SuperTux - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Mario's Supposed to Deal With This...
ne: मारियोले यो कारोबारसँग सम्झैाता गर्नुपर्ने..

en: fjerd
ne: एफजर्ड

en: The long cave
ne: लामो गुफा

en: Blind To The World
ne: संसारको लागि अन्धो

en: snarf
ne: इसनर्फ

en: On The Road Again
ne: बाटोमा फेरी

en: Frozen Tunnel
ne: जमेको सुरुङ

en: Luft Airship
ne: लफ्ट हवाईजहाज

en: ...Where Everything Is Possible
ne: ...जहाँ सबै सम्भव छ

en: Insert Original Title Here
ne: मौलिक शीर्षक यत्ता हाल्नुहोस्

en: End Of The Ice Age
ne: हिम युगको समाप्ति

en: Think Fast, or Die
ne: छिटो सोच्नुस्, या मर्नुस्

en: Fan Fortress
ne: प्रशंसक किल्ला

en: Nolok's Party Pit
ne: नोलोक पार्टी पिट

en: Water Ways
ne: पानीको बाटोहरु

en: All That Glistens Is Not Gold
ne: त्यो सबै गलिस्तेन सुन होइन

en: A Cold Day
ne: एउटा चिसो दिन

en: High Gravity
ne: उच्च गुरुत्वाकर्षण

en: Firestorm
ne: आगोहुरी

en: A Long Journey
ne: एउटा लामो यात्रा

en: Life Support
ne: जीवन समर्थन

en: Cliff Jumping
ne: भीरबाट हाम्फाल्ने

en: Into The Cave
ne: गुफा भित्र

en: You have 1 minute
ne: तपार्इ सँग 1 मिनेट छ

en: A Path Trough The Clouds
ne: बाटो बादल द्रारा

en: In Flanders Ice Field
ne: फलेन्दरको बरफ क्षेत्रमा

en: Castle in the Sky
ne: आकाशमा किल्ला

en: Tradition
ne: परम्परा

en: Bonus Island II
ne: बोनस टापु II

en: You found a secret place!
ne: खुफिया ठाँउ पत्ता लगाउनु भयो

en: I wonder where that path leads to...
ne: मलाई आश्चर्य लाग्छ त्यो मार्ग कहाँ जान्छ

en: Warp home...
ne: घर ताना
