SuperTux - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Flight Test
bg: Изпитателен полет

en: Dungeons but no Dragons
bg: Тъмници без дракони

en: Lies!
bg: Лъжи!

en: Train Leaves in One Minute
bg: Влакът тръгва след една минута

en: Bonus Dias!
bg: Здравейте, бонуси!

en: Castle Gate
bg: Портата на замъка

en: A Long Way Home
bg: Дълъг път към дома

en: Bonus Island Castle
bg: Островен замък — допълнително

en: Area 42
bg: Зона 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
bg: -Поздравления!
    
    #Ти успешно завърши
    #Допълнителния остров 1
    
    	Нивата са създадени от:
    	Джейсън В. Томпсън
    	Торфи Гунарсон
    	Абеднего
    	Матрuкс
    
    
    #Ако все още не си завършил/а
    #всички нива, върни се в началото
    #и поеми по друг път. Очакват те
    #още предизвикателства!
    
    #А има и тайно ниво, което чака
    #да бъде открито…
    
    #Огромни благодарности на
    #всички, които помогнаха.
    #Надяваме се да ти е харесало!

en: Pipe Down Over There
bg: Слизай по тръбата!

en: Something Fishy
bg: Става нещо странно

en: Fire In The Sky
bg: Огън в небето

en: Have I been here before?
bg: Не съм ли бил тук вече?

en: Bad Guys Stink!
bg: Лошите не струват!

en: #These levels were made Swimming-Ready by Serano and revamped by AllyTheOcelot
bg: #Тези нива бяха пригодени за плуване от Серано и преработени от AllyTheOcelot

en: A good start
bg: Добро начало

en: Too easy
bg: Твърде лесно

en: #All these levels were upgraded for milestone 2 by Hume.
bg: #Всички тези нива бяха обновени за етап 2 от Хюме.

en: Still too easy
bg: Все още твърде лесно

en: Semi-Frozen
bg: Полу-замръзнал

en: Cave Of Mirrors
bg: Пещерата с огледалата

en: A Maze In The Sky
bg: Небесен лабиринт

en: Collapse Imminent!
bg: Срутването неизбежно!

en: Tip Of The Iceberg
bg: Върхът на айсберга

en: Bonus Island I
bg: Допълнителен остров 1

en: You found a secret place!
bg: Открихте тайно място!

en: Hint: Use igloos to get back here.
bg: Съвет: Използвай иглутата, за да се върнеш обратно тук.

en: Warp to Matr1x' Sector
bg: Телепортиране към сектора на Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
bg: Телепортиране към царството на Томпсън

en: Leave the SuperTux Team Island
bg: Напускане на острова на екипа на Супер Тъкс

en: Warp to Abednego's Area
bg: Телепортиране към мястото на Абеднего

en: Leave Torfi's Territory
bg: Напускане на територията на Торфи

en: Leave Abednego's Area
bg: Напускана на мястото на Абеднего

en: Leave Thompson's Domain
bg: Напускана на царството на Томпсън

en: Back to Matr1x' Sector
bg: Назад към сектора на Matr1x

en: Warp home
bg: Телепортиране вкъщи

en: Warp to the SuperTux Team Island
bg: Телепортиране към острова на екипа на Супер Тъкс

en: Leave Matr1x' Sector
bg: Напускане на сектора на Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
bg: Продължаване на сектора на Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
bg: Телепортиране към територията на Торфи
