SuperTux - en to gd translation catalogue (41 entries)

en: Flight Test
gd: Deuchainn itealaidh

en: Dungeons but no Dragons
gd: Tuill-dhubha gun dràgon

en: Lies!
gd: Breugan!

en: Train Leaves in One Minute
gd: Tha an trèana gu bhith falbh an ceann mionaid

en: Bonus Dias!
gd: Gun dèid an latha leat!

en: Castle Gate
gd: Geata a' chaisteil

en: A Long Way Home
gd: Slighe dhachaigh fhada

en: Bonus Island Castle
gd: Caisteal eilean duaise

en: Area 42
gd: Raon 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
gd: -Meal do naidheachd!
    
    #Chrìochnaich thu
    #Eilean duaise I
    
    	a' gabhail a-steach leibheilean le
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Mura rinn thu a' chùis air gach leibheil fhathast,
    #till dhachaigh is gabh slighe eile.
    #Tha barrachd dhùbhlannan
    #romhad fhathast!
    
    #Agus tha leibheil dìomhair ri lorg ann cuideachd…
    
    #Mòran taing dhan a h-uile duine a chuidich
    #leis an sgaoileadh seo. Tha sinn an dòchas
    #gun do chòrd e riut!

en: Pipe Down Over There
gd: Sìos na pìoba thall

en: Something Fishy
gd: Ris an iasgach

en: Fire In The Sky
gd: Teine san speur

en: Have I been here before?
gd: Nach robh mi an-seo roimhe?

en: Bad Guys Stink!
gd: Tha dorch-fhàileadh air droch-chreutairean!

en: #These levels were made Swimming-Ready by Serano and revamped by AllyTheOcelot
gd: #Dh’ullaich Serano na leibheilean seo airson snàmh agus thug AllyTheOcelot dreach ùr orra

en: A good start
gd: Toiseach math

en: Too easy
gd: Ro fhurasta

en: #All these levels were upgraded for milestone 2 by Hume.
gd: #Chaidh na leibheilean uile seo ùrachadh dhan dàrna chlach-mhìle le Hume.

en: Still too easy
gd: Ro fhurasta fhathast

en: Semi-Frozen
gd: Leth-reòite

en: Cave Of Mirrors
gd: Uamh sgàthanan

en: A Maze In The Sky
gd: Cuartan san speur

en: Collapse Imminent!
gd: Gu bhith tuiteam sìos!

en: Tip Of The Iceberg
gd: Air barr na h-eigh-bheinne

en: Bonus Island I
gd: Eilean duaise I

en: You found a secret place!
gd: Lorg thu àite dìomhair!

en: Hint: Use igloos to get back here.
gd: Oidheam: Chleachd taighean-sneachda gus tilleadh an-seo.

en: Warp to Matr1x' Sector
gd: Siubhal gu machair Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
gd: Siubhal gu talamh Thompson

en: Leave the SuperTux Team Island
gd: Fàg eilean an sgioba SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
gd: Siubhal gu àrainn Abednego

en: Leave Torfi's Territory
gd: Fàg tìr Torfi

en: Leave Abednego's Area
gd: Fàg àrainn Abednego

en: Leave Thompson's Domain
gd: Fàg talamh Thompson

en: Back to Matr1x' Sector
gd: Till gu machair Matr1x

en: Warp home
gd: Siubhal dhachaigh

en: Warp to the SuperTux Team Island
gd: Siubhal gu eilean an sgioba SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
gd: F?ag machair Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
gd: Lean air machair Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
gd: Siubhal gu tìr Torfi
