SuperTux - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Flight Test
lt: Skrydžio testas

en: Dungeons but no Dragons
lt: Požemiai be drakonų

en: Lies!
lt: Melagystės!

en: Train Leaves in One Minute
lt: Traukinys išvyksta po minutės

en: Castle Gate
lt: Pilies vartai

en: A Long Way Home
lt: Ilgas kelias namo

en: Bonus Island Castle
lt: Papildoma salos pilis

en: Area 42
lt: Zona 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
lt: -Sveikinimai!
    #Tu sėkmingai perėjai
    Papildomą salą I
    
    	naudojant šių autorių lygius:
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Jei dar neužbaigei visų lygių,
    #rask kelią namo ir rinkis kitą kelią
    #dar yra kitų iššūkių, laukiančių tavęs!
    
    #Taip pat yra kitas lygis tau surasti...
    
    #Didelė padėka visiems, kas prisidėjo
    #prie šio leidimo. Tikimės, jog patiko!

en: Pipe Down Over There
lt: Vamzdžiu žemyn

en: Something Fishy
lt: Kažkas įtartino

en: Fire In The Sky
lt: Ugnis danguje

en: Have I been here before?
lt: Ar buvau čia anksčiau?

en: Bad Guys Stink!
lt: Blogiukai smirda!

en: A good start
lt: Gera pradžia

en: Too easy
lt: Per lengva

en: Still too easy
lt: Vis dar per lengva

en: Semi-Frozen
lt: Pusiau užšalęs

en: Cave Of Mirrors
lt: Veidrodžių urvas

en: A Maze In The Sky
lt: Labirintas danguje

en: Collapse Imminent!
lt: Gresiantis suklupimas!

en: Tip Of The Iceberg
lt: Ledkalnio viršūnė

en: Bonus Island I
lt: Papildoma sala I

en: You found a secret place!
lt: Radai slaptą vietą!

en: Hint: Use igloos to get back here.
lt: Užuomina: naudok iglu namelius, norint grįžti čia.

en: Warp to Matr1x' Sector
lt: Vykti į Matr1xo sektorių

en: Warp to Thompson's Domain
lt: Vykti į Thompsono domeną

en: Leave the SuperTux Team Island
lt: Palikti SuperTux komandos salą

en: Warp to Abednego's Area
lt: Vykti į Abednego zoną

en: Leave Torfi's Territory
lt: Palikti Torfio teritoriją

en: Leave Abednego's Area
lt: Palikti Abednego zoną

en: Leave Thompson's Domain
lt: Palikti Thompsono domeną

en: Back to Matr1x' Sector
lt: Atgal į Matr1xo sektorių

en: Warp home
lt: Vykti namo

en: Warp to the SuperTux Team Island
lt: Vykti į SuperTux komandos salą

en: Leave Matr1x' Sector
lt: Palikti Matr1x sektorių

en: Continue Matr1x' Sector
lt: Tęsti Matr1x sektorių

en: Warp to Torfi's Territory
lt: Vykti į Torfio teritoriją
