SuperTux - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Mario's Supposed to Deal With This...
sk: Toto by mal robiť Mário...

en: fjerd
sk: Fjerd

en: The long cave
sk: Dlhá jaskyňa

en: Blind To The World
sk: Slepý Svetu

en: snarf
sk: Snarf

en: On The Road Again
sk: Znovu na ceste

en: Frozen Tunnel
sk: Zamrznutý Tunel

en: Luft Airship
sk: Vzdušná vzducholoď

en: ...Where Everything Is Possible
sk: ...Kde Všetko je Možné

en: Insert Original Title Here
sk: Vložte Originálny Názov Sem

en: End Of The Ice Age
sk: Koniec Doby Ľadovej

en: Think Fast, or Die
sk: Rozmýšľajte Rýchlo, alebo Umrite

en: Fan Fortress
sk: Fanúšikovská Pevnosť

en: Nolok's Party Pit
sk: Nolokova Párty Diera

en: Water Ways
sk: Vodné Cesty

en: All That Glistens Is Not Gold
sk: Nie je všetko zlato, čo sa blyští

en: A Cold Day
sk: Chladný deň

en: High Gravity
sk: Silná Gravitácia

en: Firestorm
sk: Ohnivá Búrka

en: A Long Journey
sk: Dlhá cesta

en: Life Support
sk: Podpora Života

en: Cliff Jumping
sk: Skákanie z vrchov

en: Into The Cave
sk: Do jaskyne

en: You have 1 minute
sk: Máte 1 minútu

en: A Path Trough The Clouds
sk: Cesta cez Mraky

en: In Flanders Ice Field
sk: Vo Flanderovom Ľadovom Poli

en: Castle in the Sky
sk: Hrad vo Vzduchu

en: Tradition
sk: Tradícia

en: Bonus Island II
sk: Bonusový ostrov II

en: You found a secret place!
sk: Našli ste tajné miesto!

en: I wonder where that path leads to...
sk: Zaujímalo by ma, kam vedie tá cesta...

en: Warp home...
sk: Teleport domov...
