SuperTux - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Global Warming
eu: Beroketa globala

en: One Night in the Sky
eu: Gau bat zeruan

en: The abandoned castle
eu: Gaztelu abandonatua

en: Another cold day
eu: Beste egun hotz bat

en: ...but no one can stop it...
eu: ...baino inork ezin du gelditu

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
eu: -Barkatu, hegan egiteko oholtza hau ezegonkorra da
    -Itzuli beste batean.

en: You can't climb higher than the clouds...
eu: Ezin duzu lainoak baino gehiago igo...

en: Castle of Light and Darkness
eu: Argi eta ilunaren gaztelua

en: Cave Run
eu: Leizerako bidea

en: Cold Cavern
eu: Urrearen leizea

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
eu: #Lan bikaina!Linterna gorriari eutsi diozu! Ez zenuen egin beharrik, baino egin duzulako, 100 txanpon zuretzako!

en: Coconut Fortress
eu: Kokoen gotorlekua

en: Crystal Sunset
eu: Kristalezko arratsaldea

en: Crystal Skies
eu: Kristalezko zeruak

en: Crystal Beauty
eu: Kristalezko edertasuna

en: Crystal Cataclysm
eu: Kristalezko hondamendia

en: Out on the Crystal Fields
eu: Kristalezko zelaien kanpoaldean

en: The dark castle
eu: Gaztelu iluna

en: Deep, deeper...
eu: Sakon, sakonago...

en: ...deepest!
eu: ...sakonago!

en: Circles
eu: Zirkuluak

en: Don't miss your ride
eu: Ez galdu zure paseoa

en: Going down
eu: Jaisten

en: Entering the castle
eu: Gaztelura sartzen

en: Flower Bonus
eu: Sariaren lorea

en: After the Glaciers
eu: Glaziarren ondoren

en: Hanging From the Roof
eu: Sabaitik zintzilik

en: A hilly landscape
eu: Paisai menditsu bat

en: In the Spring
eu: Udaberrian

en: It's getting unfinishable
eu: Amaigabea egiten ari da

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
eu: Argi bat iluntasunean gauza handi litzateke, eskerrik asko!

en: Snowfall alert
eu: Elurte alerta

en: Holes, a Day on Ice
eu: Zuloak, egun bat izotzetan

en: The Toilette zone
eu: Bainu gunea

en: - Flush: 
    #Press the up key to flush!
eu: - Urberritu:
    #Gora tekla sakatu urberritzeko!

en: - A Way out?
    #Let's Jump!
eu: - Irteera bat?
    #Jauzi!

en: My Penny is over the ocean
eu: Nire Penny ozeano gainean dago

en: Pink Snow
eu: Elur arrosa

en: Red alert! The forest is burning!
eu: Alerta gorria! Basoa sutan dago?

en: Sewer escape
eu: Ihes estolda

en: To rain or not to rain - That's the question
eu: Euria egin edo ez - Hor dago koska

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
eu: Euria egin edo ez - Hor dago koska (Antartida)

en: A snowy hill
eu: Elurrez betetako mendixka

en: Three Frosty Icebergs
eu: Hiru horma zintzarri

en: Under the Ice
eu: Izotz azpian

en: Bonus Island III
eu: Saria Uhartea lll

en: Go Home
eu: Etxera joan
