SuperTux - en to ms_MY translation catalogue (47 entries)

en: Global Warming
ms_MY: Pemanasan Sejagat

en: One Night in the Sky
ms_MY: Semalaman di Kayangan

en: The abandoned castle
ms_MY: Istana terbiar

en: Another cold day
ms_MY: Suatu hari yang sejuk

en: ...but no one can stop it...
ms_MY: ...tetapi tiada siapa dapat menghalangnya...

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
ms_MY: -Maaf, platform terbang ini kelihatan malas.
    -Datang balik kemudian hari.

en: You can't climb higher than the clouds...
ms_MY: Anda tidak boleh memanjat lebih tinggi daripada awan...

en: Castle of Light and Darkness
ms_MY: Istana Cahaya dan Kegelapan

en: Cave Run
ms_MY: Larian Gua

en: Cold Cavern
ms_MY: Gua Sejuk

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
ms_MY: #Bagus! Anda masih ada tanglung merah! Sebenarnya anda tidak memerlukannya, tetapi anda masih memilikinya, hadiah 100 syiling buat anda!

en: Coconut Fortress
ms_MY: Kubu Kelapa

en: Crystal Sunset
ms_MY: Senja Hablur

en: Crystal Skies
ms_MY: Langit Hablur

en: Crystal Beauty
ms_MY: Kecantikan Hablur

en: Crystal Cataclysm
ms_MY: Jurang Hablur

en: Out on the Crystal Fields
ms_MY: Di Lapangan Hablur

en: The dark castle
ms_MY: Istana kegelapan

en: Deep, deeper...
ms_MY: Dalam, lebih mendalam...

en: ...deepest!
ms_MY: ....paling dalam!

en: Circles
ms_MY: Bulatan

en: Don't miss your ride
ms_MY: Jangan terlepas tunggangan anda

en: Going down
ms_MY: Turun ke bawah

en: Entering the castle
ms_MY: Memasuki istana

en: Flower Bonus
ms_MY: Bonus Bunga

en: After the Glaciers
ms_MY: Selepas Glasier

en: Hanging From the Roof
ms_MY: Tergantung di Bawah Bumbung

en: A hilly landscape
ms_MY: Lanskap berbukit-bukau

en: In the Spring
ms_MY: Musim Panas

en: It's getting unfinishable
ms_MY: Nampaknya sukar diselesaikan

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
ms_MY: Sedikit cahaya yang menerangi kegelapan sudah memadai, terima kasih!

en: Snowfall alert
ms_MY: Amaran salji turun

en: Holes, a Day on Ice
ms_MY: Lubang, satu Hari di Kawasan Berais

en: The Toilette zone
ms_MY: Zon Tandas

en: - Flush: 
    #Press the up key to flush!
ms_MY: - Pam:
    #Tekan kekunci atas untuk mengepam!

en: - A Way out?
    #Let's Jump!
ms_MY: - Ada jalan keluar?
    #Jom Lompat Keluar!

en: My Penny is over the ocean
ms_MY: Penny kesayanganku jauh di balik lautan ini

en: Pink Snow
ms_MY: Salji Merah Jambu

en: Red alert! The forest is burning!
ms_MY: Amaran! Hutan telah terbakar!

en: Sewer escape
ms_MY: Melepasi diri daripada pembentung

en: To rain or not to rain - That's the question
ms_MY: Hujan atau tidak hujan - Itulah persoalannya

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
ms_MY: Hujan atau tidak hujan - Itulah persoalannya (Antartika)

en: A snowy hill
ms_MY: Sebuah bukit bersalji

en: Three Frosty Icebergs
ms_MY: Tiga Aisberg Beribun

en: Under the Ice
ms_MY: Di bawah Ais

en: Bonus Island III
ms_MY: Pulau Bonus III

en: Go Home
ms_MY: Kembali Pulang
