SuperTux - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
be: Праверка палёту

en: Dungeons but no Dragons
be: Падзямеллі, але без цмокаў

en: Lies!
be: Хлусіць!

en: Train Leaves in One Minute
be: Цягнік ад'язджае праз 1 хвіліну

en: Bonus Dias!
be: Сардэчна запрашаем!

en: Castle Gate
be: Брама палаца

en: A Long Way Home
be: Доўгі шлях дахаты

en: Bonus Island Castle
be: Палац бонуснай выспы

en: Area 42
be: Зона 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
be: -Віншуем!
    
    #Вы паспяхова скончылі
    #Бонусную выспу I.
    
    	узроўні рабілі:
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Калі вы не скончылі яшчэ ўсе ўзроўні,
    #вярніцеся дахаты і абярыце
    #новы шлях. Там вас чакае яшчэ шмат
    #выпрабаванняў!
    
    #Да таго ж там ёсць таемны ўзровень...
    
    #Вялікі дзякуй усім, хто зрабіў унёсак
    #у гэты выпуск. Спадзяемся,
    #вам спадабалася!

en: Pipe Down Over There
be: Збаў тон

en: Something Fishy
be: Штосьці рыбнае

en: Fire In The Sky
be: Агонь у небе

en: Have I been here before?
be: Я тут раней не быў?

en: Bad Guys Stink!
be: Нягоднікі смуродзяць!

en: A good start
be: Добры пачатак

en: Too easy
be: Занадта лёгка

en: Still too easy
be: Усё яшчэ занадта лёгка

en: Semi-Frozen
be: На палову змерзлы

en: Cave Of Mirrors
be: Пячора люстэркаў

en: A Maze In The Sky
be: Лабірынт у небе

en: Collapse Imminent!
be: Набліжаецца крах!

en: Tip Of The Iceberg
be: Вяршыня айсберга

en: Bonus Island I
be: Бонусная выспа I

en: You found a secret place!
be: Вы адшукалі схованку!

en: Hint: Use igloos to get back here.
be: Парада: карыстайцеся іглу, каб вярнуцца.

en: Warp to Matr1x' Sector
be: Перасунуцца ў сектар Matr1x'а

en: Warp to Thompson's Domain
be: Перасунуцца ў вобласць Томпсана

en: Leave the SuperTux Team Island
be: Пакінуць выспу каманды SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
be: Перасунуцца ў зону Abednego

en: Leave Torfi's Territory
be: Пакінуць тэрыторыю Torfi

en: Leave Abednego's Area
be: Пакінуць зону Abednego

en: Leave Thompson's Domain
be: Пакінуць вобласць Томпсана

en: Back to Matr1x' Sector
be: Вярнуцца ў сектар Matr1x'а

en: Warp home
be: Перасунуцца дахаты

en: Warp to the SuperTux Team Island
be: Перасунуцца на выспу каманды SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
be: Пакінуць сектар Matr1x'а

en: Continue Matr1x' Sector
be: Працягнуць сектар Matr1x'а

en: Warp to Torfi's Territory
be: Перасунуцца на тэрыторыю Torfi
