SuperTux - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Global Warming
lt: Globalinis atšilimas

en: One Night in the Sky
lt: Viena naktis danguje

en: The abandoned castle
lt: Apleistoji pilis

en: Another cold day
lt: Kita šalta diena

en: ...but no one can stop it...
lt: ...niekas to nesustabdys...

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
lt: -Atsiprašome, ši skraidanti platforma yra tingi
    -Ateik kitą kartą

en: You can't climb higher than the clouds...
lt: Negali užkopti aukščiau debesų...

en: Castle of Light and Darkness
lt: Šviesos ir tamsos pilis

en: Cave Run
lt: Bėgimas urve

en: Cold Cavern
lt: Šaltas urvas

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
lt: #Šaunuolis! Pasilikai savo raudoną žibintą! Nors tai buvo nebūtina, vien už tai, imk 100 monetų!

en: Coconut Fortress
lt: Kokosų tvirtovė

en: Crystal Sunset
lt: Kristalų saulėlydis

en: Crystal Skies
lt: Kristalų padangės

en: Crystal Beauty
lt: Kristalų grožis

en: Crystal Cataclysm
lt: Kristalų kataklizmas

en: Out on the Crystal Fields
lt: Išeinant iš kristalų laukų

en: The dark castle
lt: Tamsioji pilis

en: Deep, deeper...
lt: Gilu, giliau...

en: ...deepest!
lt: ...giliausia!

en: Circles
lt: Apskritimai

en: Don't miss your ride
lt: Nepamesk savo transporto

en: Going down
lt: Einant žemyn

en: Entering the castle
lt: Įeinant į pilį

en: Flower Bonus
lt: Papildoma gėlė

en: After the Glaciers
lt: Po ledynų

en: Hanging From the Roof
lt: Kabant nuo stogo

en: A hilly landscape
lt: Kalvingas kraštovaizdis

en: In the Spring
lt: Pavasarį

en: It's getting unfinishable
lt: Darosi sunku užbaigti

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
lt: Šiek tiek šviesos tamsoje praverstų, ačiū!

en: Snowfall alert
lt: Sniego kritulių pavojus

en: Holes, a Day on Ice
lt: Skylės, diena lede

en: The Toilette zone
lt: Tualetinė zona

en: - Flush: 
    #Press the up key to flush!
lt: - Nuleisti vandenį: 
    #Spausk "viršaus" klavišą nuleidimui!

en: - A Way out?
    #Let's Jump!
lt: - Kelias atgal?
    #Šokime!

en: My Penny is over the ocean
lt: Mano Penė užjūryje

en: Pink Snow
lt: Rožinis sniegas

en: Red alert! The forest is burning!
lt: Raudonasis pavojus! Miškas dega!

en: Sewer escape
lt: Pabėgimas iš kanalizacijos

en: To rain or not to rain - That's the question
lt: Lyti ar nelyti - štai kur klausimas

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
lt: Lyti ar nelyti - štai kur klausimas (Antarktida)

en: A snowy hill
lt: Snieginga kalva

en: Three Frosty Icebergs
lt: Trys apšalę ledynai

en: Under the Ice
lt: Po ledu

en: Bonus Island III
lt: Papildoma sala III

en: Go Home
lt: Eik namo
