SuperTux - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
pl: -Gratulacje!
    
    #Pomyślnie przeszedłeś
    #Bonusową wyspę II
    
    
    	zawierającą poziomy stworzone przez:
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Jeszcze raz chcemy podziękować
    #każdemu, kto przyczynił się do tego
    #wydania. Mamy nadzieję, że spodobało ci się
    #to, i to że trochę łatwiej ci
    #się czeka na Milestone 3. :-)
    
    
     Koniec epoki lodowcowej jest bliski...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
pl: Mario powinien sobie z tym poradzić...

en: The long cave
pl: Długa jaskinia

en: Blind To The World
pl: Ślepy dla świata

en: On The Road Again
pl: Ponownie na drodze

en: Frozen Tunnel
pl: Zamarznięty tunel

en: Luft Airship
pl: Powietrzny sterowiec

en: ...Where Everything Is Possible
pl: ...Gdzie Wszystko Jest Możliwe

en: Insert Original Title Here
pl: Tutaj wprowadź oryginalny tytuł

en: End Of The Ice Age
pl: Koniec Epoki Lodowcowej

en: Think Fast, or Die
pl: Myśl szybko, albo giń

en: Fan Fortress
pl: Twierdza wiatraków

en: Nolok's Party Pit
pl: Imprezowy dół Noloka

en: Water Ways
pl: Wodne Drogi

en: All That Glistens Is Not Gold
pl: Nie wszystko co świeci to złoto

en: A Cold Day
pl: Zimny dzień

en: High Gravity
pl: Silna Grawitacja

en: Firestorm
pl: Burza ognia

en: A Long Journey
pl: Długa podróż

en: Life Support
pl: Podtrzymywanie Życia

en: Cliff Jumping
pl: Skakanie po Klifach

en: Into The Cave
pl: W Jaskini

en: You have 1 minute
pl: Masz 1 minutę

en: A Path Trough The Clouds
pl: Droga przez chmury

en: In Flanders Ice Field
pl: We Flandryjskich polach lodu

en: Castle in the Sky
pl: Zamek na niebie

en: Tradition
pl: Tradycja

en: Bonus Island II
pl: Bonusowa Wyspa II

en: You found a secret place!
pl: Znalazłeś sekretne miejsce!

en: I wonder where that path leads to...
pl: Zastanawiam się gdzie na ścieżka prowadzi..

en: Warp home...
pl: Do domu...
