SuperTux - en to br translation catalogue (38 entries)

en: Flight Test
br: Arnodenn Nijal

en: Dungeons but no Dragons
br: Donjonioù, met aerouant ebet

en: Lies!
br: Gevier!

en: Train Leaves in One Minute
br: A-benn ur vunutenn e loc'ho an tren

en: Castle Gate
br: Dor ar c'hastell

en: A Long Way Home
br: Hent hir an distro

en: Bonus Island Castle
br: Kastell an enezenn

en: Area 42
br: Maezienn 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
br: -Gourc'hemennoù !
    
    #Echuet ho peus an enezenn
    #souezhadenn gant berzh
    
    	gant liveoù savet gant
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Ma n'ho peus ket echuet an holl liveoù,
    #adkavit ho hent betek ar penn-kentañ
    #ha klaskit un hent all. Daeoù ouzhpenn
    #a c'hortoz ac'hanoc'h !
    
    #Ul live kuzh a zo da gavout
    #ivez...
    
    #Trugarez d'an holl
    #o deus kemeret perzh en
    #embannadenn-mañ. Spi hon eus ho peus he c'havet plijus!

en: Pipe Down Over There
br: Heuilhit an duelenn

en: Something Fishy
br: Dourioù leun a besked

en: Fire In The Sky
br: Tan en oabl

en: Have I been here before?
br: Ha deuet emaon amañ dija?

en: Bad Guys Stink!
br: An dud-drouk a ra aon!

en: A good start
br: Ur c'hrog mat

en: Too easy
br: Re aes

en: Still too easy
br: Re aes c'hoazh

en: Semi-Frozen
br: Hanter-skornet

en: Cave Of Mirrors
br: Kav ar sklasoù

en: A Maze In The Sky
br: Ur milendall en oabl

en: Collapse Imminent!
br: Palaradeg darev!

en: Tip Of The Iceberg
br: Beg ar skorngrec'h

en: Bonus Island I
br: Bonus an Enezenn I

en: You found a secret place!
br: Kavet ho peus ul lec'h kuzh!

en: Hint: Use igloos to get back here.
br: Aliig: Implijit an iglouioù da zistreiñ amañ.

en: Warp to Matr1x' Sector
br: Mont d'ar sektor Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
br: Mont da domani Thompson

en: Leave the SuperTux Team Island
br: Kuitaat enezenn skipailh Supertux

en: Warp to Abednego's Area
br: Mont d'ar zonenn Abednego

en: Leave Torfi's Territory
br: Kuitaat tiriad Torfi

en: Leave Abednego's Area
br: Kuitaat troioù Abednego

en: Leave Thompson's Domain
br: Kuitaat Domani Thompson

en: Back to Matr1x' Sector
br: Distreiñ d'ar sektor Matr1x

en: Warp home
br: Mont d'an degemer

en: Warp to the SuperTux Team Island
br: Mont da enezenn skipailh Supertux

en: Leave Matr1x' Sector
br: Kuitaat ar sektor Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
br: Kenderc'hel gant ar sektor Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
br: Mont da tiriad Torfi
