sugar - en to nb translation catalogue (98 entries)

en: Timezone
nb: Tidssone

en: Automatic power management (increases battery life)
nb: Automatisk strømstyring (øker batterilevetiden)

en: About Me
nb: Om meg

en: You must enter a name.
nb: Du må skrive inn et navn.

en: Error in specified colors.
nb: Feil i de angitte fargene.

en: Click to change your color:
nb: Klikk for å endre din farge:

en: Not available
nb: Ikke tilgjengelig

en: Identity
nb: Identitet

en: Serial Number:
nb: Serienummer:

en: Software
nb: Programvare

en: Build:
nb: Bygg:

en: Today
nb: I dag

en: Background
nb: Bakgrunn

en: Date & Time
nb: Dato og tid

en: Frame
nb: Ramme

en: never
nb: aldri

en: %s seconds
nb: %s sekunder

en: Activation Delay
nb: Aktiveringsforsinkelse

en: Corner
nb: Hjørne

en: Edge
nb: Kant

en: Language
nb: Språk

en: Sorry I do not speak '%s'.
nb: Beklager, jeg snakker ikke '%s'.

en: Network
nb: Nettverk

en: State is unknown.
nb: Tilstanden er ukjent.

en: Wireless
nb: Trådløs

en: Server:
nb: Tjener:

en: Power
nb: Strøm

en: Error in automatic pm argument, use on/off.
nb: Feil i argument til automatisk strømstyring, bruk on/off.

en: Power management
nb: Strømstyring

en: My Battery
nb: Mitt Batteri

en: Charging
nb: Lader

en: Charged
nb: Oppladet

en: Disconnect
nb: Koble fra

en: Connecting...
nb: Kobler til...

en: Connected
nb: Tilkoblet

en: Channel
nb: Kanal

en: Connect
nb: Koble til

en: Disconnected
nb: Avkoblet

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Mesh Network %s
nb: Maskenettverk %s

en: Show contents
nb: Vis innhold

en: sugar-control-panel: WARNING, found more than one option with the same name: %s module: %r
nb: sugar-control-panel: ADVARSEL, fant mer enn en opsjon med samme navnet: %s modul: %r

en: sugar-control-panel: key=%s not an available option
nb: sugar-control-panel: key=%s er ikke en tilgjengelig opsjon.

en: Warning
nb: Advarsel

en: Changes require restart
nb: Endringer krever omstart

en: Cancel changes
nb: Avbryt endringer

en: Later
nb: Senere

en: Restart now
nb: Start om nå

en: Done
nb: Ferdig

en: Confirm erase
nb: Bekreft sletting

en: Confirm erase: Do you want to permanently erase %s?
nb: Bekreft sletting: Ønsker du å slette %s for godt?

en: Keep
nb: Behold

en: Erase
nb: Slett

en: Remove favorite
nb: Fjern favoritt

en: Register
nb: Registrer

en: Home
nb: Hjem

en: Group
nb: Gruppe

en: Neighborhood
nb: Nabolag

en: Key Type:
nb: Nøkkelform:

en: Authentication Type:
nb: Autentiseringsform:

note: TRANS: Action label for resuming an activity.
en: Resume
nb: Gjenoppta

en: Join
nb: Bli med

en: Mesh Network %d
nb: Maskenettverk %d

en: List view
nb: Listevisning

en: Decline
nb: Avslå

en: Open
nb: Åpne

en: Open with
nb: Åpne med

en: Activity
nb: Lek

en: Name:
nb: Navn:

en: Click to change color:
nb: Klikk her for å endre farge

en: Back
nb: Tilbake

en: Next
nb: Neste

en: Untitled
nb: Uten tittel

en: No preview
nb: Ingen forhåndsvisning

en: No date
nb: Ingen dato

en: Participants:
nb: Deltakere:

en: Description:
nb: Beskrivelse:

en: Tags:
nb: Merkelapper:

en: Journal
nb: Dagbok

note: TRANS: Item on a palette that filters by entry type.
en: Anything
nb: Hva som helst

en: Anytime
nb: Når som helst

en: Since yesterday
nb: Siden igår

en: Past week
nb: Sist uke

en: Past month
nb: Sist måned

en: Past year
nb: Sist år

en: Your Journal is empty
nb: Dagboken din er tom

en: Your Journal is full
nb: Dagboken din er tom

en: Choose an object
nb: Velg en ting

en: Close
nb: Lukk

en: Stop
nb: Stans

en: %(free_space)d MB Free
nb: %(free_space)d MB ledig

en: Favorites view %d
nb: Favoritvisning %d

en: Remove friend
nb: Fjern venn

en: Make friend
nb: Bli venn

en: Shutdown
nb: Slå av

en: Restart
nb: Omstart

en: Invite to %s
nb: Inviter til %s

en: Starting...
nb: Starter...
