SuperTux - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
ro: Test de zbor

en: Dungeons but no Dragons
ro: Temnițe dar fără dragoni

en: Lies!
ro: Minciuni!

en: Train Leaves in One Minute
ro: Trenul pleacă într-un minut

en: Bonus Dias!
ro: Bonus dias!

en: Castle Gate
ro: Poarte castelului

en: A Long Way Home
ro: Departe de casă

en: Bonus Island Castle
ro: Castelul insulei bonus

en: Area 42
ro: Zona 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
ro: -Felicitări!
    
    #Ai terminat cu succes
    #Insula bonus I
    
    	cu nivele contribuite de
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Dacă n-ai terminat toate nivelele,
    #mergi înapoi acasă și alege
    #o altă cale. Încă sunt multe
    #provocări care te așteaptă!
    
    #Și e și un nivel secret
    #pe care îl poți găsi...
    
    #Le mulțumim mult tuturor
    #contribuitorilor la această ediție.
    #Sperăm că v-a plăcut!

en: Pipe Down Over There
ro: Calmați-vă acolo

en: Something Fishy
ro: Ceva dubios

en: Fire In The Sky
ro: Focul din cer

en: Have I been here before?
ro: Am mai fost aici?

en: Bad Guys Stink!
ro: Tipii răi sunt nașpa!

en: A good start
ro: Un bun început

en: Too easy
ro: Prea ușor

en: Still too easy
ro: Tot prea ușor

en: Semi-Frozen
ro: Semi-înghețat

en: Cave Of Mirrors
ro: Peștera oglinzilor

en: A Maze In The Sky
ro: Un labirint pe cer

en: Collapse Imminent!
ro: Colaps iminent!

en: Tip Of The Iceberg
ro: Vârful ghețarului

en: Bonus Island I
ro: Insula Bonus I

en: You found a secret place!
ro: Ai găsit un loc secret!

en: Hint: Use igloos to get back here.
ro: Indiciu: Folosește igluurile ca să ajungi aici.

en: Warp to Matr1x' Sector
ro: Teleportează-te în sectorul lui Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
ro: Teleportează-te pe domeniul lui Thompson

en: Leave the SuperTux Team Island
ro: Părăsește insula echipei SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
ro: Teleportează-te în zona lui Abednego

en: Leave Torfi's Territory
ro: Părăsește teritoriul lui Torfi

en: Leave Abednego's Area
ro: Părăsește zona lui Abednego

en: Leave Thompson's Domain
ro: Părăsește domeniul lui Thompson

en: Back to Matr1x' Sector
ro: Înapoi la sectorul lui Matr1x

en: Warp home
ro: Teleportează-te acasă

en: Warp to the SuperTux Team Island
ro: Teleportează-te pe insula echipei SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
ro: Părăsește sectorul lui Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
ro: Continuă sectorul lui Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
ro: Teleportează-te pe teritoriul lui Torfi
