calculate-activity - en to nb translation catalogue (20 entries)

en: Calculate
nb: Beregne

en: Help
nb: Hjelp

en: Copy
nb: Kopier

en: Square
nb: Kvadrat

en: Square root
nb: Kvadratrot

en: e to the power x
nb: e opphøyd i x

en: x to the power y
nb: x opphøyd i y

en: Natural logarithm
nb: Naturlig logaritme

en: Sine
nb: Sinus

en: Cosine
nb: Cosinus

en: Logical and
nb: Logisk og

en: Logical or
nb: Logisk eller

en: Equals
nb: Lik

en: Not equals
nb: Ulik

en: Degrees
nb: Grader

en: Radians
nb: Radianer

en: Function '%s' not defined
nb: Funksjon '%s' er ikke definert

en: Variable '%s' not defined
nb: Variabel '%s' er ikke definert

en: Edit
nb: Endre

en: Writing to journal (%s)
nb: Skriver til dagbok (%s)
