SuperTux - en to tt translation catalogue (33 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
tt: -Котлыйбыз!
    
    #Син  II Ташлама утравын
    #Уңышлы үттең!
    
    
    	Дәрәҗәләрне ясадылар:
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Тагын бер тапкыр, бу эшне
    #җитештерәдә катнашкан һәр
    #кешегә бик зур рәхмәт! Сезгә
    #бик ошаган дип ышанабыз, һәм бу
    #3-нче Чорны көтүне җиңеләйткәндер. :-)
    
    
     Боз чорының ахыры ерак түгел...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
tt: Бу эшне Марио үтәргә тиеш...

en: fjerd
tt: фьорд

en: The long cave
tt: Озын мәгарә

en: Blind To The World
tt: Дөньяга сукыр

en: snarf
tt: ярыйсы

en: On The Road Again
tt: Яңадан юлда

en: Frozen Tunnel
tt: Каткан туннель

en: Luft Airship
tt: Һава корабы

en: ...Where Everything Is Possible
tt: ...Булмас димә, Дөнья бу!

en: Insert Original Title Here
tt: Монда Исемне куегыз

en: End Of The Ice Age
tt: Боз чорының ахыры

en: Think Fast, or Die
tt: Үләсең килмәсә, тизрәк уйла

en: Fan Fortress
tt: Җилләткечләр кальгасы

en: Nolok's Party Pit
tt: Нолокның саклану чокыры

en: Water Ways
tt: Су юллары

en: All That Glistens Is Not Gold
tt: Һәр ялтыраган Алтын түгел

en: A Cold Day
tt: Салкын көн

en: High Gravity
tt: Югары гравитация

en: Firestorm
tt: Ут давылы

en: A Long Journey
tt: Озак сәяхәт

en: Life Support
tt: Гомер таянычы

en: Cliff Jumping
tt: Кыялар буйлап сикерү

en: Into The Cave
tt: Мәгарәгә

en: You have 1 minute
tt: Сиңа 1 минут

en: A Path Trough The Clouds
tt: Болытлар аркылы юл

en: In Flanders Ice Field
tt: Фландырста боз кыры

en: Castle in the Sky
tt: Күктәге сарай

en: Tradition
tt: Гореф-гадәт

en: Bonus Island II
tt: Ташлама утравы II

en: You found a secret place!
tt: Сез яшерен җирне таптыгыз!

en: I wonder where that path leads to...
tt: Кызык, бу юл кая бара микән...

en: Warp home...
tt: Өйгә кайтырга...
