SuperTux - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: -89,2 degrees
sq: -89,2 gradë

en: Global Warming
sq: Ngrohja globale

en: One Night in the Sky
sq: Një Natë në Qiell

en: The abandoned castle
sq: Kështjella e braktisur

en: Another cold day
sq: Një tjetër ditë e ftoftë

en: Antarctic rain
sq: Shi antarktik

en: ...but no one can stop it...
sq: ...por askush nuk mund ta ndalojë atë...

en: You can't climb higher than the clouds...
sq: Nuk mund të kacavirresh më lart se retë...

en: Castle of Light and Darkness
sq: Kështjella e Dritës dhe Errësirës

en: Cold Cavern
sq: Shpella e ftoftë

en: The dark castle
sq: Kështjella e errët

en: Deep, deeper...
sq: Thellë, më thellë...

en: ...deepest!
sq: ...akoma më thellë!

en: In the Spring
sq: Në pranverë

en: It's getting unfinishable
sq: Po bëhet e pambarueshme

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
sq: Pak dritë në errësirë mund të jetë mirë, faleminderit!

en: My Penny is over the ocean
sq: Penny ime është nëpër oqean

en: A snowy hill
sq: Një kodër prej bore

en: Under the Ice
sq: Nën akull

en: You found a secret place!
sq: Gjete një vend sekret!

en: Congratulations... you found the secret pathway!
sq: Përgëzime... gjete një rrugëkalim sekret!

en: Go Home
sq: Shko në Shtëpi
