SuperTux - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: The Level Formely Known As "-89,2 Degrees"
bg: Нивото, познато преди като „-89,2 градуса“

en: Global Warming
bg: Глобално затопляне

en: One Night in the Sky
bg: Една нощ в небето

en: The abandoned castle
bg: Изоставеният замък

en: Another cold day
bg: Още един студен ден

en: Forest Rain (aka "Antarctic Rain")
bg: Горски дъжд (още познато като „Антарктически дъжд“)

en: ...but no one can stop it...
bg: …но никой не може да го спре…

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
bg: -Съжаляваме, но тази платформа е мързелива.
    -Върни се пак по-късно.

en: You can't climb higher than the clouds...
bg: Не можеш да се качиш по-високо от облаците…

en: Castle of Light and Darkness
bg: Замък на светлина и тъмнина

en: Cave Run
bg: Пещерен бяг

en: Cold Cavern
bg: Студена пещера

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
bg: #Добра работа! Ти задържа червения фенер! Нямаше нужда, но понеже го направи, заповядай 100 монети!

en: Coconut Fortress
bg: Кокосовата крепост

en: Crystal Sunset
bg: Кристален залез

en: Crystal Skies
bg: Кристални небеса

en: Crystal Beauty
bg: Кристална красота

en: Crystal Cataclysm
bg: Кристално бедствие

en: Out on the Crystal Fields
bg: Навън, в кристалните полета

en: The dark castle
bg: Мрачният замък

en: Deep, deeper...
bg: Дълбоко, по-дълбоко…

en: ...deepest!
bg: …най-дълбоко!

en: Circles
bg: Кръгове

en: Don't miss your ride
bg: Не изпускай превоза си

en: Going down
bg: Слизане

en: Entering the castle
bg: Влизане в замъка

en: #Sorry, nothing to see here! Use the rope to get out!
bg: #Съжаляваме, но тук няма нищо за гледане) Използвай въжето, за да се измъкнеш!

en: Flower Bonus
bg: Цветно допълнение

en: After the Glaciers
bg: След ледниците

en: Hanging From the Roof
bg: Висене от покрива

en: A hilly landscape
bg: Хълмист пейзаж

en: In the Spring
bg: През пролетта

en: It's getting unfinishable
bg: Това става безкрайно

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
bg: Малко светлина в мрака ще е от полза, благодаря!

en: Snowfall alert
bg: Снежна тревога

en: Holes, a Day on Ice
bg: Дупки, един ден на леда

en: The Toilette zone
bg: Тоалетната област

en: - Flush: 
    #Press the up key to flush!
bg: - Измиване: 
    #Натисни НАГОРЕ, за да пуснеш водата!

en: - A Way out?
    #Let's Jump!
bg: - Път навън?
    #Да скочим!

en: My Penny is over the ocean
bg: Моята Пени е отвъд океана

en: Pink Snow
bg: Розов сняг

en: Red alert! The forest is burning!
bg: Червена тревога! Гората гори!

en: Sewer escape
bg: Бягство през канала

en: To rain or not to rain - That's the question
bg: Да вали или да не вали — това е въпросът

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
bg: Да вали или да не вали — това е въпросът (антарктическо)

en: A snowy hill
bg: Снежен хълм

en: Three Frosty Icebergs
bg: Три смразяващи айсберга

en: Under the Ice
bg: Под леда

en: Bonus Island III
bg: Допълнителен остров 3

en: Go Home
bg: Към къщи
