SuperTux - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
sr: Пробни лет

en: Dungeons but no Dragons
sr: Лагуми али без змајева

en: Lies!
sr: Лажи!

en: Train Leaves in One Minute
sr: Воз креће за минут

en: Bonus Dias!
sr: Бонус Диас!

en: Castle Gate
sr: Капија замка

en: A Long Way Home
sr: Дуг пут кући

en: Bonus Island Castle
sr: Замак Бонус острва

en: Area 42
sr: Област 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
sr: -Честитамо!
    
    #Успешно сте завршили
    #Бонус острво 1
    
    	Нивое су направили
    	Џејсон В. Томсон
    	Торфи Гунарсон
    	Абеднего
    	Ма1рикс
    
    
    #Ако још нисте очистили све нивое
    #вратите се кући и крените
    #други м путем. Постоји још
    #изазова који вас чекају!
    
    #Такође треба пронаћи и
    #тајни ниво...
    
    #Велико "ХВАЛА" иде свима
    #који су допринели овом издању.
    #Надамо се да сте уживали!

en: Pipe Down Over There
sr: Спусти се овде

en: Something Fishy
sr: Нешто рибасто

en: Fire In The Sky
sr: Ватра на небу

en: Have I been here before?
sr: Јесам ли већ био овде?

en: Bad Guys Stink!
sr: Злоће смрде!

en: A good start
sr: Добар почетак

en: Too easy
sr: Прелако

en: Still too easy
sr: И даље прелако

en: Semi-Frozen
sr: Полу-залеђено

en: Cave Of Mirrors
sr: Пећина огледала

en: A Maze In The Sky
sr: Лавиринт на небу

en: Collapse Imminent!
sr: Пад је неминован!

en: Tip Of The Iceberg
sr: Врх леденог брега

en: Bonus Island I
sr: Бонус острво 1

en: You found a secret place!
sr: Пронашао си тајну област!

en: Hint: Use igloos to get back here.
sr: Савет: користи иглое да се вратиш овде.

en: Warp to Matr1x' Sector
sr: Одбаци се у Матрикс сектор

en: Warp to Thompson's Domain
sr: Одбаци се у Томпсонов свет

en: Leave the SuperTux Team Island
sr: Напусти острво СуперТакс тима

en: Warp to Abednego's Area
sr: Одбаци се у Абеднегову област

en: Leave Torfi's Territory
sr: Напусти Торфијеву територију

en: Leave Abednego's Area
sr: Напусти Абеднегову област

en: Leave Thompson's Domain
sr: Напусти Томпсонов свет

en: Back to Matr1x' Sector
sr: Назад у Матриксов сектор

en: Warp home
sr: Одбаци се кући

en: Warp to the SuperTux Team Island
sr: Одбаци се на острво СуперТакс тима

en: Leave Matr1x' Sector
sr: Напусти Матриксов сектор

en: Continue Matr1x' Sector
sr: Настави Матриксов сектор

en: Warp to Torfi's Territory
sr: Одбаци се на Торфијеву територију
