SuperTux - en to af_ZA translation catalogue (36 entries)

en: Flight Test
af_ZA: Vlugtoets

en: Dungeons but no Dragons
af_ZA: Kerkers maar geen Drake

en: Lies!
af_ZA: Leuns!

en: Train Leaves in One Minute
af_ZA: Trein Verlaat in Een Minuut

en: Castle Gate
af_ZA: Kasteel Hek

en: A Long Way Home
af_ZA: 'n Lang Pad Huis Toe

en: Bonus Island Castle
af_ZA: Bonus Eiland Kasteel

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
af_ZA: -Baie Geluk!
    
    #Jy het vir Bonus Eiland I suksesvol
    #voltooi
    
    met levels bygedra deur
    Jason W. Thompson
    Torfi Gunnarsson
    Abednego
    Matr1x
    
    
    #Indien jy ny al die levels voltooi het nie,
    #probeer om 'n ander pad terug huis toe
    #te vat. Daar is nog meer uitdagings
    #wat vir jou wag!
    
    #En daarso is is ook 'n geheime level
    #iewers...
    
    #A groot "Dankie" gaan uit na
    #almal wat bygedra het tot hierdie
    #vrystelling. Ons hoop jy het dit geniet!

en: Pipe Down Over There
af_ZA: Pyp Daar Onder

en: Something Fishy
af_ZA: Iets Vissireg

en: Fire In The Sky
af_ZA: Vuur in Die Lug

en: Have I been here before?
af_ZA: Was ek al tevore hier?

en: Bad Guys Stink!
af_ZA: Vyande Stink!

en: A good start
af_ZA: 'n Goeie begin

en: Too easy
af_ZA: Te maklik

en: Still too easy
af_ZA: Nog steeds te maklik

en: Semi-Frozen
af_ZA: Amper-Gevries

en: Cave Of Mirrors
af_ZA: Grot Van Spieëls

en: A Maze In The Sky
af_ZA: 'n Doolhof In Die Lug

en: Collapse Imminent!
af_ZA: Inval Dreigend!

en: Tip Of The Iceberg
af_ZA: Punt Van Die Ysberg

en: Bonus Island I
af_ZA: Bonus Eiland I

en: You found a secret place!
af_ZA: Jy het 'n geheime plek ontdek!

en: Hint: Use igloos to get back here.
af_ZA: Wenk: Gebruik igloos om terug hierna te kom.

en: Warp to Matr1x' Sector
af_ZA: Gaan na Matr1x se Sektor

en: Warp to Thompson's Domain
af_ZA: Gaan ne Thompson se Domein

en: Leave the SuperTux Team Island
af_ZA: Verlaat die SuperTux Team Eiland

en: Warp to Abednego's Area
af_ZA: Gaan na Abednego se Gebied

en: Leave Torfi's Territory
af_ZA: Verlaat Torfi se Gebied

en: Leave Abednego's Area
af_ZA: Verlaat Abednego se Gebied

en: Leave Thompson's Domain
af_ZA: Verlaat Thompson se Domein

en: Back to Matr1x' Sector
af_ZA: Terug na Matr1x se Sektor

en: Warp home
af_ZA: Gaan huis toe

en: Warp to the SuperTux Team Island
af_ZA: Gaan na die SuperTux Team Eiland

en: Leave Matr1x' Sector
af_ZA: Verlaat Matr1x' se Sektor

en: Continue Matr1x' Sector
af_ZA: Gaan aan met Matr1x' se Sektor
