SuperTux - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Global Warming
sk: Globálne otepľovanie

en: One Night in the Sky
sk: Jedna noc na oblohe

en: The abandoned castle
sk: Opustený hrad

en: Another cold day
sk: Ďalší chladný deň

en: ...but no one can stop it...
sk: ...ale nikto to nemôže zastaviť...

en: You can't climb higher than the clouds...
sk: Nemôžeš vyjsť nad oblaky...

en: Castle of Light and Darkness
sk: Hrad svetla a temnoty

en: Cave Run
sk: Jaskynný beh

en: Cold Cavern
sk: Chladná jaskyňa

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
sk: #Dobrá práca! Ešte stále máš červený lampáš! Sice to nebolo treba, ale kedže si tak spravil, odmena je 100 mincí!

en: Coconut Fortress
sk: Kokosová pevnosť

en: Crystal Sunset
sk: Kryštálový súmrak

en: Crystal Skies
sk: Kryštálové nebá

en: Crystal Beauty
sk: Kryštálová krása

en: Crystal Cataclysm
sk: Kryštálová pohroma

en: Out on the Crystal Fields
sk: Vonku na Kryštálových pláňach

en: The dark castle
sk: Tmavý hrad

en: Deep, deeper...
sk: Hlboko, hlbšie...

en: ...deepest!
sk: ...najhlbšie!

en: Circles
sk: Kruhy

en: Don't miss your ride
sk: Nezmeškaj svoju jazdu

en: Going down
sk: Cesta dole

en: Entering the castle
sk: Vstup do hradu

en: Flower Bonus
sk: Kvetinový bonus

en: After the Glaciers
sk: Po ľadovcoch

en: Hanging From the Roof
sk: Visiaci zo strechy

en: A hilly landscape
sk: Kopcovitá krajina

en: In the Spring
sk: Na jar

en: It's getting unfinishable
sk: Začína to byť nezvládnuteľné

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
sk: Trochu svetla by sa v tej temnote zišlo, vďaka!

en: Snowfall alert
sk: Snežná výstraha

en: Holes, a Day on Ice
sk: Diery, Deň na ľade

en: The Toilette zone
sk: Toaletná zóna

en: My Penny is over the ocean
sk: Moja Penny je za oceánom

en: Pink Snow
sk: Ružový sneh

en: Red alert! The forest is burning!
sk: Červená výstraha! Les horí!

en: Sewer escape
sk: Únik cez kanalizáciu

en: To rain or not to rain - That's the question
sk: Pršať alebo nepršať - to je otázka

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
sk: Pršať alebo nepršať - to je otázka (Antarktída)

en: A snowy hill
sk: Snežný kopec

en: Three Frosty Icebergs
sk: Tri mrazivé ľadovce

en: Under the Ice
sk: Pod ľadom

en: Bonus Island III
sk: Bonusový ostrov III

en: Go Home
sk: Choď domov
