SuperTux - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Flight Test
sl: Test letenja

en: Dungeons but no Dragons
sl: Temnice, a brez zmajev

en: Lies!
sl: Laži!

en: Train Leaves in One Minute
sl: Vlak odpelje čez eno minuto

en: Castle Gate
sl: Grajske duri

en: A Long Way Home
sl: Dolga pot domov

en: Bonus Island Castle
sl: Bonus Otoški grad

en: Area 42
sl: Območje 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
sl: -Čestitke!
    
    #Uspešno si dokončal/a
    #Bonus Otok I
    
    	predstavljene stopnje so prispevali
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Če še nisi šel/a čez vse stopnje,
    #pojdi domov in uberi drugo pot.
    #Čaka te še več izzivov!
    
    #Najdeš lahko tudi skrivno stopnjo...
    
    #Res smo hvaležni vsem, ki so
    #prispevali k tej izdaji. Upamo, da
    #si užival/a v njej!

en: Pipe Down Over There
sl: Cev tam doli

en: Something Fishy
sl: Nekaj smrdi... po ribi

en: Fire In The Sky
sl: Ogenj na nebu

en: Have I been here before?
sl: Tole mi je pa znano...

en: Bad Guys Stink!
sl: Pridaniči smrdijo!

en: A good start
sl: Dober začetek

en: Too easy
sl: Prelahko

en: Still too easy
sl: Še vedno prelahko

en: Semi-Frozen
sl: Napol zmrznjen

en: Cave Of Mirrors
sl: Jama ogledal

en: A Maze In The Sky
sl: Labirint na nebu

en: Collapse Imminent!
sl: Sekunde do katastrofe!

en: Tip Of The Iceberg
sl: Vrh ledene gore

en: Bonus Island I
sl: Bonus Otok I

en: You found a secret place!
sl: Odkril/a si skriven prostor!

en: Hint: Use igloos to get back here.
sl: Namig: S pomočjo iglujev se lahko vrneš sem.

en: Warp to Matr1x' Sector
sl: Teleportiraj se do Matr1x-ovega sektorja

en: Warp to Thompson's Domain
sl: Teleportiraj se do Thompsonove domene

en: Leave the SuperTux Team Island
sl: Zapusti otok ekipe SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
sl: Teleportiraj se do Abednegovega območja

en: Leave Torfi's Territory
sl: Zapusti Torfijev teritorij

en: Leave Abednego's Area
sl: Zapusti Abednegovo območje

en: Leave Thompson's Domain
sl: Zapusti Thompsonovo domeno

en: Back to Matr1x' Sector
sl: Nazaj do Matr1x-ovega sektorja

en: Warp home
sl: Teleportiraj se domov

en: Warp to the SuperTux Team Island
sl: Teleportiraj se do otoka ekipe SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
sl: Zapusti Matr1x-ov sektor

en: Continue Matr1x' Sector
sl: Nadaljuj v Matr1x-ov sektor

en: Warp to Torfi's Territory
sl: Teleportiraj se do Torfijevega teritorija
