SuperTux - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Flight Test
sk: Letová skúška

en: Dungeons but no Dragons
sk: Temnice, no žiadny draci

en: Lies!
sk: Klamstvá!

en: Train Leaves in One Minute
sk: Vlak odchádza o jednu minútu

en: Castle Gate
sk: Hradná brána

en: A Long Way Home
sk: Dlhá cesta domov

en: Bonus Island Castle
sk: Hrad Bonusového ostrova

en: Area 42
sk: Pásmo 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
sk: -Gratulujeme!
    
    #Úspešne ste dokončili
    #Bonusový ostrov I
    
    	obsahujúci úrovne, ktoré prispeli
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Ak ste ešte nedokončili všetky úrovne,
    #nájdite si cestu späť domov a poberte
    #sa inou cestou. Stále na vás čakajú
    #ďalšie výzvy!
    
    #Zároveň tu môžete nájsť jednu skrytú
    #úroveň...
    
    #Veľké poďakovanie patrí všetkým,
    #ktorí prispeli k tomuto vydaniu.
    #Dúfame, že sa vám to páčilo!

en: Pipe Down Over There
sk: Trubka Tam Dole

en: Something Fishy
sk: Niečo tu smrdí rybacinou...

en: Fire In The Sky
sk: Oheň vo vzduchu

en: Have I been here before?
sk: Bol som tu už niekedy?

en: Bad Guys Stink!
sk: Nepriatelia sú hnusný!

en: A good start
sk: Dobrý začiatok

en: Too easy
sk: Moc ľahké

en: Still too easy
sk: Stále moc ľahké

en: Semi-Frozen
sk: Polozamrznutý

en: Cave Of Mirrors
sk: Zrkadlová jaskyňa

en: A Maze In The Sky
sk: Bludisko vo vzduchu

en: Collapse Imminent!
sk: Dochádza k Rozpadu!

en: Tip Of The Iceberg
sk: Vrchol ľadovca

en: Bonus Island I
sk: Bonusový ostrov I

en: You found a secret place!
sk: Našli ste tajné miesto!

en: Hint: Use igloos to get back here.
sk: Rada: Použite iglá na návrat späť sem.

en: Warp to Matr1x' Sector
sk: Teleport do Matr1xovho Sektoru

en: Warp to Thompson's Domain
sk: Teleport do Thompsonovej Domény

en: Leave the SuperTux Team Island
sk: Opustiť ostrov Tímu Supertux

en: Warp to Abednego's Area
sk: Teleport do Abednegovho Pásma

en: Leave Torfi's Territory
sk: Opustiť Torfiho Teritórium

en: Leave Abednego's Area
sk: Opustiť Abednegovo Pásmo

en: Leave Thompson's Domain
sk: Opustiť Thompsonovu Doménu

en: Back to Matr1x' Sector
sk: Späť do Matr1xovho Sektoru

en: Warp home
sk: Teleport domov

en: Warp to the SuperTux Team Island
sk: Teleport na ostrov Tímu Supertux

en: Leave Matr1x' Sector
sk: Opustiť Matr1xov Sektor

en: Continue Matr1x' Sector
sk: Pokračovať v Matr1xovom Sektore

en: Warp to Torfi's Territory
sk: Teleport do Torfiho Teritória
