Web - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Browse
hr: Pregledavamo

en: Surf the world!
hr: Istraži svijet!

en: Surf the world! Here you can do research, watch educational videos, take online courses, find books, connect with friends and more.  Browse is powered by the WebKit2 rendering engine with the Faster Than Light javascript interpreter - allowing you to view the full beauty of the web.
hr: Surfaj po svijetu! Možeš istraživati, gledati edukativne videozapise, preuzeti tečajeve s interneta, pronaći knjige, povezati se s prijateljima i još puno toga.  Pregledniku pomaže WebKit2 motor s bržim od svjetla Javascript prevoditeljem - omogućuju ti da pregledaš svu ljepotu weba.

en: To help in researching, Browse offers many features:
hr: Preglednik ima puno funkcija za pomoć u istraživanju:

en: Bookmark (save) good pages you find - never loose good resources or forget to add them to your bibliography
hr: Označi (spremi) dobre stranice koje si pronašao - nikada ne gubi dobre resurse i ne zaboravi ih dodali u svoju bibliografiju

en: Bookmark pages with collaborators in real time - great for researching as a group or teachers showing pages to their class
hr: Označi stranice, u stvarnom vremenu, za vrijeme druženja s poznanicima na internetu - to je korisno za grupno istraživanje, ili učitelju da ih pokaže u razredu

en: Comment on your bookmarked pages - a great tool for making curated collections
hr: Zapiši bilješke o označenim stranicama - izvrstan alat za organizaciju zbirke

en: This tab has crashed Browse: %s
hr: Ova kartica je skrahirala preglednik: %s

en: If you reopen the tab, it may just crash again
hr: Ponovno otvaranje te karticu moglo bi ponovno skrahirati preglednik

en: Reopen
hr: Ponovno otvori

en: Disregard
hr: Zanemari

en: Untitled
hr: Bez naslova

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: This web page could not be loaded
hr: Ovu stranicu nije bilo moguće učitati

en: "%s" could not be loaded. Please check for typing errors, and make sure you are connected to the Internet.
hr: „%s“ nije bilo moguće učitati. Provjeri točnost tipkanja i imaš li vezu s internetom.

en: Try again
hr: Pokušaj ponovno

en: access to your location
hr: pristup tvojoj lokaciji

en: to display notifications in the frame
hr: za prikaz obavijesti u okviru

en: Allow %s to %s?
hr: Dopustiti %s u %s?

en: You can change your choice later by reloading the page
hr: Svoj odabir možeš kasnije promijeniti ponovnim učitavanjem stranice

en: Bookmarks
hr: Oznake stranica

en: The initial page was configured
hr: Početna stranica je namještena

en: The default initial page was configured
hr: Zadana početna stranica je namještena

en: Download in progress | Downloads in progress
hr[0]: Preuzimanje je u tijeku
hr[1]: Preuzimanja su u tijeku
hr[2]: Preuzimanja su u tijeku

en: Stopping now will erase your download | Stopping now will erase your downloads
hr[0]: Zaustavljanje će izbrisati preuzimanje
hr[1]: Zaustavljanje će izbrisati preuzimanja
hr[2]: Zaustavljanje će izbrisati preuzimanja

en: Continue download | Continue downloads
hr[0]: Nastavi preuzimanje
hr[1]: Nastavi preuzimanja
hr[2]: Nastavi preuzimanja

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Show Web Inspector
hr: Web inspektor

en: Home page
hr: Početna stranica

en: Select as initial page
hr: Odaberi kao početnu stranicu

en: Reset initial page
hr: Vrati izvornu početnu stranicu

en: Library
hr: Knjižnica

en: Back
hr: Natrag

en: Forward
hr: Naprijed

en: No Downloads Running
hr: Nema aktivnih preuzimanja

en: Bookmark
hr: Oznaka stranice

en: {}% Downloaded
hr: Preuzeto {}%

en: No Title
hr: Nema naslova

en: Not enough space to download
hr: Nema dovoljno mjesta za preuzimanje

en: Download "%{filename}" requires %{total_size_in_mb} MB of free space, only %{free_space_in_mb} MB is available
hr: Za preuzimanje „%{filename}“ treba %{total_size_in_mb} MB slobodnog prostora, a samo %{free_space_in_mb} MB je dostupno

en: Ok
hr: U redu

en: Download started
hr: Preuzimanje je započelo

en: From: %s
hr: Od: %s

en: Download completed
hr: Preuzimanje je završeno

en: Show in Journal
hr: Pokaži u dnevniku

en: Downloading %(filename)s from 
    %(source)s.
hr: Preuzimanje %(filename)s od 
    %(source)s.

en: Previous
hr: Prethodno

en: Next
hr: Sljedeće

en: Remove
hr: Ukloni

en: Take notes on this page
hr: Napravi bilješke na ovoj stranici

en: Zoom out
hr: Smanjivanje

en: Zoom in
hr: Povećavanje

en: Actual size
hr: Stvarna veličina

en: Fullscreen
hr: Po cijelom zaslonu

en: Show Tray
hr: Pokaži traku

en: Hide Tray
hr: Sakrij traku

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

en: Save PDF to Journal
hr: Spremi PDF u dnevnik

en: Cancel
hr: Odustani

en: Downloading document...
hr: Preuzimanje dokumenta...

en: This document could not be loaded
hr: Ovaj dokument nije bilo moguće učitati

en: Please make sure you are connected to the Internet.
hr: Provjeri da li si spojen na internet.

en: Follow link
hr: Otvori poveznicu

en: Follow link in new tab
hr: Otvori poveznicu u novoj kartici

en: Keep link
hr: Spremi poveznicu

en: Copy link
hr: Kopiraj poveznicu

en: Copy link text
hr: Kopiraj tekst poveznice

en: Copy image
hr: Kopiraj sliku

en: Keep image
hr: Spremi sliku

en: Copy text
hr: Kopiraj tekst
