SuperTux - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Flight Test
hu: Pilótát Keresünk

en: Dungeons but no Dragons
hu: De Ha Még Mindig Repülni Szeretnél...

en: Lies!
hu: Hazugságok!

en: Train Leaves in One Minute
hu: A Vonat Egy Perc Múlva Indul

en: Castle Gate
hu: Várkapu

en: A Long Way Home
hu: Hosszú Az Út Hazáig

en: Bonus Island Castle
hu: Bónusz-szigeti Kastély

en: Area 42
hu: 42-es Terület

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
hu: -Gratulálunk!
    
    #Sikeresen befejezted
    #A Bónusz Sziget I-et
    
    	a pályákat készítették:
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Ha nem végeztél minden pályával,
    #találj haza és válassz
    #egy másik utat. Még ennél is több
    #küldetés vár rád!
    
    #És van még egy titkos pálya,
    #ami csak arra vár, hogy megtaláld...
    
    #Egy hatalmas "Köszönet" jár
    # mindenkinek aki hozzájárult ehhez a
    #kiadáshoz. Reméljük tetszett!

en: Pipe Down Over There
hu: Csövek Alul-fölül

en: Something Fishy
hu: Valami Bűzlik

en: Fire In The Sky
hu: Tűz Az Égben

en: Have I been here before?
hu: Voltam már itt?

en: Bad Guys Stink!
hu: A Rosszfiúk Bűzlenek

en: A good start
hu: Egy jó kezdés

en: Too easy
hu: Túl könnyű

en: Still too easy
hu: Még mindig túl könnyű

en: Semi-Frozen
hu: Félfagyasztott

en: Cave Of Mirrors
hu: A Tükrök Barlangja

en: A Maze In The Sky
hu: Egy Labirintus Az Égben

en: Collapse Imminent!
hu: Közeleg Az Összeomlás!

en: Tip Of The Iceberg
hu: A Jéghegy Csúcsa

en: Bonus Island I
hu: Bónusz-sziget I

en: You found a secret place!
hu: Találtál egy titkos helyet!

en: Hint: Use igloos to get back here.
hu: Tipp: használd az iglukat, hogy visszajuss ide.

en: Warp to Matr1x' Sector
hu: A Matr1x-szektorba

en: Warp to Thompson's Domain
hu: Thompson Földjére

en: Leave the SuperTux Team Island
hu: A SuperTux-csapat Szigetének elhagyása

en: Warp to Abednego's Area
hu: Abendengo Földjére

en: Leave Torfi's Territory
hu: Torfi Felségterületének elhagyása

en: Leave Abednego's Area
hu: Abendengo Földjének elhagyása

en: Leave Thompson's Domain
hu: Thompson Földjének elhagyása

en: Back to Matr1x' Sector
hu: Vissza a Matr1x-szektorba

en: Warp home
hu: Haza

en: Warp to the SuperTux Team Island
hu: A SuperTux-csapat Szigetére

en: Leave Matr1x' Sector
hu: A Matr1x-szektor elhagyása

en: Continue Matr1x' Sector
hu: A Matr1x-szektor folytatása

en: Warp to Torfi's Territory
hu: Torfi Felségterületére
