SuperTux - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
eu: Hegaldi froga

en: Dungeons but no Dragons
eu: Herensugerik ez dago baino ziegak bai

en: Lies!
eu: Gezurrak!

en: Train Leaves in One Minute
eu: Trena minutu batean irtengo da

en: Bonus Dias!
eu: Sari egunak!

en: Castle Gate
eu: Gazteluko atea

en: A Long Way Home
eu: Etxerako bide luzea

en: Bonus Island Castle
eu: Saria Uharteko gaztelua

en: Area 42
eu: 42 Gunea

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
eu: Zorionak
    
    #Saria Uhartea
    #bukatu duzu
    mailaren laguntzaileak
    Jason W. Thompson
    Torfi Gunnarsson
    Abednego
    Matr1x
    ez dituzu maila denak igaro oraindik
    etxerako bidea aurkitu
    eta beste bide bat hartu.
    Oraindik erronka
    gehiago duzu zain.
    
    Eta bada aurkitua izateko
    ezkutuko bidea ere bai.
    
    Mila esker hau argitzratzen
    lagundu duen mundu guztiari.
    Gustukoa izatea espero dugu!

en: Pipe Down Over There
eu: Jaisteko hodia Hortik

en: Something Fishy
eu: Hemen arrain usaina dago

en: Fire In The Sky
eu: Sua zeruan

en: Have I been here before?
eu: Lehen ez naiz hemen egon?

en: Bad Guys Stink!
eu: Etsaiei kiratsa darie!

en: A good start
eu: Hasiera ona

en: Too easy
eu: Oso erraza

en: Still too easy
eu: Oso erraza oraindik

en: Semi-Frozen
eu: Izotz puntuan

en: Cave Of Mirrors
eu: Ispiluen leizea

en: A Maze In The Sky
eu: Labirintoa zeruan

en: Collapse Imminent!
eu: Talka egitera zoaz!

en: Tip Of The Iceberg
eu: Icebergaren punta

en: Bonus Island I
eu: Saria Uhartea l

en: You found a secret place!
eu: Ezkutuko gune bat aurkitu duzu!

en: Hint: Use igloos to get back here.
eu: Pista: Igluak erabili hona itzultzeko

en: Warp to Matr1x' Sector
eu: Matr1x sektorerako garraioa

en: Warp to Thompson's Domain
eu: Thomson Domeinurako garraioa

en: Leave the SuperTux Team Island
eu: SuperTux taldearen uhartea utzi

en: Warp to Abednego's Area
eu: Abednego Gunerako garraioa

en: Leave Torfi's Territory
eu: Torfiren Lurraldea utzi

en: Leave Abednego's Area
eu: Abednegoren Gunea utzi

en: Leave Thompson's Domain
eu: Thomsonen Domeinua utzi

en: Back to Matr1x' Sector
eu: Matr1x Sektorera itzuli

en: Warp home
eu: Etxerako garraioa

en: Warp to the SuperTux Team Island
eu: SuperTux taldearen uharterako garraioa

en: Leave Matr1x' Sector
eu: Matr1x Sektorea utzi

en: Continue Matr1x' Sector
eu: Matr1x Sektorean jarraitu

en: Warp to Torfi's Territory
eu: Torfiren Lurralderako garraioa
