SuperTux - en to af_ZA translation catalogue (29 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
af_ZA: -Baie geluk!
    
    #Jy het dit suksesvol deur
    #Bonus Eiland II gemaak
    
    
    met levels bygedra deur
    Kevin
    Jason Kleinemas
    Denilson
    Tobe Deprez
    Big C
    Thomas Nilsen
    Torfi Gunnarsson
    Daniel Alston
    Nilrok
    Corlin Heydman
    
    
    #Weereens wil ons almal
    #bedank wat aan hierdie vrylating
    #bygedra het. Ons hoop dat jy dit
    #geniet het, en dat dit die wag vir
    #Mylpaal 3 'n bietjie maklikker maak. :-)
    
    
    Die einde van die ystydperk is naby...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
af_ZA: Mario Moet Hierdie Hanteer...

en: The long cave
af_ZA: Die lang grot

en: Blind To The World
af_ZA: Blind Tot Die Wêreld

en: On The Road Again
af_ZA: Terug Op Die Pad

en: Frozen Tunnel
af_ZA: Gevriesde Tonnel

en: Luft Airship
af_ZA: Luft Lugskip

en: ...Where Everything Is Possible
af_ZA: ...Waar Enigeiets Moontlik Is

en: Insert Original Title Here
af_ZA: Voeg Oorspronklike Titel Hier In

en: End Of The Ice Age
af_ZA: Einde Van Die Ystydperk

en: Think Fast, or Die
af_ZA: Dink Vinnig, of Jy's Dood

en: Fan Fortress
af_ZA: Waaier Vesting

en: Nolok's Party Pit
af_ZA: Nolok se Partytjie Put

en: Water Ways
af_ZA: Water Paaie

en: All That Glistens Is Not Gold
af_ZA: Al Wat Glistens Is, Is Nie Goud Nie

en: A Cold Day
af_ZA: 'n Koue Dag

en: High Gravity
af_ZA: Sterk Graviteit

en: Firestorm
af_ZA: Vuurstorm

en: A Long Journey
af_ZA: 'n Lang Reis

en: Cliff Jumping
af_ZA: Krans Spring

en: Into The Cave
af_ZA: Binne Die Grot In

en: You have 1 minute
af_ZA: Jy het 1 minuut

en: A Path Trough The Clouds
af_ZA: 'n Pad Deur Die Wolke

en: Castle in the Sky
af_ZA: Kasteel in die Lug

en: Tradition
af_ZA: Tradisie

en: Bonus Island II
af_ZA: Bonus Eiland II

en: You found a secret place!
af_ZA: Jy het 'n geheime plek ontdek!

en: I wonder where that path leads to...
af_ZA: Ek wonder waar daai pad na gaan...

en: Warp home...
af_ZA: Gaan huis toe...
