SuperTux - en to cmn translation catalogue (32 entries)

en: Mario's Supposed to Deal With This...
cmn: 馬利歐應該要處理這個的…

en: fjerd
cmn: 冰蝕高原

en: The long cave
cmn: 長洞穴

en: Blind To The World
cmn: 無視世界

en: snarf
cmn: 狼吞虎嚥

en: On The Road Again
cmn: 再次回到路上

en: Frozen Tunnel
cmn: 凍結隧道

en: Luft Airship
cmn: 空氣飛船

en: ...Where Everything Is Possible
cmn: 一切都是可能的

en: Insert Original Title Here
cmn: 在此輸入原標題

en: End Of The Ice Age
cmn: 冰河時代的結束

en: Think Fast, or Die
cmn: 反應快一點，不然就等死

en: Fan Fortress
cmn: 風扇堡壘

en: Nolok's Party Pit
cmn: 諾羅克的派對地洞

en: Water Ways
cmn: 水路

en: All That Glistens Is Not Gold
cmn: 所有閃亮的物品都不是黃金

en: A Cold Day
cmn: 冷的一天

en: High Gravity
cmn: 高重力

en: Firestorm
cmn: 烈焰風暴

en: A Long Journey
cmn: 很長的旅途

en: Life Support
cmn: 生命支援

en: Cliff Jumping
cmn: 懸崖跳水

en: Into The Cave
cmn: 進去山洞

en: You have 1 minute
cmn: 你有一分鐘

en: A Path Trough The Clouds
cmn: 穿越雲朵的路

en: In Flanders Ice Field
cmn: 在弗蘭德斯冰原

en: Castle in the Sky
cmn: 空中城堡

en: Tradition
cmn: 傳統

en: Bonus Island II
cmn: 紅利島 II

en: You found a secret place!
cmn: 你找到一個祕密地方！

en: I wonder where that path leads to...
cmn: 我想知道那條路通到哪…

en: Warp home...
cmn: 回家…
