SuperTux - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
lt: -Sveikinimai!
    
    #Tu sėkimngai perėjai
    #Papildomą salą II
    
    
    	naudojant šių autorių lygius:
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Dar kartą norėtume padėkoti
    #visiems, kas prisidėjo prie šio
    #leidimo. Mes tikimės, jog patiko
    #ir trečio etapo laukimas nuo
    #to lengvesnis. :-)
    
    
    Ledynmečio pabaiga artėja...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
lt: Mario turi su tuo susidoroti...

en: The long cave
lt: Ilgas urvas

en: Blind To The World
lt: Aklas pasauliui

en: On The Road Again
lt: Vėl kelyje

en: Frozen Tunnel
lt: Užšalęs tunelis

en: Luft Airship
lt: Dirižablis

en: ...Where Everything Is Possible
lt: ...Kur viskas įmanoma

en: Insert Original Title Here
lt: Įvesk originalų pavadinimą čia

en: End Of The Ice Age
lt: Ledynmečio pabaiga

en: Think Fast, or Die
lt: Galvok greitai arba mirk

en: Fan Fortress
lt: Fanų tvirtovė

en: Nolok's Party Pit
lt: Noloko šventės duobė

en: Water Ways
lt: Vandens keliai

en: All That Glistens Is Not Gold
lt: Viskas, kas blizga nėra auksas

en: A Cold Day
lt: Šalta diena

en: High Gravity
lt: Didelė trauka

en: Firestorm
lt: Ugnies audra

en: A Long Journey
lt: Ilga kelionė

en: Life Support
lt: Gyvybės palaikymas

en: Cliff Jumping
lt: Šokinėjimas uolomis

en: Into The Cave
lt: Į urvą

en: You have 1 minute
lt: Turi 1 minutę

en: A Path Trough The Clouds
lt: Kelias per debesis

en: In Flanders Ice Field
lt: Flandrijos ledo lauke

en: Castle in the Sky
lt: Pilis danguje

en: Tradition
lt: Tradicija

en: Bonus Island II
lt: Premijinė sala II

en: You found a secret place!
lt: Radai slaptą vietą!

en: I wonder where that path leads to...
lt: Idomu, kur veda šis kelias...

en: Warp home...
lt: Vykti namo...
