SuperTux - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
bg: -Поздравления!
    
    #Ти успешно завърши
    #Допълнителния остров 2
    
    
    	Нивата са създадени от:
    	Кевин
    	Джейсън Клайнемас
    	Денилсон
    	Тобе Депрез
    	Големия C
    	Томас Нилсен
    	Торфи Гунарсон
    	Даниел Алстон
    	Нилрок
    	Корлин Хайдман
    
    
    #Отново бихме искали да благодарим
    #на всички, които помогнаха.
    #Надяваме се, че си се забавлявал/а,
    #и че така чакането за етап 3 е
    #било малко по-приятно. :-)
    
    
    Краят на ледената епоха е близо…

en: Mario's Supposed to Deal With This...
bg: Марио трябваше да се оправи с това…

en: fjerd
bg: Остават още три

en: The long cave
bg: Дългата пещера

en: Blind To The World
bg: Сляп за света

en: snarf
bg: Поглъщане

en: On The Road Again
bg: Отново на път

en: Frozen Tunnel
bg: Замръзналият тунел

en: Luft Airship
bg: Въздушният кораб

en: ...Where Everything Is Possible
bg: …Където всичко е възможно

en: Insert Original Title Here
bg: Въведете оригинално заглавие

en: End Of The Ice Age
bg: Краят на ледената епоха

en: Think Fast, or Die
bg: Мисли бързо или умри

en: Fan Fortress
bg: Крепостта на перките

en: Nolok's Party Pit
bg: Купонджийската яма на Нолок

en: Water Ways
bg: Водни пътища

en: All That Glistens Is Not Gold
bg: Не всичко, което блести, е злато

en: A Cold Day
bg: Един студен ден

en: High Gravity
bg: Силна гравитация

en: Firestorm
bg: Огнена буря

en: A Long Journey
bg: Едно дълго пътешествие

en: Life Support
bg: Животоподдръжка

en: Cliff Jumping
bg: Скок от планината

en: Into The Cave
bg: В пещерата

en: You have 1 minute
bg: Имаш 1 минута

en: A Path Trough The Clouds
bg: Път през облаците

en: In Flanders Ice Field
bg: В леденото поле на Фландърс

en: Castle in the Sky
bg: Замък в небето

en: Tradition
bg: Традиция

en: Bonus Island II
bg: Допълнителен остров 2

en: You found a secret place!
bg: Ти откри тайно място!

en: I wonder where that path leads to...
bg: Накъде ли води този път?…

en: Warp home...
bg: Телепортиране вкъщи…
