SuperTux - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cave Run
ne: गुफामा दौड

en: Crystal Beauty
ne: क्रिस्टल सौन्दर्य

en: Pink Snow
ne: गुलाबी बरफ

en: Under the Ice
ne: बरफको तल

en: You found a secret place!
ne: खुफिया ठाँउ पत्ता लगाउनु भयो
