SuperTux - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Flight Test
nl: Vliegtest

en: Dungeons but no Dragons
nl: Kerkers, maar geen draken

en: Lies!
nl: Leugens!

en: Train Leaves in One Minute
nl: De trein vertrekt over één minuut

en: Bonus Dias!
nl: Bonus dias!

en: Castle Gate
nl: Kasteelpoort

en: A Long Way Home
nl: Een lange weg huiswaarts

en: Bonus Island Castle
nl: Bonuseiland-kasteel

en: Area 42
nl: Zone 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
nl: -Gefeliciteerd!
    
    #Je hebt Bonuseiland I afgerond!
    
    	Dit eiland bevatte levels gemaakt door
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Als je nog niet alle levels hebt afgerond,
    #zoek dan de weg naar huis en bewandel
    #een ander pad. Er zijn nog meer
    #uitdagingen die op je wachten!
    
    #En er is ook nog een geheim level...
    
    #Onze dank is groot aan allen
    #die bijgedragen hebben aan deze
    #uitgave. We hopen dat je ervan genoten hebt!

en: Pipe Down Over There
nl: De pijp daar beneden

en: Something Fishy
nl: Iets verdachts

en: Fire In The Sky
nl: Vuur in de lucht

en: Have I been here before?
nl: Ben ik hier al eens geweest?

en: Bad Guys Stink!
nl: Slechteriken zuigen!

en: #These levels were made Swimming-Ready by Serano and revamped by AllyTheOcelot
nl: #Deze levels zijn door Serano gemaakt om te zwemmen en opgepoetst door AllyTheOcelot

en: A good start
nl: Een goed begin

en: Too easy
nl: Té makkelijk

en: #All these levels were upgraded for milestone 2 by Hume.
nl: #Al deze levels zijn bijgewerkt naar het mijlpaal 2-ontwerp van Hume.

en: Still too easy
nl: Nog steeds té makkelijk

en: Semi-Frozen
nl: Halfbevroren

en: Cave Of Mirrors
nl: Spiegelgrot

en: A Maze In The Sky
nl: Een doolhof in de lucht

en: Collapse Imminent!
nl: Instortingsgevaar!

en: Tip Of The Iceberg
nl: Het puntje van de ijsberg

en: Bonus Island I
nl: Bonuseiland I

en: You found a secret place!
nl: Je hebt een geheime plek gevonden!

en: Hint: Use igloos to get back here.
nl: Tip: gebruik iglo's om terug te keren naar hier.

en: Warp to Matr1x' Sector
nl: Teleporteren naar Matr1x-sector

en: Warp to Thompson's Domain
nl: Teleporteren naar Thompson's domein

en: Leave the SuperTux Team Island
nl: Verlaat het SuperTux-teameiland

en: Warp to Abednego's Area
nl: Teleporteren naar Abednego's gebied

en: Leave Torfi's Territory
nl: Verlaat Torti's territorium

en: Leave Abednego's Area
nl: Verlaat Abednego's gebied

en: Leave Thompson's Domain
nl: Verlaat Thompson's domein

en: Back to Matr1x' Sector
nl: Terug naar Matr1x-sector

en: Warp home
nl: Teleporteer naar huis

en: Warp to the SuperTux Team Island
nl: Teleporteer naar het SuperTux-teameiland

en: Leave Matr1x' Sector
nl: Verlaat de Matr1x-sector

en: Continue Matr1x' Sector
nl: Ga verder in de Matr1x-sector

en: Warp to Torfi's Territory
nl: Teleporteer naar Tofi's territorium
