SuperTux - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: The long cave
sq: Shpella e gjatë

en: On The Road Again
sq: Përsëri në rrugë

en: Frozen Tunnel
sq: Tuneli i ngrirë

en: ...Where Everything Is Possible
sq: ...Ku çdo gjë është e mundur

en: Insert Original Title Here
sq: Fut titullin fillestar këtu

en: End Of The Ice Age
sq: Fundi i Epokës së Akullnajave

en: Think Fast, or Die
sq: Mendo shpejt, ose të pret vdekja

en: A Cold Day
sq: Një ditë e ftoftë

en: High Gravity
sq: Gravitet i lartë

en: A Long Journey
sq: Një udhëtim i gjatë

en: You have 1 minute
sq: Ke 1 minutë

en: A Path Trough The Clouds
sq: Një Shteg nëpër Re

en: Castle in the Sky
sq: Kështjella në qiell

en: Tradition
sq: Tradita

en: You found a secret place!
sq: Gjete një vend sekret!

en: I wonder where that path leads to...
sq: Pyes veten ku të çon ai shteg...
