SuperTux - en to af_ZA translation catalogue (42 entries)

en: Global Warming
af_ZA: Wêreldwye Opwarming

en: One Night in the Sky
af_ZA: Een Nag in die Lug

en: The abandoned castle
af_ZA: Die verlate kasteel

en: Another cold day
af_ZA: Nog 'n koue dag

en: ...but no one can stop it...
af_ZA: ...maar niemand kan dit stop nie...

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
af_ZA: -Jammer, hierdie vliegplatform is lui.
    -Kom terug later.

en: You can't climb higher than the clouds...
af_ZA: Jy kan nie hoër klim as die wolke nie...

en: Castle of Light and Darkness
af_ZA: Kasteel van Lug en Donkerte

en: Cave Run
af_ZA: Grot Hardloop

en: Cold Cavern
af_ZA: Koue Holte

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
af_ZA: #Goed gedoen! Jy het die rooi lantern behou! Dit was eintlik nie nodig nie, maar net omdat jy dit gedoen het, kry jy 100 muntstukke!

en: Coconut Fortress
af_ZA: Kokosneut Fort

en: Crystal Sunset
af_ZA: Kristal Sonsondergang

en: Crystal Skies
af_ZA: Kristal Lugge

en: Crystal Beauty
af_ZA: Kristal Beeldskoonheid

en: Crystal Cataclysm
af_ZA: Kristal Katastrofe

en: Out on the Crystal Fields
af_ZA: Op die Kristalvelde

en: The dark castle
af_ZA: Die donker kasteel

en: Deep, deeper...
af_ZA: Dieper, dieper...

en: ...deepest!
af_ZA: ...dieptse!

en: Circles
af_ZA: Sirkels

en: Don't miss your ride
af_ZA: Moenie jou rit mis nie

en: Going down
af_ZA: Afgaan

en: Entering the castle
af_ZA: Binne die kasteel in

en: Flower Bonus
af_ZA: Blombonus

en: After the Glaciers
af_ZA: Na die Gletsers

en: Hanging From the Roof
af_ZA: Hang Van die Dak Af

en: A hilly landscape
af_ZA: 'n Heuwelagtige landskap

en: In the Spring
af_ZA: In die Lente

en: It's getting unfinishable
af_ZA: Dit word onvoltooibaar

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
af_ZA: 'n Bietjie lig in die donkerte sal tog help, dankie!

en: Snowfall alert
af_ZA: Sneeuval waarskuwing

en: Holes, a Day on Ice
af_ZA: Gatte, 'n Dag op Ys

en: My Penny is over the ocean
af_ZA: My Penny is oor die see

en: Pink Snow
af_ZA: Pink Sneeu

en: Red alert! The forest is burning!
af_ZA: Waarskuwing! Die bos brand!

en: To rain or not to rain - That's the question
af_ZA: Om te reën of nie te reën nie - D'is die vraag

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
af_ZA: Om te reën of nie te reën nie - D'is die vraag (Antarkties)

en: Three Frosty Icebergs
af_ZA: Drie Koue Ysberge

en: Under the Ice
af_ZA: Onder die Ys

en: Bonus Island III
af_ZA: Bonus Eiland III

en: Go Home
af_ZA: Gaan Huis Toe
