SuperTux - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
el: Δοκιμή πτήσης

en: Dungeons but no Dragons
el: Μουντρούμια αλλά όχι δράκοι

en: Lies!
el: Ψέματα!

en: Train Leaves in One Minute
el: Το τρένο φεύγει σε ένα λεπτό

en: Bonus Dias!
el: Καλημέρα!

en: Castle Gate
el: Πύλη του κάστρου

en: A Long Way Home
el: Ένας μακρύς δρόμος για το σπίτι

en: Bonus Island Castle
el: Μπόνους νησί κάστρο

en: Area 42
el: Περιοχή 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
el: -Συγχαρητήρια!
    
    #Ολοκληρώσατε επιτυχώς το
    #Μπόνους νησί I
    
    	τα προεξέχοντα επίπεδα συνεισφέρθηκαν από
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Αν δεν τελειώσατε όλα τα επίπεδα ακόμα,
    #βρείτε τον δρόμο σας πίσω στο σπίτι και πάρτε
    #ένα άλλο μονοπάτι. Υπάρχουν ακόμη πολλές
    #προκλήσεις που σας περιμένους!
    
    #Και υπάρχει επίσης ένα μυστικό
    #επίπεδο για να βρεθεί...
    
    #Ένα μεγάλο «Ευχαριστώ» πάει
    #σε όλους όσους συνεισφέραν σε αυτή
    #την έκδοση. Ελπίζουμε να το διασκεδάσατε!

en: Pipe Down Over There
el: Χρησιμοποίησε τους σωλήνες εκεί πέρα

en: Something Fishy
el: Κάτι ύποπτο

en: Fire In The Sky
el: Φωτιά στον ουρανό

en: Have I been here before?
el: Έχω ξανάρθει εδώ?

en: Bad Guys Stink!
el: Οι κακοί βρωμάνε!

en: A good start
el: Ένα καλό ξεκίνημα

en: Too easy
el: Πολύ εύκολο

en: Still too easy
el: Ακόμη πολύ εύκολο

en: Semi-Frozen
el: Ημι-παγωμένος

en: Cave Of Mirrors
el: Σπηλιά από καθρέπτες

en: A Maze In The Sky
el: Ένας λαβύρινθος στον ουρανό

en: Collapse Imminent!
el: Επικείμενη κΚατάρρευση!

en: Tip Of The Iceberg
el: Κορυφή του παγόβουνου

en: Bonus Island I
el: Μπόνους νησί Ι

en: You found a secret place!
el: Βρήκες ένα μυστικός μέρος!

en: Hint: Use igloos to get back here.
el: Συμβουλή: Χρησιμοποίησε ιγκλού για να επιστρέψεις εδώ.

en: Warp to Matr1x' Sector
el: Επέστρεψε στον  τομέα Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
el: Επέστρεψε στο πεδίο του Thompson

en: Leave the SuperTux Team Island
el: Φύγε από νησί της SuperTux ομάδας

en: Warp to Abednego's Area
el: Επέστρεψε στην περιοχή του Abednego

en: Leave Torfi's Territory
el: Φύγε από την περιοχή του Torfi

en: Leave Abednego's Area
el: Φύγε από την περιοχή του Abednengo

en: Leave Thompson's Domain
el: Φύγε από το πεδίο του Thompson

en: Back to Matr1x' Sector
el: Επιστροφή στον τομέα Matr1x

en: Warp home
el: Επέστρεψε σπίτι

en: Warp to the SuperTux Team Island
el: Επέστρεψε στο νησί της SuperTux ομάδας

en: Leave Matr1x' Sector
el: Φύγε από τον τομέα Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
el: Συνέχισε στον τομέα Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
el: Επέστρεψε στην περιοχή του Torfi
