SuperTux - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Flight Test
uk: Проба польоту

en: Dungeons but no Dragons
uk: Підземелля, проте без драконів

en: Lies!
uk: Брехня!

en: Train Leaves in One Minute
uk: Потяг відбуває за хвилину

en: Castle Gate
uk: Брама замку

en: A Long Way Home
uk: Довгий шлях до дому

en: Area 42
uk: Зона 42

en: Something Fishy
uk: Щось рибне

en: Fire In The Sky
uk: Вогонь у небі

en: Have I been here before?
uk: Я бував тут раніше?

en: A good start
uk: Хороший початок

en: Too easy
uk: Надто просто

en: Still too easy
uk: Досі надто просто

en: Cave Of Mirrors
uk: Печера дзеркал

en: A Maze In The Sky
uk: Лабіринт у небі

en: Tip Of The Iceberg
uk: Видима частина айсберга

en: Bonus Island I
uk: Бонусний острів I

en: You found a secret place!
uk: Ви знайшли сховок!

en: Leave the SuperTux Team Island
uk: Покинути острів команди SuperTux

en: Warp home
uk: Викривлений дім
