s changed labels
sq: %s ndryshoi etiketat

en: Sudo version %s
sq: Verzioni i Sudo-s %s

en: command rejected by approver
sq: komanda u refuzua nga aprovuesi

en: %s left unmodified
sq: %s ka mbetur e pandryshuar

en: %s unchanged
sq: %s e pandryshuar

en: sesh: killed by a signal
sq: sesh: u vra nga një sinjal

en: sesh: unknown error %d
sq: sesh: gabim i panjohur %d

en: unable to read the clock
sq: e pamundur të lexohet ora

en: intercept port not set
sq: porti i ndërhyrhjes nuk është përcaktuar

en: timed out reading password
sq: skadoi koha duke lexuar shifrën

en: no password was provided
sq: shifra nuk ishte dhënë

en: unable to read password
sq: e pamundur të lexohet shifra

en: unable to set gid to %u
sq: e pamundur ti vendoset gid %u

en: unable to set uid to %u
sq: e pamundur ti vendoset uid %u

en: unable to run %s
sq: e pamundur të egzekutohet %s

en: unable to save stdin
sq: e pamundur të ruhet stdin

en: unable to dup2 stdin
sq: e pamundur të dup2 stdin

en: unable to restore stdin
sq: e pamundur të rivendoset stdin
